sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Indulona sprchový krém Moisture Miracle, 250 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Moisture Miracle, 250 ml
Kód: 2603178
Kód dod.: 810581
EAN: 8592297017011
 
3.03 EUR
12.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Moisture Miracle je ošetrujúci sprchový krém s hydratačným komplexom a starostlivými olejmi, ktorý pokožku pri každodennom umývaní šetrne čistí a súčasne pomáha zachovať jej hydratáciu a hebkosť.
Fino Color vrecia na odpad, 35 l, 8µm, 100 ks
Fino
Fino Color vrecia na odpad, 35 l, 8µm, 100 ks
Kód: 2005110
Kód dod.: 954685
EAN: 5900536335902
 
5.84 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné vrecia na odpad Fino, s ušami pre jednoduchú manipuláciu.
AKCE
Tesori d'Oriente aviváž Byzantium, 38 praní, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente aviváž Byzantium, 38 praní, 760 ml
Kód: 2300071
Kód dod.: 795410
EAN: 8008970055237
98%
3.03 EUR
3.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Esenciálny olej z najvzácnejšej čiernej ruže je hladkaný teplými tónmi labdanového oleja a dodáva prádlu nezameniteľnú a intenzívnu vôňu.
AKCE
Tesori d'Oriente aviváž Thalasso Therapy, 38 praní, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente aviváž Thalasso Therapy, 38 praní, 760 ml
Kód: 2301482
Kód dod.: 795409
EAN: 8008970055251
95%
3.03 EUR
3.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaná aviváž s omamným a intenzívnym vôňou blankytne modrého mora a červených rias. Obohatená o vzácne mikrokapsule parfému. Uľahčuje žehlenie.
AKCE
Elode Men Free Land toaletná voda pre mužov, 100 ml
Elode
Elode Men Free Land toaletná voda pre mužov, 100 ml
Kód: 2600370
Kód dod.: 835544
EAN: 5201314144397
 
5.02 EUR
50.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vôňa je symbolom elegance a sofistikovanosti. Citrusové tóny najprv upútajú pozornosť, potom ustúpia pikantnému koreniu a podmanivej pelargónii.
Indulona tekuté mydlo Original náplň, 500 ml
Indulona®
Indulona tekuté mydlo Original náplň, 500 ml
Kód: 2505717
Kód dod.: 820049
EAN: 5201314185574
 
3.46 EUR
6.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zloženie obohatené o bavlnu a panthenol bolo špeciálne vyvinuté tak, aby poskytovalo účinné čistenie a jemnú starostlivosť pokožke rúk. Nevysušuje pokožku a zanecháva ju vyživenú a upokojenú.
Indulona sprchový gel Sensi Pure, 250 ml
Indulona®
Indulona sprchový gel Sensi Pure, 250 ml
Kód: 2603180
Kód dod.: 810583
EAN: 8592297017028
 
3.03 EUR
12.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Sensi Pure je sprchový gel určený na jemné každodenné umývanie pokožky, ktorý spája očistu tela s príjemnou starostlivosťou typickou pre kozmetiku Indulona.
Fino pytle na odpad zavazovací 35 l, 30 ks
Fino
Fino pytle na odpad zavazovací 35 l, 30 ks
Kód: 76275
Kód dod.: 954491
EAN: 5201314093114
 
2.60 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino Easy Pack 35 l – pevné pytle na odpad pre každodenné použitie doma i v kancelárii.
Fino Zeus Flex vrecká na odpad, zatahovacie, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 ks
Fino
Fino Zeus Flex vrecká na odpad, zatahovacie, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 ks
Kód: 2201185
Kód dod.: 8571045088
EAN: 5201314160779
 
2.60 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ultra elastické zatahovacie vrecká na odpad o objeme 40 litrov. Nepresakujú a sú odolné proti protrhnutiu.
AKCE
Tesori d'Oriente aviváž Hammam, 38 praní, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente aviváž Hammam, 38 praní, 760 ml
Kód: 2301481
Kód dod.: 795406
EAN: 8008970055213
100%
3.03 EUR
3.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaná aviváž s omamnou a intenzívnou vôňou jazmínu a pomarančových kvetov. Obohatená o vzácne mikrokapsule parfému. Uľahčuje žehlenie.
AKCE
Tesori d´Oriente Ikigai sprchový gél 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Ikigai sprchový gél 250 ml
Kód: 2501476
 
EAN: 8008970060699
 
2.60 EUR
10.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vstúpte do sveta harmónie a pohody s sprchovým gélom Tesori d’Oriente Ikigai. Jemná receptúra šetrne čistí pokožku, zanecháva ju sviežu, hebkú a voňavú exotickou zmesou vôní inšpirovanou japonskou filozofiou Ikigai – radosťou zo života a hľadaním vn
AKCE
Tesori d'Oriente aviváž Byzantium 58 praní 1160ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente aviváž Byzantium 58 praní 1160ml
Kód: 2601733
Kód dod.: 774982
EAN: 8008970063126
 
4.33 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Esenciálny olej z najvzácnejšej čiernej ruže je hladený teplými tónmi labdanového oleja a dodáva prádlu nezameniteľnú a intenzívnu vôňu.
Tesori d'Oriente Fiori di Loto a Karité parfémované mydlo, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Fiori di Loto a Karité parfémované mydlo, 300 ml
Kód: 1710395
Kód dod.: 795282
EAN: 8008970039961
100%
2.80 EUR
2.81 EUR
9.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianske tekuté mydlo Vám dopraje zmyselnú kvetinovú vôňu. Intenzívne zjemňuje a zvláčňuje pokožku rúk, tváre i celého tela.
Fino Green Life recyklované PE vrecia na odpad, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 ks
Fino
Fino Green Life recyklované PE vrecia na odpad, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 ks
Kód: 1908623
Kód dod.: 8571034841
EAN: 5900536335971
100%
3.03 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino green life vrecia sú vyrobené z 97 % recyklovaného polyetylénu. Pri ich výrobe nie je potrebné nových vstupných surovín (ropy) a naopak, spotrebováva sa to, čo už bolo raz vyrobené.
Tesori d'Oriente Ayurveda aroma difuzér s ratanovými tyčinkami, 200 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda aroma difuzér s ratanovými tyčinkami, 200 ml
Kód: 2204522
Kód dod.: 795286
EAN: 8008970050454
 
10.17 EUR
50.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vytvorené ako aromatická vôňa pre domácnosť, okamžite uvoľňuje intenzívne a obklopujúce tóny ájurvédskej vône do prostredia.
Tesori d'Oriente Muschio Bianco aroma difuzér s ratanovými tyčinkami, 200 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Muschio Bianco aroma difuzér s ratanovými tyčinkami, 200 ml
Kód: 2204523
Kód dod.: 795284
EAN: 8008970050430
 
10.17 EUR
50.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodné ratanové tyčinky rozptýlia vonný olej do vzduchu, ponúkajú až osem týždňov stálej vône a vytvárajú príjemnú atmosféru relaxácie a pohody vo všetkých priestoroch.
AKCE
Tesori d Oriente Forest Ritual sprchový gél 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d Oriente Forest Ritual sprchový gél 250 ml
Kód: 2209666
Kód dod.: 795302
EAN: 8008970054254
 
2.60 EUR
10.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tesori d’Oriente Forest Ritual – sprchový gel s esencemi borovice a cedru pro uvolnění těla i mysli. Díky svěžím tónům bílého leknínu a citrusovým dřevitým tónům Hinoki jemně čistí pokožku těla.
FINO Economy Pytle na odpadky 35 l / 30 ks
Fino
FINO Economy Pytle na odpadky 35 l / 30 ks
Kód: 2501927
Kód dod.: 954509
EAN: 5201314931102
 
1.12 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino Economy 35 l – cenovo výhodné vrecia pre ľahší odpad v domácnosti.
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Str8
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Kód: 2502037
Kód dod.: 797341
EAN: 5201314197423
 
3.46 EUR
6.29EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Game Doypack sprchový gél pre mužov, 550 ml, prináša energizujúcu a sviežu starostlivosť o telo.
STR8 Red Code Doypack sprchový gel pre mužov 550 ml
Str8
STR8 Red Code Doypack sprchový gel pre mužov 550 ml
Kód: 2502038
Kód dod.: 797340
EAN: 5201314197409
 
3.46 EUR
6.29EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Red Code Doypack sprchový gel pre mužov, 550 ml, ponúka osviežujúcu a energizujúcu starostlivosť o telo.
Fino mikroténové sáčky s klipsem 18 x 20 cm, 100 ks, 7µm
Fino
Fino mikroténové sáčky s klipsem 18 x 20 cm, 100 ks, 7µm
Kód: 2507851
Kód dod.: 956097
EAN: 5201314991007
 
1.29 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické mikroténové sáčky Fino s uzatvárateľným klipom sú ideálne pre každodenné použitie v domácnosti.
Indulona Měsíčková krém na ruce 30 ml
Indulona®
Indulona Měsíčková krém na ruce 30 ml
Kód: 2509134
Kód dod.: 820025
EAN: 8592297013440
 
1.72 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona mesiačiková je tradičný krém na ruky určený na každodennú starostlivosť o suchú a hrubú pokožku rúk. Je špeciálne vyvinutý tak, aby pokožku upokojil, zjemnil a podporil jej regeneráciu.
STR8 Fragrance Red Code deodorant, 150 ml
Str8
STR8 Fragrance Red Code deodorant, 150 ml
Kód: 2600304
Kód dod.: 837273
EAN: 5201314107088
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s vôňou ovocných tónov a ambry.
Tesori d'Oriente EdP White Musk parfumovaná voda, 100 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente EdP White Musk parfumovaná voda, 100 ml
Kód: 25613
Kód dod.: 795306
EAN: 8008970011141
100%
7.56 EUR
7.57 EUR
75.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parfém Tesori d’Oriente White Musk bol vyrobený z tých najlepších a najcennejších esencií. Jeho vôňa Vás bude sprevádzať po celý deň.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.