sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AKCE
Sabrina Carpenter telový sprej Me Espresso 236ml
SABRINA CARPENTER
Sabrina Carpenter telový sprej Me Espresso 236ml
Kód: 2602258
Kód dod.: 835334
EAN: 810023679219
 
10.31 EUR
43.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Me Espresso Body Mist je sladký telový sprej s vôňou espressa, kakaa a krémového karamelu.
AKCE
Sabrina Carpenter telový sprej Caramel Dream 236ml
SABRINA CARPENTER
Sabrina Carpenter telový sprej Caramel Dream 236ml
Kód: 2602256
Kód dod.: 835332
EAN: 810023678700
 
10.31 EUR
43.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Caramel Dream je sladký telový sprej s karamelom, čokoládou a hrejivým ambrovým základom.
AKCE
Sabrina Carpenter telový sprej Cherry Baby 236ml
SABRINA CARPENTER
Sabrina Carpenter telový sprej Cherry Baby 236ml
Kód: 2602257
Kód dod.: 835333
EAN: 810023678717
 
10.31 EUR
43.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cherry Baby je zvodný čerešňový telový sprej s čokoládovým a pižmovým nádychom.
Sabrina Carpenter telový sprej Lemon Pie 236 ml
SABRINA CARPENTER
Sabrina Carpenter telový sprej Lemon Pie 236 ml
Kód: 2602259
Kód dod.: 835335
EAN: 810023679127
 
10.31 EUR
43.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sweet Tooth Lemon Pie Body Mist je sladký citrusový telový sprej s vôňou citrónového koláča, vanilky a šľahačky.
AKCE
Sabrina Carpenter telový sprej Sweet Tooth 236ml
SABRINA CARPENTER
Sabrina Carpenter telový sprej Sweet Tooth 236ml
Kód: 2602255
Kód dod.: 835331
EAN: 810023678694
 
10.31 EUR
43.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sweet Tooth je sladký telový sprej s vôňou marshmallow a vanilky a krémovo hebkým základom.
Novinky
Victoria´s Secret Aqua Kiss Shimmer telový sprej 250 ml
Victoria´s Secret
Victoria´s Secret Aqua Kiss Shimmer telový sprej 250 ml
Kód: 2603013
Kód dod.: 158807
EAN: 667558437698
 
23.26 EUR
23.27 EUR
93.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná, kvetinová, vodná vôňa pre ženy  Doprajte si pocit sviežosti a žiarivého vzhľadu s telovým sp
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Victoria´s Secret Amber Romance telový sprej 250 ml
Victoria´s Secret
Victoria´s Secret Amber Romance telový sprej 250 ml
Kód: 2407458
 
EAN: 667556605020
 
18.22 EUR
72.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežujúca receptúra Victoria's Amber Romance provonaná zmesou čiernej čerešne a pudingu s bohatou
AKCE
Sabrina Carpenter telový sprej Caramel Dream 236ml
SABRINA CARPENTER
Sabrina Carpenter telový sprej Caramel Dream 236ml
Kód: 2602256
Kód dod.: 835332
EAN: 810023678700
 
10.31 EUR
43.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Caramel Dream je sladký telový sprej s karamelom, čokoládou a hrejivým ambrovým základom.
DKNY Donna Karan Ice Pop Berry Bliss telový opar 250 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan Ice Pop Berry Bliss telový opar 250 ml
Kód: 2500969
Kód dod.: 14456
EAN: 085715962102
 
19.88 EUR
79.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná gurmánska vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 DKNY Be Delicious Ice Pop C
AKCE
Sabrina Carpenter telový sprej Me Espresso 236ml
SABRINA CARPENTER
Sabrina Carpenter telový sprej Me Espresso 236ml
Kód: 2602258
Kód dod.: 835334
EAN: 810023679219
 
10.31 EUR
43.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Me Espresso Body Mist je sladký telový sprej s vôňou espressa, kakaa a krémového karamelu.
Novinky
Victoria´s Secret Aqua Kiss Shimmer telový sprej 250 ml
Victoria´s Secret
Victoria´s Secret Aqua Kiss Shimmer telový sprej 250 ml
Kód: 2603013
Kód dod.: 158807
EAN: 667558437698
 
23.26 EUR
23.27 EUR
93.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná, kvetinová, vodná vôňa pre ženy  Doprajte si pocit sviežosti a žiarivého vzhľadu s telovým sp
AKCE
Sabrina Carpenter telový sprej Cherry Baby 236ml
SABRINA CARPENTER
Sabrina Carpenter telový sprej Cherry Baby 236ml
Kód: 2602257
Kód dod.: 835333
EAN: 810023678717
 
10.31 EUR
43.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cherry Baby je zvodný čerešňový telový sprej s čokoládovým a pižmovým nádychom.
AKCE
Sabrina Carpenter telový sprej Sweet Tooth 236ml
SABRINA CARPENTER
Sabrina Carpenter telový sprej Sweet Tooth 236ml
Kód: 2602255
Kód dod.: 835331
EAN: 810023678694
 
10.31 EUR
43.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sweet Tooth je sladký telový sprej s vôňou marshmallow a vanilky a krémovo hebkým základom.
DKNY Donna Karan Ice Pop Very Cherry telová hmota 250 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan Ice Pop Very Cherry telová hmota 250 ml
Kód: 2500970
Kód dod.: 14457
EAN: 085715962096
 
19.88 EUR
79.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná gurmánska vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 DKNY Be Delicious Ice Pop
Sabrina Carpenter telový sprej Lemon Pie 236 ml
SABRINA CARPENTER
Sabrina Carpenter telový sprej Lemon Pie 236 ml
Kód: 2602259
Kód dod.: 835335
EAN: 810023679127
 
10.31 EUR
43.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sweet Tooth Lemon Pie Body Mist je sladký citrusový telový sprej s vôňou citrónového koláča, vanilky a šľahačky.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.