sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
LOCTITE Super Bond Power Gel, 4g
Henkel Loctite®
LOCTITE Super Bond Power Gel, 4g
Kód: 2506439
Kód dod.: 500107
EAN: 9000101132946
 
4.98 EUR
1 245EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LOCTITE Super Bond Power Gel je univerzálne sekundové lepidlo vo forme gélu.
Den Braven Super Glue okamžité lepidlo, 3 g
Den Braven
Den Braven Super Glue okamžité lepidlo, 3 g
Kód: 2507161
Kód dod.: 500152
EAN: 8595100100894
 
0.52 EUR
173.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepenie rôznych materiálov s veľmi rýchlym vytvrdzovacím účinkom; Lepenie tvrdého PVC, gumy, skla, kovov, profilov z APTK-EPDM na zasklievanie; Lepenie uvedených materiálov vrátane ich vzájomných kombinácií;
Ceys UltraUnick Liq sekundové lepidlo, 6 g
Ceys®
Ceys UltraUnick Liq sekundové lepidlo, 6 g
Kód: 2506584
Kód dod.: 502912
EAN: 8411519190175
 
4.98 EUR
830EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ultraodolné nelámavé univerzálne vteřinové lepidlo.
Ceys Ultraunick Liq okamžité lepidlo so štetcom 5 g
Ceys®
Ceys Ultraunick Liq okamžité lepidlo so štetcom 5 g
Kód: 2503194
Kód dod.: 502913
EAN: 8411519191080
 
4.98 EUR
996EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys UltraUnick Liq je vysoce účinné okamžité lepidlo s praktickým integrovaným štetcom pre precíznu a čistú aplikáciu.
Ceys Super Ceys sekundové lepidlo, 3 g
Ceys Super Ceys sekundové lepidlo, 3 g
Kód: 2601423
Kód dod.: 502917
EAN: 8411135600096
 
2.25 EUR
750EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Super Ceys sekundové lepidlo je univerzálne transparentné lepidlo na rýchle lepenie rôznych materiálov. Spoj vzniká počas niekoľkých sekúnd.
Loctite Super Bond Liquid sekundové lepidlo, 3 g
Henkel Loctite®
Loctite Super Bond Liquid sekundové lepidlo, 3 g
Kód: 2601729
Kód dod.: 500124
EAN: 9000101158915
 
1.94 EUR
646.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Loctite Super Bond Liquid sekundové lepidlo je univerzálne lepidlo na rýchle spojenie rôznych materiálov. Spoj vzniká počas niekoľkých sekúnd.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Loctite Super Attak univerzálne vteřinové lepidlo, 4 g
Henkel Loctite®
Loctite Super Attak univerzálne vteřinové lepidlo, 4 g
Kód: 2502865
Kód dod.: 500109
EAN: 9002010294111
 
3.68 EUR
920EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické vreckové balenie sekundového lepidla. Prvá pomoc na cestách, turistike, v aute alebo pri športe. Malé balenie do každej tašky.
Loctite Super Bond Liquid sekundové lepidlo, 3 g
Henkel Loctite®
Loctite Super Bond Liquid sekundové lepidlo, 3 g
Kód: 2601729
Kód dod.: 500124
EAN: 9000101158915
 
1.94 EUR
646.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Loctite Super Bond Liquid sekundové lepidlo je univerzálne lepidlo na rýchle spojenie rôznych materiálov. Spoj vzniká počas niekoľkých sekúnd.
Loctite Super Attak Ultra Plastik okamžité lepidlo obsah 2g + aktivátor, 4 ml
Henkel Loctite®
Loctite Super Attak Ultra Plastik okamžité lepidlo obsah 2g + aktivátor, 4 ml
Kód: 2506353
Kód dod.: 500106
EAN: 9000100224840
 
8.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Loctite Super Attak Ultra Plastik je špeciálne sekundové lepidlo na lepenie všetkých druhov plastov.
PATTEX Repair Express rýchloschnúce epoxidové lepidlo, 48 g
Henkel Pattex®
PATTEX Repair Express rýchloschnúce epoxidové lepidlo, 48 g
Kód: 2506092
Kód dod.: 501940
EAN: 4015000429801
 
7.01 EUR
146.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna epoxidová opravná hmota na lepenie kúpeľňového a kuchynského príslušenstva.
Ceys Superceys univerzálne vteřinové lepidlo, 3 g
Ceys®
Ceys Superceys univerzálne vteřinové lepidlo, 3 g
Kód: 2505564
Kód dod.: 502907
EAN: 8595059760972
 
1.38 EUR
460EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SuperCeys je vysoko odolné a ľahko aplikovateľné univerzálne transparentné vteřinové lepidlo. Na najrôznejšie typy materiálov. Silné, rýchle a bezpečné. Vytvorí neviditeľné spoje za pouhé 3 sekundy.
Ceys Super Ceys sekundové lepidlo, 3 g
Ceys Super Ceys sekundové lepidlo, 3 g
Kód: 2601423
Kód dod.: 502917
EAN: 8411135600096
 
2.25 EUR
750EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Super Ceys sekundové lepidlo je univerzálne transparentné lepidlo na rýchle lepenie rôznych materiálov. Spoj vzniká počas niekoľkých sekúnd.
Soudal Cyanofix 84A sekundové lepidlo, 20 g
Soudal
Soudal Cyanofix 84A sekundové lepidlo, 20 g
Kód: 2502928
Kód dod.: 519220
EAN: 5411183002432
 
6.27 EUR
6.28 EUR
313.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sekundové lepidlo, silná priľnavosť, rýchloschnúce. Lepí väčšinu hladkých materiálov, bežné rýchle opravy, vhodné na porcelán, sklo, gumu, kovy, väčšinu plastov, atd., nepoužívať na PE, PP, PTFE.
Ceys Ultraunick univerzálne sekundové lepidlo 3 g
Ceys®
Ceys Ultraunick univerzálne sekundové lepidlo 3 g
Kód: 2506587
Kód dod.: 502900
EAN: 8411519742039
 
4.64 EUR
1 546.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Ultraunick je univerzálne sekundové lepidlo určené pre rýchle a pevné lepenie širokej škály materiálov.
LOCTITE Super Bond XXL 20g
Henkel Loctite®
LOCTITE Super Bond XXL 20g
Kód: 2507781
Kód dod.: 500122
EAN: 9000101158496
 
5.84 EUR
292EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LOCTITE Super Bond XXL je univerzálne tekuté okamžité lepidlo vhodné na lepenie porcelánu, keramiky, plastov, gumy, kože, dreva a kovov. Vďaka dlhému aplikátoru je ideálne na lepenie v ťažko prístupných miestach.
LOCTITE 60 Sekund, 20g
Henkel Loctite®
LOCTITE 60 Sekund, 20g
Kód: 2507652
Kód dod.: 500115
EAN: 4015000433990
 
7.01 EUR
35.05EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LOCTITE 60 Sekund je univerzálne sekundové lepidlo v gélovej forme.
Ceys Superceys Unick gel univerzálne okamžité lepidlo štetec 5 g
Ceys®
Ceys Superceys Unick gel univerzálne okamžité lepidlo štetec 5 g
Kód: 2506588
Kód dod.: 502898
EAN: 8411519742305
 
5.50 EUR
1 100EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Superceys Gel je kyanoakrylátové lepidlo vysokej pevnosti a veľmi jednoduchého použitia. Je ideálne pre rýchle drobné opravy.
LOCTITE Super Bond Control, 3g
Henkel Loctite®
LOCTITE Super Bond Control, 3g
Kód: 2507649
Kód dod.: 500100
EAN: 9002010294289
 
6.01 EUR
6.02 EUR
2 003.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LOCTITE Super Bond Control – tekuté sekundové lepidlo s presným dávkovaním, trojnásobnou odolnosťou a spoľahlivosťou aj pri umývaní v umývačke.
Den Braven Super Glue okamžité lepidlo, 3 g
Den Braven
Den Braven Super Glue okamžité lepidlo, 3 g
Kód: 2507161
Kód dod.: 500152
EAN: 8595100100894
 
0.52 EUR
173.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepenie rôznych materiálov s veľmi rýchlym vytvrdzovacím účinkom; Lepenie tvrdého PVC, gumy, skla, kovov, profilov z APTK-EPDM na zasklievanie; Lepenie uvedených materiálov vrátane ich vzájomných kombinácií;
LOCTITE Super Bond Power Gel Mini Trio, 3g
Henkel Loctite®
LOCTITE Super Bond Power Gel Mini Trio, 3g
Kód: 2507646
Kód dod.: 500108
EAN: 9000100980104
 
4.85 EUR
1 616.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LOCTITE Super Bond Power Gel je univerzálne sekundové lepidlo vo forme gélu.
Ceys Ultraunick Liq univerzálne vteřinové lepidlo 3 g
Ceys®
Ceys Ultraunick Liq univerzálne vteřinové lepidlo 3 g
Kód: 2506582
Kód dod.: 502909
EAN: 8411519190014
 
3.68 EUR
1 226.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Ultraunick je rýchloschnúce univerzálne vteřinové lepidlo určené pre expresné opravy a drobné práce.
Loctite Super Bond Precision rýchloschnúce lepidlo, 5 g
Henkel Loctite®
Loctite Super Bond Precision rýchloschnúce lepidlo, 5 g
Kód: 2506441
Kód dod.: 500110
EAN: 9002010294173
90%
6.70 EUR
6.71 EUR
1 340EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silné, rýchloschnúce lepidlo odolné voči otrasom a vode.
Ceys Ultraunick Liq okamžité lepidlo so štetcom 5 g
Ceys®
Ceys Ultraunick Liq okamžité lepidlo so štetcom 5 g
Kód: 2503194
Kód dod.: 502913
EAN: 8411519191080
 
4.98 EUR
996EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys UltraUnick Liq je vysoce účinné okamžité lepidlo s praktickým integrovaným štetcom pre precíznu a čistú aplikáciu.
Loctite Super Attak Perfect Pen sekundové lepidlo, 3 g
Henkel Loctite®
Loctite Super Attak Perfect Pen sekundové lepidlo, 3 g
Kód: 2506357
Kód dod.: 500113
EAN: 9000101117158
 
5.84 EUR
1 946.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložkové gélové sekundové lepidlo v obale vo forme pera, ktoré sa pohodlne stlačí a zabezpečí presnú aplikáciu lepidla.
Ceys UltraUnick Liq sekundové lepidlo, 6 g
Ceys®
Ceys UltraUnick Liq sekundové lepidlo, 6 g
Kód: 2506584
Kód dod.: 502912
EAN: 8411519190175
 
4.98 EUR
830EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ultraodolné nelámavé univerzálne vteřinové lepidlo.
LOCTITE Super Bond Power Gel, 4g
Henkel Loctite®
LOCTITE Super Bond Power Gel, 4g
Kód: 2506439
Kód dod.: 500107
EAN: 9000101132946
 
4.98 EUR
1 245EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LOCTITE Super Bond Power Gel je univerzálne sekundové lepidlo vo forme gélu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.