sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Vrásky a starnúca pleť

Nejprodávanější
Luna Natural Vitamín E mandľový výživný krém 200 ml
Luna Natural
Luna Natural Vitamín E mandľový výživný krém 200 ml
Kód: 80082
Kód dod.: 822832
EAN: 8594045540307
99%
1.94 EUR
9.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výživný mandlový krém Luna Natural zlepšuje pružnost a hebkost pleti díky mandlovému oleji a vitaminu E. Zároveň zpomaluje tvorbu vrásek. Je vhodný pro všechny typy pleti ke každodennímu užívání.
AKCE
RYOR nočný krém s morskými riasami 50 ml
Ryor
RYOR nočný krém s morskými riasami 50 ml
Kód: 37146
Kód dod.: 822676
EAN: 8594007977295
100%
7.13 EUR
7.14 EUR
142.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahký, jemný, ľahko vstrebateľný regeneračný krém. Extrakty z morských rias podporujú spevnenie pokožky a jej hydratáciu.
AKCE
Ryor Kolagen+ hydratačný a spevňujúci denný pleťový krém 50 ml
Ryor
Ryor Kolagen+ hydratačný a spevňujúci denný pleťový krém 50 ml
Kód: 2506429
Kód dod.: 822420
EAN: 8594218460425
 
9.52 EUR
190.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ryor Kolagen+ je výživný, predsa však ľahký denný krém navrhnutý pre komplexnú starostlivosť o pleť. Intenzívne hydratuje, vyživuje a dodáva pleti energiu pre každodennú regeneráciu.
AKCE
Nivea Anti-Wrinkle Revitalizing 55+ obnovujúci denný krém proti vráskam, 50 ml
Nivea®
Nivea Anti-Wrinkle Revitalizing 55+ obnovujúci denný krém proti vráskam, 50 ml
Kód: 1707450
Kód dod.: 822486
EAN: 9005800396385
 
6.48 EUR
6.49 EUR
129.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
I zrelá pleť môže byť krásna a vitálna! Jemné zloženie s arganovým olejom, kalcium a UV filtrami vás o tom presvedčí. Vyskúšajte - NIVEA Obnovujúci denný krém proti vráskam 55+.
Nivea Q10 Power denný krém proti vráskam, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power denný krém proti vráskam, 50 ml
Kód: 2506004
Kód dod.: 822447
EAN: 9005800390734
 
14.06 EUR
281.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Že suchá a namáhaná pleť nemôže pôsobiť mladistvo? Kombinácia koenzymu Q10, kreatínu a bio arganového oleja vás presvedčí o opaku - NIVEA Výživný denný krém proti vráskam Q10 POWER.
L'Oréal Age Specialist 45+ nočný krém, 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Age Specialist 45+ nočný krém, 50 ml
Kód: 77830
Kód dod.: 822733
EAN: 3600522550143
 
8.65 EUR
173EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratačná starostlivosť proti vráskam. Pre redukciu vrások, regeneráciu a obnovu pevnosti pleti.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Astrid Bioretinol pokročilý denný a nočný krém proti vráskam, 50+50 ml
Astrid
Astrid Bioretinol pokročilý denný a nočný krém proti vráskam, 50+50 ml
Kód: 2208018
Kód dod.: 821072
EAN: 8592297009009
100%
14.93 EUR
298.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém proti vráskam účinne hydratuje, príjemne vypína a spevňuje zrelú pleť. Jeho zloženie obsahuje unikátny „koktail“ ingrediencií proti starnutiu vrátane bakuchiolu, komplexu vitamínov a kyseliny hyalurónovej.
Nivea Revitalizing 55+ denný a nočný krém proti vráskam, 2 × 50 ml
Nivea®
Nivea Revitalizing 55+ denný a nočný krém proti vráskam, 2 × 50 ml
Kód: 2300870
Kód dod.: 821126
EAN: 9005800397191
 
13.85 EUR
138.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea sada obnovujúceho denných a nočných krémov proti vráskam.
Nivea Q10 Power OF15 spevňujúci denný krém proti vráskam, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power OF15 spevňujúci denný krém proti vráskam, 50 ml
Kód: 08737
Kód dod.: 822526
EAN: 9005800403991
 
9.30 EUR
186EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte pevnejšiu pleť už za 14 dní. Zloženie s koenzýmom Q10 intenzívne hydratuje a stimuluje produkciu kolagénu. Vyskúšajte: NIVEA Spevňujúci denný krém proti vráskam Q10 POWER.
L'Oréal Age Specialist 65+ nočný krém, 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Age Specialist 65+ nočný krém, 50 ml
Kód: 1703844
Kód dod.: 822737
EAN: 3600523408955
 
8.65 EUR
173EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratačná starostlivosť proti vráskam. Pre redukciu vrások, regeneráciu a spevnenie pleti.
L'Oréal Age Specialist 55+ nočný krém, 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Age Specialist 55+ nočný krém, 50 ml
Kód: 77832
Kód dod.: 822735
EAN: 3600522632436
93%
8.65 EUR
173EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratačná starostlivosť proti vráskam. Pre redukciu vrások, výživu, remodeláciu kontúr a redukciu pigmentových škvŕn.
Astrid Hyaluronic Gold pleťové sérum, 30 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold pleťové sérum, 30 ml
Kód: 2501881
Kód dod.: 820469
EAN: 8592297012047
 
9.95 EUR
331.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyplňujúce perlové sérum pomáha redukovať vrásky, obnoviť stratený objem a zjednotiť tón pleti. Vďaka inovatívnej perlové technológii sa účinné zložky aktivujú až pri aplikácii.
Astrid Multicollagen denný proti vráskam 50 ml
Astrid
Astrid Multicollagen denný proti vráskam 50 ml
Kód: 2501874
Kód dod.: 820471
EAN: 8592297011668
 
9.95 EUR
199EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Multicollagen denný krém proti vráskam SPF 10 posilňuje prirodzenú tvorbu kolagénu, vyhladzuje vrásky a chráni pleť pred slnečným žiarením, čím zaisťuje mladší a pevnejší vzhľad.
L'Oréal Paris Revitalift Filler HA vyplňujúci denný krém proti starnutiu 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Filler HA vyplňujúci denný krém proti starnutiu 50 ml
Kód: 2602782
Kód dod.: 822740
EAN: 3600522895114
 
19.26 EUR
385.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
L'Oréal Paris Revitalift Filler HA denný krém s kyselinou hyalurónovou pomáha vyplňovať vrásky, intenzívne hydratuje pleť a prispieva k mladistvejšiemu vzhľadu.
AKCE
RYOR denný krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejom, 50 ml
Ryor
RYOR denný krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejom, 50 ml
Kód: 74854
Kód dod.: 822696
EAN: 8594007977806
98%
10.81 EUR
10.82 EUR
216.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahko vstrebateľný denný krém s arganovým olejom, kyselinou hyaluronovou a xylitolovým komplexom zaručuje celodennú hydratáciu.
L'Oréal Age Specialist 35+ denný krém, 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Age Specialist 35+ denný krém, 50 ml
Kód: 77827
Kód dod.: 822700
EAN: 3600522550020
 
8.06 EUR
161.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
24h hydratačná starostlivosť na redukciu vrásek a zlepšenie pružnosti pleti.
AKCE
Nivea Anti-Wrinkle Revitalizing 55+ obnovujúci nočný krém proti vráskam, 50 ml
Nivea®
Nivea Anti-Wrinkle Revitalizing 55+ obnovujúci nočný krém proti vráskam, 50 ml
Kód: 1707451
Kód dod.: 822487
EAN: 9005800396149
100%
6.48 EUR
6.49 EUR
129.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte pleti dávku vitality a regenerácie každú noc. Avokádový olej, kalcium a panthenol dodajú zrelej pleti všetko dôležité. Objavte - NIVEA Obnovujúci nočný krém proti vráskam 55+.
Nivea Q10 Power nočný krém proti vráskam, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power nočný krém proti vráskam, 50 ml
Kód: 2505208
Kód dod.: 822446
EAN: 9005800390741
 
14.49 EUR
14.50 EUR
289.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Menej vrások, pevnejšie kontúry a svieži vzhľad. Vyskúšajte nočnú starostlivosť vytvorenú na mieru špeciálne pre suchú a namáhanú pleť - NIVEA Výživný nočný krém proti vráskam Q10 POWER.
Nivea Hyaluron Cellular Filler spevňujúci nočný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Hyaluron Cellular Filler spevňujúci nočný krém, 50 ml
Kód: 2504645
Kód dod.: 822514
EAN: 9005800244167
 
17.96 EUR
359.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mladšie bunky=mladšia pleť. Zvoľte zloženie s kyselinou hyalurónovou a kolagénovým boosterom, ktoré spevní pleť a vyplní vrásky - NIVEA Spevňujúci nočný krém Hyaluron Cellular Filler.
AKCE
Astrid Bioretinol pokročilý nočný krém proti vráskam, 50 ml
Astrid
Astrid Bioretinol pokročilý nočný krém proti vráskam, 50 ml
Kód: 2602934
Kód dod.: 821074
EAN: 8592297008156
 
9.73 EUR
194.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pokročilý nočný krém proti vráskam účinne hydratuje, príjemne vypína a spevňuje zrelú pleť. Jeho zloženie obsahuje unikátne „kokteil“ ingrediencií proti starnutiu vrátane bakuchiolu, komplexu vitamínov a kyseliny hyalurónovej.
AKCE
RYOR aktívny krém proti vráskam 50 ml
Ryor
RYOR aktívny krém proti vráskam 50 ml
Kód: 35669
Kód dod.: 822675
EAN: 8594007977301
 
8.22 EUR
164.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výnimočný prípravok určený na obmedzovanie tvorby vrások. Obsahuje extrakt z morských rias, bambucké maslo, avokádový olej, vitamín E a kyselinu hyalurónovú.
L'Oréal Age Specialist 55+ denný krém, 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Age Specialist 55+ denný krém, 50 ml
Kód: 77831
Kód dod.: 822734
EAN: 3600522550181
100%
8.65 EUR
173EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratačná starostlivosť proti vráskam. Pre redukciu vrások, výživu a zhutnenie pleti a remodeláciu kontúr.
Nivea Q10 Power OF30 spevňujúci denný krém proti vráskam, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power OF30 spevňujúci denný krém proti vráskam, 50 ml
Kód: 92694
Kód dod.: 822570
EAN: 9005800390758
 
13.85 EUR
277EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zbavte sa vrások a užívajte si pocit z krásne pružnej a žiarivej pleti! Vyskúšajte jemnú starostlivosť s OF 30 a koenzýmom Q10: NIVEA Spevňujúci denný krém proti vráskam Q10 POWER OF 30.
Astrid Almond Care mandľový výživný denný a nočný krém, 50 ml
Astrid
Astrid Almond Care mandľový výživný denný a nočný krém, 50 ml
Kód: 98365
Kód dod.: 822608
EAN: 8592297000068
 
5.19 EUR
103.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mandľový výživný denný a nočný krém zjemňuje, posilňuje a hlbokovo vyživuje suchú a veľmi suchú pleť.
Astrid Collagen Pro nočný krém, 50 ml
Astrid
Astrid Collagen Pro nočný krém, 50 ml
Kód: 1810165
Kód dod.: 820443
EAN: 8592297002871
 
7.56 EUR
7.57 EUR
151.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nočný krém proti vráskam využíva inovatívnu technológiu, ktorá pomáha navrátiť pleti mladistvý vzhľad. Vyhladzuje vrásky a jemné linky a viditeľne zlepšuje pevnosť, pružnosť a plnosť pleti pre remodelované kontúry tváre.
Payot Lisse Lissante Rides Ochranný vyhladzujúci denný krém proti vráskam 50 ml
Payot Paris
Payot Lisse Lissante Rides Ochranný vyhladzujúci denný krém proti vráskam 50 ml
Kód: 2209088
Kód dod.: 65118211
EAN: 3390150583230
 
56.22 EUR
1 124.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyhlazuje vrásky během dne a obsahuje 91 % složek přírodního původu. Kompenzuje přirozenou ztrátu ky
Payot Lisse Booster Repulpant hydratačné gélové sérum proti vráskam Ultrakoncentrovaný gél-sérum s kyselinou hyaluronovou 50 ml
Payot Paris
Payot Lisse Booster Repulpant hydratačné gélové sérum proti vráskam Ultrakoncentrovaný gél-sérum s kyselinou hyaluronovou 50 ml
Kód: 2209091
Kód dod.: 65118214
EAN: 3390150583261
 
56.22 EUR
1 124.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyplňujúce gélové sérum zložené z 97 % z prírodných ingrediencií vyplňuje vrásky a ponúka okamžitý
Astrid Hyaluronic Gold denný pleťový fluid SPF 50, 50 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold denný pleťový fluid SPF 50, 50 ml
Kód: 2501880
Kód dod.: 820468
EAN: 8592297013099
 
9.95 EUR
199EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ultralehký vyplňujúci denný fluid proti vráskam s vysokým ochranným faktorom SPF 50+ Obsahuje 5 rôznych typov kyseliny hyalurónovej a zlaté proteíny.
AKCE
Ryor Luxury Care aktivujúce výživný krém s ASC III 50 ml
Ryor
Ryor Luxury Care aktivujúce výživný krém s ASC III 50 ml
Kód: 92601
Kód dod.: 822690
EAN: 8594007976427
60%
20.77 EUR
415.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lehký, výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu III v pokožce, ovlivňuje tvorbu elastinu a tím minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň redukuje vrásky stávající.
Nivea Anti-Wrinkle Firming 45+ spevňujúci denný krém proti vráskam, 50 ml
Nivea®
Nivea Anti-Wrinkle Firming 45+ spevňujúci denný krém proti vráskam, 50 ml
Kód: 1707452
Kód dod.: 822484
EAN: 9005800396378
 
9.09 EUR
181.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pošlite hlboké vrásky a jemné linky na dlhú dovolenku. Spoliehajte sa na intenzívnu starostlivosť, ktorá pleť viditeľne spevní a vyhladí - NIVEA Spevňujúci denný krém proti vráskam 45+.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.