sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Hartmann obvazová vata zmes, 200 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata zmes, 200 g
Kód: 21661
Kód dod.: 902012
EAN: 4046871010003
100%
3.04 EUR
15.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neskládaná (vo forme zmesi) obvazová vata vyrobená zo zmesi bavlny a viskózy.
Cosmos klasická náplasť vodoodolná, 6 cm × 1 m
Hartmann Cosmos®
Cosmos klasická náplasť vodoodolná, 6 cm × 1 m
Kód: 93541
Kód dod.: 905027
EAN: 4052199232706
 
1.40 EUR
1.4EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasická vodoodolná pevná textilná náplasť z odolného materiálu na ošetrenie drobných poranení. Vyvinuté špeciálne na ošetrenie drobných poranení.
Fixaplast First Aid Flexi Classic mix náplastí, 24 ks
Fixaplast®
Fixaplast First Aid Flexi Classic mix náplastí, 24 ks
Kód: 2507486
Kód dod.: 905250
EAN: 8594027318214
 
1.40 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasická výborne priľnavá vodoodpudivá náplasť vhodná na drobné odreniny a odreniny.
Hartmann obvazová vata, 50 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata, 50 g
Kód: 21657
Kód dod.: 902010
EAN: 4049500927895
90%
1.40 EUR
28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sklenená obvazová vata vyrobená zo zmesi bavlny a viskózy.
Cosmos Cievková jemná náplasť 1,25 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cievková jemná náplasť 1,25 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48314
Kód dod.: 905051
EAN: 4049500593960
 
1.40 EUR
0.28EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačná náplasť z netkanej textílie pre jednoduchú fixáciu obväzov a obinadel.
Cosmos Cievková jemná náplasť 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cievková jemná náplasť 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48315
Kód dod.: 905050
EAN: 4049500593977
90%
1.64 EUR
0.33EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačná náplasť z netkanej textílie pre jednoduchú fixáciu obväzov a obinadiel.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Hansaplast náplasti vodotesné Aqua Protect XXL 5 ks
Hansaplast
Hansaplast náplasti vodotesné Aqua Protect XXL 5 ks
Kód: 2402125
Kód dod.: 905185
EAN: 9005800358123
 
6.31 EUR
1.26EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodotesné náplasti na prekrytie a ochranu stredných až väčších rán. Vhodné na rany po menšom chirurgickom zákroku.
Hansaplast náplasti Flexible Elastic XL 10 ks
Hansaplast
Hansaplast náplasti Flexible Elastic XL 10 ks
Kód: 2402123
Kód dod.: 905187
EAN: 9005800357478
 
3.74 EUR
0.37EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pružné a vodu odpudzujúce náplasti na prekrytie a ochranu stredných až väčších rán.
Cosmos Aqua Fun detská vodeodolná náplasť 12 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Aqua Fun detská vodeodolná náplasť 12 ks
Kód: 2508303
Kód dod.: 905030
EAN: 4052199601335
 
2.34 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cosmos Aqua Fun detské náplasti sú ideálne pre malé aktívne deti, ktoré si radi hrajú vo vode.
Cosmos náplasti s aloe vera 1,9 x 7,2 cm, 20 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos náplasti s aloe vera 1,9 x 7,2 cm, 20 ks
Kód: 2508299
Kód dod.: 905028
EAN: 8057018293742
 
3.51 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cosmos náplasti s aloe vera sú ideálne na každodenné ošetrenie drobných poranení, odrenín a rezných ránok.
Hansaplast Zvieratká náplasť, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Zvieratká náplasť, 20 ks
Kód: 2202241
Kód dod.: 905206
EAN: 4005800258886
 
2.80 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detská náplasť Hansaplast s motívmi zvieratiek je bezbolestne snímatelná. Šetrná k detskej pokožke.
Hansaplast Sensitive náplasť, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Sensitive náplasť, 20 ks
Kód: 2202246
Kód dod.: 905203
EAN: 9005800344812
 
2.80 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hansaplast Sensitive zabezpečuje pevnú fixáciu pre citlivú pokožku. Je hypoalergénny, priedušný materiál umožňuje pokožke dýchať. Účinne chráni pred nečistotami.
Cosmos Aqua, náplasť do vody, 10 kusov v balení
Hartmann Cosmos®
Cosmos Aqua, náplasť do vody, 10 kusov v balení
Kód: 90245
Kód dod.: 905012
EAN: 4052199532295
 
2.10 EUR
0.21EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
COSMOS AQUA náplasť do vody 10 kusov sú vodotesné, transparentné delené náplasti pre diskrétne a optimálne ošetrenie drobných poranení. Sú vhodné pri menších úrazoch pri kúpaní. Sú priedušné, neslepia sa s ranou a šetrné k pokožke vďaka hypoalerg
Hartmann obinadlo hydrofilné sterilné, 8 cm × 4 m
Hartmann
Hartmann obinadlo hydrofilné sterilné, 8 cm × 4 m
Kód: 92881
Kód dod.: 905155
EAN: 4052199736877
100%
0.70 EUR
0.18EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydrofilné elastické sterilné obinadlo vhodné k fixácii krytia rán.
Matopat Soft náplasť, 6 cm × 50 cm
TZMO - Matopat
Matopat Soft náplasť, 6 cm × 50 cm
Kód: 1802570
Kód dod.: 905220
EAN: 5900516894139
100%
1.64 EUR
3.28EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náplasť rolka 6 × 50 cm, pre citlivú pokožku, absorpčná ochranná vložka. Náplasť z netkanej textílie je opatrená vankúšikom s absorpčnou vložkou a môžete si ju strihať podľa potreby na rôznu veľkú šírku.
Cosmos Cievková pevná náplasť 1,25 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cievková pevná náplasť 1,25 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48316
Kód dod.: 905049
EAN: 4049500593946
 
1.40 EUR
0.28EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačná náplasť z netkanej textílie pre jednoduchú fixáciu obväzov a obinadiel.
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
TZMO - Bella Happy
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
Kód: 2504901
Kód dod.: 902055
EAN: 5900516400019
 
1.51 EUR
15.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bavlnená vata Bella Cotton je vyrobená zo 100% prírodnej bavlny. Balena je vo fóliovom obale s uzatváraním typu "flip-top", ktoré umožňuje opakované otváranie a zatváranie.
Cosmos detská náplasť Peppa Pig 12 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos detská náplasť Peppa Pig 12 ks
Kód: 2508903
Kód dod.: 905029
EAN: 4052199779409
 
3.51 EUR
0.29EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cosmos detské náplasti s motívom Peppa Pig sú ideálne pre malé dobrodruhy, ktoré potrebujú ochranu drobných odrenín a rezných rán.
Matopat Universal náplasti univerzálne s polštářkem, 20 ks
TZMO - Matopat
Matopat Universal náplasti univerzálne s polštářkem, 20 ks
Kód: 2602409
Kód dod.: 905221
EAN: 5900516894054
 
1.64 EUR
0.08EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chráni pred vodou a nečistotami. Univerzálne náplasti s polštářkom. Náplasť sada 20 ks, 5 veľkostí, absorpčná ochranná vložka, polštářek so savou vložkou.
Cosmos detská náplasť Jungle vo forme zvieratiek, 12 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos detská náplasť Jungle vo forme zvieratiek, 12 ks
Kód: 2603200
Kód dod.: 905032
EAN: 6941558064059
 
3.74 EUR
0.31EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské náplasti Cosmos Jungle vo veselých tvaroch zvieratiek šetrne chránia drobné poranenia a vďaka mäkkému, pružnému a priedušnému materiálu sú príjemné pre detskú pokožku.
Hansaplast Universal vodoodolná náplasť, 6 cm × 1 m
Hansaplast
Hansaplast Universal vodoodolná náplasť, 6 cm × 1 m
Kód: 21932
Kód dod.: 905200
EAN: 4005800042744
 
2.80 EUR
2.8EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hansaplast Universal je vodoodolná náplasť na ochranu drobných rán a odrenín. Je spoľahlivá a dokonale prilnavá. Pokožke nebráni v aktívnom dýchaní. Chráni proti nečistotám, s vankúšikom.
Matopat Art farebné náplasti 19 x 76 mm 12 kusov
TZMO - Matopat
Matopat Art farebné náplasti 19 x 76 mm 12 kusov
Kód: 2407183
Kód dod.: 905227
EAN: 5900516106133
 
1.40 EUR
0.12EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náplasti, ktoré nielen chránia, ale aj štýlovo dopĺňajú váš vzhľad vďaka farebným vzorom.
Hansaplast Junior Frozen detské náplasti s polštárkom, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Junior Frozen detské náplasti s polštárkom, 20 ks
Kód: 1802711
Kód dod.: 905214
EAN: 4005800187834
 
2.80 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské náplasti s rôznymi motívmi z Disney Ľadového kráľovstva. Bezbolestne snímateľné a šetrné k detskej pokožke. Použité farby sú pre deti bezpečné.
Hansaplast Universal voděodolná náplasť, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Universal voděodolná náplasť, 20 ks
Kód: 2202260
Kód dod.: 905209
EAN: 4005800239434
 
2.34 EUR
0.12EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hansaplast Universal je voděodolná náplasť na ochranu drobných rán a odrenín. Je spoľahlivá a dokonale prilnavá. Pokožke nebráni v aktívnom dýchaní.
Cosmos PJ Masks detské náplasti 3 veľkosti 12 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos PJ Masks detské náplasti 3 veľkosti 12 ks
Kód: 2508306
Kód dod.: 905031
EAN: 4052199649757
 
3.51 EUR
0.29EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cosmos PJ Masks detské náplasti sú perfektné pre malých hrdinov, ktorí sa neboja dobrodružstva.
Fixaplast First Aid Aqua mix náplastí, 24 ks
Fixaplast®
Fixaplast First Aid Aqua mix náplastí, 24 ks
Kód: 2507493
Kód dod.: 905253
EAN: 8594027318245
 
1.40 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasická výborne prilnavá vodoodpudivá náplast vhodná na drobné odierky a odreniny.
COSMOS Bezbolestný sprej na rány 50 ml
Hartmann Cosmos®
COSMOS Bezbolestný sprej na rány 50 ml
Kód: 2602585
Kód dod.: 905036
EAN: 4250108374824
 
9.35 EUR
187EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cosmos Bezbolestný sprej na rány je šetrný sprej na bezbolestné čistenie a ochranu rán, ktorý podporuje ich prirodzené hojenie.
Matopat Happy náplasti pre deti, 12 ks
TZMO - Matopat
Matopat Happy náplasti pre deti, 12 ks
Kód: 2602411
Kód dod.: 905223
EAN: 5900516894078
 
1.64 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farebné náplasti s vankúšikom, chránia pred vodou a zašpinením. Matopat Happy sú farebné náplasti pre deti aj dospelých, elastický mikropórový povrch umožňuje pokožke dýchať.
Matopat Transparent náplasti priehľadné s polštářkom, 20 ks
TZMO - Matopat
Matopat Transparent náplasti priehľadné s polštářkom, 20 ks
Kód: 2602410
Kód dod.: 905222
EAN: 5900516894061
 
1.64 EUR
0.08EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Priehľadné náplasti k diskrétnemu ošetreniu drobných zranení, ideálne k ochrane poranení na rukách a tvári, 20 ks v piatich variantoch. Pre celodenné použitie.
Hartmann obinadlo hydrofilné sterilné, 12 cm × 4 m
Hartmann
Hartmann obinadlo hydrofilné sterilné, 12 cm × 4 m
Kód: 1900972
Kód dod.: 905157
EAN: 4052199736938
 
1.17 EUR
0.29EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydrofilné elastické sterilné obinadlo vhodné k fixácii krytia rán.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.