sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Savo®

Unilever – globální lídr s tradicí a českou značkou Savo 🇬🇧🌍🇨🇿

Unilever je britsko-nizozemská společnost vzniklá v roce 1929 spojením Margarine Unie z Holandska a Lever Brothers z Velké Británie. V roce 2013 Unilever významně posílil své portfolio koupí značek Savo, Biolit a Diffusil od české firmy Bochemie.

Výroba těchto tradičních značek pokračuje v závodě Bochemie v Bohumíně, kde chemická výroba má více než stoletou historii. Již od roku 1904 se zde vyráběly významné produkty, jako aspirin nebo umělé sladidlo sacharin, které byly exportovány do celého světa.

Tradice a inovace značky Savo 🧼✨

Savo se začalo vyrábět již v roce 1973 a během let se stalo synonymem pro spolehlivost a tradici v českých domácnostech i profesionálním sektoru. Nabízí kompletní řadu výrobků pro úklid domácnosti i profesionální použití.

Marketingové průzkumy potvrzují, že značku Savo zná téměř 90 % českých spotřebitelů, kteří ji vnímají jako osvědčenou, tradiční a českou značku, na kterou se mohou vždy spolehnout.

Unilever díky vlastním výzkumům a inovacím neustále vylepšuje sortiment značky Savo, aby vyhověl nejvyšším nárokům zákazníků.

 

✅ Unilever a Savo – spojení tradice, kvality a inovace pro vaši domácnost.


Výrobce: Unilever ČR, spol. s r.o., Rohanské nábřeží 670/19, Praha 8, 186 00, CZ, [email protected]
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
SAVO univerzálny dezinfekčný sprej Levanduľa, 700 ml
Savo®
SAVO univerzálny dezinfekčný sprej Levanduľa, 700 ml
Kód: 2309654
Kód dod.: 700349
EAN: 8720181405839
100%
3.46 EUR
4.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo univerzálny dezinfekčný sprej Levanduľa je ideálny pre každodennú dezinfekciu a čistenie všetkých umývateľných povrchov v domácnosti.
AKCE
SAVO Univerzálny dezinfekčný sprej, 700 ml
Savo®
SAVO Univerzálny dezinfekčný sprej, 700 ml
Kód: 2402101
Kód dod.: 700390
EAN: 8720181405785
100%
3.46 EUR
4.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezinfekčný čistiaci sprej s praktickým rozprašovačom sa hodí do domácnosti aj na pracovisko.
SAVO dezinfekcia a čistič na podlahy Levanduľa, 1 l
Savo®
SAVO dezinfekcia a čistič na podlahy Levanduľa, 1 l
Kód: 2400154
Kód dod.: 700360
EAN: 8720181409035
 
3.89 EUR
3.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo dezinfekcia a čistič na podlahy Levanduľa je univerzálny prípravok, ktorý je skvelým riešením pre každodennú účinnú dezinfekciu a zároveň zaisťuje, aby váš dom a rodina boli chránené pred nečistotami a choroboplodnými zárodkami.
SAVO kuchyne dezinfekcia, 500 ml
Savo®
SAVO kuchyne dezinfekcia, 500 ml
Kód: 07458
Kód dod.: 706531
EAN: 8720182878663
100%
2.34 EUR
4.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použivajte na pracovné dosky, obkladačky, smaltované, sklenené, plastové a nerezové povrchy.
AKCE
SAVO kúpeľňa čistiaci prostriedok do kúpeľne, 500 ml
Savo®
SAVO kúpeľňa čistiaci prostriedok do kúpeľne, 500 ml
Kód: 2404728
Kód dod.: 712221
EAN: 8720182870100
100%
2.34 EUR
4.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchlo a šetrne odstraňuje usadené škvrny od vody a mydla a vodný kameň. Čisteným povrchom dodáva lesk a zanecháva príjemnú vôňu.
AKCE
SAVO WC gél Oceán 700 ml
Savo®
SAVO WC gél Oceán 700 ml
Kód: 2305149
Kód dod.: 716089
EAN: 8720181293665
100%
1.81 EUR
2.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo tekutý dezinfekčný WC čistič s vôňou oceánu sa postará o žiarivý lesk a čistotu vašej toalety.
AKCE
SAVO odmasťovač Bez chloru dezinfekčný prostriedok, 750 ml
Savo®
SAVO odmasťovač Bez chloru dezinfekčný prostriedok, 750 ml
Kód: 1700344
Kód dod.: 706528
EAN: 8710908265488
 
3.46 EUR
4.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci a dezinfekčný prostriedok v spreji bez chloru ľahko odstráni aj silné znečistenie a mastnotu a zároveň zaisťuje dezinfekciu čistených povrchov.
SAVO Perex Kvetinová vôňa, na bielenie prádla, 1,2 l
Savo®
SAVO Perex Kvetinová vôňa, na bielenie prádla, 1,2 l
Kód: 2001859
Kód dod.: 761293
EAN: 8710522605028
85%
3.25 EUR
2.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parfumovaný prípravok pre predpranie a bielenie bieleho a stálobarevného prádla v automatických práčkach, ale aj pre ručné bielenie.
AKCE
Savo dezinfekcia a čistič na podlahy Citrón 1 l
Savo®
Savo dezinfekcia a čistič na podlahy Citrón 1 l
Kód: 2402867
Kód dod.: 700361
EAN: 8720181409042
 
3.25 EUR
3.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prípravok, ktorý je skvelým riešením pre každodennú účinnú dezinfekciu.
Savo WC gél Turbo na vodný kameň 700 ml
Savo®
Savo WC gél Turbo na vodný kameň 700 ml
Kód: 2305655
Kód dod.: 716088
EAN: 8720181313653
100%
2.16 EUR
3.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo WC čistič Turbo účinne odstraňuje až 100 % vodného kameňa v toalete a vyčistí aj hlboko usadené nečistoty.
Savo prací prášok Univerzál Jarná sviežosť 65 praní, 4,55kg
Savo®
Savo prací prášok Univerzál Jarná sviežosť 65 praní, 4,55kg
Kód: 2601521
Kód dod.: 724103
EAN: 8720181605154
 
22.94 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo prací prášok Univerzál Jarná sviežosť je určený na pranie prádla a zanecháva sviežu vôňu.
SAVO Original 1,2 l
Savo®
SAVO Original 1,2 l
Kód: 2001806
Kód dod.: 724069
EAN: 8710522604991
99%
2.37 EUR
2.38 EUR
1.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý dezinfekčný prípravok účinný prípravok na dezinfekciu vody (bazény, studne) a povrchov. Odstraňuje až 99,9 % baktérií a vírusov.
SAVO proti plesniam dezinfekčný prípravok, 500 ml
Savo®
SAVO proti plesniam dezinfekčný prípravok, 500 ml
Kód: 02008
Kód dod.: 627021
EAN: 8594005390225
98%
3.46 EUR
6.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Môžete ho použiť na rôzne povrchy: steny, keramiku, obklady a spáry, omietky, murivo, kameň, smalt, plasty, akrylátové povrchy, silikón, gumu, nerez.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.