sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Labello Glowy Lips balzam na pery OF30, 10 ml
Labello®
Labello Glowy Lips balzam na pery OF30, 10 ml
Kód: 2508152
Kód dod.: 823631
EAN: 9005800391700
 
7.39 EUR
739EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Labello Glowy Lips je tónovací balzam na pery, ktorý spája jemnú starostlivosť, farebný nádych a žiarivý lesk.
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Hartmann Bel®
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Kód: 2400925
Kód dod.: 904011
EAN: 4046871011000
 
1.73 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vatové tyčinky Bel premium čistia a navyše pečujú o vaše zvukovody vďaka pridaným zložkám – výtažku z aloe vera a Provitamínu B5. A nově neobsahujú žiadne plasty.
Borotalco Invisible prírodný deodorant bez alkoholu, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Invisible prírodný deodorant bez alkoholu, 150 ml
Kód: 86894
Kód dod.: 835491
EAN: 8002410041866
85%
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Složenie proti vzniku škvŕn. Unisex deodorant. Spoľahlivý DEO účinok po dobu 48 hodín. 0% alkoholu. Dermatologicky testované.
Borotalco Pure prírodný deodorant bez hliníka, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Pure prírodný deodorant bez hliníka, 150 ml
Kód: 94422
Kód dod.: 835489
EAN: 8002410042818
100%
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má jemnú, dlhodobú vôňu. Bez hliníkových solí. Spolehlivý DEO účinok po dobu 48 hodín. Dermatologicky testované. Dlhodobá vôňa.
Borotalco Active Sea Salts Fresh deodorant, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Active Sea Salts Fresh deodorant, 150 ml
Kód: 1902401
Kód dod.: 835498
EAN: 8002410043594
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čím viac sa hýbete, tým viac aktivujete extra vôňu vďaka inovatívnej technológii Odor-Conventer.
Nivea Q10 Plus denná a nočná starostlivosť proti vráskam 50 ml + 50 ml darčeková sada
Nivea®
Nivea Q10 Plus denná a nočná starostlivosť proti vráskam 50 ml + 50 ml darčeková sada
Kód: 83487
Kód dod.: 822568
EAN: 9005800235158
 
22.18 EUR
221.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výhodné balení Nivea Q10 Plus s nočím a denním krémem. Vhodné pro věk 30+. Nedejte šanci vráskám. Pečující složení s koenzymem Q10 a kreatinem pleť výrazně hydratuje, vyhlazuje a zanechává ji jemnou a hladkou.
Blistex hydratačný balzam na pery, 3,7 g
Blistex®
Blistex hydratačný balzam na pery, 3,7 g
Kód: 2104859
Kód dod.: 823483
EAN: 8594044643726
100%
4.13 EUR
1 032.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratačný balzam na pery Blistex poskytuje okamžitú a dlhodobú hydratáciu suchým a podráždeným perám.
Essence Hydra Kiss vyživujúci olej na pery 03 Pink Champagne 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss vyživujúci olej na pery 03 Pink Champagne 4 ml
Kód: 2306930
 
EAN: 4059729421937
 
3.39 EUR
847.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Olej na pery hydra kiss od essence vytvára vysoko lesklý, nelepkavý povrch. Kyselina hyalurónová, jo
AKCE
Labello Original balzam na pery, 4,8 g
Labello®
Labello Original balzam na pery, 4,8 g
Kód: 1707460
Kód dod.: 823520
EAN: 9005800362861
 
2.61 EUR
522EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si to najlepšie v starostlivosti o pery. Pružné zloženie s karité maslom a panthenolom sa postará o intenzívnu starostlivosť a ochranu.
Blistex Medplus balzam na pery, 4,25 g
Blistex®
Blistex Medplus balzam na pery, 4,25 g
Kód: 1906873
Kód dod.: 823481
EAN: 8594044643177
100%
3.69 EUR
922.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam na pery Blistex Medplus je určený pre intenzívnu liečbu a regeneráciu veľmi suchých, popraskaných a podráždených perí.
Labello balzam na pery Over Night Care 4,8g
Labello®
Labello balzam na pery Over Night Care 4,8g
Kód: 2507881
Kód dod.: 823587
EAN: 4006000005737
 
4.13 EUR
826EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkový balzam na pery Labello na noc.
Labello Caring Beauty Nude farebný balzam na pery, 4,8 g
Labello®
Labello Caring Beauty Nude farebný balzam na pery, 4,8 g
Kód: 2505619
Kód dod.: 823574
EAN: 9005800366234
 
4.13 EUR
826EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farebný balzam na pery kombinuje jemnú telovú farbu a dlhodobú hydratáciu.
Essence starostlivosť o pery Super Peptide 06 Plumfection, 10 ml
Essence
Essence starostlivosť o pery Super Peptide 06 Plumfection, 10 ml
Kód: 2601846
Kód dod.: ES593290
EAN: 4059729593290
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pridajte svojim perám šmrnc aj starostlivosť s odtieňom 06 Plumfection z rady essence the super pept
Essence balzám na rty Juicy Bomb 07 Caramelt My Heart 2,5 g
Essence
Essence balzám na rty Juicy Bomb 07 Caramelt My Heart 2,5 g
Kód: 2601924
Kód dod.: ES585035
EAN: 4059729585035
 
2.95 EUR
2.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojím perám šťavnatý lesk a neodolateľnú vôňu s balzamom na pery JUICY BOMB 07 Caramelt My
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Vileda®
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Kód: 2507403
Kód dod.: 958175
EAN: 4023103240919
 
5.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elektrostatický kartáč Vileda Pet Pro je perfektným riešením pre rýchle a efektívne odstránenie zvieracích chlupov. Vďaka jedinečnému elektrostatickému účinku mäkkých štetín zachytí kartáč ľahko aj tie najmenšie chlpy a prach, aniž by poškodil povrch.
Rexona antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Kód: 1703370
Kód dod.: 837036
EAN: 8710908760716
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant, ktorý optimálne absorbuje pot a neutralizuje zápach.
Astrid Glow Expert denný fluid proti vráskam 50 ml
Astrid
Astrid Glow Expert denný fluid proti vráskam 50 ml
Kód: 2509130
Kód dod.: 820475
EAN: 8592297013464
 
10 EUR
200EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Glow Expert 4D pleťový UV fluid OF50+ je navrhnutý proti tmavým škvrnám a vráskam. SPF 50+ chráni pred poškodením spôsobeným slnkom.
Astrid Pomáda bílá balzám na rty, 3 g
Astrid
Astrid Pomáda bílá balzám na rty, 3 g
Kód: 1700573
Kód dod.: 823504
EAN: 85922556
100%
1.30 EUR
433.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzám na pery s vitamínom E, biela.
Blistex Ultra SPF 50+ balzam na pery 4,25 g
Blistex®
Blistex Ultra SPF 50+ balzam na pery 4,25 g
Kód: 1804021
Kód dod.: 823482
EAN: 8594044642958
100%
4.13 EUR
1 032.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzám na rty Blistex Ultra OF 50+ nabízí vysokou ochranu před škodlivým UV zářením díky vysokému faktoru SPF 50+.
Artdeco Color Booster Lip Balm vyživujúci balzam na pery 02 Pink Glitter 3 g
Artdeco
Artdeco Color Booster Lip Balm vyživujúci balzam na pery 02 Pink Glitter 3 g
Kód: 2209057
Kód dod.: 1850.2
EAN: 4052136210071
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam na pery v farbe rosé s vynikajúcou krémovou textúrou dodá perám prirodzenú farbu a zároveň vy
Labello Sun Protect + Hydro Care sada balzamov na pery, 2× 4,8 g
Labello®
Labello Sun Protect + Hydro Care sada balzamov na pery, 2× 4,8 g
Kód: 2301945
Kód dod.: 823540
EAN: 4005900532459
 
4.56 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sada dvoch starostlivých balzamov pre jemné a chránené pery počas vašej dovolenky.
Labello Pearly Shine, balzam na pery s výťažkami z perál a hodvábu, 4,8 g
Labello®
Labello Pearly Shine, balzam na pery s výťažkami z perál a hodvábu, 4,8 g
Kód: 14583
Kód dod.: 823525
EAN: 9005800362892
100%
4.13 EUR
826EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte dokonalé pery, ktoré budú zvádzať k bozku. Vyskúšajte jemné zloženie s obsahom vzácnych výťažkov z perál a hodvábu. Výsledkom budú hodvábne jemné a hebké pery bez podráždenia.
Essence Lip Swirl peeling na pery 8 g
Essence
Essence Lip Swirl peeling na pery 8 g
Kód: 2502349
Kód dod.: ES542809
EAN: 4059729542809
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim perám jemnú starostlivosť a svieži vzhľad s peelingom na pery Essence LIP Swirl. Jeh
Essence starostlivosť na pery Super Peptide 07 Sugardorable!, 10 ml
Essence
Essence starostlivosť na pery Super Peptide 07 Sugardorable!, 10 ml
Kód: 2601847
Kód dod.: ES593634
EAN: 4059729593634
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojim perám jemný nádych farby a intenzívnu starostlivosť s odtieňom 07 Sugardorable! z rad
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.