sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Stick - deo, antiperspirant

Nejprodávanější
Lady Speed Stick Zero Růžové Petaly tuhý deodorant, 40 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Zero Růžové Petaly tuhý deodorant, 40 g
Kód: 2404159
Kód dod.: 839068
EAN: 7509546671376
100%
3.91 EUR
97.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý deodorant pre 48-hodinovú ochranu proti pachom. Bez hliníka, alkoholu, umelých konzervantov a farbív.
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Čierna orchidea, 40 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Čierna orchidea, 40 g
Kód: 2600929
Kód dod.: 839080
EAN: 8718951646827
 
3.91 EUR
97.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý antiperspirant pre ženy ponúka dlhotrvajúcu ochranu proti poteniu aj zápachu.
Rexona Active Shield+Invisible tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Active Shield+Invisible tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500313
Kód dod.: 834926
EAN: 59004790
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dvojaká ochrana, ktorá ťa nezradí – sviežosť, ktorú cítiš, a čisté oblečenie, ktoré vidíš.
Lady Speed Stick Pro 5v1 antiperspirant gel, 65 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Pro 5v1 antiperspirant gel, 65 g
Kód: 82925
Kód dod.: 839075
EAN: 8714789966403
98%
4.13 EUR
63.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant obsahuje častice, ktoré sa uvoľňujú postupne a bojujú proti potu a zápachu. Používajte denne pre nonstop ochranu, 24 hodín, 7 dní v týždni.
Lady Speed Stick Fitness Gel antiperspirant, 65 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Fitness Gel antiperspirant, 65 g
Kód: 1911093
Kód dod.: 839071
EAN: 8718951253995
100%
4.13 EUR
63.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélový antiperspirant-deodorant pre účinnú a dlhodobú ochranu proti nepríjemnému zápachu a poteniu.
Rexona Bright Bouquet tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Bright Bouquet tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501213
Kód dod.: 834920
EAN: 59002222
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S týmto antiperspirantom pre ženy sa budete cítiť skvele po celý deň. Zažite kvetinovú ženskú vôňu s iskriacimi tónmi.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Rexona tuhý antiperspirant Invisible Aqua, 40 ml
Rexona®
Rexona tuhý antiperspirant Invisible Aqua, 40 ml
Kód: 77817
Kód dod.: 834986
EAN: 96086216
 
3.04 EUR
76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý dámsky antiperspirant Rexona s čistou vôňou a zložením, ktoré minimalizuje vznik škvŕn na oblečení a pokožke.
Borotalco Original tuhý deodorant bez alkoholu, 40 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Original tuhý deodorant bez alkoholu, 40 ml
Kód: 86897
Kód dod.: 835494
EAN: 80512134
88%
4.13 EUR
103.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S nezameniteľnou vôňou Borotalco. Unisex deodorant. Spoľahlivý DEO účinok po dobu 48 hodín. 0% alkoholu. Dermatologicky testované.
Borotalco Invisible tuhý deodorant, 40 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Invisible tuhý deodorant, 40 ml
Kód: 2004286
Kód dod.: 835519
EAN: 80836810
100%
4.13 EUR
103.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Invisible bol vyvinutý špeciálne za účelom redukcie vzniku žltých škvŕn na svetlých látkach a bielych stôp na tmavých látkach.
Nivea Pearl & Beauty antiperspirant pre ženy 50 ml
Nivea®
Nivea Pearl & Beauty antiperspirant pre ženy 50 ml
Kód: 2300875
Kód dod.: 839165
EAN: 9005800398990
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyzkoušejte unikátní inovované pečující složení bez alkoholu* s cennými výtažky z perel a avokádovým olejem. Vaše pokožka bude neodolatelně hebká, přitažlivá a svěží až na 48 hodin.
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 50 ml
Kód: 2404107
Kód dod.: 839167
EAN: 9005800352305
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý deodorant Nivea Fresh Natural s obsahom morských minerálov poskytuje dlhodobý príjemný pocit intenzívnej sviežosti a čistoty.
AKCE
Lady Speed Stick Lilac tuhý deodorant, 40 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Lilac tuhý deodorant, 40 g
Kód: 2602667
Kód dod.: 839069
EAN: 8718951646728
 
3.91 EUR
97.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lady Speed Stick Lilac tuhý deodorant poskytuje dlhodobú ochranu proti poteniu a sviežu kvetinovú vôňu šeříku.
Nivea Fresh Flower tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Flower tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300874
Kód dod.: 839166
EAN: 9005800352312
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyskúšajte inovovaný antiperspirant so sviežou kvetinovou vôňou, ktorý pred potem a zápachom chráni až 48 hodín a stará sa o pokožku podpazušia.
Nivea Derma Dry Control tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Derma Dry Control tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2400756
Kód dod.: 840140
EAN: 9005800400785
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najsilnejší tuhý antiperspirant od značky Nivea.
Rexona Cotton tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Cotton tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500314
Kód dod.: 834924
EAN: 59004776
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Istota sviežosti s vôňou čistoty – Rexona Cotton ťa udrží v suchu, aj keď ide do tuhého.
Dove tuhý antiperspirant Classic Fresh 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Classic Fresh 50ml
Kód: 2501023
Kód dod.: 839036
EAN: 59099659
 
2.82 EUR
56.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Classic Fresh je tuhý antiperspirant navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Rexona Aloe Vera tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Aloe Vera tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501212
Kód dod.: 834925
EAN: 59004783
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Aloe Vera ťa spoľahlivo ochráni proti potu a nepríjemnému zápachu, a to až po dobu 48 hodín.
AKCE
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 2× 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 2× 50 ml
Kód: 2600579
Kód dod.: 839163
EAN: 9005800384245
 
4.70 EUR
47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant s osviežujúcou ľahkou vôňou zabezpečí dlhodobú až 48-hodinovú ochranu pred nepríjemným zápachom a zároveň jemne stará o pokožku podpazušia.
Versace Yellow Diamond deodorant stick pre ženy 50 ml
Versace
Versace Yellow Diamond deodorant stick pre ženy 50 ml
Kód: 65973
 
EAN: 8011003804610
 
25.18 EUR
503.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2011 Dámska toaletná voda Versace Yellow Diamond bola
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500315
Kód dod.: 834927
EAN: 59004806
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zatoč s baktériami – Rexona Active Protection ťa udrží svieže, keď na tom najviac záleží.
Rexona Invisible B&W tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Invisible B&W tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500519
Kód dod.: 834921
EAN: 59002734
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Naša rada Invisible Black + White pomáha chrániť oblečenie pred bielymi i žltými škvrnami. Rexona. Nezradí ťa!
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Invisible Dry 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Invisible Dry 50ml
Kód: 2501020
Kód dod.: 839034
EAN: 59099598
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Invisible Dry je tuhý antiperspirant navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Rexona Invisible Aqua tuhý antiperspirant 50 ml
Rexona®
Rexona Invisible Aqua tuhý antiperspirant 50 ml
Kód: 2501362
Kód dod.: 834923
EAN: 59004769
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemná vôňa, silná ochrana – Rexona Invisible Aqua ťa podrží, kedykoľvek to potrebuješ.
Nivea Men Fresh Kick tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300877
Kód dod.: 840124
EAN: 9005800352237
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Či už ste aktívny športovec, alebo ste počas dňa vystavení stresovým situáciám v práci, s tuhým antiperspirantom pre mužov Fresh Kick budete mať situáciu pod kontrolou.
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Invisible Protection 40g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Invisible Protection 40g
Kód: 2600974
Kód dod.: 839081
EAN: 8718951665422
 
3.91 EUR
97.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý antiperspirant zabezpečí až 48 hodín ochrany proti poteniu a zápachu, aniž by zanechával biele či žlté stopy na oblečení.
Rexona Invisible Pure antiperspirant dezodorant stick pre ženy 50 ml
Rexona®
Rexona Invisible Pure antiperspirant dezodorant stick pre ženy 50 ml
Kód: 84200
Kód dod.: 834922
EAN: 59004752
 
3.04 EUR
76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sebevědomí bez skvrn – s jemnou vůní a silnou ochranou Rexona Invisible Pure.
Versace Bright Crystal deodorant stick pre ženy 50 ml
Versace
Versace Bright Crystal deodorant stick pre ženy 50 ml
Kód: 61855
 
EAN: 8011003817719
 
25.18 EUR
503.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2006  Určené sebavedomej aj silnej žene s láskou k ži
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Uhorka&Zelený čaj 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Uhorka&Zelený čaj 50ml
Kód: 2501019
Kód dod.: 839032
EAN: 59099574
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Uhorka&Zelený čaj tuhý antiperspirant je navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Hruška & Aloe Vera 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Hruška & Aloe Vera 50ml
Kód: 2501034
Kód dod.: 839035
EAN: 59099628
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Hruška & Aloe Vera je tuhý antiperspirant navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Kód: 2501021
Kód dod.: 839031
EAN: 59099611
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Original tuhý antiperspirant je navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.