sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Fresh je antibakteriálne tekuté mydlo určené pre každodennú hygienu rúk. Je vyvinuté tak, aby pomáhalo chrániť pokožku pred baktériami pri bežnom umývaní, a zároveň poskytovalo osviežujúci pocit čistoty.
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Kód: 2500112
Kód dod.: 834966
EAN: 8886467237164
100%
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Chic – dotyk elegancie a zmyselnej vône pre vašu pokožku každý deň!
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600918
Kód dod.: 790083
EAN: 8718951496880
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex antibakteriálne mydlo Ultra v náhradnej náplni umožňuje jednoduché doplnenie dávkovača. Pomáha udržiavať ruky hygienicky čisté pri každodennom umývaní.
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Kód: 2500113
Kód dod.: 834967
EAN: 8886467237171
 
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Natural – čistota a hebkosť, ktorú si vaša pokožka zaslúži!
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
3.47 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riva tekuté mydlo jemne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umývaní. Špeciálne zloženie účinne chráni pred vysúšaním.
AKCE
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Kód: 2601330
Kód dod.: 795443
EAN: 8720181336126
 
1 EUR
4.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Radox Feel Uplifted je osviežujúci telový gél navrhnutý pre každodenné použitie, ktorý dodáva energiu a zlepšuje náladu počas sprchovania. Obsahuje povzbudzujúcu vôňu ružového grepfruitu a zázvoru inšpirovanú prírodnými ingredienciami.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Mitia Honey & Milk tekuté mydlo, 1 l
Tomil® Mitia
Mitia Honey & Milk tekuté mydlo, 1 l
Kód: 47720
Kód dod.: 789011
EAN: 8595025810410
95%
2.16 EUR
2.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho jemné zloženie spolu s medovými extraktmi, ktoré pleť upokojujú, a mliečnymi výťažkami bavlny s hydratačnými účinkami pomáhajú zachovať pleť hebkú a vláčnu.
Nivea Creme Soft krémové tekuté mydlo s dávkovačom, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft krémové tekuté mydlo s dávkovačom, 250 ml
Kód: 06050
Kód dod.: 789036
EAN: 9005800397986
100%
3.68 EUR
14.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suché ruky budú minulosťou! Vďaka šetrnej starostlivosti so zvláčňujúcim mandľovým olejom budú vaše ruky krásne čisté a dokonale hydratované. Vsadnite na - NIVEA Krémové tekuté mydlo Creme Soft.
-1%Zľava
Palmolive sprchový gel Naturals Olive & Milk, 250 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel Naturals Olive & Milk, 250 ml
Kód: 42589
Kód dod.: 795083
EAN: 5996175230975
100%
1.94 EUR
1.95 EUR
7.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchové mlieko Palmolive Naturals Ultra Moisturisation je obohatené o 100% prírodné výťažky z olív a aloe vera a tiež o vitamínový komplex.
AKCE
Mitia Honey & Milk sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Honey & Milk sprchový gel, 400 ml
Kód: 45627
Kód dod.: 795053
EAN: 8595025809506
100%
1.51 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S medovými extraktmi, ktoré pokožku upokojujú, a mliečnymi výťažkami bavlny s hydratačnými účinkami.
Fa Active Sport sprchový gel, 250 ml
Henkel Fa
Fa Active Sport sprchový gel, 250 ml
Kód: 16115
Kód dod.: 795596
EAN: 9000100194419
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Povzbudzujúca receptúra s Ginkgo extraktom. Aktívne osvieženie pre telo a myseľ. Dermatologicky testovaná znášanlivosť s pokožkou. pH neutrálne k pleti.
Versace Bright Crystal sprchový gel pre ženy 200 ml
Versace
Versace Bright Crystal sprchový gel pre ženy 200 ml
Kód: 60671
 
EAN: 8011003993840
 
32.91 EUR
32.92 EUR
164.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2006  Pre silnú a sebavedomú ženu, ktorá miluje život
Fa Kids Mořská panna Sweet Berry sprchový gel & šampon, 250 ml
Henkel Fa
Fa Kids Mořská panna Sweet Berry sprchový gel & šampon, 250 ml
Kód: 63764
Kód dod.: 799120
EAN: 9000100662550
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Kids Mořská panna sprchový gel a šampon s provitaminom B5 pomáha jemne umyť vašu pokožku a zanecháva jej jemný a uhladený pocit.
-1%Zľava
Mitia Pomegranate tekuté mydlo, 500 ml
Tomil® Mitia
Mitia Pomegranate tekuté mydlo, 500 ml
Kód: 65433
Kód dod.: 787018
EAN: 8595025818195
 
1.94 EUR
1.95 EUR
3.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mydlo Pomegranate, to je tá najlepšia starostlivosť o vašu pokožku. Jemné zloženie spolu s osviežujúcim ovocným extraktom z granátového jablka a panthenolom s upokojujúcimi a regeneračnými účinkami jej pomáha uchovať hebkú a vláčnu.
Dettol Soft on Skin tekuté mydlo náplň, 250 ml
Dettol
Dettol Soft on Skin tekuté mydlo náplň, 250 ml
Kód: 70651
Kód dod.: 789243
EAN: 5997321780344
97%
3.90 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dettol Bezdotykový dávkovač mydla automaticky zaznamená Vaše ruky a uvoľní potrebnú dávku mydla, ktoré odstráni baktérie a zanechá Vašu pokožku jemnú.
Nivea Hawaiian Flower & Oil sprchový gél 250 ml
Nivea®
Nivea Hawaiian Flower & Oil sprchový gél 250 ml
Kód: 71163
Kód dod.: 795126
EAN: 9005800397474
 
3.68 EUR
14.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hýčkejte pokožku jemným gelem s olejovými perličkami a podmanivou vůní havajských květin. Dokonalou hydrataci a osvěžení zajistí - NIVEA Osvěžující sprchový gel Hawaii Flower & Oil.
Dove Creamy Indulge sprchový gel, 250 ml
Dove®
Dove Creamy Indulge sprchový gel, 250 ml
Kód: 2501018
Kód dod.: 797359
EAN: 8720181608384
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Creamy Indulge sprchový gél s bohatou krémovou textúrou pre jemnú a hydratovanú pokožku
Versace Man Eau Fraiche Extreme sprchový gél pre mužov 250 ml
Versace
Versace Man Eau Fraiche Extreme sprchový gél pre mužov 250 ml
Kód: 2501352
Kód dod.: 14511
EAN: 8011003903696
 
33.44 EUR
133.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vô
-1%Zľava
LAVON tekuté mydlo Aloe Vera, 500 ml
Lavon
LAVON tekuté mydlo Aloe Vera, 500 ml
Kód: 2501618
Kód dod.: 790056
EAN: 8594187140229
 
1.29 EUR
1.30 EUR
2.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
Lactovit Lactourea zpevňujúci sprchový gél 300ml
Lactovit
Lactovit Lactourea zpevňujúci sprchový gél 300ml
Kód: 2301694
Kód dod.: 797075
EAN: 8411135007390
 
2.39 EUR
7.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél pre veľmi suchú pleť, pôsobí až 48 hodín. Majte regenerovanú a mladú pokožku.
Dove Gentle Pamper sprchový gél, 250 ml
Dove®
Dove Gentle Pamper sprchový gél, 250 ml
Kód: 2404208
Kód dod.: 797405
EAN: 8720181471551
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél s výživným olejom pre okamžite jemnejšiu a hladšiu pokožku.
Dove sprchový gel, petal soft, 250 ml
Dove®
Dove sprchový gel, petal soft, 250 ml
Kód: 2404209
Kód dod.: 797403
EAN: 8720181471568
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte pocit výnimočnej starostlivosti s Dove Hydrate Petal Soft sprchovým gelem.
Dettol Lesné Plody tekuté mydlo náplň, 250 ml
Dettol
Dettol Lesné Plody tekuté mydlo náplň, 250 ml
Kód: 2404841
Kód dod.: 789244
EAN: 5900627117783
 
3.90 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dettol Bezdotykový dávkovač mydla automaticky zachytí Vaše ruky a uvoľní potrebnú dávku mydla, ktoré odstráni baktérie a zanechá Vašu pokožku jemnú.
Str8 Rise sprchový gel pre mužov 400 ml
Str8
Str8 Rise sprchový gel pre mužov 400 ml
Kód: 2001840
Kód dod.: 797339
EAN: 5201314150077
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svěží hlavu tvoří mandarinka, citron a kadramom. V srdci se ukrývá kombinace bylin, melounu a máty. Kompozici uzavírá ambra, cedrové a santalové dřevo.
Authentic Airmen Wild Leaf sprchový gel & šampon, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Airmen Wild Leaf sprchový gel & šampon, 400 ml
Kód: 2007213
Kód dod.: 787100
EAN: 8595025834577
100%
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel a šampón 2 v 1 s autentickou vôňou listov divokého himalájskeho dreva je špecifická výrazná, ale zároveň upokojujúca vôňa pre naozajstných mužov.
Str8 FR34K sprchový gél pre mužov 250 ml
Str8
Str8 FR34K sprchový gél pre mužov 250 ml
Kód: 2100963
Kód dod.: 797329
EAN: 5201314145004
 
2.60 EUR
10.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 FR34K nabízí smyslnou, orientálně kořeněnou vůni s dřevitými tóny, pro muže kteří v sobě skrývají rebela a nebojí se překračovat hranice.
AXE sprchový gel Africa, 250 ml
Axe®
AXE sprchový gel Africa, 250 ml
Kód: 2104569
Kód dod.: 797080
EAN: 8710447279793
 
2.39 EUR
9.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel AXE AFRICA s citrusovo jantárovým aromom zanecháva pokožku sviežu a vláčnu. S hrejivou, náruživou a korenistou vôňou plnou tajomstiev.
AXE sprchový gel Wild Green Mojito a Cedarwood, 250 ml
Axe®
AXE sprchový gel Wild Green Mojito a Cedarwood, 250 ml
Kód: 2105032
Kód dod.: 800089
EAN: 8717163947708
100%
2.39 EUR
9.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvežujúca prírodná vôňa vďaka netradičnému spojeniu tých najexotickejších a najdivokejších ingrediencií. Kombinácia ľahkej uvoľňujúcej vône drvených mätových listov a upokojujúcich tónov cédrového dreva. Jemne čistí a zanecháva príjemný pocit sviežosti.
-1%Zľava
Lilien Aloe Vera tekuté mýdlo, 500 ml
Lilien
Lilien Aloe Vera tekuté mýdlo, 500 ml
Kód: 2105260
Kód dod.: 787133
EAN: 8596048004428
 
1.94 EUR
1.95 EUR
3.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné krémové tekuté mýdlo Aloe Vera pre dokonalú starostlivosť o Vaše ruky a pokožku.
Chilly gel pre intimnú hygienu Soothing, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pre intimnú hygienu Soothing, 200 ml
Kód: 2207752
Kód dod.: 800035
EAN: 8002410035230
 
4.12 EUR
20.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chilly Soothing jemný čistiaci gel pre intimnú hygienu, ktorý svojou čistiacou receptúrou vyrovnáva Vaše intimné pH a poskytuje príjemný a dlhodobý pocit čistoty a ochrany počas menštruácie.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.