sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AKCE
PATTEX WHITETEQ - pistolová PU pena 750 ml
Henkel Pattex®
PATTEX WHITETEQ - pistolová PU pena 750 ml
Kód: 2508732
Kód dod.: 516823
EAN: 9000101158755
 
8.18 EUR
10.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX WHITETEQ je PU pena s charakteristickou ľadovo bielou farbou, vynikajúcou štruktúrou a až 10-násobne vyššou odolnosťou voči UV žiareniu.
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, biely, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, biely, 200 g
Kód: 2504553
Kód dod.: 512240
EAN: 8591235062861
 
7.48 EUR
37.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca prilnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., prekrývateľný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
Uniflex kamenársky tmel, žiaruvzdorný tmel, 1,8 kg
Uniflex®
Uniflex kamenársky tmel, žiaruvzdorný tmel, 1,8 kg
Kód: 2504840
Kód dod.: 442114
EAN: 8591235074222
 
7.34 EUR
7.35 EUR
4.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uniflex, kamenársky tmel, žiaruvzdorný tmel určený na opravy a tesnenie rýh, prasklín a medzier v krboch, peciach a komínoch.
Dentacryl technická licí pryskyřice 100 g + 100g
SpofaDental
Dentacryl technická licí pryskyřice 100 g + 100g
Kód: 2502903
Kód dod.: 512715
EAN: 8594747003568
 
17.79 EUR
88.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dentacryl je živica pre technické použitie v strojárstve, elektrotechnike, laboratóriách, pre výtvarné činnosti a pre domácich kutilov. Vytvrdnutý materiál je bezfarebný až mierne zažltnutý.
Jubin Akrilin disperzný akrylátový tmel na drevo, smrek, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzný akrylátový tmel na drevo, smrek, 750 g
Kód: 2502884
Kód dod.: 511181
EAN: 3831000204016
 
4.08 EUR
5.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre kvalitné opravy povrchových vád (prasklín, škrabancov, prehlbín a rýh) masívneho dreva, dyhovaných alebo nedyhovaných drevotrieskových dosiek, apod. pred ich konečnou povrchovou úpravou.
Ceys Silikon acetát vysoká teplota, čierny, 280 ml
Ceys®
Ceys Silikon acetát vysoká teplota, čierny, 280 ml
Kód: 2506934
Kód dod.: 503130
EAN: 8411519212150
100%
9.78 EUR
34.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys silikon vysoká teplota je acetátový čierny silikon bez rozpúšťadiel špeciálne určený pre vysoké teploty od -70°C do +250°C, s limitom až +300°C. Je vysoko chemicky odolný a trvale pružný.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
PATTEX Neutrálne silikon, transparentný, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Neutrálne silikon, transparentný, 280 ml
Kód: 2507597
Kód dod.: 518991
EAN: 9000101149999
 
7.17 EUR
7.18 EUR
25.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pattex Neutrálne silikon je univerzálny tmel s vysokou priľnavosťou a odolnosťou, ideálny pre škáry v interiéri aj exteriéri bez rizika korózie a praskania.
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, oceľ, kameň, betón a drevo, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, oceľ, kameň, betón a drevo, 500 g
Kód: 2504548
Kód dod.: 512212
EAN: 8591235062717
 
9.18 EUR
18.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., prekrývateľný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
Ceresit CS25 sanitárny silikón, cementgrey, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitárny silikón, cementgrey, 280 ml
Kód: 2506895
Kód dod.: 519456
EAN: 4015000433396
 
11.53 EUR
41.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na vyplnenie dilatačných a spojovacích škár medzi keramickými obkladmi a dlažbou v rohoch alebo v styku stien, podláh a k usadzovaniu zariadení v sanitárnej oblasti.
Uniflex tmel na sadrokartón brúsiteľný, v tubě, 300 g
Uniflex®
Uniflex tmel na sadrokartón brúsiteľný, v tubě, 300 g
Kód: 2504871
Kód dod.: 511365
EAN: 8591235075809
 
3.95 EUR
13.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Brúsiteľný jednosložkový tmel pre vyplnenie spár medzi doskami sadrokartónu. Tmel je vhodný len pre interiér. Tmel sa aplikuje špachtľou alebo nerezovým hladítkom.
PATTEX One For All UNIVERSAL, 80 ml
Henkel Pattex®
PATTEX One For All UNIVERSAL, 80 ml
Kód: 2507573
Kód dod.: 501996
EAN: 9000101113129
 
4.56 EUR
4.57 EUR
32.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX One For All UNIVERSAL je flexibilné montážne lepidlo a tmel pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec. Vyznačuje sa vysokou konečnou pevnosťou a elasticitou spoja.
Soudal univerzálny silikón, číry, 280 ml
Soudal
Soudal univerzálny silikón, číry, 280 ml
Kód: 2502913
Kód dod.: 519110
EAN: 5411183008076
 
5.44 EUR
19.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Číry trvale pružný, stálobarevný tmel s dlhodobou životnosťou a odolnosťou voči UV žiareniu. Pre stavebné a konštrukčné škáry v interiéri i exteriéri, sanitárne aplikácie apod.
Uniflex PES-TMEL vlákno tmel so sklovitým vláknom, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL vlákno tmel so sklovitým vláknom, 500 g
Kód: 2504552
Kód dod.: 512232
EAN: 8591235062830
 
8.83 EUR
17.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
UNIFLEX, tmel alebo lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., pretreiteľný, na vnútorné aj vonkajšie použitie.​
Profil akrylový tmel, pretriteľa, biely, 310 ml
Soudal
Profil akrylový tmel, pretriteľa, biely, 310 ml
Kód: 2503058
Kód dod.: 519063
EAN: 5411183033382
 
1.96 EUR
4.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pretrieateľný tmel na škáry a trhliny v omietkach, stenách a strope, okolo okien a dverí, podlahových a dekoratívnych líšt.
Het šľahaný ľahčený tmel, 1 l
Het
Het šľahaný ľahčený tmel, 1 l
Kód: 2503963
Kód dod.: 511334
EAN: 8594002539283
 
13.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna extra ľahká vyplňovacia hmota na tmelenie škár, prasklín a vyrovnávanie podkladov (minerálne a sadrové omietky, betónové panely, murivo, sadrokartón) v interiéri i exteriéri, lokálne opravy dier, vyplňovanie a zarovnávanie priamej i uhlovej škáry
Lazurol akrylátový tmel na drevo, buk, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, buk, 250 g
Kód: 2504862
Kód dod.: 511243
EAN: 8591235075410
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy trhlín, ryh a chýb v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy trhlín, ryh a chýb v drevených materiáloch.
CERESIT TS 63, Nízkoexpanzná pistolová pena, 750ml
Henkel Ceresit
CERESIT TS 63, Nízkoexpanzná pistolová pena, 750ml
Kód: 2506482
Kód dod.: 516809
EAN: 4740008200762
 
8.47 EUR
8.48 EUR
11.29EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
CERESIT TS 63 je profesionálna montážna polyuretanová pena s nízkou expanziou, určená pre presné a efektívne vyplňovanie škár, dutín a montáž stavebných prvkov.
Uniflex latexový tmel na sadrokartón, murivo a drevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sadrokartón, murivo a drevo, 400 g
Kód: 2504494
Kód dod.: 511348
EAN: 8591235056914
 
2.64 EUR
2.65 EUR
6.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k vyrovnávaniu drobných nerovností a prasklín stien (omietok, muriva, panelu, drevotriesky, dreva, sadrokartónu a pod.) a spárovaniu statických prasklín ako v interiéroch, tak aj v exteriéroch. Tmel sa aplikuje špachtľou alebo stierkou.
Ceys SellaFlex polyuretánový tmel pre pohyblivé škáry, šedý, 310 ml
Ceys®
Ceys SellaFlex polyuretánový tmel pre pohyblivé škáry, šedý, 310 ml
Kód: 2506932
Kód dod.: 503110
EAN: 8411519211023
 
7.79 EUR
25.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tesní a lepí praskliny a veľmi pohyblivé škáry. Polyuretánový tmel so stredným modulom a schopnosťou ako utěsnit trhliny a veľmi pohyblivé škáry, tak prilepiť všetky druhy materiálov.
AKCE
Ceys kamnářsky tmel 1500 °C, čierny, 310 ml
Ceys®
Ceys kamnářsky tmel 1500 °C, čierny, 310 ml
Kód: 2601420
Kód dod.: 503125
EAN: 8411519763010
 
4.87 EUR
15.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel na anorganickej báze špeciálne určený na opravy trhlín alebo na utieňovanie škár BEZ DILATÁCIE, ktoré sú nepretržite vystavené vysokým teplotám 1 100 °C alebo jednorazovej teplote do 1 500 °C. Po zaschnutí má čiernu farbu a nebieli.
AKCE
PATTEX Sanitárny silikón Premium, transparentný, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitárny silikón Premium, transparentný, 280 ml
Kód: 2602675
Kód dod.: 518983
EAN: 9000101165234
 
6.31 EUR
22.54EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pattex sanitárny silikón Premium transparentný ponúka dlhodobú ochranu proti plesniam a vysokú odolnosť vo vlhkom prostredí.
PATTEX Sanitačný silikón Premium, biely, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitačný silikón Premium, biely, 280 ml
Kód: 2602674
Kód dod.: 518979
EAN: 9000101165159
 
6.31 EUR
22.54EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pattex sanitačný silikón Premium biely je vysoko odolný silikónový tmel s trojitou ochranou proti plesniam, hubám a baktériám.
PATTEX Univerzálny silikón, transparentný, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Univerzálny silikón, transparentný, 280 ml
Kód: 2602671
Kód dod.: 518975
EAN: 9000101164893
 
5.61 EUR
20.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pattex univerzálny silikón transparentný je pružný silikónový tmel pre univerzálne použitie v interiéri aj exteriéri.
PATTEX Sanitárny silikon Premium, manhattan, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitárny silikon Premium, manhattan, 280 ml
Kód: 2602676
Kód dod.: 518985
EAN: 9000101165197
 
5.57 EUR
19.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pattex sanitárny silikon Premium Manhattan je pružný silikonový tmel pre sanitárne oblasti s vysokou odolnosťou proti vlhkosti a plesniam.
PATTEX tmel akrylový bílý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX tmel akrylový bílý, 280 ml
Kód: 2507585
Kód dod.: 518970
EAN: 9000100907156
 
2.73 EUR
9.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložkový trvalo pružný nekonstrukčný tmel pre fasádne prvky pre vnútorné a vonkajšie použitie.
AKCE
Ceys Total Tech univerzálne lepidlo a tmel, transparentné, 290 ml
Ceyc
Ceys Total Tech univerzálne lepidlo a tmel, transparentné, 290 ml
Kód: 2505142
Kód dod.: 502982
EAN: 8411519772265
 
9.52 EUR
32.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje akýkoľvek materiál v interiéri aj exteriéri, dokonca aj pod vodou.
Soudal CG-ECO2 vytlačovacia ručná pištoľ na kartuše, rámová
Soudal
Soudal CG-ECO2 vytlačovacia ručná pištoľ na kartuše, rámová
Kód: 2505019
Kód dod.: 519948
EAN: 5902869460375
 
4.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na aplikáciu vytláčania tmelov alebo lepidiel z kartuší. Okamžitá použiteľnosť, jednoduchá obsluha.
Het Ditmel S stierkový tmel, 1,5 kg
Het
Het Ditmel S stierkový tmel, 1,5 kg
Kód: 2503417
Kód dod.: 517102
EAN: 8594002535568
 
4 EUR
2.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stierkový tmel na plošné nanášanie v interiéroch na veľkoplošné vyrovnávanie stien (omietok, muriva, panelov, sadrokartónu a pod.) v interiéroch.
PATTEX Bitúmenový strešný tmel, čierny, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Bitúmenový strešný tmel, čierny, 280 ml
Kód: 2506362
Kód dod.: 519154
EAN: 9000100913072
 
6.04 EUR
21.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pattex Bitúmenový strešný tmel je odolná a pružná tesniaca hmota pre opravy striech, základov a izolácií, ktorá spoľahlivo odolá vlhkosti, UV žiareniu i mechanickému zaťaženiu.
Uniflex PES-TMEL vlákno tmel so sklenými vláknami, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL vlákno tmel so sklenými vláknami, 200 g
Kód: 2504551
Kód dod.: 512230
EAN: 8591235062809
 
6.26 EUR
31.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., pretierateľný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.