sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Corega Power Max fixačný krém na zubné náhrady bez príchute 40 g
Corega
Corega Power Max fixačný krém na zubné náhrady bez príchute 40 g
Kód: 1803451
Kód dod.: 900021
EAN: 5054563036100
 
6.17 EUR
6.18 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Power Max je fixačný krém pre čiastočné aj úplné snímateľné zubné náhrady, ktorý zaisťuje maximálnu fixáciu a pohodlie po celý deň.
AKCE
Corega bez príchuti extra silný fixačný krém na zubné náhrady 40 g
Corega
Corega bez príchuti extra silný fixačný krém na zubné náhrady 40 g
Kód: 57017
Kód dod.: 900015
EAN: 5054563214010
 
4.34 EUR
108.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maximálna fixácia bez kompromisov. Corega Extra silný fixačný krém bez príchuti zabezpečí pevné držanie zubnej náhrady až na 12 hodín, a tým poskytne istotu a pohodlie po celý deň.
AKCE
Corega ochrana ďasien fixačný krém na zubné náhrady bez príchute 40 g
Corega
Corega ochrana ďasien fixačný krém na zubné náhrady bez príchute 40 g
Kód: 2508681
Kód dod.: 900020
EAN: 5054563244079
 
4.34 EUR
108.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Ochrana ďasien je fixačný krém na zubné náhrady, ktorý pomáha zabezpečiť ich pevné uchytenie až na 12 hodín.
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nechty 602 Fairytale 10 ml
Artdeco
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nechty 602 Fairytale 10 ml
Kód: 2500539
Kód dod.: 111.602
EAN: 4052136275834
 
10.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte luxusný lak na nechty Art Couture Nail Lacquer od Artdeco s živým leskom a vynikajúcim krytí
Frosch čistič na drevo, 750 ml
Frosch®
Frosch čistič na drevo, 750 ml
Kód: 2602627
Kód dod.: 706542
EAN: 4001499921629
 
4.78 EUR
6.37EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre intenzívne čistenie a údržbu všetkých drevených povrchov a podláh.
Nivea Cellular Expert Lift 3 zónové sérum, 30 ml + denný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Cellular Expert Lift 3 zónové sérum, 30 ml + denný krém, 50 ml
Kód: 2506623
Kód dod.: 822884
EAN: 9005800381381
 
28.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výhodné balenie prípravkov s okamžitým liftingovým efektom v oblasti tváre, krku a dekoltu.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2600189
Kód dod.: 249293
EAN: 8591235081084
 
29.79 EUR
9.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Alpa Aviril detský krém, 50 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril detský krém, 50 ml
Kód: 09191
Kód dod.: 821162
EAN: 8594001773923
100%
1.96 EUR
39.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa ochranný detský krém na opruzeniny s vysokým obsahom oxidu zinočnatého v kvalitnom krémovom základe.
AKCE
Corega Power Max upevnenie + komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g
Corega
Corega Power Max upevnenie + komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g
Kód: 2602938
Kód dod.: 900027
EAN: 5054563123701
 
3.47 EUR
86.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Power Max Upevnenie + Komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g je fixačný krém určený pre čiastočné aj celkové zubné náhrady.
Lazúra na drevo, palisander, 10 l
Barvy a laky Hostivař
Lazúra na drevo, palisander, 10 l
Kód: 2504109
Kód dod.: 395183
EAN: 8591235040111
 
19.09 EUR
1.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo zvýrazňuje kresbu dreva.
Lazúra na drevo, teak, 10 l
Barvy a laky Hostivař
Lazúra na drevo, teak, 10 l
Kód: 2504952
Kód dod.: 395185
EAN: 8591235077933
 
18.35 EUR
1.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo zvýrazňuje kresbu dreva.
Essence Baby Got Blush krémová tvářenka v tyčince 30 Rosé All Day 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Blush krémová tvářenka v tyčince 30 Rosé All Day 5,5 g
Kód: 2301817
Kód dod.: ES381033
EAN: 4059729381033
 
3.39 EUR
565EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jemnej krémovej textúre sa tvárenka ľahko nanáša a rozotiera. Vďaka praktickému tyčinkovému ba
AKCE
Baylis & Harding Mandarinka a grep darčekový set sprchový gél 100 ml + telové maslo 100 ml
Baylis & Harding
Baylis & Harding Mandarinka a grep darčekový set sprchový gél 100 ml + telové maslo 100 ml
Kód: 2600818
Kód dod.: 905731
EAN: 017854122116
 
9.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Baylis & Harding Mandarinka a grep darčekový set obsahuje sprchový gél a telové maslo.
Artdeco Eye Shadow Duochrom púdrové očné tiene 51 Perlová zelená klenot 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Duochrom púdrové očné tiene 51 Perlová zelená klenot 0,8 g
Kód: 98559
Kód dod.: 30.51
EAN: 4019674030516
100%
7.79 EUR
7.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Očné tiene profesionálnej kvality pre neuveriteľné výsledky! Každý tieň je dodávaný samostatne v pra
Essence Butter Soft Touch bronzér na tvár 30 Krémový mandľový maslo 10 g
Essence
Essence Butter Soft Touch bronzér na tvár 30 Krémový mandľový maslo 10 g
Kód: 2502452
Kód dod.: ES546890
EAN: 4059729546890
 
3.37 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bronzér The essence Soft Touch Butter v odtieni 30 Krémový mandľový maslo dodáva pleti jemné teplo a
Lazúra na drevo, orech, 10 l
Barvy a laky Hostivař
Lazúra na drevo, orech, 10 l
Kód: 2507788
Kód dod.: 395186
EAN: 8591235100600
 
19.09 EUR
1.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo zvýrazňuje kresbu dreva.
Fa Coconut Milk sprchový krém, 250 ml
Henkel Fa
Fa Coconut Milk sprchový krém, 250 ml
Kód: 93445
Kód dod.: 795611
EAN: 9000101009859
 
2.16 EUR
2.17 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový krém s prírodným extraktom z kokosu povzbudzuje vaše zmysly a zanecháva vašu pleť chránenú pred vysušením. Voči pokožke pH neutrálny. Dermatologicky testovaná znášanlivosť s pokožkou.
Artdeco Quick Dry rýchloschnúci lak na nechty 98 Mint To Be 10 ml
Artdeco
Artdeco Quick Dry rýchloschnúci lak na nechty 98 Mint To Be 10 ml
Kód: 2502117
Kód dod.: 1151.98
EAN: 4052136152005
 
10.82 EUR
10.83 EUR
1 082EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chcete krásne, lesklé a profesionálne nechty bez dlhého čakania? Artdeco Quick Dry lak na nechty je
Essence Baby Got Blush krémová tvářenka v tyčince 10 Tickle Me Pink 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Blush krémová tvářenka v tyčince 10 Tickle Me Pink 5,5 g
Kód: 2301816
Kód dod.: ES381019
EAN: 4059729381019
 
3.43 EUR
3.44 EUR
571.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jemnej krémovej textúre sa tvárenka ľahko nanáša a rozotiera. Vďaka praktickému tyčinkovému ba
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 250 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 250 g
Kód: 2501669
Kód dod.: 500404
EAN: 8591235093537
 
2.35 EUR
9.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre domácnosť, školy, kancelárie, modelárstvo, domácu dielňu. Univerzálne disperzné lepidlo na drevo, ktoré lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály.
Soudal tmel na dřevo, biely, 250 g
Soudal
Soudal tmel na dřevo, biely, 250 g
Kód: 2503633
Kód dod.: 511170
EAN: 8595152112111
 
1.91 EUR
7.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel na dřevo je vhodný pre vyrovnávanie drevených, drevotrieskových, cemento-třískových a ostatných savých podkladov.
RYOR Koenzym Q10 očný krém, 30 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 očný krém, 30 ml
Kód: 08791
Kód dod.: 822662
EAN: 8594007977141
100%
6.09 EUR
203EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny prípravok na ošetrenie očného okolia s obsahom avokádového, jojobového oleja a koenzymu Q10.
Glade osviežovač vzduchu Warm Apple Pie, 300 ml
Glade by brise®
Glade osviežovač vzduchu Warm Apple Pie, 300 ml
Kód: 2309485
Kód dod.: 725065
EAN: 5000204416466
 
3.91 EUR
13.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežovač vzduchu v spreji, ktorý okamžite provoní váš domov hrejivou vôňou čerstvo upečeného jablkového koláča.
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, svetlé drevo, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, svetlé drevo, 500 g
Kód: 2504769
Kód dod.: 512247
EAN: 8591235072754
 
10.26 EUR
20.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., pretkávaný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.