sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Essence Magic All In One pleťový krém 30 ml
Essence
Essence Magic All In One pleťový krém 30 ml
Kód: 2202278
Kód dod.: ES362582
EAN: 4059729362582
 
3.91 EUR
130.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémp na tvár MAGIC All In One je multifunkčným beauty pomocníkom, ktorý by vám nemal chýbať. Krém o
AKCE
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchná farba na drevo a kov, 0530 svetlozelená, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchná farba na drevo a kov, 0530 svetlozelená, 0,7 kg
Kód: 2503153
Kód dod.: 356240
EAN: 8594040502584
 
11.56 EUR
11.57 EUR
16.51EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vonkajšie i vnútorné nátery drevených, minerálnych a kovových podkladov ako sú plechové strechy, odkvapové zvody a oplechovanie budov, ďalej oceľové konštrukcie, kovové ploty a rozvody horúcej vody, v exteriéri opatrené základným antikoróznym náterom.
AKCE
Sokrates Colour pololesk univerzálna vrchná farba na drevo a kov, 0670 okr, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzálna vrchná farba na drevo a kov, 0670 okr, 0,7 kg
Kód: 2503160
Kód dod.: 356260
EAN: 8594040502522
 
10.05 EUR
14.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vonkajšie aj vnútorné nátery drevených, minerálnych a kovových podkladov ako sú plechové strechy, odkvapové svody a oplechovanie budov, ďalej oceľové konštrukcie, kovové ploty a rozvody horúcej vody, v exteriéri opatrené základným antikoróznym náterom.
Detecha Aluna farba na kov betón drevo s obsahom hliníka, strieborná, 2 kg
Detecha®
Detecha Aluna farba na kov betón drevo s obsahom hliníka, strieborná, 2 kg
Kód: 2502720
Kód dod.: 302512
EAN: 8595002300651
 
24.75 EUR
12.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S obsahom hliníka určená k nátierom kovu, betónu a dreva. Natierané podklady chránia proti vode a poveternostným vplyvom. Obsahuje reflexný hliníkový pigment, ktorý zvyšuje ochranný bariérový účinok a má priaznivý vplyv na životnosť nátieru.
Končící produkty
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 Cestovné mlieko na opaľovanie 5v1 pre deti 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 Cestovné mlieko na opaľovanie 5v1 pre deti 50 ml
Kód: 2202255
Kód dod.: 815162
EAN: 42449485
 
9.13 EUR
182.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra voděodolné složení s velmi vysokou ochranou okamžitě chrání citlivou dětskou pokožku před UVA/UVB zářením a před dehydratací.
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 400 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 400 ml
Kód: 2603183
Kód dod.: 810586
EAN: 8592297014928
 
3.91 EUR
9.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Fresh Blossom je ošetrujúci sprchový krém s kvetinovou vodou z neroli a hydratačným komplexom, ktorý pokožku jemne čistí, stará sa o jej hydratáciu a zanecháva príjemný pocit kvetinovej sviežosti.
Eternal mat akrylátový univerzální farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 2,8 kg
Kód: 2504938
Kód dod.: 355173
EAN: 8590892121232
 
41.52 EUR
41.53 EUR
14.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochodného betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 01 biela, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 01 biela, 10 kg
Kód: 2502749
Kód dod.: 355113
EAN: 8590892112056
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba na nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochodného betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 06 zelená, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 06 zelená, 5 kg
Kód: 2502765
Kód dod.: 355147
EAN: 8590892112957
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 10 palisander, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 10 palisander, 5 kg
Kód: 2502770
Kód dod.: 355167
EAN: 8590892112995
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoce odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 05 žltá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 05 žltá, 700 g
Kód: 2502759
Kód dod.: 355133
EAN: 8590892112254
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátová univerzálna farba na drevo kov betón, 13 čierna, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátová univerzálna farba na drevo kov betón, 13 čierna, 2,8 kg
Kód: 2504941
Kód dod.: 355201
EAN: 8590892121263
 
41.52 EUR
41.53 EUR
14.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nechoďného betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 5 kg
Kód: 2502772
Kód dod.: 355174
EAN: 8590892112964
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoce odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 13 čierna, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 13 čierna, 10 kg
Kód: 2502785
Kód dod.: 355202
EAN: 8590892112155
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylová univerzálna farba na drevo kov betón, 10 palisander, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylová univerzálna farba na drevo kov betón, 10 palisander, 700 g
Kód: 2502768
Kód dod.: 355164
EAN: 8590892112308
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 13 čierna, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 13 čierna, 5 kg
Kód: 2502784
Kód dod.: 355200
EAN: 8590892113008
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoce odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Essence Bright Eyes! tyčinka pod oči s vyživujícím složením pre rozjasnenú a omladenú pleť 01 Soft Rose 5,5 ml
Essence
Essence Bright Eyes! tyčinka pod oči s vyživujícím složením pre rozjasnenú a omladenú pleť 01 Soft Rose 5,5 ml
Kód: 2306918
 
EAN: 4059729421401
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka tyčinke pod oči BRIGHT EYES! od essence zmiznú tmavé kruhy počas niekoľkých sekúnd a osvieži t
PATTEX One For All UNIVERSAL, 389 g
Henkel Pattex®
PATTEX One For All UNIVERSAL, 389 g
Kód: 2506318
Kód dod.: 501998
EAN: 9000101141061
 
8.22 EUR
21.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX One For All UNIVERSAL je flexibilné montážne lepidlo a tmel pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec. Vyznačuje sa vysokou konečnou pevnosťou a elasticitou spoja.
PATTEX One For All UNIVERSAL, 80 ml
Henkel Pattex®
PATTEX One For All UNIVERSAL, 80 ml
Kód: 2507573
Kód dod.: 501996
EAN: 9000101113129
 
4.56 EUR
4.57 EUR
32.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX One For All UNIVERSAL je flexibilné montážne lepidlo a tmel pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec. Vyznačuje sa vysokou konečnou pevnosťou a elasticitou spoja.
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 250 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 250 ml
Kód: 2603179
Kód dod.: 810582
EAN: 8592297017035
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Fresh Blossom je ošetrujúci sprchový krém s kvetinovou vodou z neroli a hydratačným komplexom, ktorý pokožku jemne čistí, stará sa o jej hydratáciu a zanecháva príjemný pocit kvetinovej sviežosti.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0220 stredne hnedá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0220 stredne hnedá, 700 g
Kód: 2503237
Kód dod.: 356424
EAN: 8591235010657
 
8.92 EUR
12.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0240 hnedá tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0240 hnedá tmavá, 700 g
Kód: 2503239
Kód dod.: 356436
EAN: 8591235010725
 
8.92 EUR
12.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0565 zeleň tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0565 zeleň tmavá, 700 g
Kód: 2503242
Kód dod.: 356454
EAN: 8591235011289
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu apod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0670 okr zlatá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0670 okr zlatá, 700 g
Kód: 2503244
Kód dod.: 356472
EAN: 8591235010930
 
9.78 EUR
13.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email na vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.