sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Loxiran mravenčí bufet, 2ks
Neudorff®
Loxiran mravenčí bufet, 2ks
Kód: 2505534
Kód dod.: 675130
EAN: 4005240030431
 
10.26 EUR
5.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Loxiran Mravenčí bufet od Neudorff – účinný prostriedok na likvidáciu mravcov na terasách, balkónoch a v interiéroch. Jednoduché použitie, efektívna eliminácia celého mravenišťa.
AKCE
Bros 007 prípravok proti mravcom a lezúcemu hmyzu, 500 ml
Bros
Bros 007 prípravok proti mravcom a lezúcemu hmyzu, 500 ml
Kód: 70997
Kód dod.: 675702
EAN: 5904517047891
 
5.09 EUR
10.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý prípravok s mikrokapsulami na okamžité použitie na likvidáciu mravcov v domácnosti, na terasách, príjazdových cestách a pod., vďaka mikrokapsulám sa účinná látka uvoľňuje postupne, poskytuje rýchlu a dlhodobú ochranu, dávkovanie 50 ml / m2.
Bros hubenie mravcov, prášok proti mravcom, 100 g
Bros
Bros hubenie mravcov, prášok proti mravcom, 100 g
Kód: 56674
Kód dod.: 675701
EAN: 5904517229235
100%
2.39 EUR
23.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prostriedok určený proti hubeniu mravcov v uzavretých priestoroch aj v ich bezprostrednej blízkosti, teda hlavne na terasách, v altánkoch, na chodníkoch, záhradných cestičkách a rôznych iných nájazdoch atď.
AKCE
Formitox Extra insekticíd na likvidáciu mravcov, švábov, rybeniek, mucha, sáčok 100 g
Papírny Moudrý Formitox®
Formitox Extra insekticíd na likvidáciu mravcov, švábov, rybeniek, mucha, sáčok 100 g
Kód: 2103019
Kód dod.: 674403
EAN: 8594021253542
80%
1.78 EUR
17.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prostriedok proti mravcom všetkých druhov, ktorí často prenikajú zvonka do vnútorných priestorov budov. Po požití nástrahy hmyz hynie.
Mravce EX domeček nástraha na mravce, 1 ks
Biom
Mravce EX domeček nástraha na mravce, 1 ks
Kód: 2505808
Kód dod.: 674445
EAN: 8595078516734
 
3.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gél je potom zanášaný do hniezd, medzi ostatných príslušníkov kolónie, kde spôsobuje otravu (kontaktne aj požerovo) a následne aj smrť všetkých jedincov počas 10 dní, bez ohľadu na jednotlivé vývojové štádiá (larvy aj dospelce).
Bros hubenie mravcov, nástraha na mravcev domeček, 2 g
Bros
Bros hubenie mravcov, nástraha na mravcev domeček, 2 g
Kód: 2601868
Kód dod.: 675700
EAN: 5904517308770
 
3.47 EUR
1 735EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobok je určený na hubenie mravcov v miestnostiach a ich najbližšom okolí - na terasách, v altánkoch, na chodníkoch, záhradných cestičkách, nájazdoch a pod.
Formitox Extra insekticíd na likvidáciu mravcov, švábov, rybeniek a mušiek, 120 g
Papírny Moudrý Formitox®
Formitox Extra insekticíd na likvidáciu mravcov, švábov, rybeniek a mušiek, 120 g
Kód: 03024
Kód dod.: 674402
EAN: 8594013950091
83%
2.82 EUR
23.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na likvidáciu mravcov na kryštalickej báze. Aplikujeme 1-2 g na podložku (papier, plast) a rozmiestňujeme na niekoľkých miestach výskytu mravcov.
Bros hubenie mravcov, prášok proti mravcom, 250 g
Bros
Bros hubenie mravcov, prášok proti mravcom, 250 g
Kód: 71004
Kód dod.: 675704
EAN: 5904517021952
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášok na mravce pre vnútorné priestory, ich bezprostredné okolie: terasy, garáže, vjazdy, cesty, altány, a pod.
Biotoll Neopermin prášok proti mravcom, 100 g
Biotoll®
Biotoll Neopermin prášok proti mravcom, 100 g
Kód: 1904447
Kód dod.: 675147
EAN: 3830072313374
 
3.04 EUR
30.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kontaktný insekticíd, ktorý účinne likviduje mravce (ale napr. aj múchy) a zároveň pred nimi dlhodobo chráni priestory.
AKCE
Bros Sprej proti mravcom 150 ml
Bros
Bros Sprej proti mravcom 150 ml
Kód: 59287
Kód dod.: 675698
EAN: 5904517021907
 
2.92 EUR
19.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bros sprej proti mravcom je aerosolový prípravok na okamžité použitie. Je určený na likvidáciu ťažkého lezúceho hmyzu.
Hlubna Valea krém na očné vrásky, 17 g
Hlubna - Valea
Hlubna Valea krém na očné vrásky, 17 g
Kód: 09138
Kód dod.: 822500
EAN: 85916692
97%
2.16 EUR
2.17 EUR
127.06EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém na očné vrásky s obsahom včelí materskej kašičky. Polomastný krém je vhodný na ošetrenie pleti tváre, predovšetkým okolo očí, krku a dekoltu.
AKCE
Bros prášok proti mravcom, 1 kg
Bros
Bros prášok proti mravcom, 1 kg
Kód: 2201630
Kód dod.: 675769
EAN: 5904517343597
 
11.92 EUR
11.92EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášok na likvidáciu mravcov vo vnútorných priestoroch a ich tesnej blízkosti: terasy, príjazdové cesty, chodníky, letné domčeky a pod.
Essence Jelly Grip podkladová tyčinka pod oči 4,6 g
Essence
Essence Jelly Grip podkladová tyčinka pod oči 4,6 g
Kód: 2405763
 
EAN: 4059729490971
 
3.79 EUR
758EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka podkladovej gélovej tyčinke pod oči Jelly Grip od essence dosiahnete dokonalého make-upu. Prak
-1%Zľava
LAVON pasta na ruky Hand Care Tekutá, 450 g
Lavon
LAVON pasta na ruky Hand Care Tekutá, 450 g
Kód: 2501610
Kód dod.: 791055
EAN: 8594187140199
 
1.51 EUR
1.52 EUR
3.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Profesionálna tekutá umývacia pasta pre silne znečistené ruky. Vhodná aj na veľmi odolnú špinu.
Payot Source Infusion Hydratante Repulpante vyhladzujúci hydratačný primer pre všetky typy pleti 125 ml
Payot Paris
Payot Source Infusion Hydratante Repulpante vyhladzujúci hydratačný primer pre všetky typy pleti 125 ml
Kód: 2308951
Kód dod.: 65118922
EAN: 3390150591433
 
28.66 EUR
229.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prvý krok pri starostlivosti o pleť. Osviežujúca primárna starostlivosť, ktorá pokožku hydratuje, vy
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300958
Kód dod.: 905655
EAN: 3616304247637
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél s chladivým mentolom šetrne čistí telo, vlasy aj pleť a zanecháva dlhotrvajúcu sviežu vôňu drevín a korenia.
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300956
Kód dod.: 905654
EAN: 3616304240461
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gél s chladivým mentolom prináša intenzívnu sviežosť a šetrne čistí telo, vlasy i pleť v jedinom kroku.
Orion guličky proti molom, cédrové a santalové drevo, 20 ks
Orion®
Orion guličky proti molom, cédrové a santalové drevo, 20 ks
Kód: 2402064
Kód dod.: 675132
EAN: 8411660036407
100%
3.26 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orion sáčky s guličkami proti molom poskytujú až 4-mesačnú ochranu bielizne bez škvŕn, príjemne prevonia šatník cédrom a santalovým drevom.
-1%Zľava
Papírna Moudrý SilverBand pasca na rybenky, 2 ks
Papírny Moudrý
Papírna Moudrý SilverBand pasca na rybenky, 2 ks
Kód: 2500204
Kód dod.: 675175
EAN: 8594021251043
 
1.25 EUR
1.26 EUR
0.63EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednostranně lepiaca páska, ktorá sa skladá do tvaru trojuholníka. Lapač zaisťuje účinný odchyt rybeniek (Lepisma saccharina).
AKCE
Bros sprej proti lietajúcemu hmyzu, 400 ml
Bros
Bros sprej proti lietajúcemu hmyzu, 400 ml
Kód: 56671
Kód dod.: 675682
EAN: 5904517004924
 
4.05 EUR
10.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na ničenie lietajúceho hmyzu: vošiek, komárov, múch a iných druhov lietajúceho a nelietajúceho hmyzu, napr. švábov a rusov. Prípravok pôsobí okamžite.
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu s vôňou zeleného čaju 600 ml
Orion®
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu s vôňou zeleného čaju 600 ml
Kód: 2500863
Kód dod.: 675134
EAN: 8411660033918
100%
6.04 EUR
10.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu s vôňou zeleného čaju, 600 ml je účinný insekticídny sprej určený na rýchlu likvidáciu lietajúceho hmyzu a súčasnú ochranu interiéru.
-1%Zľava
Papírna Moudrý Fly Stick Mucholapka lapač múch a octomilek, 1 kus
Papírny Moudrý Fly Stick
Papírna Moudrý Fly Stick Mucholapka lapač múch a octomilek, 1 kus
Kód: 96481
Kód dod.: 675176
EAN: 8594021251241
60%
1.51 EUR
1.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fly Stick je určený predovšetkým na odchyt octomilek (Drosophila), múch domácej (Musca domestica) a ďalšieho obtiažneho lietajúceho hmyzu.
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu bez vône 600 ml
Orion®
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu bez vône 600 ml
Kód: 2500862
Kód dod.: 675144
EAN: 8411660033932
 
6.09 EUR
10.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu bez vône, 600 ml je účinný insekticídny sprej určený k rýchlej likvidácii a ochrane proti lietajúcemu hmyzu vo vnútorných priestoroch.
Končící produkty
Predator Junior repelent pre deti od 3 mesiacov, 90 ml
Predator
Predator Junior repelent pre deti od 3 mesiacov, 90 ml
Kód: 2500985
Kód dod.: 675647
EAN: 8595117103833
 
5.65 EUR
62.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelent v kompaktnom balení proti všetkým druhom komárov a kliešťov určený na použitie v stredoeurópskom klíme. Vhodný pre deti už od 3 mesiacov a pre osoby s citlivou pokožkou.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.