sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Ceys Špeciálne Textil lepidlo na tkaniny, 30 ml
Ceys®
Ceys Špeciálne Textil lepidlo na tkaniny, 30 ml
Kód: 2503193
Kód dod.: 502950
EAN: 8411519460247
 
5.61 EUR
187EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepené materiály je možné prať aj žehliť. Lepidlo zabezpečí pružné spojenie bez šitia. Po zaschnutí je transparentné.
AKCE
PATTEX Chemoprén Univerzál, 50ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál, 50ml
Kód: 2602792
Kód dod.: 501119
EAN: 9000101170559
 
2.78 EUR
55.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pattex Chemoprén Univerzál je kontaktné lepidlo určené pre pevné a trvanlivé lepenie širokej škály materiálov. Vyniká vysokou počiatočnou pevnosťou, odolnosťou voči vlhkosti a teplotným výkyvom.
AKCE
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo, 300 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo, 300 ml
Kód: 61214
Kód dod.: 501144
EAN: 5997272383113
80%
6.91 EUR
23.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na kontaktné lepenie s veľmi vysokou pevnosťou. Zvlášť na lepenie kože, dreva, gumy, textílií, kovov, preglejky, kartónu a rôznych materiálov z tvrdých umelých hmot. Na lepenie izolačných materiálov v priestoroch vystavených vyšším teplotám.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 15 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 15 g
Kód: 79454
Kód dod.: 500533
EAN: 8594825005156
97%
1.08 EUR
72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre deti, do škôl, do hodín ručných prác alebo na vytváranie jednoduchých papierových prezentácií.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Kód: 88789
Kód dod.: 500534
EAN: 8594825005651
100%
1.73 EUR
43.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre kancelárie, školy a domácnosti. Tyčinka pracuje na princípe vysúvacej lepiacej časti, ktorou sa požadovaná oblasť určená k lepeniu jednoducho potrie.
PATTEX Repair Express Metal, 48g
Henkel Pattex®
PATTEX Repair Express Metal, 48g
Kód: 2506298
Kód dod.: 501941
EAN: 4015000431095
 
6.91 EUR
143.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Repair Express Metal je kovovo zafarbená epoxidová hmota vhodná na lepenie, modelovanie a vyplňovanie rôznych materiálov v domácnosti.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktné lepidlo, 300 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktné lepidlo, 300 ml
Kód: 62276
Kód dod.: 501124
EAN: 5997272382482
 
6.04 EUR
20.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na univerzálne kontaktné lepenie rôznych - savých i nesavých - materiálov, ako napr. drevo, plasty, guma, koža, plech, sklo, korok, kartón a mno
PATTEX Chemoprén Transparent kontaktné lepidlo v tube, 50 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Transparent kontaktné lepidlo v tube, 50 ml
Kód: 04614
Kód dod.: 501103
EAN: 8585000341022
 
3.57 EUR
71.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepí a pevne spája širokú škálu materiálov: kov, gumu, kože, koženku, kork, plsť, textil, mäkčené PVC, ABS, penové materiály, drevo apod.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 8 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 8 g
Kód: 94557
Kód dod.: 500535
EAN: 8594825005767
 
0.86 EUR
107.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre deti, do škôl, do hodín ručných prác alebo k vytváraniu jednoduchých papierových prezentácií.
PATTEX Repair Extreme jednosložkové univerzálne lepidlo, 8 g
Henkel Pattex®
PATTEX Repair Extreme jednosložkové univerzálne lepidlo, 8 g
Kód: 2506094
Kód dod.: 501943
EAN: 4015000419420
 
4.39 EUR
548.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne jednosložkové flexibilné lepidlo na báze FLEXTEC polyméru neobsahujúce rozpúšťadlá. Určené na lepenie a opravy savých aj nesavých materiálov.
Ceys Triaction Total Tech zvládne všetko, lepidlo v tube 10 g
Ceys®
Ceys Triaction Total Tech zvládne všetko, lepidlo v tube 10 g
Kód: 2504076
Kód dod.: 502986
EAN: 8411519772289
 
4.65 EUR
465EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
CEYS Triaction Total Tech je univerzálne montážne lepidlo určené na spájanie a opravy rôznych materiálov.
PATTEX Repair Epoxy Ultra Strong 5 min dvousložkové epoxidové lepidlo, 11 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Repair Epoxy Ultra Strong 5 min dvousložkové epoxidové lepidlo, 11 ml
Kód: 2504182
Kód dod.: 501939
EAN: 9000100671293
 
4.56 EUR
4.57 EUR
414.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchlo vytvrdzujúce dvousložkové epoxidové lepidlo bez těkavých rozpúšťadiel na permanentné opravy, lepenie a fixovanie.
APEKO D3 vonkajšie vodoodolné lepidlo na drevo a savé materiály, 500 g
Apeko
APEKO D3 vonkajšie vodoodolné lepidlo na drevo a savé materiály, 500 g
Kód: 2501491
Kód dod.: 500430
EAN: 8591235093711
 
5.52 EUR
11.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na lepenie dreveného nábytku (i pre vonkajšie použitie), plávajúcich podláh so spojom pero/drážka, parkiet a tvrdého dreva z masívu i exotických drevín.
CERESIT CX 10, 850ML
Henkel Ceresit
CERESIT CX 10, 850ML
Kód: 2507970
Kód dod.: 519500
EAN: 4740008200885
 
13.83 EUR
16.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
CERESIT CX 10 je univerzálne polyuretánové lepidlo určené pre rýchle lepenie rôznych stavebných materiálov s vysokou priľnavosťou, vhodné najmä pre nenosné interiérové zdivo.
Ceys Fixceys univerzálne lepidlo lepí všetko so všetkým, 20 ml
Ceys®
Ceys Fixceys univerzálne lepidlo lepí všetko so všetkým, 20 ml
Kód: 2503197
Kód dod.: 502964
EAN: 8411519110074
 
3.47 EUR
173.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedná sa o univerzálne lepidlo určené na pripnutie všetkých druhov materiálov na rôzne podklady, a to vrátane krehkých materiálov ako sú zrkadlá a penový polystyrén.
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo 250 g
Ceys®
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo 250 g
Kód: 2503185
Kód dod.: 502926
EAN: 8411519253283
 
5.87 EUR
23.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Rýchle biele lepidlo je kvalitné disperzné lepidlo na báze polyvinylacetátu (PVA), špeciálne navrhnuté na lepenie dreva, papiera, kartónu, textilu, keramiky, korku a ďalších materiálov.
AKCE
Den Braven Mamut Glue High Tack univerzálne montážne lepidlo, sivé, 290 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue High Tack univerzálne montážne lepidlo, sivé, 290 ml
Kód: 2505122
Kód dod.: 518871
EAN: 8595100164827
 
8.27 EUR
28.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderné jednosložkové lepidlo, na báze MS polyméru s okamžitou fixáciou a mimoriadne vysokou počiatočnou priľnavosťou až 500 kg/m2. Špeciálne vyvinuté na lepenie bez nutnej fixácie spojov – drží okamžite.
Den Braven Mamut Glue Clear 100 % UV Exteriér transparentné lepidlo, 290 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue Clear 100 % UV Exteriér transparentné lepidlo, 290 ml
Kód: 2507115
Kód dod.: 518880
EAN: 8595100174963
 
12.57 EUR
43.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Transparentné lepidlo na báze MS polymérov. Je pre exteriér ako stvorené. 100 % UV odolnosť a mrazuvzdornosť vám umožní použitie ako v interiéroch, tak predovšetkým v exteriéroch. Pružnosť, pevnosť a chameleon efekt sú jeho hlavné výhody. Je ideálnym p
Ceys Kontaktceys kontaktné lepidlo, 30 ml
Ceys®
Ceys Kontaktceys kontaktné lepidlo, 30 ml
Kód: 2503183
Kód dod.: 502914
EAN: 8411519231205
 
2.69 EUR
89.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Viacúčelové kontaktné lepidlo na báze neoprénu pre všeobecné použitie pri spájaní celej rady materiálov. Vynikajúce výsledky vykazuje najmä u kože, dreva, umakartu, gumy a korku, pri lepení týchto materiálov medzi sebou alebo v kombinácii s inými materiálmi.
Ceys Epoxi rýchlo tvrdnúce dvousložkové lepidlo, 15 + 15 ml
Ceys®
Ceys Epoxi rýchlo tvrdnúce dvousložkové lepidlo, 15 + 15 ml
Kód: 2503181
Kód dod.: 502906
EAN: 8411519012415
 
13.70 EUR
456.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silné rýchlo tvrdnúce epoxidové lepidlo bez rozpúšťadiel pre všetky typy materiálov, odolné vode, ktoré sa môže brúsiť a natierať. Má vyplňovacie schopnosti. Ideálne na rýchle spoje s vysokou odolnosťou a opravy.
PATTEX Fix Super PL50 univerzálne montážne lepidlo, 50 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Super PL50 univerzálne montážne lepidlo, 50 g
Kód: 2502878
Kód dod.: 501923
EAN: 9000100144858
 
3.21 EUR
64.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pattex FIX Super je montážne lepidlo na lepenie poréznych materiálov na použitie v interiéri. Lepí ľahké a savé materiály, napr. dekoratívne dosky, polystyrénové prvky, drevené dosky a zárubne a pod.
Ceys Montack Turbo univerzálne transparentné lepidlo 125 ml
Ceys®
Ceys Montack Turbo univerzálne transparentné lepidlo 125 ml
Kód: 2602618
Kód dod.: 503067
EAN: 8411519975017
 
7.13 EUR
57.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Transparentné montážne lepidlo Ceys Montack Turbo je určené pre rýchle a pevné lepenie širokej škály materiálov bez nutnosti vŕtania alebo skrutkovania.
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktné lepidlo v tubě, 120 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktné lepidlo v tubě, 120 ml
Kód: 04598
Kód dod.: 501122
EAN: 5997272382468
90%
4.13 EUR
34.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na univerzálne kontaktné lepenie rôznych - savých aj nesavých - materiálov, ako napr. dřevo, plasty, guma, koža, plech, sklo, kork, kartón a mnoho ďalších.
Herkules lepiaca tyčinka trojuholník, 12 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka trojuholník, 12 g
Kód: 1904978
Kód dod.: 500540
EAN: 8594825006337
 
1.30 EUR
108.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stylizovaná lepiaca tyčinka v unikátnom trojhrannom tvare.
Soudal T-Rex Gold Strong montážne lepidlo, 290 ml
Soudal
Soudal T-Rex Gold Strong montážne lepidlo, 290 ml
Kód: 2504615
Kód dod.: 519255
EAN: 5411183123069
 
7.79 EUR
26.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysokopevnostné lepidlo s extrémnou počiatočnou priľnavosťou. Vytvára vysoko pevný, pružný a vodotesný spoj.
PATTEX One For All High Tack univerzálne montážne lepidlo biele, 440 g
Henkel Pattex®
PATTEX One For All High Tack univerzálne montážne lepidlo biele, 440 g
Kód: 2505415
Kód dod.: 501990
EAN: 9000101141146
 
8.04 EUR
18.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložkové biele univerzálne montážne lepidlo môžete použiť v interiéri aj exteriéri.
Alkaprén 50 plus, beztoluenové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 5 l
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus, beztoluenové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 5 l
Kód: 2503688
Kód dod.: 501317
EAN: 8588000025428
 
55.18 EUR
11.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kaučukové beztoluenové kontaktné lepidlo svetlej béžovej farby, ktoré je určené na lepenie savých materiálov s nesavými (napr. guma - betón, koža - guma, umakart - drevo).
LOCTITE Super Bond Repositionable Gel, 3g
Henkel Loctite®
LOCTITE Super Bond Repositionable Gel, 3g
Kód: 2507027
Kód dod.: 500099
EAN: 9000101152319
 
4.56 EUR
4.57 EUR
1 520EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LOCTITE Super Bond Repositionable Gel je univerzálne sekundové lepidlo vo forme gélu.
PATTEX Fix Express PL600, 375 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Express PL600, 375 g
Kód: 2507571
Kód dod.: 501906
EAN: 3178040820593
 
7.61 EUR
20.29EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pattex Fix Express je neoprénové montážne lepidlo umožňujúce lepenie bez fixácie.
Alkaprén 50 plus, beztoluénové kontaktné lepidlo na gumu, kov, sklo, 1 l
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus, beztoluénové kontaktné lepidlo na gumu, kov, sklo, 1 l
Kód: 2503684
Kód dod.: 501314
EAN: 8588001106331
 
15.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kaučukové beztoluénové kontaktné lepidlo svetlo béžovej farby, ktoré je určené na lepenie savých materiálov s nesavými (napr. guma - betón, koža - guma, umakart - drevo).
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.