sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Essence Choco Bomb lesk na pery 01 Chocoholic 10 ml
Essence
Essence Choco Bomb lesk na pery 01 Chocoholic 10 ml
Kód: 2502041
 
EAN: 4059729585165
 
1.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim perám teplý a elegantný hnedý lesk s leskom na pery essence Choco Bomb v odtieni 01
Essence 8H Matte Comfort ceruzka na pery 04 Rosy Nude 0,3 g
Essence
Essence 8H Matte Comfort ceruzka na pery 04 Rosy Nude 0,3 g
Kód: 2207521
 
EAN: 4059729384317
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceruzka na pery 8h matte comfort umožňuje presné kontúrovanie pier, vydrží až 8 hodín a je vodeodoln
Artdeco Glossy Lip Chubby výživný lesk na rty v tužce 10 Malibu kiss 1,8 g
Artdeco
Artdeco Glossy Lip Chubby výživný lesk na rty v tužce 10 Malibu kiss 1,8 g
Kód: 2404125
Kód dod.: 58160.10
EAN: 4052136253535
 
13.05 EUR
6 525EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesk na rty Glossy Lip Chubby od Artdeco v jemnej farbe kombinuje intenzívnu výživu pier s dokonalým
Artdeco Glossy Lip Chubby lesk na rty 30 Jemná ruža 1,8 g
Artdeco
Artdeco Glossy Lip Chubby lesk na rty 30 Jemná ruža 1,8 g
Kód: 2501374
Kód dod.: 58160.30
EAN: 4052136288728
 
13.05 EUR
6 525EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesk na rty Lip Chubby prináša nielen zvodný lesk a prirodzený odtieň, ale aj aktívnu starostlivosť
PONAL Super 3, vodovzdorné lepidlo 550g
Ponal
PONAL Super 3, vodovzdorné lepidlo 550g
Kód: 2506393
Kód dod.: 500710
EAN: 4015000079440
 
10.82 EUR
10.83 EUR
19.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Super 3 vodovzdorné disperzné lepidlo na drevo.
Herbavera kostivalová masť s konope a mätou, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kostivalová masť s konope a mätou, 200 ml
Kód: 2507726
Kód dod.: 812055
EAN: 8594009476932
 
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre masáž tela, kĺbov, šliach, svalov aj chrbta.
Essence Aqua Jelly rúž PH reaktívny 2,8 g
Essence
Essence Aqua Jelly rúž PH reaktívny 2,8 g
Kód: 2502043
 
EAN: 4059729518590
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte essence rúž Aqua Jelly od essence s unikátnou pH reaktívnou formulou, ktorá vytvára jedinečn
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 946 Plum Power 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 946 Plum Power 4 g
Kód: 2502120
Kód dod.: 13.946
EAN: 4052136301441
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nosíte každý deň novú farbu s rúžom Perfect Color! od Artdeco Krémové a hladké zloženie kombinuje na
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 02 Blushin It 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 02 Blushin It 3,5 g
Kód: 2502330
Kód dod.: ES542700
EAN: 4059729542700
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojim perám sofistikovaný lesk a hladký finish s rtěnkou Satin Glow Luminous Shine od Essen
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 01 Whole Latte Love 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 01 Whole Latte Love 3,5 g
Kód: 2502329
Kód dod.: ES542687
EAN: 4059729542687
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Artdeco Tinted Aqua serum SPF50 č.3 Tan 40 ml
Artdeco
Artdeco Tinted Aqua serum SPF50 č.3 Tan 40 ml
Kód: 2601792
Kód dod.: 46083.3
EAN: 4052136371505
 
23.74 EUR
593.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ARTDECO Tinted Aqua Serum Daily Skin Defense SPF 50+ je jemne tónovaný hydratačný krém, ktorý spája
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow 15 ml
Nivea®
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow 15 ml
Kód: 2508697
Kód dod.: 822403
EAN: 9005800390055
 
9.56 EUR
637.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Luminous Skin Glow v balení 15 ml je kompaktné intenzívne sérum navrhnuté pre cielenú starostlivosť o rozjasnenie pleti.
AKCE
Nivea Cellular Phyto Retinol Effect Profesionálne sérum, 30 ml
Nivea®
Nivea Cellular Phyto Retinol Effect Profesionálne sérum, 30 ml
Kód: 2505621
Kód dod.: 822437
EAN: 9005800353036
 
13.74 EUR
458EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zloženie má vďaka obsahu rastlinnej látky bidens pilosa veľmi dobrú znášanlivosť s pletí. Pleť je ihneď po aplikácii jemná, hladká a zjednotená.
AKCE
Motip Rallye akrylátový lak na disky, strieborný, 600 ml
Motip
Motip Rallye akrylátový lak na disky, strieborný, 600 ml
Kód: 2505579
Kód dod.: 105414
EAN: 8711347236114
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitný akrylátový lak špeciálne určený na disky kolies, predovšetkým vhodný na oceľové disky aj disky z ľahkých zliatin.
Eternal mat Revital farba k obnove starých náterov, RAL 7016 antracit, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba k obnove starých náterov, RAL 7016 antracit, 350 g
Kód: 2505797
Kód dod.: 355510
EAN: 8590892122000
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hodvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 218 červená, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 218 červená, 350 g
Kód: 2503668
Kód dod.: 355505
EAN: 8590892116382
 
7.79 EUR
22.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 206 zelená, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 206 zelená, 350 g
Kód: 2503665
Kód dod.: 355498
EAN: 8590892116313
 
7.79 EUR
22.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Motip 04004 sprej, univerzálna autobarva, autobiela, 500 ml
Motip
Motip 04004 sprej, univerzálna autobarva, autobiela, 500 ml
Kód: 34889
Kód dod.: 105432
EAN: 8711347040049
 
9.78 EUR
19.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitný, rýchloschnúci nitro kombi lak. Dobré prúdenie, hladký povrch. Odolný voči poveternostným vplyvom, odolný voči svetlu (nežloutne).
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9010 biela mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9010 biela mat, 400 ml
Kód: 2501895
Kód dod.: 107003
EAN: 4009506099965
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biela mat RAL 9010 univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
Spraytool značkovací sprej ružový, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej ružový, 500 ml
Kód: 2506708
Kód dod.: 106370
EAN: 4044965331720
 
6.79 EUR
13.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkovací sprej pre profesionálne stavebné značenie pre stavebné a inžinierske stavby, stavenisko a cestné staviteľstvo.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2009 oranžová dopravná, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2009 oranžová dopravná, 400 ml
Kód: 2503551
Kód dod.: 107060
EAN: 4009506092096
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
Belton farba na radiátory v spreji, slonová kosť, 400 ml
Belton
Belton farba na radiátory v spreji, slonová kosť, 400 ml
Kód: 2503967
Kód dod.: 103138
EAN: 4015962156432
 
10.31 EUR
25.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej na báze nitrokombinačných pryskyříc. Určený na lakovanie radiátorov, ktoré sa zahrejú na teploty 80 do 120 °C. Vďaka tomuto spreju budete mať uľahčenú prácu pri lakovaní radiátorov.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3003 rubínová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3003 rubínová, 400 ml
Kód: 2503611
Kód dod.: 107018
EAN: 4009506093031
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
Max Color farba na kožu, hnedá, 250 ml
Mako color
Max Color farba na kožu, hnedá, 250 ml
Kód: 2506394
Kód dod.: 950178
EAN: 8592884005452
 
7.70 EUR
30.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na farebnú povrchovú úpravu kožených výrobkov, koženej obuvi a koženej galantérie.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.