sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Fino Easy Pack – Tašky do odpadkového koša 60 l, 20 ks
Fino
Fino Easy Pack – Tašky do odpadkového koša 60 l, 20 ks
Kód: 46588
Kód dod.: 954486
EAN: 5201314931126
100%
2.60 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pevné a praktické tašky pre jednoduchú manipuláciu s odpadom.
Indulona Profi Nechtíkový krém na ruky, 100 g
Indulona®
Indulona Profi Nechtíkový krém na ruky, 100 g
Kód: 92807
Kód dod.: 820072
EAN: 8586017550636
94%
1.94 EUR
19.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Každodenné ošetrenie podráždenej a suchej pokožky a jej ochrana pri práci. Pomáha pri regenerácii, okamžite zklidňuje, má protizápalové účinky a urýchľuje hojenie drobných rán, obsahuje výtažok z nechtíka lekárskeho.
AKCE
Tesori d’Oriente aviváž Ayurveda 58 praní 1160ml
Tesori d'Oriente
Tesori d’Oriente aviváž Ayurveda 58 praní 1160ml
Kód: 2601732
Kód dod.: 774981
EAN: 8008970063119
 
4.33 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaná aviváž s omamným a intenzívnym vôňou citrusových plodov, amla oleja a esencie z pačule. Obohatená o vzácne mikrokapsule parfému. Uľahčuje žehlenie.
Indulona Original ochranný krém na ruky, 75 ml
Indulona®
Indulona Original ochranný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2309550
Kód dod.: 820033
EAN: 8592297009702
100%
2.16 EUR
28.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Original je regeneračný, ochranný a premasťujúci krém na ruky určený pre každodennú starostlivosť o vysušenú a popraskanú pokožku. Pokožke dodáva pružnosť, pevnosť, prirodzenú vláčnosť a obnovuje bariérové funkcie pokožky.
Fino drôtená hubička na teflón 1 ks
Fino
Fino drôtená hubička na teflón 1 ks
Kód: 70724
Kód dod.: 591339
EAN: 5201314911081
100%
0.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hubička na teflón so špeciálnou štruktúrou hubičky umožňuje čistenie jemných povrchov bez poškriabania! Ideálne na teflón, sklo či porcelán.
Indulona krém na ruky Obnovujúci zázrak, 50 ml
Indulona®
Indulona krém na ruky Obnovujúci zázrak, 50 ml
Kód: 2401462
Kód dod.: 820028
EAN: 8592297010098
90%
2.16 EUR
43.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona krém na ruky obnovujúci zázrak bol špeciálne vyvinutý tak, aby efektívne hydratoval pokožku, chránil ju pred vysušovaním a posilňoval ju pred vonkajšími vplyvmi. Uzamyká v pokožke vlhkosť a poskytuje jej dlhodobú ochranu.
AKCE
Tesori d'Oriente aviváž Muschio Bianco 58 praní 1160ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente aviváž Muschio Bianco 58 praní 1160ml
Kód: 2601731
Kód dod.: 774980
EAN: 8008970063102
 
4.33 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaná aviváž s omamnou a intenzívnou vôňou pižma a bielych kvetov. Obohatená o vzácne mikrokapsule parfému. Uľahčuje žehlenie.
-1%Zľava
Fino vrecká na odpad s uchami, 20 L
Fino
Fino vrecká na odpad s uchami, 20 L
Kód: 2502282
Kód dod.: 954517
EAN: 5201314198031
 
1.72 EUR
1.73 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino Premium Aromatic sú praktické odpadkové vrecká s objemom 20 litrov.
Indulona Profi Original ochranný krém, 100 g
Indulona®
Indulona Profi Original ochranný krém, 100 g
Kód: 92806
Kód dod.: 820073
EAN: 8586017550629
99%
1.94 EUR
19.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Každodenné ošetrenie namáhanej pokožky a ochrana pred dráždivými látkami. Udržuje prirodzenú ochrannú vrstvu na pokožke, dodáva pružnosť a pevnosť, neobsahuje konzervačné látky ani iné alergény, 47 % zloženia tvoria prírodná vazelína.
Fino Color vrecia na odpad, 60 l, 13µm, 60 ks
Fino
Fino Color vrecia na odpad, 60 l, 13µm, 60 ks
Kód: 2005111
Kód dod.: 954688
EAN: 5900536335919
 
5.19 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné vrecia na odpad Fino, s uchami pre jednoduchú manipuláciu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.