sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Savo®

Unilever – globální lídr s tradicí a českou značkou Savo 🇬🇧🌍🇨🇿

Unilever je britsko-nizozemská společnost vzniklá v roce 1929 spojením Margarine Unie z Holandska a Lever Brothers z Velké Británie. V roce 2013 Unilever významně posílil své portfolio koupí značek Savo, Biolit a Diffusil od české firmy Bochemie.

Výroba těchto tradičních značek pokračuje v závodě Bochemie v Bohumíně, kde chemická výroba má více než stoletou historii. Již od roku 1904 se zde vyráběly významné produkty, jako aspirin nebo umělé sladidlo sacharin, které byly exportovány do celého světa.

Tradice a inovace značky Savo 🧼✨

Savo se začalo vyrábět již v roce 1973 a během let se stalo synonymem pro spolehlivost a tradici v českých domácnostech i profesionálním sektoru. Nabízí kompletní řadu výrobků pro úklid domácnosti i profesionální použití.

Marketingové průzkumy potvrzují, že značku Savo zná téměř 90 % českých spotřebitelů, kteří ji vnímají jako osvědčenou, tradiční a českou značku, na kterou se mohou vždy spolehnout.

Unilever díky vlastním výzkumům a inovacím neustále vylepšuje sortiment značky Savo, aby vyhověl nejvyšším nárokům zákazníků.

 

✅ Unilever a Savo – spojení tradice, kvality a inovace pro vaši domácnost.


Výrobce: Unilever ČR, spol. s r.o., Rohanské nábřeží 670/19, Praha 8, 186 00, CZ, [email protected]
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
SAVO na podlahy a povrchy vôňa oceánu, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy a povrchy vôňa oceánu, 750 ml
Kód: 88639
Kód dod.: 700369
EAN: 8710908103636
77%
2.80 EUR
3.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na podlahy a iné umývateľné povrchy (napr. dlaždice, laminát, plasty apod.). S príjemnou vôňou oceánu.
SAVO na podlahy drevo a laminát, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy drevo a laminát, 750 ml
Kód: 88637
Kód dod.: 702111
EAN: 8710908103810
97%
2.80 EUR
3.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistiaci prostriedok vhodný na čistenie všetkých typov umývateľných drevených a laminátových povrchov – parkiet, nábytku, okenných rámov, dverí atď.
SAVO Original dezinfekcia, 4 kg
Savo®
SAVO Original dezinfekcia, 4 kg
Kód: 2001742
Kód dod.: 724071
EAN: 8710522605066
96%
7.36 EUR
1.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo Original tekutý dezinfekčný prípravok - účinný na dezinfekciu úžitkovej vody (bazény, studne) a povrchov.
SAVO Perex Svieža vôňa, na bielenie prádla, 1,2 l
Savo®
SAVO Perex Svieža vôňa, na bielenie prádla, 1,2 l
Kód: 2001860
Kód dod.: 761294
EAN: 8710522605011
100%
3.25 EUR
2.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SAVO Perex Svieža vôňa je parfumovaný prípravok pre predpranie a bielenie bieleho a stálobarevného prádla v automatických práčkach, ale aj pre ručné bielenie.
AKCE
SAVO dezinfekčný sprej do kúpeľne, 700 ml
Savo®
SAVO dezinfekčný sprej do kúpeľne, 700 ml
Kód: 2309655
Kód dod.: 700355
EAN: 8720181300424
 
3.46 EUR
4.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SAVO dezinfekčný sprej do kúpeľne efektívne odstráni vodný kameň* a mydlové škvrny zo všetkých umývateľných povrchov v kúpeľni. Jednoducho sa oplachuje a dôkladne odstráni až 99,9 % baktérií a vírusov**.
SAVO prací gél univerzálny, 100 praní, 5 l
Savo®
SAVO prací gél univerzálny, 100 praní, 5 l
Kód: 2601517
Kód dod.: 724127
EAN: 8720181261893
 
24.02 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací gél na farebné i biele prádlo sa postará o účinné odstránenie odolných škvŕn a zápachov. Zanechá prádlo hygienicky čisté s vôňou kvetov, jablka a melónu.
Savo Profi na podlahy a povrchy Magnolia, 5 kg
Savo®
Savo Profi na podlahy a povrchy Magnolia, 5 kg
Kód: 1901609
Kód dod.: 700375
EAN: 8594005392908
100%
13.20 EUR
2.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo na podlahy a povrchy je prípravok na každodenné upratovanie plôch v kanceláriách, školách a škôlkach, zdravotníckych zariadeniach atď. Odstraňuje mastnotu a zaschnutú špinu.
Savo Profi Podlahy a povrchy Lemongrass čistiaci prostriedok dezinfekčné na každodenné upratovaní plôch 5 kg
Savo®
Savo Profi Podlahy a povrchy Lemongrass čistiaci prostriedok dezinfekčné na každodenné upratovaní plôch 5 kg
Kód: 1905519
Kód dod.: 700374
EAN: 8594005392892
100%
13.20 EUR
2.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo na podlahy a povrchy je přípravek ke každodennímu úklidu ploch v kancelářích, školách a školkách, zdravotnických zařízeních atd. Odstraňuje mastnotu a zaschlou špínu.
Savo bazén Mini chlórové tablety k dezinfekcii vody, 0,8 kg
Savo®
Savo bazén Mini chlórové tablety k dezinfekcii vody, 0,8 kg
Kód: 2304022
Kód dod.: 676505
EAN: 8720182369697
 
16.45 EUR
20.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bazénová chémia SAVO chlórové tablety pre celosezónnu dezinfekciu a údržbu bazénovej vody.
Savo Proti plesniam dezinfekčný prípravok, 5 kg
Savo®
Savo Proti plesniam dezinfekčný prípravok, 5 kg
Kód: 02019
Kód dod.: 627025
EAN: 8594005390720
100%
24.02 EUR
4.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo proti plesniam je vysoko účinný dezinfekčný prípravok na odstraňovanie plesní, rias a kvasiniek. Vhodný na použitie na drevo, omietky a malby stien interiéru aj exteriéru.
SAVO prací gel na farebné i biele, 20 prania, 1 l
Savo®
SAVO prací gel na farebné i biele, 20 prania, 1 l
Kód: 1800452
Kód dod.: 724092
EAN: 8710447396278
100%
7.79 EUR
0.39EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nový prací prostriedok Savo bez chlóru pre hygienicky čisté prádlo si poradí aj s odolnými škvrnami a navyše pomáha odstraňovať baktérie.
AKCE
SAVO dezinfekcia univerzálna, rozprašovač, 500 ml
Savo®
SAVO dezinfekcia univerzálna, rozprašovač, 500 ml
Kód: 88071
Kód dod.: 700367
EAN: 8710908108419
100%
2.34 EUR
4.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezinfekcia kuchynských a kúpeľňových povrchov. Nastriekajte na čistený povrch, nechajte pôsobiť a utrite vlhkou handričkou.
SAVO prací gél na farebné prádlo 100 prania, 5 l
Savo®
SAVO prací gél na farebné prádlo 100 prania, 5 l
Kód: 2601516
Kód dod.: 724126
EAN: 8720181267178
 
24.02 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél na farebné prádlo sa postará o účinné odstránenie odolných škvŕn a zápachov. Zanechá prádlo hygienicky čisté s vôňou levandule, zeleného jablka a pomaranča.
Savo prací prášok Univerzál 65 praní, 4,55kg
Savo®
Savo prací prášok Univerzál 65 praní, 4,55kg
Kód: 2601522
Kód dod.: 724104
EAN: 8720181605192
 
22.94 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo prací prášok Univerzál je určený na pranie prádla.
SAVO na podlahy a povrchy vôňa kvetín, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy a povrchy vôňa kvetín, 750 ml
Kód: 88638
Kód dod.: 700371
EAN: 8710908102059
100%
2.80 EUR
3.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo na podlahy a povrchy s príjemnou vôňou kvetín. Univerzálny čistiaci prípravok na podlahy a iné umývateľné povrchy (napr. dlaždice, laminát, plasty apod.).
AKCE
SAVO WC čistič Citrón, 700 ml
Savo®
SAVO WC čistič Citrón, 700 ml
Kód: 2305150
Kód dod.: 716090
EAN: 8720181293672
 
1.81 EUR
2.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý dezinfekčný WC čistič s vôňou citrónu sa postará o žiarivý lesk a čistotu toalety. Likviduje až 99,9 % baktérií a vírusov, odstraňuje zašlú špinu a vodný kameň. Príjemná vôňa citrónu zabezpečí dlhodobú sviežosť toalety.
AKCE
SAVO univerzální dezinfekčný sprej Pomeranč a Citronová tráva, 700 ml
Savo®
SAVO univerzální dezinfekčný sprej Pomeranč a Citronová tráva, 700 ml
Kód: 2309653
Kód dod.: 700354
EAN: 8720182870094
 
3.46 EUR
4.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo univerzálny dezinfekčný sprej Pomeranč je ideálny na každodennú dezinfekciu a čistenie všetkých umývateľných povrchov v domácnosti.
AKCE
Savo dezinfekcia a čistič na podlahy pomaranč a mäta, 1 l
Savo®
Savo dezinfekcia a čistič na podlahy pomaranč a mäta, 1 l
Kód: 2402868
Kód dod.: 700362
EAN: 8720181408786
 
3.25 EUR
3.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prípravok, ktorý je skvelým riešením pre každodennú účinnú dezinfekciu.
AKCE
SAVO proti plesniam Kúpeľňa, 500 ml
Savo®
SAVO proti plesniam Kúpeľňa, 500 ml
Kód: 62643
Kód dod.: 627020
EAN: 8594005396746
100%
3.46 EUR
6.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinne odstraňuje všetky druhy plesní a húb. Povrch vydezinfikuje a krásne vybieli. Prípravok je mierne parfumovaný. Použiť na rôzne povrchy: okraje umývadla, silikónové tesnenia, sprchové kúty, miesta okolo vane.
Savo Profi Original 15 kg
Savo®
Savo Profi Original 15 kg
Kód: 02028
Kód dod.: 724073
EAN: 8594005390966
98%
26.40 EUR
1.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prípravok na dezinfekciu vody (bazény, studne) a povrchov. Spoľahlivo likviduje bakterie, víry, riasy a huby.
SAVO Razant čistič odpadov, 1,2 l
Savo®
SAVO Razant čistič odpadov, 1,2 l
Kód: 2100354
Kód dod.: 715061
EAN: 8710522605059
100%
4.54 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistiaci prostriedok na uvoľnenie odpadov a odstránenie zápachu.
SAVO dezinfekcia Prim Kvetinová vôňa, 1,2 l
Savo®
SAVO dezinfekcia Prim Kvetinová vôňa, 1,2 l
Kód: 2002018
Kód dod.: 724078
EAN: 8710522605035
100%
2.60 EUR
2.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistič, vhodný aj do domácnosti s domácimi zvieratami. Spoľahlivo likviduje 99,9% baktérií, vírusov, kvasiniek a plesní.
SAVO dezinfekcia Prim Svieža vôňa, 1,2 l
Savo®
SAVO dezinfekcia Prim Svieža vôňa, 1,2 l
Kód: 2002751
Kód dod.: 724077
EAN: 8710522605042
100%
2.60 EUR
2.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistič, vhodný aj do domácnosti s domácimi zvieratami. Spoľahlivo likviduje 99,9% baktérií, vírusov, kvasiniek a plesní.
AKCE
SAVO univerzálny dezinfekčný sprej Levanduľa, 700 ml
Savo®
SAVO univerzálny dezinfekčný sprej Levanduľa, 700 ml
Kód: 2309654
Kód dod.: 700349
EAN: 8720181405839
100%
3.46 EUR
4.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo univerzálny dezinfekčný sprej Levanduľa je ideálny pre každodennú dezinfekciu a čistenie všetkých umývateľných povrchov v domácnosti.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.