sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Hartmann obvazová vata zmes, 200 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata zmes, 200 g
Kód: 21661
Kód dod.: 902012
EAN: 4046871010003
100%
3.04 EUR
15.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neskládaná (vo forme zmesi) obvazová vata vyrobená zo zmesi bavlny a viskózy.
Cosmos Cievková jemná náplasť 1,25 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cievková jemná náplasť 1,25 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48314
Kód dod.: 905051
EAN: 4049500593960
 
1.40 EUR
0.28EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačná náplasť z netkanej textílie pre jednoduchú fixáciu obväzov a obinadel.
Cosmos Cievková jemná náplasť 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cievková jemná náplasť 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48315
Kód dod.: 905050
EAN: 4049500593977
90%
1.64 EUR
0.33EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačná náplasť z netkanej textílie pre jednoduchú fixáciu obväzov a obinadiel.
Hansaplast Aqua Protect vodovzdorná náplasť 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Aqua Protect vodovzdorná náplasť 20 ks
Kód: 2202240
Kód dod.: 905191
EAN: 9005800334509
 
2.80 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aqua Protect 100% vodovzdorné náplasti na prekrytie a ochranu drobných rán.
Cosmos Cievková pevná náplasť 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cievková pevná náplasť 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48317
Kód dod.: 905048
EAN: 4049500593953
 
1.64 EUR
0.33EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačná náplasť z netkanej textílie pre jednoduchú fixáciu obväzov a obinadiel.
Hartmann obinadlo hydrofilné sterilné, 12 cm × 4 m
Hartmann
Hartmann obinadlo hydrofilné sterilné, 12 cm × 4 m
Kód: 1900972
Kód dod.: 905157
EAN: 4052199736938
 
1.17 EUR
0.29EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydrofilné elastické sterilné obinadlo vhodné k fixácii krytia rán.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Hansaplast Classic náplasť textilná, 6 cm × 1 m
Hansaplast
Hansaplast Classic náplasť textilná, 6 cm × 1 m
Kód: 21924
Kód dod.: 905201
EAN: 4005800239274
 
2.80 EUR
2.8EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hansaplast Classic náplasť je z netkanej textílie, je hypoalergénna, priedušná a veľmi dobre drží. Drží aj vo vode a chráni proti nečistotám.
Cosmos Cievková jemná náplasť 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cievková jemná náplasť 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48315
Kód dod.: 905050
EAN: 4049500593977
90%
1.64 EUR
0.33EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačná náplasť z netkanej textílie pre jednoduchú fixáciu obväzov a obinadiel.
Cosmos Cievková pevná náplasť 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cievková pevná náplasť 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48317
Kód dod.: 905048
EAN: 4049500593953
 
1.64 EUR
0.33EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačná náplasť z netkanej textílie pre jednoduchú fixáciu obväzov a obinadiel.
Hartmann obvazová vata, 50 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata, 50 g
Kód: 21657
Kód dod.: 902010
EAN: 4049500927895
90%
1.40 EUR
28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sklenená obvazová vata vyrobená zo zmesi bavlny a viskózy.
Hansaplast Aqua Protect vodovzdorná náplasť 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Aqua Protect vodovzdorná náplasť 20 ks
Kód: 2202240
Kód dod.: 905191
EAN: 9005800334509
 
2.80 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aqua Protect 100% vodovzdorné náplasti na prekrytie a ochranu drobných rán.
Cosmos klasická náplasť vodoodolná, 6 cm × 1 m
Hartmann Cosmos®
Cosmos klasická náplasť vodoodolná, 6 cm × 1 m
Kód: 93541
Kód dod.: 905027
EAN: 4052199232706
 
1.40 EUR
1.4EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasická vodoodolná pevná textilná náplasť z odolného materiálu na ošetrenie drobných poranení. Vyvinuté špeciálne na ošetrenie drobných poranení.
-2%Zľava
Peha-fix elastické fixačné obinadlo, 8 cm × 4 m
Hartmann
Peha-fix elastické fixačné obinadlo, 8 cm × 4 m
Kód: 2505484
Kód dod.: 905147
EAN: 4052199286846
 
0.55 EUR
0.56 EUR
0.14EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Super-elastické fixačné obinadlo jemné a priedušné, určené k fixáciám všetkého druhu, obzvlášť v oblasti kĺbov a na kónických a oblých častiach tela.
Fixaplast First Aid Flexi Classic mix náplastí, 24 ks
Fixaplast®
Fixaplast First Aid Flexi Classic mix náplastí, 24 ks
Kód: 2507486
Kód dod.: 905250
EAN: 8594027318214
 
1.40 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasická výborne priľnavá vodoodpudivá náplasť vhodná na drobné odreniny a odreniny.
Cosmos Cievková jemná náplasť 1,25 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cievková jemná náplasť 1,25 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48314
Kód dod.: 905051
EAN: 4049500593960
 
1.40 EUR
0.28EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačná náplasť z netkanej textílie pre jednoduchú fixáciu obväzov a obinadel.
Hansaplast Elastic pružná náplast 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Elastic pružná náplast 20 ks
Kód: 2202245
Kód dod.: 905190
EAN: 9005800335667
 
2.57 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pružné a vodu odpudzujúce náplasti na prekrytie a ochranu drobných rán.
Hartmann obvazová vata zmes, 200 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata zmes, 200 g
Kód: 21661
Kód dod.: 902012
EAN: 4046871010003
100%
3.04 EUR
15.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neskládaná (vo forme zmesi) obvazová vata vyrobená zo zmesi bavlny a viskózy.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.