sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Henkel Bref

🧼 Bref – expert na hygienu a svěžest vaší toalety 🚽🇩🇪

Značka Bref vznikla pod křídly německé společnosti Henkel, jejíž historie sahá až do roku 1876, kdy ji založil 28letý vizionář Fritz Henkel. Dnes je Henkel globálním lídrem v oblasti domácí chemie i kosmetiky a značku Bref zná téměř každý.

✨ Nejvýznamnější milníky značky Bref:

🧪 1998 – na trh přichází první gelový WC blok Bref
💧 2002 – představení tekutého WC bloku se dvěma unikátními komorami
🌿 2005 – řada Bref Natural Balance přináší wellness do vaší toalety
🏄 2006 – designová edice Fresh Surfer navržená firmou Alessi
🌪️ 2008–2009 – inovace Bref Tornado a Bref 3-Aktiv mění pravidla WC hygieny
🌀 2010 – uvedení ikonického Bref Power Aktiv se 4 funkcemi:
čištění, ochrana proti vodnímu kameni, pěna a svěžest

Bref se neustále vyvíjí – čistí, voní a chrání toaletu jako málokterá jiná značka. Díky neustálým inovacím a důrazu na čistotu i estetiku je Bref oblíbený mezi miliony domácností po celém světě.

🏭 Země původu: Německo
🚽 Hlavní zaměření: Hygienické produkty pro toalety
👑 Výrobce: Henkel AG & Co. KGaA

Chceš i krátkou SEO verzi na web? Ráda připravím.


Výrobce: Henkel ČR, spol. s r.o., U Průhonu 10, Praha 7, 170 04, CZ, [email protected]
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 3 × 50 g
Kód: 2602400
Kód dod.: 720262
EAN: 9000101853209
 
3.90 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus pomáha udržať toaletu hygienicky čistou a sviežo voňavou.
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6 × 50 g
Kód: 2602769
Kód dod.: 720267
EAN: 9000101853599
 
7.37 EUR
24.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv WC blok s vôňou borovice, s o 50 % väčším účinkom proti vodnému kameňu* a o 55 % menej plastu. Hľadáte jednoduchší spôsob, ako udržať vašu toaletu čistú a sviežu?
Bref WC blok Color Auto Aktiv Kvetinový 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Aktiv Kvetinový 4 x 50 g
Kód: 2602860
Kód dod.: 720272
EAN: 9000101853322
 
5.63 EUR
28.15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Color Aktiv Kvetinový je závesný WC blok so štyrfunkčným zložením, ktoré zaisťuje hygienickú čistotu a dlhotrvajúcu sviežosť pri každom spláchnutí.
Bref WC blok Power Aktiv Citrón 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Citrón 4 x 50 g
Kód: 2602862
Kód dod.: 720274
EAN: 9000101309003
 
5.20 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Citrón je závěsný WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které zajišťují dôkladné čistenie a dlhodobú sviežosť pri každom spláchnutí.
Bref WC blok Color Auto Aktiv Eukalyptus 2 x 30 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Aktiv Eukalyptus 2 x 30 g
Kód: 2602913
Kód dod.: 720276
EAN: 9000101853179
 
3.69 EUR
36.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Color Aktiv Eukalyptus je závesný WC blok so štyorfunkčným zložením, ktoré zaisťuje hygienickú čistotu a dlhodobú sviežosť pri každom spláchnutí.
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine 2 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine 2 x 50 g
Kód: 2602912
Kód dod.: 720275
EAN: 9000101852424
 
3.69 EUR
36.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Color Aktiv Chlorine je závesný WC blok s aktívnym chlórovým zložením, ktoré zaisťuje dôkladnú hygienickú čistotu a dlhodobú sviežosť pri každom spláchnutí.
Bref WC gel Power Aktiv Gel Citrón s osvěžovačem, 750 ml
Henkel Bref
Bref WC gel Power Aktiv Gel Citrón s osvěžovačem, 750 ml
Kód: 2602941
Kód dod.: 717386
EAN: 9000101858488
 
2.39 EUR
3.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref gélový WC čistič vďaka silnému zloženiu účinnému najmä proti vodnému kameňu zabezpečuje hygienickú čistotu a lesk vašej toalety.
Bref WC čistič Power Gel Aqua Fresh 750 ml
Henkel Bref
Bref WC čistič Power Gel Aqua Fresh 750 ml
Kód: 2602940
Kód dod.: 717385
EAN: 9000101860221
 
3.38 EUR
4.51EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný gélový čistič toalety, ktorý pomáha odstrániť vodný kameň aj nečistoty a zanecháva dlhotrvajúcu sviežu vôňu.
AKCE
Bref WC blok Spa Moments Vitality, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Spa Moments Vitality, 3× 50 g
Kód: 2309187
Kód dod.: 720222
EAN: 9000101589054
 
3.90 EUR
1.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odpojte sa od vonkajšieho sveta a užite si čas iba pre seba. WC blok Bref Spa Moments poskytuje relaxačnú dlhotrvajúcu vôňu a premieňa vašu toaletu na oázu pokoja
AKCE
Bref Turquoise Aktiv Ocean WC blok v kuličkách 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Turquoise Aktiv Ocean WC blok v kuličkách 3 x 50 g
Kód: 2401466
Kód dod.: 720159
EAN: 9000101089882
 
3.90 EUR
1.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčky majú štyri funkcie. Pri každom spláchnutí zaisťuje hygienickú čistotu aj vďaka čistiacej pene, obarvuje vodu, zároveň chráni proti vodnému kameňu a prináša dlhodobú vôňu a sviežosť.
Bref WC blok Color Auto Active Levanduľa, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Levanduľa, 3 × 50 g
Kód: 2602404
Kód dod.: 720266
EAN: 9000101854220
 
3.90 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Levanduľa zaisťuje čistotu toalety a príjemnú levanduľovú vôňu.
AKCE
Bref Power Aktiv Borovica a Levanduľa WC blok, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Borovica a Levanduľa WC blok, 4 x 50 g
Kód: 2602655
Kód dod.: 720248
EAN: 9000101317077
 
5.17 EUR
25.85EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Borovica & Levanduľa WC blok 4 × 50 g je závesný WC blok určený k dlhodobej hygiene toalety, ktorý pri každom spláchnutí čistí, osviežuje a pomáha chrániť proti usadzovaniu nečistôt.
Bref WC blok Power Aktiv Citrón & Ocean tuhý 4× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Citrón & Ocean tuhý 4× 50 g
Kód: 2210346
Kód dod.: 720160
EAN: 9000101309409
 
5.20 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte jednoduchší spôsob, ako udržať vašu toaletu čistú a sviežu? Bref WC blok je jednoduchým a pohodlným spôsobom, ktorý zaisťuje čistotu a sviežosť vo vašej toalete od prvého do posledného spláchnutia.
AKCE
Bref WC gél Power Aktiv Gel Kvetinový s osviežovačom, 750 ml
Henkel Bref
Bref WC gél Power Aktiv Gel Kvetinový s osviežovačom, 750 ml
Kód: 2602939
Kód dod.: 717384
EAN: 9000101858990
 
2.39 EUR
3.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref gélový WC čistič vďaka silnému zloženiu účinnému najmä proti vodnému kameňu zabezpečuje hygienickú čistotu a lesk vašej toalety. WC čistič po aplikácii dodá vašej toalete aj príjemnú vôňu.
Bref Power Aktiv WC blok Citron, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv WC blok Citron, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Kód: 2501337
Kód dod.: 720158
EAN: 9000101308907
 
5.20 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv je účinný tuhý WC blok, ktorý pri každom spláchnutí zvláda 4 funkcie - hygienickú čistotu, ochranu pred vodným kameňom, dlhotrvajúcu sviežosť a vytvorenie bohatej čistiacej peny pre belosť a lesk toalety.
AKCE
Bref WC Power Aktiv Citrón, WC guličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Citrón, WC guličky, 3 × 50 g
Kód: 70233
Kód dod.: 720182
EAN: 9000100753371
98%
3.47 EUR
1.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power aktiv zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, vytvára účinnú čistiacu penu, zabraňuje usadzovaniu nečistôt a dodáva vašej toalete extra sviežosť.
AKCE
Bref WC blok Power Aktiv Borovica, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Borovica, 3× 50 g
Kód: 70235
Kód dod.: 720180
EAN: 9000100753340
100%
3.47 EUR
1.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Activ WC blok Borovica 3 × 50 g - dokonalá ochrana proti vodnému kameňu, úžasná sviežosť, účinná čistiaca pena, hygienická čistota.
Bref WC blok Pro Nature Mint & Eucalyptus, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Pro Nature Mint & Eucalyptus, 3× 50 g
Kód: 2505170
Kód dod.: 719985
EAN: 9000101360578
 
4.33 EUR
28.87EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok z radu produktov ProNature ponúka osvieženie vašej kúpeľne alebo toalety inšpirované prírodou.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 3 × 50 g
Kód: 2602401
Kód dod.: 720263
EAN: 9000101853353
 
3.90 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Flowers pomáha udržiavať toaletu čistú a sviežo voňavú pri každom spláchnutí.
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Kód: 2602861
Kód dod.: 720273
EAN: 9000101308860
 
5.20 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Flower je závesný WC blok so štyrmi aktívnymi guľkami, ktoré zabezpečujú účinné čistenie a dlhodobú sviežosť pri každom spláchnutí.
AKCE
Bref WC gél Power Aktiv Gel Kvetinový s osviežovačom, 700 ml
Henkel Bref
Bref WC gél Power Aktiv Gel Kvetinový s osviežovačom, 700 ml
Kód: 2207195
Kód dod.: 717360
EAN: 9000101311778
 
2.39 EUR
3.41EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref gélový WC čistič vďaka silnému zloženiu účinnému najmä proti vodnému kameňu zabezpečuje hygienickú čistotu a lesk vašej toalety. WC čistič po aplikácii dodá vašej toalete aj príjemnú vôňu.
AKCE
Bref De Luxe Lovely Jasmine pevný WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref De Luxe Lovely Jasmine pevný WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety 3 x 50 g
Kód: 1911240
Kód dod.: 720210
EAN: 9000101375114
 
3.90 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref DeLuxe luxusní parfémy pro vaší toaletu.
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 5× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 5× 50 g
Kód: 2505891
Kód dod.: 720256
EAN: 9000101592368
 
7.37 EUR
49.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Color Aktiv WC blok s technológiou Odor Stop vytvára ochrannú bariéru proti nepríjemným zápachom a zároveň uvoľňuje dlhotrvajúcu sviežosť.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Kód: 2602403
Kód dod.: 720265
EAN: 9000101852363
 
4.33 EUR
28.87EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine pomáha zabezpečiť hygienickú čistotu toalety pri každom spláchnutí.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.