sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AKCE
PATTEX WHITETEQ - pistolová PU pena 750 ml
Henkel Pattex®
PATTEX WHITETEQ - pistolová PU pena 750 ml
Kód: 2508732
Kód dod.: 516823
EAN: 9000101158755
 
8.18 EUR
10.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX WHITETEQ je PU pena s charakteristickou ľadovo bielou farbou, vynikajúcou štruktúrou a až 10-násobne vyššou odolnosťou voči UV žiareniu.
Uniflex kamenársky tmel, žiaruvzdorný tmel, 1,8 kg
Uniflex®
Uniflex kamenársky tmel, žiaruvzdorný tmel, 1,8 kg
Kód: 2504840
Kód dod.: 442114
EAN: 8591235074222
 
7.34 EUR
7.35 EUR
4.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uniflex, kamenársky tmel, žiaruvzdorný tmel určený na opravy a tesnenie rýh, prasklín a medzier v krboch, peciach a komínoch.
Dentacryl technická licí pryskyřice 100 g + 100g
SpofaDental
Dentacryl technická licí pryskyřice 100 g + 100g
Kód: 2502903
Kód dod.: 512715
EAN: 8594747003568
 
17.79 EUR
88.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dentacryl je živica pre technické použitie v strojárstve, elektrotechnike, laboratóriách, pre výtvarné činnosti a pre domácich kutilov. Vytvrdnutý materiál je bezfarebný až mierne zažltnutý.
Jubin Akrilin disperzný akrylátový tmel na drevo, smrek, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzný akrylátový tmel na drevo, smrek, 750 g
Kód: 2502884
Kód dod.: 511181
EAN: 3831000204016
 
4.08 EUR
5.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre kvalitné opravy povrchových vád (prasklín, škrabancov, prehlbín a rýh) masívneho dreva, dyhovaných alebo nedyhovaných drevotrieskových dosiek, apod. pred ich konečnou povrchovou úpravou.
Ceys Silikon acetát vysoká teplota, čierny, 280 ml
Ceys®
Ceys Silikon acetát vysoká teplota, čierny, 280 ml
Kód: 2506934
Kód dod.: 503130
EAN: 8411519212150
100%
9.78 EUR
34.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys silikon vysoká teplota je acetátový čierny silikon bez rozpúšťadiel špeciálne určený pre vysoké teploty od -70°C do +250°C, s limitom až +300°C. Je vysoko chemicky odolný a trvale pružný.
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, biely, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, biely, 200 g
Kód: 2504553
Kód dod.: 512240
EAN: 8591235062861
 
7.48 EUR
37.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca prilnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., prekrývateľný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol akrylátový tmel na drevo, orech, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, orech, 250 g
Kód: 2504869
Kód dod.: 511250
EAN: 8591235075748
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v drevených materiáloch.
Profil univerzálny silikón, číry, 310 ml
Soudal
Profil univerzálny silikón, číry, 310 ml
Kód: 2503059
Kód dod.: 519073
EAN: 5411183033399
 
5.18 EUR
19.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trvalo pružný silikónový tmel určený na univerzálne použitie v interiéri i exteriéri.
Ceresit CS25 sanitárny silikón, manhattan, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitárny silikón, manhattan, 280 ml
Kód: 2507948
Kód dod.: 519435
EAN: 8691451080424
 
10.26 EUR
36.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre vyplnenie dilatačných a spojovacích škár medzi keramickými obkladmi a dlažbou v rohoch alebo v styku stien, podláh a k usadzovaniu zariadení v sanitárnej oblasti.
Distyk univerzálny silikón, transparentný, 310 ml
Distyk®
Distyk univerzálny silikón, transparentný, 310 ml
Kód: 2503568
Kód dod.: 519021
EAN: 8595100110381
 
5.61 EUR
20.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odolný voči UV žiareniu, vode a teplotám od -30 °C až do + 120 °C. Výborná priľnavosť k mnohým poréznym a neporéznym materiálom.
Uniflex olejový sklársky tmel, nanášateľný, 1 kg
Uniflex®
Uniflex olejový sklársky tmel, nanášateľný, 1 kg
Kód: 2500049
Kód dod.: 515122
EAN: 8591235075830
 
3.38 EUR
3.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sklársky tmel na opravu drobných nerovností, schne do 24 hodín a je nanášateľný po 14 dňoch. Na utesnenie, upevňovanie tabulových skiel do drevených a kovových rámov.
Polykar Nový Rapid univerzálny dvousložkový tmel, 500 g
Polykar
Polykar Nový Rapid univerzálny dvousložkový tmel, 500 g
Kód: 2502888
Kód dod.: 512302
EAN: 8594007010510
 
12.83 EUR
25.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre tmelenie stredných a väčších nerovností. Určený pre bežný podklad vrátane liatiny, hliníka, zinku a sklolaminátu. Dobre aplikovateľný a ľahko brúsiteľný, bez pórov, použiteľný aj na vyrovnávanie nerovností dreva (tvrdšie druhy), laminátu, betónu a pod.
Stachema Eprosin T-30 epoxidová tmel na opravy karosérií + tvrdidlo, 400 g
Stachema
Stachema Eprosin T-30 epoxidová tmel na opravy karosérií + tvrdidlo, 400 g
Kód: 2502901
Kód dod.: 512651
EAN: 8594024090939
 
9.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na opravu zkorodovaných prahov automobilov so zachovaním pevnosti. Na tmelenie a lepenie kovov, betónu, keramiky, skla, sklolaminátov, polystyrénu, dreva, drevovláknitých dosiek, v modelárstve a pod.
PATTEX Kamnářský tmel, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Kamnářský tmel, 280 ml
Kód: 2506366
Kód dod.: 503154
EAN: 9000101150933
 
7.05 EUR
25.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Kamnářský tmel je jednosložkový tmel na anorganickej báze s tepelnou odolnosťou až do 1 200°C (krátkodobo 1 500°C). Je určený na tmelenie a opravy prasklín u kamien, ohrievačov, krbov, rúrok, komínov, pecí, varných kotlov, výfukových rúr a grilov.
Soudal náhradný aplikátor na kartuše, 5 ks
Soudal
Soudal náhradný aplikátor na kartuše, 5 ks
Kód: 2502931
Kód dod.: 519987
EAN: 5411183012479
 
1.96 EUR
0.39EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradný aplikátor na kartuše 310ml na výmenu alebo prispôsobenie v prípade tmelenia rozdielne širokých spár. Zarezaním aplikačnej špičky je možné upraviť priemer vytlačného otvoru.
Profil montážna pena, trubičková, 500 ml
Soudal
Profil montážna pena, trubičková, 500 ml
Kód: 2503061
Kód dod.: 516905
EAN: 5411183033344
 
5.61 EUR
11.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Celoročná jednosložková rozpínavá montážna pena pripravená na okamžité použitie prostredníctvom trubičkového aplikátora.
Jub Jubolin Classic vyrovnávací tmel na zdivo, 3 kg
Jub
Jub Jubolin Classic vyrovnávací tmel na zdivo, 3 kg
Kód: 2502908
Kód dod.: 517110
EAN: 3831000206355
 
5.47 EUR
5.48 EUR
1.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pastovitý stierkový tmel určený pre jemné vyrovnávanie vnútorných stenových a stropných povrchov.
PATTEX SÍTKO 15X100 MM - 5 Ks
Henkel Pattex®
PATTEX SÍTKO 15X100 MM - 5 Ks
Kód: 2507938
Kód dod.: 519980
EAN: 4006863861280
 
5.18 EUR
1.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Sitko 15 × 100 mm – pre pevné a spoľahlivé kotvenie v dutých materiáloch.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, mahagon, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, mahagon, 250 g
Kód: 2504865
Kód dod.: 511246
EAN: 8591235075564
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch.
Den Braven protipožiarna pena pištolová 750 ml
Den Braven
Den Braven protipožiarna pena pištolová 750 ml
Kód: 2508818
Kód dod.: 516950
EAN: 8595100140456
 
11.96 EUR
14.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Den Braven protipožiarna pena pištolová 750 ml je vysoko účinný tesniaci materiál určený na ochranu stavebných konštrukcií proti šíreniu ohňa a dymu.
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, buk, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, buk, 750 g
Kód: 2502882
Kód dod.: 511179
EAN: 3831000204023
 
4.08 EUR
5.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na kvalitné opravy povrchových vád (prasklín, škrabancov, prehlbín a rýh) masívneho dreva, dýhovaných alebo nedýhovaných drevotrieskových dosiek, apod. pred ich konečnou povrchovou úpravou.
Polykar Dřevo dvojzložkový tmel na drevo, brúsiteľný, 500 g
Polykar
Polykar Dřevo dvojzložkový tmel na drevo, brúsiteľný, 500 g
Kód: 2502898
Kód dod.: 512352
EAN: 8594007010817
 
15.61 EUR
31.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny tmel s vysokým obsahom drevnej múčky pre tmelenie masívu, drevotriesky, latovníc a všetkých výrobkov z dreva. Pružný, húževnatý a objemovo stály (pracuje sa s drevom), neprepadá sa.
AKCE
Den Braven akrylový tmel, biely, 280 ml
Den Braven
Den Braven akrylový tmel, biely, 280 ml
Kód: 2502912
Kód dod.: 518780
EAN: 8711595025959
 
2.48 EUR
8.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložkový tesniaci škárovací tmel, na báze akrylátovej disperzie. Vytvrdzuje odparovaním vody, vytvára trvalo pevný, plasticko-elastický spoj.
Distyk akrylový tmel, biely, 310 ml
Distyk®
Distyk akrylový tmel, biely, 310 ml
Kód: 2503619
Kód dod.: 518935
EAN: 8595100110350
 
2.56 EUR
9.14EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre tmelenie škár medzi rámami okien, dverí a múrmi, rohových škár sadrokartónových konštrukcií, deliacej priečky, drevotrieskových dosiek a drevených výstuh a pod.
Soudal izolačný tmel, pretrhnuteľný, biely, 280 ml
Soudal
Soudal izolačný tmel, pretrhnuteľný, biely, 280 ml
Kód: 2502921
Kód dod.: 519150
EAN: 5411183005716
 
4.74 EUR
16.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný pre škáry s pohybom. Vysoko flexibilný tmel pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pretrhnuteľný všetkými typmi farieb, vodotesný a nepriepustný, farebne stabilný, odolný proti stárnutiu, UV žiareniu.
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, buk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, buk, 320 g
Kód: 2504889
Kód dod.: 511199
EAN: 8591235076493
 
3.91 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
Soudal tmel na dřevo, biely, 250 g
Soudal
Soudal tmel na dřevo, biely, 250 g
Kód: 2503633
Kód dod.: 511170
EAN: 8595152112111
 
1.91 EUR
7.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel na dřevo je vhodný pre vyrovnávanie drevených, drevotrieskových, cemento-třískových a ostatných savých podkladov.
Ceresit CS25 sanitárny silikón, antracit, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitárny silikón, antracit, 280 ml
Kód: 2507958
Kód dod.: 519442
EAN: 8691451080882
 
11.53 EUR
41.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na vyplnenie dilatačných a spojovacích škár medzi keramickými obkladmi a dlažbou v rohoch alebo v styku stien, podláh a na usadzovanie zariadení v sanitárnej oblasti.
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, oceľ, kameň, betón a drevo, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, oceľ, kameň, betón a drevo, 200 g
Kód: 2504547
Kód dod.: 512210
EAN: 8591235062687
 
6.04 EUR
30.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., prekrývateľný, pre vnútorné aj vonkajšie použitie.​
Ceys Stop Plísni sanitárny silikón, biely, tuba 125 ml
Ceys®
Ceys Stop Plísni sanitárny silikón, biely, tuba 125 ml
Kód: 2506416
Kód dod.: 503080
EAN: 8411519755664
 
5.61 EUR
44.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čisté a biele škáry natrvalo. Špičkový silikón pre kúpeľne a kuchyne, unikátne vďaka kombinácii dvoch jedinečných vlastností.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.