sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Henkel Bref

🧼 Bref – expert na hygienu a svěžest vaší toalety 🚽🇩🇪

Značka Bref vznikla pod křídly německé společnosti Henkel, jejíž historie sahá až do roku 1876, kdy ji založil 28letý vizionář Fritz Henkel. Dnes je Henkel globálním lídrem v oblasti domácí chemie i kosmetiky a značku Bref zná téměř každý.

✨ Nejvýznamnější milníky značky Bref:

🧪 1998 – na trh přichází první gelový WC blok Bref
💧 2002 – představení tekutého WC bloku se dvěma unikátními komorami
🌿 2005 – řada Bref Natural Balance přináší wellness do vaší toalety
🏄 2006 – designová edice Fresh Surfer navržená firmou Alessi
🌪️ 2008–2009 – inovace Bref Tornado a Bref 3-Aktiv mění pravidla WC hygieny
🌀 2010 – uvedení ikonického Bref Power Aktiv se 4 funkcemi:
čištění, ochrana proti vodnímu kameni, pěna a svěžest

Bref se neustále vyvíjí – čistí, voní a chrání toaletu jako málokterá jiná značka. Díky neustálým inovacím a důrazu na čistotu i estetiku je Bref oblíbený mezi miliony domácností po celém světě.

🏭 Země původu: Německo
🚽 Hlavní zaměření: Hygienické produkty pro toalety
👑 Výrobce: Henkel AG & Co. KGaA

Chceš i krátkou SEO verzi na web? Ráda připravím.


Výrobce: Henkel ČR, spol. s r.o., U Průhonu 10, Praha 7, 170 04, CZ, [email protected]
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Bref WC Power Aktiv Ocean, WC guličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Ocean, WC guličky, 3 × 50 g
Kód: 70234
Kód dod.: 720181
EAN: 9000100753401
94%
3.47 EUR
1.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok Bref Power Aktiv Ocean - inovatívny spôsob údržby vašej toalety. WC blok je vybavený štyrmi guličkami, pričom každá z nich má špecifické zloženie pre dokonalý výsledok. Pri každom spláchnutí bude vaša toaleta svieža a hygienicky čistá.
AKCE
Bref WC Power Aktiv Levanduľa, WC guľôčky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Levanduľa, WC guľôčky, 3 × 50 g
Kód: 86223
Kód dod.: 720179
EAN: 9000100956192
100%
3.47 EUR
1.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Activ WC blok Levanduľa 3 × 50 g - dokonalá ochrana proti vodnému kameňu, úžasná sviežosť, účinná čistiaca pena.
Bref Power Aktiv Borovica & Levanduľa tuhý WC blok, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Borovica & Levanduľa tuhý WC blok, 4× 50 g
Kód: 2210347
Kód dod.: 720245
EAN: 9000101316988
 
5.20 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv WC blok s vôňou borovice & levandule a o + 50 % vyšším účinkom proti vodnému kameňu
Bref WC Blue Aktiv Chlorine, WC blok v guľôčkach, farbí vodu do modrého odtieňa 2 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Blue Aktiv Chlorine, WC blok v guľôčkach, farbí vodu do modrého odtieňa 2 × 50 g
Kód: 2504996
Kód dod.: 720169
EAN: 9000100889131
 
3.90 EUR
39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonalá čistota medzi každým spláchnutím vďaka účinným látkam obsiahnutým v modrej vode. Účinný aj proti vodnému kameňu. Dokonalá sviežosť a hygiena.
Bref WC blok Color Auto Aktiv Eukalyptus 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Aktiv Eukalyptus 4 x 50 g
Kód: 2602859
Kód dod.: 720249
EAN: 9000101850727
 
5.63 EUR
28.15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Color Aktiv Eukalyptus je závesný WC blok so štvornásobným účinkom, ktorý udržuje toaletu čistú a sviežu pri každom spláchnutí.
AKCE
Bref WC blok Spa Moments Harmony, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Spa Moments Harmony, 3× 50 g
Kód: 2309188
Kód dod.: 720220
EAN: 9000101588392
 
3.90 EUR
1.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odpojte sa od vonkajšieho sveta a užívajte si čas iba pre seba. WC blok Bref Spa Moments poskytuje relaxačnú dlhotrvajúcu vôňu a premieňa vašu toaletu na oázu pokoja.
Bref Blue Aktiv Eucalyptus WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety, obarvuje vodu do modrého odtieňu 2 x 50 g
Henkel Bref
Bref Blue Aktiv Eucalyptus WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety, obarvuje vodu do modrého odtieňu 2 x 50 g
Kód: 90954
Kód dod.: 1959255
EAN: 9000100889391
100%
3.68 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Color Aktiv WC blok s technologií Odor Stop vytváří ochrannou bariéru proti nepříjemných zápachů a zároveň uvolňuje dlouhotrvající svěžest.
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 4× 50 g
Kód: 2501334
Kód dod.: 720229
EAN: 9000101530636
 
5.63 EUR
28.15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok je jednoduchý a pohodlný spôsob, ako zabezpečiť čistotu vo vašej toalete od prvého do posledného spláchnutia.
AKCE
Bref WC Purple Aktiv Levanduľa, WC blok v kuličkách, vôňa levandule, 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC Purple Aktiv Levanduľa, WC blok v kuličkách, vôňa levandule, 3 x 50 g
Kód: 2505021
Kód dod.: 720161
EAN: 9000101089646
 
3.90 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale čistí medzi každým spláchnutím vďaka účinným látkam obsiahnutým vo fialovej vode, je účinný proti vodnému kameňu. Dokonalá sviežosť. Dokonalá hygiena.
Bref WC gel Excellence Gel Color Aktiv+ Citrus, 700 ml
Henkel Bref
Bref WC gel Excellence Gel Color Aktiv+ Citrus, 700 ml
Kód: 1800977
Kód dod.: 717375
EAN: 9000101310597
97%
3.38 EUR
4.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uľahčiť úklid WC misy pomôže nový čistič s technológiou Colour Indicator. Akonáhle ho nanesiete, pri kontakte s vodou zmení farbu, takže hneď uvidíte, kde ste prípravok aplikovali.
Bref WC guľôčky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC guľôčky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Kód: 2602771
Kód dod.: 720269
EAN: 9000101853568
 
7.37 EUR
24.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC guľôčky Power Aktiv Lemon zaisťujú hygienickú čistotu toalety, pomáhajú predchádzať usadzovaniu nečistôt a zanechávajú dlhodobú citrónovú vôňu po každom spláchnutí.
Bref Blue Aktiv Chlorine WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety, obarvuje vodu do modrého odtieňa 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Blue Aktiv Chlorine WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety, obarvuje vodu do modrého odtieňa 3 x 50 g
Kód: 1706129
Kód dod.: 720178
EAN: 9000101018226
83%
4.33 EUR
1.44EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Blue Aktiv = 1. Dokonalá čistota mezi každým spláchnutím díky účinným látkám obsažených v modré vodě 2. Účinný proti vodnímu kameni 3. Dokonalá svěžest 4. Dokonalá hygiena.
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Kód: 2505890
Kód dod.: 720255
EAN: 9000101592085
 
7.37 EUR
24.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv WC blok s vôňou borovice, s o 50 % väčším účinkom proti vodnému kameňu* a o 55 % menej plastu. Hľadáte jednoduchší spôsob, ako udržať vašu toaletu čistú a sviežu?
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 5 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 5 × 50 g
Kód: 2602770
Kód dod.: 720268
EAN: 9000101852516
 
7.37 EUR
49.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus pomáha udržiavať toaletu hygienicky čistú a zanecháva sviežu eukalyptovú vôňu po každom spláchnutí.
Bref WC guličky Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Henkel Bref
Bref WC guličky Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Kód: 2507036
Kód dod.: 720254
EAN: 9000101591965
 
7.37 EUR
24.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC guličky Power Aktiv Lemon zabezpečujú hygienickú čistotu toalety, pomáhajú predchádzať usadzovaniu nečistôt a zanechávajú dlhodobú citrónovú vôňu po každom spláchnutí.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.