sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Finish čistič umývačky duopack, 2× 250 ml
finish - Calgonit
Finish čistič umývačky duopack, 2× 250 ml
Kód: 41033
Kód dod.: 749004
EAN: 8592326007983
90%
4.33 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho fungovanie je založené na bezpečnom a efektívnom štiepení a odstraňovaní minerálneho nánosu vo vnútri umývačky vrátane ťažko prístupných súčastí, ako je vykurovacie teleso a ramena s tryskami.
Lanza Express Fresh tekutý čistič práčky, 250 ml
Lanza
Lanza Express Fresh tekutý čistič práčky, 250 ml
Kód: 2404592
Kód dod.: 712339
EAN: 5999109521965
100%
3.25 EUR
13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka unikátnemu zloženiu účinne čistí, odstraňuje nečistoty a zvyšky pracieho prostriedku zo všetkých povrchov vo vnútri práčky.
Finish Citrón čistič umývačky duopack, 2× 250 ml
finish - Calgonit
Finish Citrón čistič umývačky duopack, 2× 250 ml
Kód: 36571
Kód dod.: 749005
EAN: 8592326010716
100%
6.51 EUR
26.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho fungovanie je založené na bezpečnom a efektívnom štiepení a odstraňovaní minerálneho nánosu vo vnútri umývačky vrátane ťažko prístupných súčastí, ako je vykurovacie teleso a ramená s tryskami.
Finish čistič umývačky, 250 ml
finish - Calgonit
Finish čistič umývačky, 250 ml
Kód: 06841
Kód dod.: 749002
EAN: 8594002680138
95%
3.73 EUR
14.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho fungovanie je založené na bezpečnom a efektívnom štiepení a odstraňovaní minerálneho nánosu vo vnútri umývačky vrátane ťažko prístupných súčastí, ako je vykurovacie teleso a ramená s tryskami.
Somat čistič myčky intenzívny, 2 × 250 ml
Henkel Somat
Somat čistič myčky intenzívny, 2 × 250 ml
Kód: 2304830
Kód dod.: 746063
EAN: 9000101556537
 
7.37 EUR
14.74EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič myčky 3× čistiaca sila – odstraňuje mastnotu, vodný kameň a čistí filter myčky. Čistí dôležité časti myčky ako striekacie trysky a filtre.
Somat čistič umývačky v tabletách, 3 ks
Henkel Somat
Somat čistič umývačky v tabletách, 3 ks
Kód: 98529
Kód dod.: 749021
EAN: 9000100999786
 
4.55 EUR
1.52EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako prvý a jediný na použitie v naplnenej umývačke! Dokonale odstráni vodný kameň a mastné usadeniny aj na ťažko prístupných miestach počas plného umývacieho cyklu.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Hlubna Ava tekutý odstraňovač vodného kameňa, 500 ml
Hlubna - Ava
Hlubna Ava tekutý odstraňovač vodného kameňa, 500 ml
Kód: 91929
Kód dod.: 716041
EAN: 8594003011740
100%
2.30 EUR
4.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňuje šetrným rozpouštěním bez narušení povrchov vodný kameň z varných nádob, čajníkov, kávových konví, prekapávačov a práčok. Netoxický.
Dr. Beckmann čistič umývačky, 100 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann čistič umývačky, 100 g
Kód: 2505794
Kód dod.: 712328
EAN: 4008455583815
 
2.60 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič umývačky Dr. Beckmann hĺbkovo čistí vašu umývačku, eliminuje nepríjemné pachy a odstraňuje usadeniny a zvyšky nečistôt. Vďaka aktívnemu kyslíku zanecháva vašu umývačku čistú a sviežu. Zachováva funkčnosť umývačky. Na 2 použitie.
Casachiara Cura Lavastoviglie tekutý čistič myčky, 250 ml
Drogerie.cz
Casachiara Cura Lavastoviglie tekutý čistič myčky, 250 ml
Kód: 2506559
Kód dod.: 749033
EAN: 8031447220180
 
1.94 EUR
7.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý čistič umývačky na odstraňovanie mastnoty a vodného kameňa z vnútra umývačky.
Finish Lemon čistič umývačky, 250 ml
finish - Calgonit
Finish Lemon čistič umývačky, 250 ml
Kód: 89329
Kód dod.: 749001
EAN: 8592326008430
90%
3.73 EUR
14.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish čistič umývačky s vôňou citróna. Perfektne odstraňuje mastnotu a vodný kameň.
Somat čistič umývačky v tabletách, 3 ks
Henkel Somat
Somat čistič umývačky v tabletách, 3 ks
Kód: 98529
Kód dod.: 749021
EAN: 9000100999786
 
4.55 EUR
1.52EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako prvý a jediný na použitie v naplnenej umývačke! Dokonale odstráni vodný kameň a mastné usadeniny aj na ťažko prístupných miestach počas plného umývacieho cyklu.
Finish čistič umývačky, 250 ml
finish - Calgonit
Finish čistič umývačky, 250 ml
Kód: 06841
Kód dod.: 749002
EAN: 8594002680138
95%
3.73 EUR
14.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho fungovanie je založené na bezpečnom a efektívnom štiepení a odstraňovaní minerálneho nánosu vo vnútri umývačky vrátane ťažko prístupných súčastí, ako je vykurovacie teleso a ramená s tryskami.
Somat čistič myčky intenzívny, 2 × 250 ml
Henkel Somat
Somat čistič myčky intenzívny, 2 × 250 ml
Kód: 2304830
Kód dod.: 746063
EAN: 9000101556537
 
7.37 EUR
14.74EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič myčky 3× čistiaca sila – odstraňuje mastnotu, vodný kameň a čistí filter myčky. Čistí dôležité časti myčky ako striekacie trysky a filtre.
Finish Citrón čistič umývačky duopack, 2× 250 ml
finish - Calgonit
Finish Citrón čistič umývačky duopack, 2× 250 ml
Kód: 36571
Kód dod.: 749005
EAN: 8592326010716
100%
6.51 EUR
26.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho fungovanie je založené na bezpečnom a efektívnom štiepení a odstraňovaní minerálneho nánosu vo vnútri umývačky vrátane ťažko prístupných súčastí, ako je vykurovacie teleso a ramená s tryskami.
Lanza Express Fresh tekutý čistič práčky, 250 ml
Lanza
Lanza Express Fresh tekutý čistič práčky, 250 ml
Kód: 2404592
Kód dod.: 712339
EAN: 5999109521965
100%
3.25 EUR
13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka unikátnemu zloženiu účinne čistí, odstraňuje nečistoty a zvyšky pracieho prostriedku zo všetkých povrchov vo vnútri práčky.
Finish čistič umývačky duopack, 2× 250 ml
finish - Calgonit
Finish čistič umývačky duopack, 2× 250 ml
Kód: 41033
Kód dod.: 749004
EAN: 8592326007983
90%
4.33 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho fungovanie je založené na bezpečnom a efektívnom štiepení a odstraňovaní minerálneho nánosu vo vnútri umývačky vrátane ťažko prístupných súčastí, ako je vykurovacie teleso a ramena s tryskami.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.