sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

suché šampóny

Nejprodávanější
-1%Zľava
Alpa Amica suchý šampón na vlasy, 30 g
ALPA® Amica®
Alpa Amica suchý šampón na vlasy, 30 g
Kód: 12068
Kód dod.: 845420
EAN: 8594001770175
75%
1.51 EUR
1.52 EUR
50.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampón, ktorý odmasťuje vlasy vďaka obsahu špeciálne upraveného ryžového škrobu.
-1%Zľava
Alpa Amica Svieža vôňa suchý šampón na vlasy, 30 g
ALPA® Amica®
Alpa Amica Svieža vôňa suchý šampón na vlasy, 30 g
Kód: 82270
Kód dod.: 845421
EAN: 8595605200440
93%
1.51 EUR
1.52 EUR
50.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampón určený na príležitostné použitie vedľa obvyklého umývania vlasov. Obsahuje chladiacu aktívnu látku a vlasy odmašťuje.
AKCE
Nivea Fresh Revive suchý šampon pre tmavší tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive suchý šampon pre tmavší tón vlasov, 200 ml
Kód: 1804508
Kód dod.: 845437
EAN: 9005800301556
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krásne vlasy ako práve umyté počas jednej minúty? Vyskúšajte kúzlo, ktoré osvieži a pridá objem po celý deň: NIVEA Suchý šampon pre tmavší tón vlasov.
AKCE
Wella Wellaflex Šampón na suché vlasy Wild Berry Touch 180 ml
Wella®
Wella Wellaflex Šampón na suché vlasy Wild Berry Touch 180 ml
Kód: 2203335
Kód dod.: 856901
EAN: 4064666235066
 
4.92 EUR
61.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex suchý šampon na vlasy Wild Berry dodá vašim unaveným vlasům dlouhotrvající péči, svěžest a vůni.
Schauma suchý šampon Hi Lovely pre normálne vlasy, 150 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma suchý šampon Hi Lovely pre normálne vlasy, 150 ml
Kód: 2302943
Kód dod.: 845257
EAN: 9000101213980
 
4.56 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma suchý šampon Hi Lovely! dodáva vlasom okamžitú sviežosť, nádhernú vôňu a objem až na 24 hodín.
Batiste Heavenly Volume suchý šampon na vlasy pre objem a lesk 200 ml
Batiste
Batiste Heavenly Volume suchý šampon na vlasy pre objem a lesk 200 ml
Kód: 91874
Kód dod.: 855405
EAN: 5010724528938
 
6.95 EUR
34.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batiste Heavenly Volume je suchý šampon, ktorý okamžite oživí vlasy, dodá im prirodzený objem a lesk bez použitia vody. Je ideálny pre jemné a splihnuté vlasy, ktoré potrebujú rýchle osvieženie medzi umývaním.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
-1%Zľava
Alpa Amica suchý šampón na vlasy, 30 g
ALPA® Amica®
Alpa Amica suchý šampón na vlasy, 30 g
Kód: 12068
Kód dod.: 845420
EAN: 8594001770175
75%
1.51 EUR
1.52 EUR
50.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampón, ktorý odmasťuje vlasy vďaka obsahu špeciálne upraveného ryžového škrobu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.