sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Henkel Bref

🧼 Bref – expert na hygienu a svěžest vaší toalety 🚽🇩🇪

Značka Bref vznikla pod křídly německé společnosti Henkel, jejíž historie sahá až do roku 1876, kdy ji založil 28letý vizionář Fritz Henkel. Dnes je Henkel globálním lídrem v oblasti domácí chemie i kosmetiky a značku Bref zná téměř každý.

✨ Nejvýznamnější milníky značky Bref:

🧪 1998 – na trh přichází první gelový WC blok Bref
💧 2002 – představení tekutého WC bloku se dvěma unikátními komorami
🌿 2005 – řada Bref Natural Balance přináší wellness do vaší toalety
🏄 2006 – designová edice Fresh Surfer navržená firmou Alessi
🌪️ 2008–2009 – inovace Bref Tornado a Bref 3-Aktiv mění pravidla WC hygieny
🌀 2010 – uvedení ikonického Bref Power Aktiv se 4 funkcemi:
čištění, ochrana proti vodnímu kameni, pěna a svěžest

Bref se neustále vyvíjí – čistí, voní a chrání toaletu jako málokterá jiná značka. Díky neustálým inovacím a důrazu na čistotu i estetiku je Bref oblíbený mezi miliony domácností po celém světě.

🏭 Země původu: Německo
🚽 Hlavní zaměření: Hygienické produkty pro toalety
👑 Výrobce: Henkel AG & Co. KGaA

Chceš i krátkou SEO verzi na web? Ráda připravím.


Výrobce: Henkel ČR, spol. s r.o., U Průhonu 10, Praha 7, 170 04, CZ, [email protected]
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Bref WC Power Aktiv Levanduľa, WC blok v guľôčkach, levanduľa, 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Levanduľa, WC blok v guľôčkach, levanduľa, 50 g
Kód: 86732
Kód dod.: 720127
EAN: 9000101853506
95%
1.73 EUR
34.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BREF Power Activ je prvý WC blok so štyrmi aktívnymi guľôčkami, ktoré v sebe spájajú priťahujúci dizajn s vynikajúcimi vlastnosťami pre dosiahnutie hygienicky čistej a sviežej toalety.
AKCE
Bref Power Aktiv 4 Formula Levanduľa WC blok 2 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv 4 Formula Levanduľa WC blok 2 x 50 g
Kód: 92684
Kód dod.: 720088
EAN: 9000100956123
 
3.21 EUR
32.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Power Aktiv Lavender a jeho aktivní složky vytvářejí čisticí pěnu, která chrání proti opětovnému znečištění.
Bref Turquoise Aktiv Ocean tuhý WC blok, 2 × 50 g
Henkel Bref
Bref Turquoise Aktiv Ocean tuhý WC blok, 2 × 50 g
Kód: 2501956
Kód dod.: 720153
EAN: 9000101089769
 
3.68 EUR
36.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuličky majú štyri funkcie. Pri každom spláchnutí zabezpečuje hygienickú čistotu aj vďaka čistiacej pene, obarvuje vodu, zároveň chráni proti vodnému kameňu a prináša dlhodobú vôňu a sviežosť.
Bref Power Aktiv 4 Formula Lemon WC blok 2 x 50 g, duopack
Henkel Bref
Bref Power Aktiv 4 Formula Lemon WC blok 2 x 50 g, duopack
Kód: 2505041
Kód dod.: 720154
EAN: 9000100656832
 
3.16 EUR
31.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BREF Power Activ je prvý WC blok so štyrmi aktívnymi guľôčkami, ktoré v sebe spájajú príťažlivý design s vynikajúcimi vlastnosťami na dosiahnutie hygienicky čistej a sviežej toalety.
Bref Power Aktiv WC blok Kvetinové rozkvetenie, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv WC blok Kvetinové rozkvetenie, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Kód: 2501336
Kód dod.: 720157
EAN: 9000101309041
 
5.20 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je účinný tuhý WC blok, ktorý pri každom spláchnutí zvláda 4 funkcie - hygienickú čistotu, ochranu pred vodným kameňom, dlhotrvajúcu sviežosť a vytvorenie bohatej čistiacej peny pre belosť a lesk toalety
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 50 g
Kód: 2602791
Kód dod.: 720271
EAN: 9000101854497
 
2.21 EUR
44.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Flowers pomáha udržiavať toaletu čistú a zanecháva príjemnú kvetinovú vôňu po každom spláchnutí.
Bref WC gél Power Aktiv Gél Ocean s osviežovačom, 750 ml
Henkel Bref
Bref WC gél Power Aktiv Gél Ocean s osviežovačom, 750 ml
Kód: 2602942
Kód dod.: 717387
EAN: 9000101859232
 
2.39 EUR
3.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref gélový WC čistič vďaka silnému zloženiu účinnému najmä proti vodnému kameňu zaisťuje hygienickú čistotu a lesk vašej toalety.
Bref Hygienically Clean & Shine Floral Delight gélový čistič 700 ml
Henkel Bref
Bref Hygienically Clean & Shine Floral Delight gélový čistič 700 ml
Kód: 1802661
Kód dod.: 717360
EAN: 9000101311778
100%
2.39 EUR
3.41EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref gelový WC čistič díky silnému složení účinnému zejména proti vodnímu kameni zajišťuje hygienickou čistotu a lesk vaší toalety. WC čistič po aplikaci dodá vaší toaletě také příjmenou vůni.
AKCE
Bref WC blok Spa Moments Serenity, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Spa Moments Serenity, 3× 50 g
Kód: 2400155
Kód dod.: 720221
EAN: 9000101587494
 
3.90 EUR
1.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odpojte sa od vonkajšieho sveta a užite si čas iba pre seba. WC blok Bref Spa Moments poskytuje relaxačnú dlhotrvajúcu vôňu a mení vašu toaletu na oázu pokoja.
AKCE
Bref WC blok Power Aktiv Borovica, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Borovica, 2× 50 g
Kód: 2501959
Kód dod.: 720162
EAN: 9000100656801
 
3.21 EUR
32.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BREF Power Activ je prvý WC blok so štyrmi aktívnymi guľôčkami, ktoré v sebe spájajú atraktívny dizajn s vynikajúcimi vlastnosťami na dosiahnutie hygienicky čistej a sviežej toalety.
AKCE
Bref Brilliant Gel All in 1 Arctic Ocean WC blok s vôňou oceánu 3 x 42 g
Henkel Bref
Bref Brilliant Gel All in 1 Arctic Ocean WC blok s vôňou oceánu 3 x 42 g
Kód: 2104367
Kód dod.: 2722729
EAN: 9000101508123
 
4.64 EUR
1.55EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Brilliant Gel se svým All in 1 složením se 4 funkcemi nejen čistí toaletu s každým spláchnutím a zabraňuje usazování nečistot, ale také poskytuje svěžest a zářivý lesk.
Bref WC blok Color Aktiv Kvetinová, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Aktiv Kvetinová, 2× 50 g
Kód: 2501957
Kód dod.: 720168
EAN: 9000101028614
 
3.68 EUR
36.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Color Aktiv WC blok s technológiou Odor Stop vytvára ochrannú bariéru proti nepríjemným zápachom a zároveň uvoľňuje dlhotrvajúcu sviežosť.
AKCE
Bref WC blok Power Aktiv Oceán, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Oceán, 2× 50 g
Kód: 2501958
Kód dod.: 720163
EAN: 9000100656863
 
3.21 EUR
32.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BREF Power Activ je prvý WC blok so štyrmi aktívnymi guľôčkami, ktoré v sebe spájajú atraktívny dizajn s vynikajúcimi vlastnosťami pre dosiahnutie hygienicky čistej a sviežej toalety.
Bref Power Aktiv Fruitopia, WC blok v guľkách, 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Fruitopia, WC blok v guľkách, 3 x 50 g
Kód: 2508856
Kód dod.: 720240
EAN: 9000101834758
 
3.90 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Fruitopia je závesný WC blok zložený zo štyroch aktívnych guľôčok v košíčku.
Bref WC blok Color Auto Active Ocean, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Ocean, 3 × 50 g
Kód: 2602402
Kód dod.: 720264
EAN: 9000101854138
 
3.90 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Ocean zabezpečuje čistotu toalety a sviežu oceánovú vôňu.
AKCE
Bref Power Aktiv Citron a Oceán WC blok, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Citron a Oceán WC blok, 4 x 50 g
Kód: 2602656
Kód dod.: 720247
EAN: 9000101309485
 
5.17 EUR
25.85EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Citron & Oceán WC blok 4 × 50 g je závesný čistiaci WC blok určený k udržiavaniu čistoty toalety pri každom spláchnutí. Kombinuje dve vône – citrón (Citron) a oceán (Oceán) – a postupne uvoľňuje aktívne látky, ktoré čistia a osviežujú WC mí
Bref WC čistič Power Gel Blooming Fresh 750 ml
Henkel Bref
Bref WC čistič Power Gel Blooming Fresh 750 ml
Kód: 2602943
Kód dod.: 717389
EAN: 9000101862645
 
3.38 EUR
4.51EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC čistič Power Gel Blooming Fresh 750 ml – účinný gélový čistič toalety, ktorý pomáha odstrániť vodný kameň a nečistoty a zanecháva príjemnú kvetinovú sviežosť.
Bref Bathroom tekutý čistiaci prostriedok do kúpeľne rozprašovač 750 ml
Henkel Bref
Bref Bathroom tekutý čistiaci prostriedok do kúpeľne rozprašovač 750 ml
Kód: 2005442
Kód dod.: 712207
EAN: 9000101382242
100%
4.55 EUR
6.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý čistič koupelen ve spreji, který účinně odstraní skvrny od kapek a špínu.
Bref WC gel Pro Nature Grapefruit WC čistič, 700 ml
Henkel Bref
Bref WC gel Pro Nature Grapefruit WC čistič, 700 ml
Kód: 2100420
Kód dod.: 717404
EAN: 9000101389586
 
3.38 EUR
4.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič toalety Bref Pro Nature: prípravok proti vodnému kameňu s 90 % prírodnými látkami pre aktívne čistenie a vôňou Grapefruit-u pre špeciálnu sviežosť.
Bref Blue Aktive Fresh Flower, WC guličky, 50 g
Henkel Bref
Bref Blue Aktive Fresh Flower, WC guličky, 50 g
Kód: 96528
Kód dod.: 720135
EAN: 9000101023985
100%
2.16 EUR
43.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eukalyptus, Citrón, Čerstvé kvety, mix najobľúbenejších variant tohto výrobku v jednom balení. Vôňa eukalyptu, citróna alebo čerstvých kvetov.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Kód: 2602790
Kód dod.: 720270
EAN: 9000101853056
 
2.21 EUR
44.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus pomáha udržiavať toaletu hygienicky čistú a zanecháva sviežu eukalyptovú vôňu po každom spláchnutí.
Bref WC Power Aktiv Citrón, WC blok v kuličkách, citrón, 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Citrón, WC blok v kuličkách, citrón, 50 g
Kód: 60390
Kód dod.: 720131
EAN: 9000100625104
96%
1.73 EUR
34.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BREF Power Activ je prvý WC blok so štyrmi aktívnymi kuličkami, ktoré v sebe spájajú atraktívny dizajn s vynikajúcimi vlastnosťami na dosiahnutie hygienicky čistej a sviežej toalety.
Bref Color Aktiv Flower tuhý WC blok, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Flower tuhý WC blok, 4× 50 g
Kód: 2501335
Kód dod.: 720228
EAN: 9000101530667
 
5.63 EUR
28.15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka svojmu diskrétnemu dizajnu a trendy farbám sa perfektne hodí pod okraj toalety. Zažite sviežosť kvetín s každým spláchnutím.
Bref Power Aktiv Hawai, WC blok guľôčky 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Hawai, WC blok guľôčky 3 x 50 g
Kód: 2508194
Kód dod.: 720241
EAN: 9000101834819
 
3.90 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Hawai je inovovaný WC blok vo forme štyroch guľôčok, ktoré sa postupne rozpúšťajú a uvoľňujú čistiace zložky pri každom spláchnutí.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.