sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Essence What a tint! farba na pery a líca 02 Coral Sunset 4,9 ml
Essence
Essence What a tint! farba na pery a líca 02 Coral Sunset 4,9 ml
Kód: 2500445
 
EAN: 4059729490681
 
3.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesk na pery a lícenka What a tint! od essence je všestranným produktom, ktorého farbu je možné použ
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Kód: 2501603
Kód dod.: 834957
EAN: 8886467061691
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Active Dry Men – dlhodobý roll-on deodorant pre sviežosť a ochranu po celý deň.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0230 stredne hnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0230 stredne hnedá, 700 g
Kód: 2500193
Kód dod.: 355825
EAN: 8592474019197
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0110 svetlo šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0110 svetlo šedá, 700 g
Kód: 2500187
Kód dod.: 355934
EAN: 8592474018909
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-0 prirodzená tmavá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-0 prirodzená tmavá blond 60 ml
Kód: 2508718
Kód dod.: 870708
EAN: 9000101745962
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 6-0 Prirodzená tmavá blond je profesionálna krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje intenzívne, dlhodobé a rovnomerné krytie.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0111 šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0111 šedá, 700 g
Kód: 2503982
Kód dod.: 355810
EAN: 8592474019166
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,3 kg
Kód: 2506430
Kód dod.: 355933
EAN: 8592474101212
 
7 EUR
23.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sádrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 antracit, 0,7 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 antracit, 0,7 kg
Kód: 2507430
Kód dod.: 356076
EAN: 8592474112867
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spĺňa normu povrchových úprav výrobkov a hračiek pre deti od 0-3 rokov (ČSN EN 71, časť 3) a je vhodný pre styk s potravinami.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Kód: 2503993
Kód dod.: 355900
EAN: 8592474019340
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0620 žltá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0620 žltá, 700 g
Kód: 2503990
Kód dod.: 355885
EAN: 8592474019319
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 5 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 5 kg
Kód: 2504083
Kód dod.: 355931
EAN: 8592474018619
 
75.19 EUR
15.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlozelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlozelená, 700 g
Kód: 2503987
Kód dod.: 355860
EAN: 8592474019265
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, medi i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Kód: 2504009
Kód dod.: 356010
EAN: 8592474018787
 
14.56 EUR
14.57 EUR
20.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6003 slonová kosť, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6003 slonová kosť, 375 ml
Kód: 2503895
Kód dod.: 194816
EAN: 8595073021172
 
7.70 EUR
20.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvnosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5400 zeleň tmavá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5400 zeleň tmavá, 375 ml
Kód: 2503812
Kód dod.: 194353
EAN: 8595073021073
 
7.05 EUR
18.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2880 gaštanovo hnedá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2880 gaštanovo hnedá, 600 ml
Kód: 2500231
Kód dod.: 191608
EAN: 8595073013726
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 750 ml
Kód: 2500619
Kód dod.: 190689
EAN: 8595073020571
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5300 zeleň stredná, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5300 zeleň stredná, 750 ml
Kód: 2500632
Kód dod.: 194174
EAN: 8595073021042
 
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2320 kávová hnedá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2320 kávová hnedá, 750 ml
Kód: 2500624
Kód dod.: 191511
EAN: 8595073020694
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4400 modrá svetlá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4400 modrá svetlá, 750 ml
Kód: 2500628
Kód dod.: 192850
EAN: 8595073020847
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2880 gaštanovo hnedá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2880 gaštanovo hnedá, 750 ml
Kód: 2500626
Kód dod.: 191611
EAN: 8595073020779
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5700 vagónová zeleň, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5700 vagónová zeleň, 750 ml
Kód: 2500634
Kód dod.: 194771
EAN: 8595073021141
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5080 zeleň hrachová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5080 zeleň hrachová, 750 ml
Kód: 2500630
Kód dod.: 193309
EAN: 8595073020946
 
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6700 svetlo okrová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6700 svetlo okrová, 750 ml
Kód: 2500639
Kód dod.: 195889
EAN: 8595073021370
 
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.