sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5080 zeleň hrachová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5080 zeleň hrachová, 750 ml
Kód: 2500630
Kód dod.: 193309
EAN: 8595073020946
 
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6700 svetlo okrová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6700 svetlo okrová, 750 ml
Kód: 2500639
Kód dod.: 195889
EAN: 8595073021370
 
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6003 slonová kosť, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6003 slonová kosť, 375 ml
Kód: 2503895
Kód dod.: 194816
EAN: 8595073021172
 
7.70 EUR
20.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvnosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5400 zeleň tmavá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5400 zeleň tmavá, 375 ml
Kód: 2503812
Kód dod.: 194353
EAN: 8595073021073
 
7.05 EUR
18.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Artdeco Soft Lip Liner Waterproof vodoodolná kontúrovacia ceruzka na pery 131 Perfect Fit 1,2 g
Artdeco
Artdeco Soft Lip Liner Waterproof vodoodolná kontúrovacia ceruzka na pery 131 Perfect Fit 1,2 g
Kód: 2207401
Kód dod.: 172.131
EAN: 4052136183351
 
9.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto exkluzívna kontúrovacia ceruzka na pery Soft Lip Liner je špeciálne zložená pre dokonale ošetre
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 5-1 chladná svetlá hnedá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 5-1 chladná svetlá hnedá 60 ml
Kód: 2507878
Kód dod.: 870700
EAN: 9000101744781
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 5-1 Chladná svetlá hnedá je trvalá farba na vlasy, ktorá ponúka prirodzený studený tón s jemným nádychom elegance.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 8-16 chladná popelavá svetlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 8-16 chladná popelavá svetlá blond 60 ml
Kód: 2507886
Kód dod.: 870704
EAN: 9000101745580
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 8-16 poskytuje svieži, elegantný veľmi svetlý blond odtieň s chladným popelavým tónom.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 26 Rubies are forever 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 26 Rubies are forever 8 ml
Kód: 2601979
Kód dod.: ES585660
EAN: 4059729585660
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú farbu s essence lakom na nechty gel nail 26 RUBIES are FOREVER v žiarivom t
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 tmavo hnedá, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 tmavo hnedá, 0,3 kg
Kód: 2505466
Kód dod.: 355953
EAN: 8592474101250
 
7 EUR
23.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meden i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0413 modrá blankytová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0413 modrá blankytová, 700 g
Kód: 2504720
Kód dod.: 355843
EAN: 8592474072772
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0230 stredne hnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0230 stredne hnedá, 700 g
Kód: 2503999
Kód dod.: 355950
EAN: 8592474018824
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, med a sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0823 ružová svetlá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0823 ružová svetlá, 700 g
Kód: 2504721
Kód dod.: 355908
EAN: 8592474072789
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AbellA Žínka froté farebná rôzne farby, 21 × 14 cm, 1 kus
AbellA®
AbellA Žínka froté farebná rôzne farby, 21 × 14 cm, 1 kus
Kód: 37092
Kód dod.: 966553
EAN: 8590786101098
100%
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemná žínka froté Abella vhodná nielen pre citlivú pokožku.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 9-0 prirodzená veľmi svetlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 9-0 prirodzená veľmi svetlá blond 60 ml
Kód: 2508726
Kód dod.: 870716
EAN: 9000101747201
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 9-0 – Prirodzená veľmi svetlá blond je krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje jasný a prirodzený svetlý blond odtieň s dlhodobým efektom.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 11-11 chladná ultra svetlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 11-11 chladná ultra svetlá blond 60 ml
Kód: 2507888
Kód dod.: 870705
EAN: 9000101745429
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 11-11 ponúka veľmi svetlý, chladný odtieň s jemným popolavým nádychom.
AKCE
Palette Intensive Color Creme farba na vlasy 6-1 Ľadový tmavo blond 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Intensive Color Creme farba na vlasy 6-1 Ľadový tmavo blond 50 ml
Kód: 2600014
Kód dod.: 870492
EAN: 9000101768701
 
3.91 EUR
78.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palette Intensive Color Creme 6-1 Ľadový tmavo blond je trvalá farba na vlasy s chladným (popolavým) tónom, ktorá pomáha neutralizovať teplé žlté a oranžové odtiene vo vlasoch.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8850 tmavá červeň višňová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8850 tmavá červeň višňová, 750 ml
Kód: 2503952
Kód dod.: 197206
EAN: 8595073025477
 
17.48 EUR
23.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6400 tmavá chrómová žltá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6400 tmavá chrómová žltá, 750 ml
Kód: 2503902
Kód dod.: 195659
EAN: 8595073021318
 
17.48 EUR
23.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
-1%Zľava
Kalyp Nechtík krém na ruky, 100 ml
Kalyp
Kalyp Nechtík krém na ruky, 100 ml
Kód: 2504989
Kód dod.: 820128
EAN: 8594001426713
 
0.86 EUR
0.87 EUR
8.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný krém na ruky s delikátnou kvetinovou vôňou. Je určený na denné ošetrenie namáhanej pokožky rúk. Obsahuje výťažok z nechtíka lekárskeho.
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 10 The Perfect Shade 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 10 The Perfect Shade 0,3 g
Kód: 2405720
 
EAN: 4059729490209
 
1.96 EUR
1.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence je možné rty kontúrovať bez námahy. Vodoodolná ceruzka na per
Alpa masážny krém s arnikou, 40 ml
ALPA®
Alpa masážny krém s arnikou, 40 ml
Kód: 2600156
Kód dod.: 812034
EAN: 8594001779086
 
1.60 EUR
40EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa masážny krém s arnikou je vhodný na masáž pokožky namáhaných partií tela.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-16 chladná popelavá tmavá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-16 chladná popelavá tmavá blond 60 ml
Kód: 2507892
Kód dod.: 870707
EAN: 9000101745801
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trvalá farba na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 6-16 ponúka elegantný tmavý blond odtieň so studeným popelavým podtónom.
AKCE
Palette Intensive Color Creme farba na vlasy 4-60 Lesklá stredne hnedá 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Intensive Color Creme farba na vlasy 4-60 Lesklá stredne hnedá 50 ml
Kód: 2600013
Kód dod.: 870491
EAN: 9000101768749
 
3.91 EUR
78.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palette Intensive Color Creme 4-60 je permanentná farba na vlasy v odtieni lesklá stredne hnedá, ktorá je určená pre domáce farbenie.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8140 červená rumelka svetlá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8140 červená rumelka svetlá, 4 l
Kód: 2503926
Kód dod.: 204641
EAN: 8595073021448
 
80.41 EUR
20.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.