sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

suché šampóny

Nejprodávanější
-1%Zľava
Alpa Amica Svieža vôňa suchý šampón na vlasy, 30 g
ALPA® Amica®
Alpa Amica Svieža vôňa suchý šampón na vlasy, 30 g
Kód: 82270
Kód dod.: 845421
EAN: 8595605200440
93%
1.51 EUR
1.52 EUR
50.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampón určený na príležitostné použitie vedľa obvyklého umývania vlasov. Obsahuje chladiacu aktívnu látku a vlasy odmašťuje.
-1%Zľava
Alpa Amica suchý šampón na vlasy, 30 g
ALPA® Amica®
Alpa Amica suchý šampón na vlasy, 30 g
Kód: 12068
Kód dod.: 845420
EAN: 8594001770175
75%
1.51 EUR
1.52 EUR
50.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampón, ktorý odmasťuje vlasy vďaka obsahu špeciálne upraveného ryžového škrobu.
AKCE
Nivea Fresh Revive suchý šampon pre tmavší tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive suchý šampon pre tmavší tón vlasov, 200 ml
Kód: 1804508
Kód dod.: 845437
EAN: 9005800301556
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krásne vlasy ako práve umyté počas jednej minúty? Vyskúšajte kúzlo, ktoré osvieži a pridá objem po celý deň: NIVEA Suchý šampon pre tmavší tón vlasov.
AKCE
Wella Wellaflex Šampón na suché vlasy Wild Berry Touch 180 ml
Wella®
Wella Wellaflex Šampón na suché vlasy Wild Berry Touch 180 ml
Kód: 2203335
Kód dod.: 856901
EAN: 4064666235066
 
4.92 EUR
61.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex suchý šampon na vlasy Wild Berry dodá vašim unaveným vlasům dlouhotrvající péči, svěžest a vůni.
Schauma suchý šampon Hi Lovely pre normálne vlasy, 150 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma suchý šampon Hi Lovely pre normálne vlasy, 150 ml
Kód: 2302943
Kód dod.: 845257
EAN: 9000101213980
 
4.56 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma suchý šampon Hi Lovely! dodáva vlasom okamžitú sviežosť, nádhernú vôňu a objem až na 24 hodín.
Batiste Original suchý šampón na vlasy pre všetky typy vlasov 200 ml
Batiste
Batiste Original suchý šampón na vlasy pre všetky typy vlasov 200 ml
Kód: 67696
Kód dod.: 855400
EAN: 5010724527481
100%
6.09 EUR
30.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batiste Original je suchý šampón, ktorý rýchlo a efektívne osvieži vlasy bez nutnosti použitia vody.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
AKCE
Wella Wellaflex Sensual Rose Šampón na suché vlasy 180 ml
Wella®
Wella Wellaflex Sensual Rose Šampón na suché vlasy 180 ml
Kód: 2203334
Kód dod.: 856900
EAN: 4064666235059
 
4.92 EUR
61.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampon Wellaflex Sensual Rose obohacený o přírodní tapiokový škrob vám okamžitě osvěží vlasy a zanechá pocit čistých vlasů.
Batiste Heavenly Volume suchý šampon na vlasy pre objem a lesk 200 ml
Batiste
Batiste Heavenly Volume suchý šampon na vlasy pre objem a lesk 200 ml
Kód: 91874
Kód dod.: 855405
EAN: 5010724528938
 
6.95 EUR
34.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batiste Heavenly Volume je suchý šampon, ktorý okamžite oživí vlasy, dodá im prirodzený objem a lesk bez použitia vody. Je ideálny pre jemné a splihnuté vlasy, ktoré potrebujú rýchle osvieženie medzi umývaním.
Got2b Suchý šampon ve spreji 150ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
Got2b Suchý šampon ve spreji 150ml
Kód: 2506736
Kód dod.: 981417
EAN: 9000101736410
 
8.04 EUR
53.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahký suchý šampon v aerosole vhodný aj pre citlivú pokožku hlavy.
AKCE
Nivea Fresh suchý šampon pre svetlejší tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh suchý šampon pre svetlejší tón vlasov, 200 ml
Kód: 2506814
Kód dod.: 845430
EAN: 9005800358086
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea suchý šampon pre svetlejší tón vlasov zanechá vo vlasoch svieži pocit bez bielych stôp.
Batiste Sensitive Scalp suchý šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy 200 ml
Batiste
Batiste Sensitive Scalp suchý šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy 200 ml
Kód: 2507424
Kód dod.: 855404
EAN: 5010724004104
 
6.09 EUR
30.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batiste Sensitive Scalp je suchý šampón špeciálne vyvinutý pre citlivú pokožku hlavy. Má jemné zloženie bez parfemácie, ktoré šetrne osvieži vlasy, aniž by podráždil alebo vysušil pokožku.
Batiste Light and Blonde suchý šampón pre blond vlasy 200 ml
Batiste
Batiste Light and Blonde suchý šampón pre blond vlasy 200 ml
Kód: 67825
Kód dod.: 855406
EAN: 5010724527467
100%
6.95 EUR
34.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batiste Light and Blonde je suchý šampón špeciálne vyvinutý pre svetlé a blond vlasy. Obsahuje jemné farebné pigmenty, ktoré pomáhajú neutralizovať nežiadúce žlté tóny a zároveň nezanecháva biele stopy na vlasoch.
Batiste Cherry suchý šampon na vlasy pre objem a lesk 200 ml
Batiste
Batiste Cherry suchý šampon na vlasy pre objem a lesk 200 ml
Kód: 80680
Kód dod.: 855401
EAN: 5010724526798
80%
6.09 EUR
30.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batiste Cherry je suchý šampon, ktorý okamžite oživí vlasy bez použitia vody. Jeho jemná čerešňová vôňa s nádychom lesných plodov a pižma dodá vlasom sviežosť a príjemný pocit čistoty.
Got2b Fresh it Up Extra Fresh osviežujúca suchý šampón 200 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
Got2b Fresh it Up Extra Fresh osviežujúca suchý šampón 200 ml
Kód: 1704292
Kód dod.: 981297
EAN: 9000101043211
 
8.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Got2b suchý šampon Extra Fresh - okamžitá svěžest. Cheat day pro vaše vlasy! Got2b Extra Fresh suchý šampon čistí a osvěžuje vlasy během chvilky mezi mytími.
Dixi suchý šampon pivonka, 200 ml
Dixi
Dixi suchý šampon pivonka, 200 ml
Kód: 2205949
Kód dod.: 856981
EAN: 8586000087521
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi suchý šampon Pivonka je tu pre rýchle riešenie, keď nemáte čas na sprchu. Suchý šampon v praktickom balení za pár sekúnd osvieži mastné korienky vlasov, bez použitia vody. Vlasy krásne voňajú a získajú bohatý objem. Bez silikónov, parabénov či farbív.
Dixi suchý šampon pŕhľava, 200 ml
Dixi
Dixi suchý šampon pŕhľava, 200 ml
Kód: 2205947
Kód dod.: 856980
EAN: 8586000087538
100%
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pŕhľavový suchý šampon Dixi je ideálnym riešením v prípade, keď potrebujete vašim vlasom veľmi rýchlo navrátiť sviežosť a vzdušnosť.
Batiste Brunette suchý šampon na vlasy pre hnedé vlasy 200 ml
Batiste
Batiste Brunette suchý šampon na vlasy pre hnedé vlasy 200 ml
Kód: 64079
Kód dod.: 855407
EAN: 5010724527474
 
6.95 EUR
34.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batiste Dry Shampoo Plus Beautiful Brunette je suchý šampón špeciálne navrhnutý pre hnedé odtiene vlasov.
AKCE
Wella Wellaflex Sweet Sensation Šampón na suché vlasy 180 ml
Wella®
Wella Wellaflex Sweet Sensation Šampón na suché vlasy 180 ml
Kód: 2203336
Kód dod.: 856902
EAN: 4064666235073
 
4.92 EUR
61.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampon Wellaflex Sweet Sensation obohacený o přírodní tapiokový škrob vám okamžitě osvěží vlasy a zanechá pocit čistých vlasů.
Batiste Original suchý šampón na vlasy pre všetky typy vlasov 200 ml
Batiste
Batiste Original suchý šampón na vlasy pre všetky typy vlasov 200 ml
Kód: 67696
Kód dod.: 855400
EAN: 5010724527481
100%
6.09 EUR
30.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batiste Original je suchý šampón, ktorý rýchlo a efektívne osvieži vlasy bez nutnosti použitia vody.
Syoss Pure Fresh vegan, bez silikónov suchý šampón 200 ml
Henkel Syoss
Syoss Pure Fresh vegan, bez silikónov suchý šampón 200 ml
Kód: 1900350
Kód dod.: 845525
EAN: 9000101231502
 
7.39 EUR
36.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampon SYOSS Volume Collagen & Lift, který vám zaručí dokonalý vzhled vlasů snadno a rychle - pouze nastříkejte a vyčešte.
got2b Extra Volume suchý šampon, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Extra Volume suchý šampon, 200 ml
Kód: 2505185
Kód dod.: 981304
EAN: 9000101043662
 
8.04 EUR
40.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Got2b suchý šampon Extra Volume - okamžitá sviežosť. Cheat day pre vaše vlasy! Got2b Extra Volume suchý šampon čistí a osviežuje vlasy počas chvíľky medzi umývaniami.
Syoss Volume suchý šampon pre objem vlasov 200ml
Henkel Syoss
Syoss Volume suchý šampon pre objem vlasov 200ml
Kód: 2600791
Kód dod.: 845488
EAN: 9000100695848
 
7.39 EUR
36.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahký suchý šampón v spreji, navrhnutý pre jemné, oslabené vlasy, ktoré postrádajú objem. Dodáva vlasom sviežosť a plnosť.
AKCE
Nivea Fresh Revive Suchý šampon pre svetlejší tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive Suchý šampon pre svetlejší tón vlasov, 200 ml
Kód: 1804507
Kód dod.: 845438
EAN: 9005800301549
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravená za 5 minút? Žiadny problém! Spoliehajte sa na pomocníka, ktorý vaše vlasy ihneď osvieži. Vyskúšajte - NIVEA Suchý šampon pre svetlejší tón vlasov.
AKCE
Nivea Fresh & Mild suchý šampón pre svetlý tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Mild suchý šampón pre svetlý tón vlasov, 200 ml
Kód: 2507755
Kód dod.: 845471
EAN: 9005800301532
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampón pre svetlý tón vlasov zanechá vo vlasoch svieži pocit bez bielych stôp.
Got2b Fresh It Up Extra suchý šampón na vlasy, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
Got2b Fresh It Up Extra suchý šampón na vlasy, 100 ml
Kód: 2505833
Kód dod.: 981445
EAN: 9000101236453
 
3.91 EUR
39.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Got2b Fresh It Up Extra je suchý šampón v praktickom balení 100 ml, ktorý okamžite osvieži vlasy a dodá im svieži vzhľad bez nutnosti umývania.
Schauma Miss Fresh suchý šampón pre mastné vlasy, 150 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Miss Fresh suchý šampón pre mastné vlasy, 150 ml
Kód: 2506810
Kód dod.: 845256
EAN: 9000101213942
 
4.56 EUR
30.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampón, ktorý dodáva vlasom okamžitú sviežosť a to bez bielych zvyškov.
AKCE
Wella Wellaflex Šampón na suché vlasy Wild Berry Touch 180 ml
Wella®
Wella Wellaflex Šampón na suché vlasy Wild Berry Touch 180 ml
Kód: 2203335
Kód dod.: 856901
EAN: 4064666235066
 
4.92 EUR
61.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex suchý šampon na vlasy Wild Berry dodá vašim unaveným vlasům dlouhotrvající péči, svěžest a vůni.
AKCE
Nivea Fresh Revive suchý šampon pre tmavší tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive suchý šampon pre tmavší tón vlasov, 200 ml
Kód: 1804508
Kód dod.: 845437
EAN: 9005800301556
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krásne vlasy ako práve umyté počas jednej minúty? Vyskúšajte kúzlo, ktoré osvieži a pridá objem po celý deň: NIVEA Suchý šampon pre tmavší tón vlasov.
Schauma suchý šampon Hi Lovely pre normálne vlasy, 150 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma suchý šampon Hi Lovely pre normálne vlasy, 150 ml
Kód: 2302943
Kód dod.: 845257
EAN: 9000101213980
 
4.56 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma suchý šampon Hi Lovely! dodáva vlasom okamžitú sviežosť, nádhernú vôňu a objem až na 24 hodín.
-1%Zľava
Alpa Amica Svieža vôňa suchý šampón na vlasy, 30 g
ALPA® Amica®
Alpa Amica Svieža vôňa suchý šampón na vlasy, 30 g
Kód: 82270
Kód dod.: 845421
EAN: 8595605200440
93%
1.51 EUR
1.52 EUR
50.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampón určený na príležitostné použitie vedľa obvyklého umývania vlasov. Obsahuje chladiacu aktívnu látku a vlasy odmašťuje.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.