sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
INDUSTROL Unimat vrchná farba na drevo a kov S2075, 1000 biela, 600 ml
Industrol
INDUSTROL Unimat vrchná farba na drevo a kov S2075, 1000 biela, 600 ml
Kód: 2504110
Kód dod.: 217500
EAN: 8595073021905
 
16.31 EUR
27.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matný email má univerzálne použitie pre vrchné nátery kovov aj dreva vystaveného poveternostným vplyvom aj pre nátery v interiéroch. Vyznačuje sa rýchlym zasychaním, výborným rozlivom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0220 stredne hnedá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0220 stredne hnedá, 700 g
Kód: 2503237
Kód dod.: 356424
EAN: 8591235010657
 
8.92 EUR
12.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0565 zeleň tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0565 zeleň tmavá, 700 g
Kód: 2503242
Kód dod.: 356454
EAN: 8591235011289
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu apod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0240 hnedá tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0240 hnedá tmavá, 700 g
Kód: 2503239
Kód dod.: 356436
EAN: 8591235010725
 
8.92 EUR
12.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Artdeco Mineral Eye Styler minerálna tužka na oči 54 Mineral Dark Grey 0,4 g
Artdeco
Artdeco Mineral Eye Styler minerálna tužka na oči 54 Mineral Dark Grey 0,4 g
Kód: 87055
Kód dod.: 336.54
EAN: 4052136001396
 
11.87 EUR
2 967.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Perfektná alternatíva pre citlivé oči, ktoré sa ľahko podráždia, presná kontúra pre trvanlivé a pres
INDUSTROL Unimat vrchná farba na drevo a kov S2075, 1000 biela, 4 l
Industrol
INDUSTROL Unimat vrchná farba na drevo a kov S2075, 1000 biela, 4 l
Kód: 2503859
Kód dod.: 217507
EAN: 8595073021912
 
99.80 EUR
24.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matný email má univerzálne použitie pre vrchné nátery kovov aj dreva vystavené poveternostným vplyvom aj pre nátery v interiéroch. Vyznačuje sa rýchlym zasychaním, výborným rozlivom.
AKCE
RYOR výživný krém s ceramidy, 50 ml
Ryor
RYOR výživný krém s ceramidy, 50 ml
Kód: 32814
Kód dod.: 822658
EAN: 8594007977226
100%
8.04 EUR
160.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný, dobre vstrebateľný krém. Komplex ceramidov dlhodobo hydratuje a regeneruje pleť.
Neflek odstraňovač škvŕn pred praním, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač škvŕn pred praním, 500 ml
Kód: 2304827
Kód dod.: 769069
EAN: 8017841204001
100%
3.26 EUR
6.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhrada za Smacchio Tutto. Odstráni zašlé škvrny od čokolády, kečupu, ovocných marmelád, riasenky i krvi.
REMAL Protipliesňový farba proti plesni, 25 kg
REMAL
REMAL Protipliesňový farba proti plesni, 25 kg
Kód: 2508534
Kód dod.: 400662
EAN: 8591235036459
 
73.44 EUR
73.45 EUR
2.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protipliesňová maliarska paropriepustná farba do interiéru s účinkom proti rastu plesní napr. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
Karlovarský hydratačný krém tuba 35 g
Vřídlo
Karlovarský hydratačný krém tuba 35 g
Kód: 2509127
Kód dod.: 821146
EAN: 8594910012656
 
4.56 EUR
130.29EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Karlovarský krém hydratačný je určený na dennú starostlivosť a ošetrovanie všetkých typov pleti. Obnovuje prirodzený vzhľad pleti. Vhodný na prevenciu ochabnutej pleti a tvorby vrások. Svojím zložením a najmä obsahom prírodných olejov krém pleť dokonale zvlhčí.
Fenjal Classic Mandľový olej a Bambucké maslo telové mlieko pre normálnu a suchú pokožku 400 ml
Fenjal®
Fenjal Classic Mandľový olej a Bambucké maslo telové mlieko pre normálnu a suchú pokožku 400 ml
Kód: 2100391
Kód dod.: 12892
EAN: 4013162026050
 
10.61 EUR
26.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hodnotný prírodný mandľový olej a výživné bambucké maslo hýčkajú pokožku vlhkosťou, zatiaľ čo nezame
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2501323
 
EAN: 8054754407297
 
101.59 EUR
2 031.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Light Blue Capri In Love Pour Hom
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0840 červenohnedá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0840 červenohnedá, 700 g
Kód: 2503248
Kód dod.: 356496
EAN: 8591235010466
 
9.09 EUR
12.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Drutep farba do domácnosti na kov a drevo v prášku, strieborná, 5 g
Drutep
Drutep farba do domácnosti na kov a drevo v prášku, strieborná, 5 g
Kód: 2502731
Kód dod.: 327150
EAN: 8594003600197
 
2.39 EUR
478EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedná sa o strieborný prášok, ktorý sa dodáva aj s potrebným množstvom laku. Používa sa na nátery drevených rámčekov, dekorovanie šišiek apod.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 1999 čierna, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 1999 čierna, 700 g
Kód: 2503251
Kód dod.: 356522
EAN: 8591235011470
 
9.78 EUR
13.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu apod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0530 zelená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0530 zelená, 700 g
Kód: 2503255
Kód dod.: 356552
EAN: 8591235011838
 
10.22 EUR
14.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie natery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu atď. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
-1%Zľava
Lux Maryna pleťový krém ošetrujúci a hydratačný, 75 ml
Maryna
Lux Maryna pleťový krém ošetrujúci a hydratačný, 75 ml
Kód: 60083
Kód dod.: 821003
EAN: 8720181014710
98%
1.73 EUR
1.74 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maryna krém obohatený o prírodný mandľový olej. Ošetruje a hydratuje, hýčka a bohaté vyživuje vašu pokožku.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 24 prírodné drevo, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 24 prírodné drevo, 700 g
Kód: 2504531
Kód dod.: 355217
EAN: 8590892119970
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Končící produkty
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 Cestovné mlieko na opaľovanie 5v1 pre deti 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 Cestovné mlieko na opaľovanie 5v1 pre deti 50 ml
Kód: 2202255
Kód dod.: 815162
EAN: 42449485
 
9.13 EUR
182.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra voděodolné složení s velmi vysokou ochranou okamžitě chrání citlivou dětskou pokožku před UVA/UVB zářením a před dehydratací.
Nivea Creme Aloe starostlivý sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Aloe starostlivý sprchový gel, 250 ml
Kód: 1905588
Kód dod.: 84573
EAN: 9005800317045
 
3.69 EUR
14.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zahalte sa do jemnej peny aj sviežej vône. Zloženie s aloe vera pokožku hýčka a mení každú sprchu na malý relaxačný rituál - NIVEA Starostlivý sprchový gel pre pocit hydratovanej pokožky.
PATTEX One For All UNIVERSAL, 389 g
Henkel Pattex®
PATTEX One For All UNIVERSAL, 389 g
Kód: 2506318
Kód dod.: 501998
EAN: 9000101141061
 
8.22 EUR
21.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX One For All UNIVERSAL je flexibilné montážne lepidlo a tmel pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec. Vyznačuje sa vysokou konečnou pevnosťou a elasticitou spoja.
PATTEX One For All UNIVERSAL, 80 ml
Henkel Pattex®
PATTEX One For All UNIVERSAL, 80 ml
Kód: 2507573
Kód dod.: 501996
EAN: 9000101113129
 
4.56 EUR
4.57 EUR
32.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX One For All UNIVERSAL je flexibilné montážne lepidlo a tmel pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec. Vyznačuje sa vysokou konečnou pevnosťou a elasticitou spoja.
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 250 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 250 ml
Kód: 2603179
Kód dod.: 810582
EAN: 8592297017035
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Fresh Blossom je ošetrujúci sprchový krém s kvetinovou vodou z neroli a hydratačným komplexom, ktorý pokožku jemne čistí, stará sa o jej hydratáciu a zanecháva príjemný pocit kvetinovej sviežosti.
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 400 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 400 ml
Kód: 2603183
Kód dod.: 810586
EAN: 8592297014928
 
3.91 EUR
9.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Fresh Blossom je ošetrujúci sprchový krém s kvetinovou vodou z neroli a hydratačným komplexom, ktorý pokožku jemne čistí, stará sa o jej hydratáciu a zanecháva príjemný pocit kvetinovej sviežosti.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.