sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AKCE
Finish prášok do umývačky Power Powder Lemon, 1,2 kg
finish - Calgonit
Finish prášok do umývačky Power Powder Lemon, 1,2 kg
Kód: 2208972
Kód dod.: 745204
EAN: 5908252004935
100%
5.20 EUR
4.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášok Finish poskytuje úchvatnú čistiacu silu a fantastický lesk. Dokonale odstráni odolné škvrny.
Finish Power Lemon gel do umývačky 2 x 900 ml
finish - Calgonit
Finish Power Lemon gel do umývačky 2 x 900 ml
Kód: 2501339
Kód dod.: 750059
EAN: 5999109584311
 
11.27 EUR
6.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish Power Gel Lemon je vysoko účinný čistiaci prostriedok do umývačky riadu, ktorý kombinuje silný čistiaci výkon s príjemnou sviežou vôňou citróna.
Somat Excellence Duo gel do umývačky riadu, 1620 ml, 90 dávok
Henkel Somat
Somat Excellence Duo gel do umývačky riadu, 1620 ml, 90 dávok
Kód: 2404531
Kód dod.: 750327
EAN: 9000101850529
 
21.24 EUR
21.25 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gél na umývanie riadu zabezpečuje účinné čistenie a brilantný lesk aj pri nízkych teplotách na eco a krátke programy.
AKCE
LAVON strojní oplach nádobí, 5 kg
Lavon
LAVON strojní oplach nádobí, 5 kg
Kód: 2600400
Kód dod.: 735046
EAN: 8594187145415
 
18.39 EUR
3.68EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko koncentrovaný slabokyslý prostriedok pre všetky druhy profesionálnych umývačiek. Vhodný pre všetky druhy riadu a skla. Dokonale zvlhčuje, zabraňuje vzniku minerálnych usadenín a zabezpečuje rýchle schnutie.
Finish Power Gel 0 % gél do umývačky riadu, 900 ml
finish - Calgonit
Finish Power Gel 0 % gél do umývačky riadu, 900 ml
Kód: 2002084
Kód dod.: 750056
EAN: 5999109581822
 
8.02 EUR
8.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish Gél do umývačky riadu bez nežiaduceho obsahu.
Somat gél do umývačky All in 1 Citrón & Limeta. 2× 720 ml, 80 dávok
Henkel Somat
Somat gél do umývačky All in 1 Citrón & Limeta. 2× 720 ml, 80 dávok
Kód: 2304832
Kód dod.: 750306
EAN: 9000101583830
 
16.04 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra silný gél do umývačky s citrusovou vôňou pre účinné čistenie a žiarivý lesk riadu aj pri nízkych teplotách na eco a krátke umývacie programy.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
LAVON strojní oplach nádobí, 15 kg
Lavon
LAVON strojní oplach nádobí, 15 kg
Kód: 2600398
Kód dod.: 735044
EAN: 8594187140533
 
54.21 EUR
3.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko koncentrovaný slabokyslý prostriedok pre všetky druhy profesionálnych umývačiek. Vhodný pre všetky druhy riadu a skla. Dokonale zmäkčuje, zabraňuje tvorbe minerálnych usadenín a zabezpečuje rýchle schnutie.
Frosch Eko koncentrát na nádobí Červený pomaranč 500 ml
Frosch®
Frosch Eko koncentrát na nádobí Červený pomaranč 500 ml
Kód: 2602984
Kód dod.: 735154
EAN: 9001531973772
 
2.82 EUR
5.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Frosch Eko koncentrát na nádobí Červený pomaranč 500 ml je ekologický koncentrovaný prostriedok na ručné umývanie riadu, ktorý si ľahko poradí s mastnotou aj zaschnutými nečistotami.
Frosch Eko All-in-1 Limetka gél do umývačky, 650 ml
Frosch®
Frosch Eko All-in-1 Limetka gél do umývačky, 650 ml
Kód: 2603098
Kód dod.: 706558
EAN: 9001531965944
 
14.16 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ekologický gél do umývačky s limetkovou vôňou zanechá vaše nádobie žiarivo čisté.
Somat gél do umývačky All in 1 Citrón & Limeta. 2× 720 ml, 80 dávok
Henkel Somat
Somat gél do umývačky All in 1 Citrón & Limeta. 2× 720 ml, 80 dávok
Kód: 2304832
Kód dod.: 750306
EAN: 9000101583830
 
16.04 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra silný gél do umývačky s citrusovou vôňou pre účinné čistenie a žiarivý lesk riadu aj pri nízkych teplotách na eco a krátke umývacie programy.
Somat Excellence Premium 5v1 gél do umývačky duo 2 x 540 ml
Henkel Somat
Somat Excellence Premium 5v1 gél do umývačky duo 2 x 540 ml
Kód: 2602944
Kód dod.: 750337
EAN: 9000101850390
 
16.04 EUR
0.27EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence Premium 5v1 gél do umývačky Duo 2 × 540 ml je vysoko účinný tekutý prostriedok do umývačky s dvojitou receptúrou, ktorá kombinuje silné odmasťovacie zložky a aktívne čistiace látky pre dokonalé odstránenie zaschnutých zvyškov jedla aj odolnej mastnoty.
Finish Power Gel 0 % gél do umývačky riadu, 900 ml
finish - Calgonit
Finish Power Gel 0 % gél do umývačky riadu, 900 ml
Kód: 2002084
Kód dod.: 750056
EAN: 5999109581822
 
8.02 EUR
8.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish Gél do umývačky riadu bez nežiaduceho obsahu.
Somat Excellence Duo gel do umývačky riadu, 2× 540 ml, 60 dávok
Henkel Somat
Somat Excellence Duo gel do umývačky riadu, 2× 540 ml, 60 dávok
Kód: 2404034
Kód dod.: 750325
EAN: 9000101819533
 
16.04 EUR
0.27EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývací prostriedok na riady rozpúšťa pripálené zvyšky jedla, odstraňuje usadenú mastnotu, nezanecháva zaschnuté kvapky vody a dodáva žiarivý lesk, a to aj na eco programy.
AKCE
LAVON strojné oplachovanie riadu, 10 kg
Lavon
LAVON strojné oplachovanie riadu, 10 kg
Kód: 2600399
Kód dod.: 735045
EAN: 8594187145439
 
35.78 EUR
3.58EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko koncentrovaný slabokyslý prostriedok pre všetky druhy profesionálnych umývačiek. Vhodný pre všetky druhy riadu a skla. Dokonale smáča, zabraňuje tvorbe minerálnych usadenín a zaisťuje rýchle schnutie.
AKCE
Somat Excellence Duo gél do umývačky riadu, 2 x 684ml, 76 dávok
Henkel Somat
Somat Excellence Duo gél do umývačky riadu, 2 x 684ml, 76 dávok
Kód: 2602853
Kód dod.: 750341
EAN: 9000101850024
 
18.65 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence Duo gél do umývačky kombinuje dve účinné gélové receptúry, ktoré pomáhajú odstraňovať pripálené zvyšky jedál a odolnú mastnotu a zanechávajú riad žiarivo čistý.
Somat Excellence Duo gel do umývačky riadu, 1620 ml, 90 dávok
Henkel Somat
Somat Excellence Duo gel do umývačky riadu, 1620 ml, 90 dávok
Kód: 2404531
Kód dod.: 750327
EAN: 9000101850529
 
21.24 EUR
21.25 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gél na umývanie riadu zabezpečuje účinné čistenie a brilantný lesk aj pri nízkych teplotách na eco a krátke programy.
AKCE
LAVON strojní oplach nádobí, 5 kg
Lavon
LAVON strojní oplach nádobí, 5 kg
Kód: 2600400
Kód dod.: 735046
EAN: 8594187145415
 
18.39 EUR
3.68EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko koncentrovaný slabokyslý prostriedok pre všetky druhy profesionálnych umývačiek. Vhodný pre všetky druhy riadu a skla. Dokonale zvlhčuje, zabraňuje vzniku minerálnych usadenín a zabezpečuje rýchle schnutie.
Finish Power Lemon gel do umývačky 2 x 900 ml
finish - Calgonit
Finish Power Lemon gel do umývačky 2 x 900 ml
Kód: 2501339
Kód dod.: 750059
EAN: 5999109584311
 
11.27 EUR
6.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish Power Gel Lemon je vysoko účinný čistiaci prostriedok do umývačky riadu, ktorý kombinuje silný čistiaci výkon s príjemnou sviežou vôňou citróna.
AKCE
Finish prášok do umývačky Power Powder Lemon, 1,2 kg
finish - Calgonit
Finish prášok do umývačky Power Powder Lemon, 1,2 kg
Kód: 2208972
Kód dod.: 745204
EAN: 5908252004935
100%
5.20 EUR
4.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášok Finish poskytuje úchvatnú čistiacu silu a fantastický lesk. Dokonale odstráni odolné škvrny.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.