sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Alpa masážna emulzia hrejivá so zázvorom, 1000 ml
ALPA®
Alpa masážna emulzia hrejivá so zázvorom, 1000 ml
Kód: 2509099
Kód dod.: 812005
EAN: 8594001774210
 
7.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určená na prípravnú masáž svalov pred športovým a namáhavým pracovným výkonom. Emulzia je určená ako športovcom, tak aj bežným spotrebiteľom. Zázvorový extrakt a kafr majú výrazne hrejivé a prekrvujúce účinky na svaly.
Herbavera Koňský balzám s konopím a gaštanom, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Koňský balzám s konopím a gaštanom, 200 ml
Kód: 2504758
Kód dod.: 812070
EAN: 8594009476819
 
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koňský balzám s konopím, kostivalom, gaštanom koňským a siedmimi bylinami. Masáž koňským balzámom má výborné účinky na uvolnenie pohybového ústrojenstva.
-1%Zľava
Kalyp Nechtík krém na ruky, 100 ml
Kalyp
Kalyp Nechtík krém na ruky, 100 ml
Kód: 2504989
Kód dod.: 820128
EAN: 8594001426713
 
0.86 EUR
0.87 EUR
8.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný krém na ruky s delikátnou kvetinovou vôňou. Je určený na denné ošetrenie namáhanej pokožky rúk. Obsahuje výťažok z nechtíka lekárskeho.
Alpa konopný balzám hrejivý, 250 ml
ALPA®
Alpa konopný balzám hrejivý, 250 ml
Kód: 2600950
Kód dod.: 812013
EAN: 8595605202666
 
5.44 EUR
21.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa konopný balzám hrejivý je vhodný na masáž pokožky namáhaných častí tela. Pri aplikácii navodzuje príjemný pocit prehriatia.
AKCE
Baylis & Harding Mandarinka a grep darčekový set sprchový gél 100 ml + telové maslo 100 ml
Baylis & Harding
Baylis & Harding Mandarinka a grep darčekový set sprchový gél 100 ml + telové maslo 100 ml
Kód: 2600818
Kód dod.: 905731
EAN: 017854122116
 
9.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Baylis & Harding Mandarinka a grep darčekový set obsahuje sprchový gél a telové maslo.
AKCE
Tesori d´Oriente telový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente telový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Kód: 2210199
Kód dod.: 795385
EAN: 8008970003603
 
3.04 EUR
10.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sametový telový krém Tesori d´Oriente Crema Corpo Aegyptus s extraktmi z modrej ľalie a mliekom z papyru. Bohatá a hodvábna Textúra, ktorá sa rýchlo absorbuje, nezanecháva mastný film a rozjasňuje pokožku tela.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Lactovit Mousse Cream Lactourea telový krém, 250 ml
Lactovit
Lactovit Mousse Cream Lactourea telový krém, 250 ml
Kód: 2104627
Kód dod.: 821028
EAN: 8411135003705
100%
6.52 EUR
26.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Telový krém regeneruje a hĺbkovo vyživuje pokožku vďaka vlastnostiam mlieka v kombinácii s kyselinou mliečnou a ureou.
Nivea Aloe & Hydration ľahké telové mlieko s pumpičkou, 400 ml
Nivea®
Nivea Aloe & Hydration ľahké telové mlieko s pumpičkou, 400 ml
Kód: 1707463
Kód dod.: 810067
EAN: 9005800286761
100%
9.13 EUR
22.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojej pokožke osviežujúcu starostlivosť. Veľmi ľahké zloženie sa vstrebáva počas sekúnd a zabezpečí okamžitú a dlhodobú hydratáciu pokožky - NIVEA Ľahké telové mlieko Aloe & Hydration.
Nivea Q10 spevňujúce telové mlieko s pumpičkou 625 ml
Nivea®
Nivea Q10 spevňujúce telové mlieko s pumpičkou 625 ml
Kód: 2508672
Kód dod.: 810103
EAN: 9005800388243
 
15.65 EUR
25.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Q10 spevňujúce telové mlieko je určené pre normálnu pokožku, ktorá potrebuje extra hydratáciu a spevnenie.
Nivea Repair & Care Sensitive telové mlieko 400 ml
Nivea®
Nivea Repair & Care Sensitive telové mlieko 400 ml
Kód: 2508694
Kód dod.: 810109
EAN: 9005800392769
 
9.13 EUR
22.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výživné a zároveň ľahké telové mlieko určené pre suchú, veľmi suchú a citlivú pokožku. Okamžite zmierňuje pocit napätia a svrbenia, intenzívne hydratuje a podporuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky.
Nivea Soft hydratačný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Soft hydratačný krém, 50 ml
Kód: 2504635
Kód dod.: 821109
EAN: 42243199
 
3.69 EUR
73.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahké zloženie s jojobovým olejom a vitamínom E sa postará o to, aby pokožka celého tela bola hodvábne jemná, svieža a pružná. Vyskúšajte: NIVEA Soft.
AKCE
Nivea Firming Q10 výživné spevňujúce telové mlieko, 400 ml
Nivea®
Nivea Firming Q10 výživné spevňujúce telové mlieko, 400 ml
Kód: 2507856
Kód dod.: 810094
EAN: 9005800388441
 
10.43 EUR
26.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pevnejšia a vyživená pokožka už za 10 dní? Vďaka zloženiu s koenzýmom Q10 a vitamínom C žiaden problém! Vyskúšajte: NIVEA Výživné spevňujúce telové mlieko Q10 + vitamín C.
AKCE
Nivea Telesné mlieko Winter Moment 400 ml
Nivea®
Nivea Telesné mlieko Winter Moment 400 ml
Kód: 2506830
Kód dod.: 810102
EAN: 4006000081465
 
9.31 EUR
23.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Telesné mlieko Winter Moment hĺbkovo hydratuje suchú pokožku po 72 hodín.
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletná voda 90 ml + telové mlieko 100 ml + sprchový gél 100 ml + toaletná voda 5 ml, darčeková sada pre ženy
Versace
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletná voda 90 ml + telové mlieko 100 ml + sprchový gél 100 ml + toaletná voda 5 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2502289
Kód dod.: 14542
EAN: 8011003899838
 
95.19 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2011 Dámska toaletná voda Versace Yellow
NIVEA TĚLO SÉRUM ZDOKONALUJÍCÍ 200 ML 4806
Nivea®
NIVEA TĚLO SÉRUM ZDOKONALUJÍCÍ 200 ML 4806
Kód: 2603139
Kód dod.: 808102
EAN: 9005800404806
 
7.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lactovit regeneračné telové mlieko lactourea, 400 ml
Lactovit
Lactovit regeneračné telové mlieko lactourea, 400 ml
Kód: 2603305
Kód dod.: 810566
EAN: 8411135011540
 
6.52 EUR
16.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lactovit Lactourea je regeneračné telové mlieko s ureou a kyselinou mliečnou, ktoré sa stará o suchú až veľmi suchú pokožku a pomáha jej udržať potrebnú hydratáciu.
Versace Bright Crystal telové mlieko pre ženy 200 ml
Versace
Versace Bright Crystal telové mlieko pre ženy 200 ml
Kód: 50845
 
EAN: 8011003993857
 
36.53 EUR
182.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvety - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2006  Pre silnú a sebouistú ženu, ktorá miluje život a sl
Nivea Rose Touch telové mlieko, 400 ml
Nivea®
Nivea Rose Touch telové mlieko, 400 ml
Kód: 2105619
Kód dod.: 810086
EAN: 9005800346922
 
9.13 EUR
22.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Telové mlieko Rose Touch pre normálnu až suchú pokožku je obohatené o Intensive Moisture Serum a prírodný arganový olej na hydratáciu pokožky po celých 48 h.
Nivea Creme krém, 150 ml
Nivea®
Nivea Creme krém, 150 ml
Kód: 2503746
Kód dod.: 821082
EAN: 4005808157976
 
6.09 EUR
40.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasika, ktorá nestarne. Vyvážené zloženie, ktoré intenzívne stará a chráni každý typ pleti. Pre deti aj dospelých, každý deň a v každom ročnom období - NIVEA Creme.
Nivea Creme krém, 400 ml
Nivea®
Nivea Creme krém, 400 ml
Kód: 2504634
Kód dod.: 821085
EAN: 4005808158072
 
10.21 EUR
25.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasika, ktorá nestárne. Vyvážené zloženie, ktoré intenzívne stará a chráni každý typ pleti. Pre deti i dospelých, každý deň a v každom ročnom období - NIVEA Creme.
Versace Dylan Turquoise Pour Femme toaletná voda 100 ml + telový gél 100 ml + sprchový gél 100 ml + toaletná voda miniatura 5 ml, darčeková sada pre ženy
Versace
Versace Dylan Turquoise Pour Femme toaletná voda 100 ml + telový gél 100 ml + sprchový gél 100 ml + toaletná voda miniatura 5 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2502294
Kód dod.: 14554
EAN: 8011003899883
 
98.81 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa uvedená na trh na jeseň roku 2020 „Vydejte se k nádherným ostrovům, kde se bla
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletná voda 50 ml + telové mlieko 50 ml + sprchový gél 50 ml, darčeková sada pre ženy
Versace
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletná voda 50 ml + telové mlieko 50 ml + sprchový gél 50 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2502290
Kód dod.: 14541
EAN: 8011003902828
 
73.06 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2011 Versace Yellow Diamond je dámska t
Versace Versense Pour Femme toaletná voda 30 ml + telové mlieko 50 ml, darčeková sada pre ženy
Versace
Versace Versense Pour Femme toaletná voda 30 ml + telové mlieko 50 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2502295
Kód dod.: 14557
EAN: 8011003903221
 
63.44 EUR
63.45 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová - drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2009 Vôňa Versace Versense je obrazom prebúdzajúcej
Nivea Body Lotion Firming Q10 + vitamin C zpevňující telové mlieko, 250 ml
Nivea®
Nivea Body Lotion Firming Q10 + vitamin C zpevňující telové mlieko, 250 ml
Kód: 2504636
Kód dod.: 810033
EAN: 9005800388458
 
8.70 EUR
34.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stráca vaša pokožka prirodzenú pružnosť a pevnosť? Doprajte jej intenzívnu kúru a spevnite ju: NIVEA Zpevňující telové mlieko Q10 + vitamín C.
BIO BIONE Cannabis telové mlieko 500 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis telové mlieko 500 ml
Kód: 2504668
Kód dod.: 810110
EAN: 8595061605322
 
3.47 EUR
6.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahké a rýchlo vstrebateľné telové mlieko s konopným olejom a výživnými látkami poskytuje intenzívnu hydratáciu, zjemnenie a pocit komfortu každej pokožke.
Karlovarský výživný krém tuba 35 g
Vřídlo
Karlovarský výživný krém tuba 35 g
Kód: 2509126
Kód dod.: 821145
EAN: 8594910012649
 
4.56 EUR
130.29EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Karlovarský krém výživný je pleťový krém na každodennú starostlivosť a ošetrenie všetkých typov pleti, najmä suchej. Krém je vhodný aj na večerné ošetrenie, na prevenciu ochabnutej pleti a tvorbu vrások.
Herbavera Panthenolka gél po opaľovaní s konope a betakaroténom, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Panthenolka gél po opaľovaní s konope a betakaroténom, 200 ml
Kód: 2600445
Kód dod.: 812084
EAN: 8594009476925
 
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ošetreniu a upokojeniu pokožky po intenzívnom opaľovaní a slnení, ako v lete, tak aj pri lyžovaní na horách. Vynikajúce po pobyte na mraze či chladnom počasí, vhodné po kúpaní a saunovaní.
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
ALPA®
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
Kód: 2600949
Kód dod.: 812012
EAN: 8594001776511
 
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa Ice chladivý gel prináša príjemné osvieženie pokožky a pocit chladu. Je vhodný na použitie po fyzickej aktivite alebo pri únave svalov.
RYOR Zpomalovač rastu chĺpkov 200 ml
Ryor
RYOR Zpomalovač rastu chĺpkov 200 ml
Kód: 2603189
Kód dod.: 810502
EAN: 8594007978094
 
11.30 EUR
56.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
RYOR Zpomalovač rastu chĺpkov je starostlivý krém s komplexom rastlinných extraktov, ktorý pri pravidelnom používaní pomáha spomaľovať rast nežiaducich chĺpkov a zároveň ich zjemňuje a zosvetľuje.
Novinky
Lacoste Original Woman set parfumovaná voda 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre ženy
Lacoste
Lacoste Original Woman set parfumovaná voda 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2603507
Kód dod.: LC017C02
EAN: 3386460157377
 
85.19 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte dámsku vôňu Lacoste Original
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.