Hlavná stránka  >  Montblanc Legend sprchový gél pre mužov 100 ml

Montblanc Legend sprchový gél pre mužov 100 ml

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Montblanc Legend sprchový gél pre mužov 100 ml
Kód:
1602050
EAN:
3386460035521
hmotnosť:
0.170
Výrobca:
Mont Blanc
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Fougére - svieža vôňa uvedená na trh v roku 2011

Montblanc je tradičná značka nadčasového luxusu, ktorá čerpá ako zo svojej mnohoročné tradície, ako aj z vízie budúcnosti. Je klasická a pritom v každom okamihu vysoko aktuálna. Spojenie tradície a moderny s autenticitou, vysokou prestížou a exkluzívnosti - to je značka Montblanc.
Teraz prichádza Montblanc s vôňou, ktorá splní všetky očakávania tejto vysoko inšpirujúce značky. Nová pánska vôňa v sebe odráža bohatú históriu domu Montblanc a súčasne pôsobí veľmi moderným dojmom. Má v sebe silu, reflektuje aktuálne trendy a disponuje presne tou pravou dávkou tajuplnosť, to všetko dohromady predstavuje: Legend.

Logo značky, slávna biela hviezda, je jemne vryté do prednej časti kovového prvku flakónu. Rovnako tak zdobia vršok striebristého uzáveru spoločne s krúžkami, ktoré odkazujú na typický detail všetkých písacích potrieb značky Montblanc. Flakón s nepochybne mužným dizajnom, ktorý pôsobí decentne a zmyselne zároveň, vychádza zo základných hodnôt značky.

Vysoko elegantné a pritom úplne jednoduchý odev, čierny rolák, podčiarkuje jeho prirodzenú eleganciu a mužnosť. Silne lipnú na základných životných hodnotách, ale zároveň má moderný prístup k životu: je žijúci Legendou. Na zachytenie hĺbky takého charakteru a sprostredkovanie jeho príbehu bol prizvaný svetoznámy fotograf - Peter Lindbergh. Jeho práca so svetlom pri čiernobielych fotografií z neho bezpochyby urobila ideálneho partnera pri tvorbe tejto kampane.

Pri tvorbe krabičky boli prioritou dve hlavné farby Montblanc - čierna a strieborná. Obal vo vrchnej časti zdobí striebristé linky, ktoré tak na neho prenášajú zvlnený tvar kovového prvku flakónu. Logo Montblanc je umiestnené tak, aby jeho biela hviezda žiarila priamo zo stredu škatuľky. Ďalšie typický identifikačné prvok značky je umiestnený v dolnej časti krabičky, kde sú tri pásiky horizontálne vtlačené do obalu. Tento znak bude použitý na všetkých obaloch nových vôní značky, aby vytvoril previazanosť a jednotnosť produktov Montblanc.

Zloženie vône:
HLAVA: ananásovej listy, Bergamot, francúzska levanduľa
SRDCE: jazmín, cédrové drevo, jablko
ZÁKLAD: Ambra, dubový mach, santalové drevo, fazuľa Tonka

Mont Blanc Legend sprchový gél pre mužov 100 ml

parametre
určeniePre mužov
Balenie1
typ produktufougere typy
VýrobcaInter Parfums


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ