sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Orion Natural Mololapka proti potravinovým molům, 1 ks
Orion®
Orion Natural Mololapka proti potravinovým molům, 1 ks
Kód: 44911
Kód dod.: 675281
EAN: 8595059707045
98%
0.43 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mololapka slúži na hubenie potravinových molov. Samčeky molov sú lákaní a zachytení na lepivej časti pásky a tak diagnostikujú ich prítomnosť. Feromón je účinný minimálne 6 týždňov.
Plácačka na muchy, rôzne farby, 1 ks
Papírny Moudrý
Plácačka na muchy, rôzne farby, 1 ks
Kód: 21027
Kód dod.: 39249000007
EAN: 8591402125122
90%
0.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasická plastová plácačka na hmyz v rôznych farbách podľa skladovej dostupnosti.
AKCE
Bros samolepky proti mociam, mucholapka, 2 ks
Bros
Bros samolepky proti mociam, mucholapka, 2 ks
Kód: 70785
Kód dod.: 675705
EAN: 5904517354500
100%
2.61 EUR
1.31EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna mucholapka určená na nalepenie na okno. Obsahuje aktívnu zložku bez zápachu, ktorá sa uvoľňuje do vzduchu a má veľmi horkú chuť, čo bráni náhodnému požitiu.
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Kód: 2210194
Kód dod.: 795392
EAN: 8008970051970
 
10.21 EUR
40.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianska novinka! Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Hammam daruje prádlu jedinečnú intenzívnu dlhotrvajúcu sviežosť.
Tesori d´Oriente parfum na prádlo Hammam, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfum na prádlo Hammam, 250 ml
Kód: 2210196
Kód dod.: 795393
EAN: 8008970051956
100%
10.21 EUR
40.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa zdobená hrejivými tónmi arganového oleja. Parfém prenikne hlboko do vlákien a prádlo tak zostane svieže a voňavé po veľmi dlhú dobu.
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Byzantium, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Byzantium, 250 ml
Kód: 2210195
Kód dod.: 795391
EAN: 8008970051963
 
10.21 EUR
40.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianska novinka! Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Byzantium daruje prádlu unikátnu intenzívnu dlhodobú vôňu.
LA RIVE EXTREME STORY toaletná voda 75 ml + deodorant sprej 150 ml, darčeková sada pre mužov + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍAC
La Rive
LA RIVE EXTREME STORY toaletná voda 75 ml + deodorant sprej 150 ml, darčeková sada pre mužov + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍAC
Kód: 2600841
 
EAN: 5901832063773
 
13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aroma, ktoré podčiarkne vašu mužnosť a chuť zažiť viac. Darčekový set LA RIVE EXTREME STORY je ideá
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 30 ks
Jar
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 30 ks
Kód: 2601052
Kód dod.: 750260
EAN: 8006530121729
 
10.87 EUR
0.36EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum Plus tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu pri umývaní v umývačke. Vopred odmeraná kapsula uľahčuje dávkovanie umývacieho prostriedku.
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300958
Kód dod.: 905655
EAN: 3616304247637
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél s chladivým mentolom šetrne čistí telo, vlasy aj pleť a zanecháva dlhotrvajúcu sviežu vôňu drevín a korenia.
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300956
Kód dod.: 905654
EAN: 3616304240461
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gél s chladivým mentolom prináša intenzívnu sviežosť a šetrne čistí telo, vlasy i pleť v jedinom kroku.
Formitox Extra insekticíd na likvidáciu mravcov, švábov, rybeniek a mušiek, 120 g
Papírny Moudrý Formitox®
Formitox Extra insekticíd na likvidáciu mravcov, švábov, rybeniek a mušiek, 120 g
Kód: 03024
Kód dod.: 674402
EAN: 8594013950091
83%
2.82 EUR
23.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na likvidáciu mravcov na kryštalickej báze. Aplikujeme 1-2 g na podložku (papier, plast) a rozmiestňujeme na niekoľkých miestach výskytu mravcov.
Bros hubenie mravcov, prášok proti mravcom, 250 g
Bros
Bros hubenie mravcov, prášok proti mravcom, 250 g
Kód: 71004
Kód dod.: 0085
EAN: 5904517021952
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášok na mravce pre vnútorné priestory, ich bezprostredné okolie: terasy, garáže, vjazdy, cesty, altány, a pod.
Biotoll Neopermin prášok proti mravcom, 100 g
Biotoll®
Biotoll Neopermin prášok proti mravcom, 100 g
Kód: 1904447
Kód dod.: 51141
EAN: 3830072313374
 
3.04 EUR
30.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kontaktný insekticíd, ktorý účinne likviduje mravce (ale napr. aj múchy) a zároveň pred nimi dlhodobo chráni priestory.
AKCE
Bros Sprej proti mravcom 150 ml
Bros
Bros Sprej proti mravcom 150 ml
Kód: 59287
Kód dod.: 675698
EAN: 5904517021907
 
2.92 EUR
19.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bros sprej proti mravcom je aerosolový prípravok na okamžité použitie. Je určený na likvidáciu ťažkého lezúceho hmyzu.
Hlubna Valea krém na očné vrásky, 17 g
Hlubna - Valea
Hlubna Valea krém na očné vrásky, 17 g
Kód: 09138
Kód dod.: VK31K046
EAN: 85916692
97%
2.16 EUR
2.17 EUR
127.06EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém na očné vrásky s obsahom včelí materskej kašičky. Polomastný krém je vhodný na ošetrenie pleti tváre, predovšetkým okolo očí, krku a dekoltu.
AKCE
Bros prášok proti mravcom, 1 kg
Bros
Bros prášok proti mravcom, 1 kg
Kód: 2201630
Kód dod.: 01759
EAN: 5904517343597
 
11.92 EUR
11.92EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášok na likvidáciu mravcov vo vnútorných priestoroch a ich tesnej blízkosti: terasy, príjazdové cesty, chodníky, letné domčeky a pod.
Essence Jelly Grip podkladová tyčinka pod oči 4,6 g
Essence
Essence Jelly Grip podkladová tyčinka pod oči 4,6 g
Kód: 2405763
 
EAN: 4059729490971
 
3.79 EUR
758EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka podkladovej gélovej tyčinke pod oči Jelly Grip od essence dosiahnete dokonalého make-upu. Prak
-1%Zľava
LAVON pasta na ruky Hand Care Tekutá, 450 g
Lavon
LAVON pasta na ruky Hand Care Tekutá, 450 g
Kód: 2501610
Kód dod.: 791055
EAN: 8594187140199
 
1.51 EUR
1.52 EUR
3.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Profesionálna tekutá umývacia pasta pre silne znečistené ruky. Vhodná aj na veľmi odolnú špinu.
Bros hubenie mravcov, nástraha na mravcev domeček, 2 g
Bros
Bros hubenie mravcov, nástraha na mravcev domeček, 2 g
Kód: 2601868
Kód dod.: 675700
EAN: 5904517308770
 
3.47 EUR
1 735EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobok je určený na hubenie mravcov v miestnostiach a ich najbližšom okolí - na terasách, v altánkoch, na chodníkoch, záhradných cestičkách, nájazdoch a pod.
Payot Source Infusion Hydratante Repulpante vyhladzujúci hydratačný primer pre všetky typy pleti 125 ml
Payot Paris
Payot Source Infusion Hydratante Repulpante vyhladzujúci hydratačný primer pre všetky typy pleti 125 ml
Kód: 2308951
Kód dod.: 65118922
EAN: 3390150591433
 
28.66 EUR
229.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prvý krok pri starostlivosti o pleť. Osviežujúca primárna starostlivosť, ktorá pokožku hydratuje, vy
-1%Zľava
Atraset Lepová pasca na šváby, rusy a lezúci hmyz, 1 ks
Propher
Atraset Lepová pasca na šváby, rusy a lezúci hmyz, 1 ks
Kód: 2503512
Kód dod.: 674900
EAN: 8594003333101
 
1.25 EUR
1.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na odchyt lezúceho synantropného hmyzu cielene zameraný predovšetkým na švábovité Blattidae. V našich podmienkach je najviac rozšírený rus domáci a šváb obecný.
Bros hubenie mravcov, prášok proti mravcom, 100 g
Bros
Bros hubenie mravcov, prášok proti mravcom, 100 g
Kód: 56674
Kód dod.: 675701
EAN: 5904517229235
100%
2.39 EUR
23.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prostriedok určený proti hubeniu mravcov v uzavretých priestoroch aj v ich bezprostrednej blízkosti, teda hlavne na terasách, v altánkoch, na chodníkoch, záhradných cestičkách a rôznych iných nájazdoch atď.
AKCE
Bros 007 prípravok proti mravcom a lezúcemu hmyzu, 500 ml
Bros
Bros 007 prípravok proti mravcom a lezúcemu hmyzu, 500 ml
Kód: 70997
Kód dod.: 0450
EAN: 5904517047891
 
5.09 EUR
10.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý prípravok s mikrokapsulami na okamžité použitie na likvidáciu mravcov v domácnosti, na terasách, príjazdových cestách a pod., vďaka mikrokapsulám sa účinná látka uvoľňuje postupne, poskytuje rýchlu a dlhodobú ochranu, dávkovanie 50 ml / m2.
AKCE
Formitox Extra insekticíd na likvidáciu mravcov, švábov, rybeniek, mucha, sáčok 100 g
Papírny Moudrý Formitox®
Formitox Extra insekticíd na likvidáciu mravcov, švábov, rybeniek, mucha, sáčok 100 g
Kód: 2103019
Kód dod.: 674403
EAN: 8594021253542
80%
1.78 EUR
17.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prostriedok proti mravcom všetkých druhov, ktorí často prenikajú zvonka do vnútorných priestorov budov. Po požití nástrahy hmyz hynie.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.