sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AKCE
PATTEX WHITETEQ - pistolová PU pena 750 ml
Henkel Pattex®
PATTEX WHITETEQ - pistolová PU pena 750 ml
Kód: 2508732
Kód dod.: 516823
EAN: 9000101158755
 
8.18 EUR
10.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX WHITETEQ je PU pena s charakteristickou ľadovo bielou farbou, vynikajúcou štruktúrou a až 10-násobne vyššou odolnosťou voči UV žiareniu.
Ceys Silikon acetát vysoká teplota, čierny, 280 ml
Ceys®
Ceys Silikon acetát vysoká teplota, čierny, 280 ml
Kód: 2506934
Kód dod.: 503130
EAN: 8411519212150
100%
9.78 EUR
34.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys silikon vysoká teplota je acetátový čierny silikon bez rozpúšťadiel špeciálne určený pre vysoké teploty od -70°C do +250°C, s limitom až +300°C. Je vysoko chemicky odolný a trvale pružný.
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, biely, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, biely, 200 g
Kód: 2504553
Kód dod.: 512240
EAN: 8591235062861
 
7.48 EUR
37.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca prilnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., prekrývateľný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
Uniflex kamenársky tmel, žiaruvzdorný tmel, 1,8 kg
Uniflex®
Uniflex kamenársky tmel, žiaruvzdorný tmel, 1,8 kg
Kód: 2504840
Kód dod.: 442114
EAN: 8591235074222
 
7.34 EUR
7.35 EUR
4.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uniflex, kamenársky tmel, žiaruvzdorný tmel určený na opravy a tesnenie rýh, prasklín a medzier v krboch, peciach a komínoch.
Dentacryl technická licí pryskyřice 100 g + 100g
SpofaDental
Dentacryl technická licí pryskyřice 100 g + 100g
Kód: 2502903
Kód dod.: 512715
EAN: 8594747003568
 
17.79 EUR
88.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dentacryl je živica pre technické použitie v strojárstve, elektrotechnike, laboratóriách, pre výtvarné činnosti a pre domácich kutilov. Vytvrdnutý materiál je bezfarebný až mierne zažltnutý.
Jubin Akrilin disperzný akrylátový tmel na drevo, smrek, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzný akrylátový tmel na drevo, smrek, 750 g
Kód: 2502884
Kód dod.: 511181
EAN: 3831000204016
 
4.08 EUR
5.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre kvalitné opravy povrchových vád (prasklín, škrabancov, prehlbín a rýh) masívneho dreva, dyhovaných alebo nedyhovaných drevotrieskových dosiek, apod. pred ich konečnou povrchovou úpravou.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Epolex profi systém laminovací súprava, 400 g
Epolex
Epolex profi systém laminovací súprava, 400 g
Kód: 2504850
Kód dod.: 502758
EAN: 8591235074970
 
12.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k opravám laminátových predmetov (lodí, športových potrieb, kapotáží, autodielov apod..). Zloženie a charakteristika výrobku: Roztok nenasýtených polyesterových živíc v styrene.
Profil montážna pena, nízkoexpanzná, pištolová, 750 ml
Soudal
Profil montážna pena, nízkoexpanzná, pištolová, 750 ml
Kód: 2504569
Kód dod.: 516911
EAN: 5411183114609
 
8.22 EUR
10.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodná na montáž a utesňovanie rámov okien a dverí, inštalácie a izolácie kúpeľových vaní a vaničiek sprchových kútov, vyplňovanie a utesňovanie škár a prienikov v stenách, vyplňovanie škár medzi tepelnými izolačnými doskami alebo strešnými prvkami.
Uniflex PES-TMEL UNI univerzálny tmel, 500 g
Uniflex PES-TMEL UNI univerzálny tmel, 500 g
Kód: 2504545
Kód dod.: 512202
EAN: 8591235062625
 
8.44 EUR
16.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uniflex tmel uni je dvousložkový univerzálny polyesterový tmel určený pre tmelenie väčších i menších nerovností. Používa sa predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón a drevo.
Uniflex akrylátový švédsky tmel 1,6 Kg
Uniflex®
Uniflex akrylátový švédsky tmel 1,6 Kg
Kód: 2508709
Kód dod.: 511338
EAN: 8591235100877
 
9.31 EUR
5.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Profesionálne riešenie pre dokonalé spáry.
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosin a epoxidové živice, 45 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosin a epoxidové živice, 45 g
Kód: 2503580
Kód dod.: 502706
EAN: 8594024091646
100%
3.21 EUR
71.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov. Tvrdidlo P 11 sa používa na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov najmä pre oblasť stavebníctva, ďalej pri výrobe kompozitov a pre výrobu lepidiel.
CERESIT TS 62 Univerzálna pištoľová pena 750ml
Henkel Ceresit
CERESIT TS 62 Univerzálna pištoľová pena 750ml
Kód: 2506478
Kód dod.: 516806
EAN: 4740008200045
 
8.22 EUR
10.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceresit TS 62 – Univerzálna pištoľová montážna pena pre profesionálne použitie
Lazurol akrylátový tmel na drevo, smrek, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, smrek, 250 g
Kód: 2504868
Kód dod.: 511249
EAN: 8591235075687
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
AKCE
PATTEX Parket tmel, mahagón, 310 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Parket tmel, mahagón, 310 ml
Kód: 2506330
Kód dod.: 519208
EAN: 9000100537193
 
2.35 EUR
7.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pattex Parket tmel je jednosložkový tmel pre precízne vyplnenie špár u drevených a laminátových podláh, brúsiteľný, prelakovateľný a odolný voči vlhkosti i nečistotám.
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 15 g
Mako color
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 15 g
Kód: 2504660
Kód dod.: 512021
EAN: 8592884002338
 
2.30 EUR
153.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
DBPO pasta - červená PE iniciátor - tužidlo do polyesterových tmelov. Reakčný iniciátor pre vytvrdenie polyesterových tmelov. Tužidlo do polyesterových tmelov, tužidlo do akrylových plničov, tužidlo do klarlaku, tužidlo do akrylových farieb.
Uniflex PES-TMEL UNI univerzálny tmel, 2 kg
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL UNI univerzálny tmel, 2 kg
Kód: 2504546
Kód dod.: 512204
EAN: 8591235062656
 
20.22 EUR
10.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uniflex tmel uni je dvousložkový univerzálny polyesterový tmel určený na tmelenie väčších i menších nerovností. Používa sa predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón a drevo.
Hobby vytlačovacia pištoľ na kartuše, rámová, kovová
Silites
Hobby vytlačovacia pištoľ na kartuše, rámová, kovová
Kód: 2502930
Kód dod.: 519950
EAN: 8590804009214
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná kovová vytlačovacia pištoľ. Ohunuté zakončenie pre pohodlné a rýchle nastavenie piestu do požadovanej polohy. Tyč aplikačného piestu má šesťhranný profil pre zvýšené trenie. Používa sa na prácu s tmelom, silikonem, akrylom a pod...
Ceresit CS25 sanitárny silikón, bahama, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitárny silikón, bahama, 280 ml
Kód: 2507946
Kód dod.: 519433
EAN: 8691451080318
 
11.53 EUR
41.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na vyplnenie dilatačných a spojovacích spár medzi keramickými obkladmi a dlažbou v rohoch alebo v spojoch stien, podláh a na usadzovanie zariadení v sanitárnej oblasti.
Ceresit CS25 sanitačný silikón, šedý, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitačný silikón, šedý, 280 ml
Kód: 2507944
Kód dod.: 519432
EAN: 8691451080431
 
11.53 EUR
41.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na vyplnenie dilatačných a spojovacích škár medzi keramickými obkladmi a dlažbou v rohoch alebo v styku stien, podláh a k usadzovaniu zariadení v sanitačnej oblasti.
Soudal náhradné aplikačné trúbky k montážnym penám, 5 ks
Soudal
Soudal náhradné aplikačné trúbky k montážnym penám, 5 ks
Kód: 2502932
Kód dod.: 519988
EAN: 5411183012493
 
1.56 EUR
0.31EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradné aplikačné trúbky k polyuretánovým penám.
Uniflex štukový akrylový tmel, tuba, 300 g
Uniflex®
Uniflex štukový akrylový tmel, tuba, 300 g
Kód: 2504858
Kód dod.: 511361
EAN: 8591235075236
 
4 EUR
13.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na väčšinu povrchov na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., pretrierateľný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, oceľ, kameň, betón a drevo, 2 kg
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, oceľ, kameň, betón a drevo, 2 kg
Kód: 2504549
Kód dod.: 512214
EAN: 8591235062748
 
21.70 EUR
10.85EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., pretriteľný, na vnútorné aj vonkajšie použitie.​
PATTEX PU lepidlo 6v1 - trubička, 750 ml
Henkel Pattex®
PATTEX PU lepidlo 6v1 - trubička, 750 ml
Kód: 2506375
Kód dod.: 501880
EAN: 9000101134377
 
9.43 EUR
9.44 EUR
12.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX PU lepidlo 6v1 je univerzálne jednosložkové lepidlo na lepenie izolácií, sadrokartónu, parapetov, panelov i muriva, ktoré vytvrdzuje vlhkosťou.
Soudal montážna pena nízkoexpanzná trubičková, 750 ml
Soudal
Soudal montážna pena nízkoexpanzná trubičková, 750 ml
Kód: 2507380
Kód dod.: 516926
EAN: 5411183182189
 
7.34 EUR
7.35 EUR
9.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nízkoexpanzná montážna pena na báze polyuretánu so zvýšenou výdatnosťou až 45 litrov z dózy 750 ml. Vyznačuje sa veľmi dobrými tepelnými a zvukovými izolačnými schopnosťami.
Polykar Super dvojzložkový polyesterový vyplňovací tmel, 200 g
Polykar
Polykar Super dvojzložkový polyesterový vyplňovací tmel, 200 g
Kód: 2503503
Kód dod.: 512310
EAN: 8594007010282
 
8.92 EUR
44.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na tmelenie stredne veľkých nerovností. Pre bežný podklad vrátane liatiny, hliníka, zinku a sklolaminátu. Výborne brúsiteľný, dobre aplikovateľný, bez pórov, použiteľný aj na vyrovnávanie nerovností dreva (tvrdšie druhy), laminátu, betónu atď.
Uniflex akrylátový švédsky tmel 400 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový švédsky tmel 400 g
Kód: 2508707
Kód dod.: 511336
EAN: 8591235100815
 
2.92 EUR
7.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Profesionálne riešenie pre dokonalé spáry.
Polykar Super dvojzložkový polyesterový plniaci tmel, 2 kg
Polykar
Polykar Super dvojzložkový polyesterový plniaci tmel, 2 kg
Kód: 2502891
Kód dod.: 512316
EAN: 8594007010220
 
35.62 EUR
17.81EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na tmelanie stredne veľkých nerovností. Pre bežný podklad vrátane liatiny, hliníka, zinku a sklolaminátu. Výborne brúsiteľný, dobre aplikovateľný, bez pórov, použiteľný aj na vyrovnávanie nerovností dreva (tvrdšie druhy), laminátu, betónu atď.
Uniflex šľahaný tmel, 500 ml
Uniflex®
Uniflex šľahaný tmel, 500 ml
Kód: 2504500
Kód dod.: 511368
EAN: 8591235057096
 
7.22 EUR
14.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šľahaný superľahký tmel, ktorý v mnohých prípadoch nahrádza sadru. Vhodný pre interiér. Je pretierateľný, nesteká, nepraská, nesmršťuje sa. Veľmi dobre sa uhladzuje a je brúsiteľný. Odoláva pôsobeniu vody a má veľmi dobrú priľnavosť k podkladu.
Soudal univerzálny silikón, šedý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzálny silikón, šedý, 280 ml
Kód: 2502915
Kód dod.: 519112
EAN: 5411183008083
 
5.87 EUR
20.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šedý trvalo pružný, stálofarebný tmel s dlhodobou životnosťou a odolnosťou voči UV žiareniu. Pre stavebné a konštrukčné škáry v interiéri aj exteriéri, sanitárne aplikácie a pod.
AKCE
Uniflex akrylátový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 1,6 kg
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 1,6 kg
Kód: 2504493
Kód dod.: 511344
EAN: 8591235056884
 
7.79 EUR
4.87EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K drobným opravám zdiva, sadrokartónu a dreva v interiéri i exteriéri. Tmelenie stredných a väčších nerovností.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.