sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná pečujúca rúž 10 Berry Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná pečujúca rúž 10 Berry Oasis 3,5 g
Kód: 1803826
Kód dod.: 183.10
EAN: 4052136083392
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pečujúca rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre jemné a hladké pery. Skladá
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 803 Truly Love 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 803 Truly Love 4 g
Kód: 2502118
Kód dod.: 13.803
EAN: 4052136352009
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Každý deň si doprajte iný odtieň s rúžom Perfect Color od Artdeco. Jeho krémové a hladké zloženie sp
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 06 Deja-Brew 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 06 Deja-Brew 3,5 g
Kód: 2502334
Kód dod.: ES542786
EAN: 4059729542786
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim rúžom sofistikovaný saténový lesk a intenzívnu farbu s rúžom Satin Glow Luminous Shi
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 880 Rose Legacy 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 880 Rose Legacy 4 g
Kód: 2500543
Kód dod.: 13.880
EAN: 4052136275971
 
17.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klzký rúž Perfect Color Lipstick 876 Algavre Slunce od Artdeco so sýtou farbou a plniacim efektom sp
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 969 Rose Desire 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 969 Rose Desire 4 g
Kód: 2601040
Kód dod.: 13.969
EAN: 4052136301465
 
17.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rúž ARTDECO Perfect Color v elegantnom odtieni 969 Rose Desire prináša dokonalú kombináciu intenzívn
PONAL Standard, 550g
Ponal
PONAL Standard, 550g
Kód: 2507611
Kód dod.: 500700
EAN: 4015000079464
 
8.52 EUR
15.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Standard je univerzálne lepidlo na drevo vrátane tvrdého.
PATTEX Wood Standard, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Standard, 750 g
Kód: 2507577
Kód dod.: 500362
EAN: 5997272382970
 
9.78 EUR
13.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Standard je disperzné lepidlo vhodné na lepenie všetkých druhov dreva, vrátane tvrdého dreva, kože, papiera, lepenky, textilu a polystyrénu.
AKCE
Motip Rallye akrylátový lak na disky, strieborný, 600 ml
Motip
Motip Rallye akrylátový lak na disky, strieborný, 600 ml
Kód: 2505579
Kód dod.: 105414
EAN: 8711347236114
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitný akrylátový lak špeciálne určený na disky kolies, predovšetkým vhodný na oceľové disky aj disky z ľahkých zliatin.
AKCE
Motip Ralley základ pod farby, šedý, 600 ml
Motip
Motip Ralley základ pod farby, šedý, 600 ml
Kód: 2506628
Kód dod.: 105418
EAN: 8711347236152
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Motip Ralley šedý základ je ideálny podklad použiteľný ako plnič a ako podpora priľnavosti medzi povrchom a konečným náterom.
Alpa Herbal Arthrosan masť 30 g
ALPA® Herbal
Alpa Herbal Arthrosan masť 30 g
Kód: 2504628
Kód dod.: 812040
EAN: 8594001779956
 
3.69 EUR
123EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa Herbal Arthrosan masť je bylinný prípravok určený pre úľavu pri bolesťach svalov, kĺbov, šliach a chrbtici. Obsahuje mentol, kafr a zmes prírodných silíc, ktoré podporujú prekrvenie pokožky, uvoľnenie napätia a prinášajú pocit osvieženia.
Nivea Sérum Q10 Anti-Wrinkle Expert duálne sérum proti vráskam, 30 ml
Nivea®
Nivea Sérum Q10 Anti-Wrinkle Expert duálne sérum proti vráskam, 30 ml
Kód: 2404196
Kód dod.: 822885
EAN: 9005800376882
 
18.04 EUR
601.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Expertné duálne sérum obsahuje účinné anti-age ingrediencie, čistý koenzým Q10 v najvyššej koncentrácii, redukuje hlboké vrásky a pomáha chrániť pleť pred poškodením a vznikom nových vrások.
Nivea Cellular Luminous630 Obnovujúce sérum proti pigmentovým škvrnám 30 ml
Nivea®
Nivea Cellular Luminous630 Obnovujúce sérum proti pigmentovým škvrnám 30 ml
Kód: 2501453
Kód dod.: 822709
EAN: 4006000018089
 
30.43 EUR
30.44 EUR
1 014.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea obnovujúce sérum proti pigmentovým škvrnám Cellular Luminous630. Špeciálne zloženie séra pôsobí na bunkovej úrovni.
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Nivea®
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Kód: 2507842
Kód dod.: 822401
EAN: 9005800390048
 
9.56 EUR
95.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Luminous Skin Glow Liquid Refiner je ľahké pleťové sérum navrhnuté na rozjasnenie pleti a zjednotenie jej tónu.
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Astrid
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Kód: 2601817
Kód dod.: 821070
EAN: 8592297006848
 
9.78 EUR
326EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pleťové sérum proti vráskam a pre žiarivú pleť.
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Essence
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Kód: 2601948
Kód dod.: ES584700
EAN: 4059729584700
 
3.79 EUR
75.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasnite svoju pleť s essence pleťovým sérom ve spreji Glow Like HONEY, ktoré kombinuje starostliv
Astrid Glow Expert perlové sérum proti tmavým kruhom pod očami 15ml
Astrid
Astrid Glow Expert perlové sérum proti tmavým kruhom pod očami 15ml
Kód: 2509132
Kód dod.: 820477
EAN: 8592297013570
 
10 EUR
666.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Glow Expert 4D perlové očné sérum s 95 % složiek prírodného pôvodu je navrhnuté na boj proti vráskam a tmavým kruhom pod očami. Obsahuje silný rozjasňujúci anti-aging komplex so 4 účinkami pre žiarivé a mladistvo vyzerajúce okolie očí.
Motip 04018 sprej na disky čierny lesk, 500 ml
Motip
Motip 04018 sprej na disky čierny lesk, 500 ml
Kód: 2504591
Kód dod.: 106231
EAN: 8711347209729
 
9.78 EUR
19.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Motip, sprej na disky áut. Vysoko kvalitný, rýchloschnúci nitro kombi lak, odolný voči poveternostným vplyvom.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2004 čistá oranžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2004 čistá oranžová, 400 ml
Kód: 2501664
Kód dod.: 107059
EAN: 4009506092041
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 8017 hnedá čokoládová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 8017 hnedá čokoládová, 400 ml
Kód: 2501892
Kód dod.: 107045
EAN: 4009506098173
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9005 čierny lesk, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9005 čierny lesk, 400 ml
Kód: 2501893
Kód dod.: 107005
EAN: 4009506099057
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čierny lesk ral 9005 univerzálna vrchná farba sa používa na natieranie dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6005 zelená mechová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6005 zelená mechová, 400 ml
Kód: 2501888
Kód dod.: 107035
EAN: 4009506096056
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa k náterom dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká.
Max Color farba na radiátory v spreji, biela, 400 ml
Mako color
Max Color farba na radiátory v spreji, biela, 400 ml
Kód: 2503694
Kód dod.: 103135
EAN: 4009506015040
 
11.18 EUR
27.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vykurovacie telesá, odolný teplotám a žltnutiu v rozmedzí 80 - 100 °C, výdatný, rýchloschnúci. Staré nátery je možné prebrúsiť a opäť nastriekať.
Spraytool značkovací sprej červený, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej červený, 500 ml
Kód: 2505639
Kód dod.: 106372
EAN: 4044965331737
 
6.79 EUR
13.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkovací sprej pre profesionálne stavebné značenie pre stavebné a inžinierske stavby, staveniská a cestné staviteľstvo.
AKCE
CL Cosmoslac dekoračný akrylátový sprej R309 medičný 400 ml
CL Cosmos lac
CL Cosmoslac dekoračný akrylátový sprej R309 medičný 400 ml
Kód: 2508491
Kód dod.: 103189
EAN: 5201569143091
 
4.53 EUR
11.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoračný akrylátový sprej Cosmoslac R309 v elegantnom medičnom odtieni dodá vašim projektom luxusný metalický vzhľad. Je vyrobený z prémiovej 100% akrylátovej živice, ktorá zabezpečuje výbornú priľnavosť, vysoký lesk a dlhú životnosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.