sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Hartmann obvazová vata zmes, 200 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata zmes, 200 g
Kód: 21661
Kód dod.: 902012
EAN: 4046871010003
100%
3.04 EUR
15.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neskládaná (vo forme zmesi) obvazová vata vyrobená zo zmesi bavlny a viskózy.
Cosmos klasická náplasť vodoodolná, 6 cm × 1 m
Hartmann Cosmos®
Cosmos klasická náplasť vodoodolná, 6 cm × 1 m
Kód: 93541
Kód dod.: 905027
EAN: 4052199232706
 
1.40 EUR
1.4EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasická vodoodolná pevná textilná náplasť z odolného materiálu na ošetrenie drobných poranení. Vyvinuté špeciálne na ošetrenie drobných poranení.
Fixaplast First Aid Flexi Classic mix náplastí, 24 ks
Fixaplast®
Fixaplast First Aid Flexi Classic mix náplastí, 24 ks
Kód: 2507486
Kód dod.: 905250
EAN: 8594027318214
 
1.40 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasická výborne priľnavá vodoodpudivá náplasť vhodná na drobné odreniny a odreniny.
Hartmann obvazová vata, 50 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata, 50 g
Kód: 21657
Kód dod.: 902010
EAN: 4049500927895
90%
1.40 EUR
28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sklenená obvazová vata vyrobená zo zmesi bavlny a viskózy.
Hansaplast Aqua Protect vodovzdorná náplasť 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Aqua Protect vodovzdorná náplasť 20 ks
Kód: 2202240
Kód dod.: 905191
EAN: 9005800334509
 
2.80 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aqua Protect 100% vodovzdorné náplasti na prekrytie a ochranu drobných rán.
Cosmos Cievková jemná náplasť 1,25 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cievková jemná náplasť 1,25 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48314
Kód dod.: 905051
EAN: 4049500593960
 
1.40 EUR
0.28EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačná náplasť z netkanej textílie pre jednoduchú fixáciu obväzov a obinadel.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 10 ks
Hansaplast
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 10 ks
Kód: 21936
Kód dod.: 905208
EAN: 9005800338064
90%
1.87 EUR
0.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hansaplast Universal je voděodolná náplasť na ochranu drobných rán a odrenín. Je spoľahlivá a dokonale prilnavá. Pokožke nebráni v aktívnom dýchaní.
Hartmann obinadlo hydrofilné sterilné, 10 cm × 4 m
Hartmann
Hartmann obinadlo hydrofilné sterilné, 10 cm × 4 m
Kód: 92880
Kód dod.: 905156
EAN: 4052199736907
 
0.74 EUR
0.19EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydrofilné elastické sterilné obinadlo vhodné k fixácii krytí rán.
Cosmos Classic, náplasť 6 cm × 1 m
Hartmann Cosmos®
Cosmos Classic, náplasť 6 cm × 1 m
Kód: 2300461
Kód dod.: 905016
EAN: 4052199610269
 
2.10 EUR
2.1EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cosmos Classic náplasť je z netkanej textílie, je hypoalergénna, priedušná a veľmi dobre drží. Ošetríte s ňou každú ranu. Nastriháte si ju podľa vlastnej potreby.
Hansaplast Paw Patrol detské náplasti s motivmi tlapovej patroly, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Paw Patrol detské náplasti s motivmi tlapovej patroly, 20 ks
Kód: 2507766
Kód dod.: 905180
EAN: 4005800348594
 
2.80 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské náplasti s motivmi tlapovej patroly.
Hansaplast sprej na rany, 50 ml
Hansaplast
Hansaplast sprej na rany, 50 ml
Kód: 2506922
Kód dod.: 905188
EAN: 9005800335650
 
5.61 EUR
112.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na antiseptické čistenie mechanickým vyplachovaním akútnych poranení, napríklad rezných rán, odrenín, popálenín 1. stupňa a drobnejších popálenín 2. stupňa a otvorených pľuzgierov.
Hansaplast Second Skin protection hydrokoloidná náplasť, 6 ks
Hansaplast
Hansaplast Second Skin protection hydrokoloidná náplasť, 6 ks
Kód: 2507406
Kód dod.: 905179
EAN: 9005800387284
 
5.61 EUR
0.28EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hansaplast Second Skin Protection je hydrokoloidná náplasť určená na ochranu drobných rán, pľuzgierov a odrenín.
Matopat Soft náplasť na cívke, 1,25 cm × 5 m
TZMO - Matopat
Matopat Soft náplasť na cívke, 1,25 cm × 5 m
Kód: 2600503
Kód dod.: 905225
EAN: 5900516897260
 
1.40 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasická nesterilná fixačná náplasť na cievke ideálna na upevnenie krytia na rane.
Matopat Kids Zoo náplast s motívmi zvieratiek, 12 ks
TZMO - Matopat
Matopat Kids Zoo náplast s motívmi zvieratiek, 12 ks
Kód: 2602413
Kód dod.: 905224
EAN: 5900516854652
 
1.40 EUR
0.12EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sada farebných nesterilných náplastí Kids ZOO s veselými motívmi zvieratiek.
Cosmos vodoodolná náplasť veľkosť 2, balenie 20 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos vodoodolná náplasť veľkosť 2, balenie 20 ks
Kód: 45268
Kód dod.: 905002
EAN: 4052199532127
100%
2.10 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodoodolná náplasť pre všetky situácie (odolná voči vode, vlhkosti a nečistotám). Náplasť odolná vode v praktických veľkostiach. Priedušná a nedráždi pokožku.
Hansaplast náplasť na kuriu oka, 8 ks
Hansaplast
Hansaplast náplasť na kuriu oka, 8 ks
Kód: 31474
Kód dod.: 905218
EAN: 9005800386553
70%
4.44 EUR
0.56EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pěnový kroužek náplasti Hansaplast na kuriu oka zajišťuje okamžitú úľavu od tlaku a trenia v postihnutej oblasti. Kyselina salicylová zmäkčuje ztvrdlé jadro kuriho oka (1 náplasť obsahuje 0,04 g kyseliny salicylovej).
Hansaplast Marvel náplasti, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Marvel náplasti, 20 ks
Kód: 2202243
Kód dod.: 905211
EAN: 4005900717672
100%
2.80 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské náplasti s motívmi Marvel hrdinov. Vodotesné, šetrné k pokožke a bezbolestne sa odstraňujú.
Hansaplast náplasť na prsty, 16 ks
Hansaplast
Hansaplast náplasť na prsty, 16 ks
Kód: 2202242
Kód dod.: 905204
EAN: 9005800222387
 
2.80 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hansaplast náplasť na prsty účinne chráni rany na prstoch i kĺboch. Náplasť o rozmeroch 120 x 19mm sa dá 2x obtočiť okolo prsta či kĺbu. Spoľahlivo priľne na pokožku, je priedušná. Ideálne sa prispôsobuje pohybu.
Matopat Náplast SAFARI 12 ks
TZMO - Matopat
Matopat Náplast SAFARI 12 ks
Kód: 2407184
Kód dod.: 905228
EAN: 5900516105778
 
1.40 EUR
0.12EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matopat SAFARI – hravé náplasti s veselými motívmi, ktoré chránia rany a spríjemňujú hojenie malým dobrodružcom!
Peha-fix elastické fixačné obinadlo, 12 cm × 4 m
Hartmann
Peha-fix elastické fixačné obinadlo, 12 cm × 4 m
Kód: 2505485
Kód dod.: 905149
EAN: 4052199286921
 
0.74 EUR
0.19EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Super-elastické fixačné obinadlo jemné a priedušné, určené k fixáciám všetkého druhu, obzvlášť v oblasti kĺbov a na kónických a oblých častiach tela.
Fixaplast First Aid Kids mix náplastí, 24 ks
Fixaplast®
Fixaplast First Aid Kids mix náplastí, 24 ks
Kód: 2507489
Kód dod.: 905251
EAN: 8594027318221
 
1.40 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasická výborne priľnavá vodoodpudivá náplasť vhodná na drobné oděrky a odreniny s veselými detskými motívmi.
Cosmos Cover spray náplast ve spreji 30ml
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cover spray náplast ve spreji 30ml
Kód: 2602584
Kód dod.: 905035
EAN: 6941094095548
 
7.95 EUR
265EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cosmos Cover Spray je praktická tekutá náplasť v spreji, ktorá počas niekoľkých sekúnd vytvorí priehľadnú vodeodolnú ochranu drobných poranení.
Cosmos Náplast Nna pľuzgieru na päte 76 x 45 mm 5 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Náplast Nna pľuzgieru na päte 76 x 45 mm 5 ks
Kód: 2602586
Kód dod.: 905037
EAN: 4049500487498
 
3.27 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydrokoloidné náplasti Cosmos na pľuzgiere na päte prinášajú úľavu od bolesti, chránia pľuzgier pred trením a podporujú jeho rýchlejšie hojenie.
Hartmann obvazová vata zmes, 100 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata zmes, 100 g
Kód: 21659
Kód dod.: 902011
EAN: 4046871009984
 
2.10 EUR
21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neskladaná (vo forme zmesi) obvazová vata vyrobená zo zmesi bavlny a viskózy.
Hartmann Cosmos Pružná náplasť, 6× 10 cm, 5 ks
Hartmann Cosmos®
Hartmann Cosmos Pružná náplasť, 6× 10 cm, 5 ks
Kód: 21894
Kód dod.: 905033
EAN: 4052199531878
 
2.10 EUR
0.42EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pružná náplasť na prsty a kĺby. Pružná náplasť je určená pre spoľahlivé ošetrenie menších poranení na kĺboch a prstoch, kde bežné náplasti často zlyhávajú.
Hansaplast Universal voděodolná náplasť, 40 ks
Hansaplast
Hansaplast Universal voděodolná náplasť, 40 ks
Kód: 32173
Kód dod.: 905202
EAN: 4005800239298
 
2.80 EUR
0.07EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hansaplast Universal je voděodolná náplasť na ochranu drobných rán a odrenín. Je spoľahlivá a dokonale prilnavá. Pokožke nebráni v aktívnom dýchaní.
Hartmann obinadlo hydrofilné sterilné, 6 cm × 4 m
Hartmann
Hartmann obinadlo hydrofilné sterilné, 6 cm × 4 m
Kód: 92882
Kód dod.: 905154
EAN: 4052199736785
 
0.70 EUR
0.18EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydrofilné elastické sterilné obinadlo vhodné na fixáciu krytia rán.
Cosmos klasická netkaná náplasť, 6 cm × 1 m
Hartmann Cosmos®
Cosmos klasická netkaná náplasť, 6 cm × 1 m
Kód: 93542
Kód dod.: 905026
EAN: 4052199232645
 
1.40 EUR
1.4EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pevná textilná náplasť z odolného materiálu na ošetrenie drobných poranení. Vyvinuté špeciálne pre ošetrenie drobných poranení.
Hansaplast Sensitive Kids detské náplasti pre citlivú pokožku, 10 ks
Hansaplast
Hansaplast Sensitive Kids detské náplasti pre citlivú pokožku, 10 ks
Kód: 2202248
Kód dod.: 905198
EAN: 9005800339733
 
2.80 EUR
0.28EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské náplasti pre citlivú pokožku s rôznymi motívmi zvierat 1 m x 6 cm.
Hansaplast náplasti vodotesné Aqua Protect XXL 5 ks
Hansaplast
Hansaplast náplasti vodotesné Aqua Protect XXL 5 ks
Kód: 2402125
Kód dod.: 905185
EAN: 9005800358123
 
6.31 EUR
1.26EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodotesné náplasti na prekrytie a ochranu stredných až väčších rán. Vhodné na rany po menšom chirurgickom zákroku.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.