sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazúra na drevo, palisander, 10 l
Barvy a laky Hostivař
Lazúra na drevo, palisander, 10 l
Kód: 2504109
Kód dod.: 395183
EAN: 8591235040111
 
19.09 EUR
1.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo zvýrazňuje kresbu dreva.
Lazúra na drevo, teak, 10 l
Barvy a laky Hostivař
Lazúra na drevo, teak, 10 l
Kód: 2504952
Kód dod.: 395185
EAN: 8591235077933
 
18.35 EUR
1.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo zvýrazňuje kresbu dreva.
Nivea Cellular Expert Lift 3 zónové sérum, 30 ml + denný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Cellular Expert Lift 3 zónové sérum, 30 ml + denný krém, 50 ml
Kód: 2506623
Kód dod.: 822884
EAN: 9005800381381
 
28.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výhodné balenie prípravkov s okamžitým liftingovým efektom v oblasti tváre, krku a dekoltu.
Alpa Aviril detský krém, 50 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril detský krém, 50 ml
Kód: 09191
Kód dod.: 821162
EAN: 8594001773923
100%
1.96 EUR
39.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa ochranný detský krém na opruzeniny s vysokým obsahom oxidu zinočnatého v kvalitnom krémovom základe.
AKCE
Corega Power Max upevnenie + komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g
Corega
Corega Power Max upevnenie + komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g
Kód: 2602938
Kód dod.: 900027
EAN: 5054563123701
 
3.47 EUR
86.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Power Max Upevnenie + Komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g je fixačný krém určený pre čiastočné aj celkové zubné náhrady.
AKCE
Baylis & Harding Mandarinka a grep darčekový set sprchový gél 100 ml + telové maslo 100 ml
Baylis & Harding
Baylis & Harding Mandarinka a grep darčekový set sprchový gél 100 ml + telové maslo 100 ml
Kód: 2600818
Kód dod.: 905731
EAN: 017854122116
 
9.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Baylis & Harding Mandarinka a grep darčekový set obsahuje sprchový gél a telové maslo.
Essence Baby Got Blush krémová tvářenka v tyčince 30 Rosé All Day 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Blush krémová tvářenka v tyčince 30 Rosé All Day 5,5 g
Kód: 2301817
Kód dod.: ES381033
EAN: 4059729381033
 
3.39 EUR
565EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jemnej krémovej textúre sa tvárenka ľahko nanáša a rozotiera. Vďaka praktickému tyčinkovému ba
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2600189
Kód dod.: 249293
EAN: 8591235081084
 
29.79 EUR
9.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Essence Butter Soft Touch bronzér na tvár 30 Krémový mandľový maslo 10 g
Essence
Essence Butter Soft Touch bronzér na tvár 30 Krémový mandľový maslo 10 g
Kód: 2502452
Kód dod.: ES546890
EAN: 4059729546890
 
3.37 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bronzér The essence Soft Touch Butter v odtieni 30 Krémový mandľový maslo dodáva pleti jemné teplo a
Lazúra na drevo, orech, 10 l
Barvy a laky Hostivař
Lazúra na drevo, orech, 10 l
Kód: 2507788
Kód dod.: 395186
EAN: 8591235100600
 
19.09 EUR
1.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo zvýrazňuje kresbu dreva.
Artdeco Quick Dry rýchloschnúci lak na nechty 98 Mint To Be 10 ml
Artdeco
Artdeco Quick Dry rýchloschnúci lak na nechty 98 Mint To Be 10 ml
Kód: 2502117
Kód dod.: 1151.98
EAN: 4052136152005
 
10.82 EUR
10.83 EUR
1 082EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chcete krásne, lesklé a profesionálne nechty bez dlhého čakania? Artdeco Quick Dry lak na nechty je
Fa Coconut Milk sprchový krém, 250 ml
Henkel Fa
Fa Coconut Milk sprchový krém, 250 ml
Kód: 93445
Kód dod.: 795611
EAN: 9000101009859
 
2.16 EUR
2.17 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový krém s prírodným extraktom z kokosu povzbudzuje vaše zmysly a zanecháva vašu pleť chránenú pred vysušením. Voči pokožke pH neutrálny. Dermatologicky testovaná znášanlivosť s pokožkou.
Essence Baby Got Blush krémová tvářenka v tyčince 10 Tickle Me Pink 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Blush krémová tvářenka v tyčince 10 Tickle Me Pink 5,5 g
Kód: 2301816
Kód dod.: ES381019
EAN: 4059729381019
 
3.43 EUR
3.44 EUR
571.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jemnej krémovej textúre sa tvárenka ľahko nanáša a rozotiera. Vďaka praktickému tyčinkovému ba
Soudal tmel na dřevo, biely, 250 g
Soudal
Soudal tmel na dřevo, biely, 250 g
Kód: 2503633
Kód dod.: 511170
EAN: 8595152112111
 
1.91 EUR
7.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel na dřevo je vhodný pre vyrovnávanie drevených, drevotrieskových, cemento-třískových a ostatných savých podkladov.
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 250 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 250 g
Kód: 2501669
Kód dod.: 500404
EAN: 8591235093537
 
2.35 EUR
9.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre domácnosť, školy, kancelárie, modelárstvo, domácu dielňu. Univerzálne disperzné lepidlo na drevo, ktoré lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály.
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood - Eukalyptus a cédrové drevo elektrický osviežovač vzduchu náhradná náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood - Eukalyptus a cédrové drevo elektrický osviežovač vzduchu náhradná náplň 19 ml
Kód: 2502276
Kód dod.: 731899
EAN: 5999109545916
 
3.91 EUR
205.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vdýchnite sviežosť a upokojujúcu vôňu do svojho domova s náhradnou náplňou Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood.
RYOR Koenzym Q10 očný krém, 30 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 očný krém, 30 ml
Kód: 08791
Kód dod.: 822662
EAN: 8594007977141
100%
6.09 EUR
203EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny prípravok na ošetrenie očného okolia s obsahom avokádového, jojobového oleja a koenzymu Q10.
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 500 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 500 g
Kód: 2501489
Kód dod.: 500408
EAN: 8591235093568
 
4 EUR
8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre domácnosť, školy, kancelárie, modelárstvo, domácu dielňu. Univerzálne disperzné lepidlo na drevo, ktoré lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály.
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 130 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 130 g
Kód: 2501487
Kód dod.: 500400
EAN: 8591235093506
 
1.91 EUR
14.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre domácnosť, školy, kancelárie, modelárstvo, domácu dielňu. Univerzálne disperzné lepidlo na drevo, ktoré lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály.
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Eucalyptus a cédrové dřevo elektrický osvěžovač vzduchu komplet 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Eucalyptus a cédrové dřevo elektrický osvěžovač vzduchu komplet 19 ml
Kód: 2502374
Kód dod.: 731896
EAN: 5999109545848
 
4.56 EUR
240EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood je elektrický osvěžovač vzduchu, ktorý kombinuje chladivý eukalyptus s hrejivými tónmi cédrového dreva.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, smrek, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, smrek, 250 g
Kód: 2504868
Kód dod.: 511249
EAN: 8591235075687
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, buk, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, buk, 250 g
Kód: 2504862
Kód dod.: 511243
EAN: 8591235075410
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy trhlín, ryh a chýb v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy trhlín, ryh a chýb v drevených materiáloch.
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, svetlé drevo, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, svetlé drevo, 500 g
Kód: 2504769
Kód dod.: 512247
EAN: 8591235072754
 
10.26 EUR
20.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., pretkávaný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
Lazurol akrylátový tmel na drevo, čerešňa, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, čerešňa, 250 g
Kód: 2504866
Kód dod.: 511247
EAN: 8591235075625
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.