sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Fa deodorant Glamorous Moments, 150 ml
Henkel Fa
Fa deodorant Glamorous Moments, 150 ml
Kód: 2406911
Kód dod.: 835193
EAN: 9000101709766
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pošlite svoje zmysly na úžasnú cestu a vychutnajte si očarujúcu vôňu čiernej orchidey deodorantu Fa Glamorous Moments. Nezanecháva škvrny a chráni pred zápachom až 48 hodín.
Dalli deodorant Woman Sensitive 5v1 200ml
Dalli
Dalli deodorant Woman Sensitive 5v1 200ml
Kód: 2501496
Kód dod.: 837163
EAN: 4012400502646
 
1.96 EUR
9.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný dámsky deodorant v spreji, ktorý ponúka päť kľúčových účinkov v jednom balení.
Fa Glowing Gardenia deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Glowing Gardenia deodorant, 150 ml
Kód: 2508825
Kód dod.: 835237
EAN: 9000101752649
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte každodennú sviežosť a jemnú starostlivosť s Fa Glowing Gardenia deodorantom. Jeho ľahká a príjemná formula chráni pred nežiaducim zápachom, zanecháva pokožku suchú a provonanú sladkou, kvetinovou vôňou gardénie.
Nivea Fresh Natural deodorant v aerosolu, 250 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural deodorant v aerosolu, 250 ml
Kód: 2507741
Kód dod.: 835234
EAN: 5900017089409
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant s osviežujúcou ľahkou vôňou zabezpečí dlhodobú ochranu pred nepríjemným zápachom a zároveň jemne sa stará o pokožku podpazušia.
Fenjal Sensitive 24h deodorant sprej pre ženy 150 ml
Fenjal®
Fenjal Sensitive 24h deodorant sprej pre ženy 150 ml
Kód: 28022
Kód dod.: FEN03206
EAN: 4013162018338
100%
5.61 EUR
37.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant Fenjal Sensitive spray poskytuje dokonalú 24-hodinovú ochranu pred potením a zároveň o pok
FA Fresh & Dry Pistáciu & Med deodorant, 150 ml
Henkel Fa
FA Fresh & Dry Pistáciu & Med deodorant, 150 ml
Kód: 2601670
Kód dod.: 837352
EAN: 9000101775686
 
3.17 EUR
21.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
FA Fresh & Dry Pistáciu & Med deodorant 150 ml je antiperspirant vo spreji, ktorý kombinuje účinnú ochranu proti poteniu s príjemnou sladko-orieškovou vôňou pistácií a medu.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Nivea Fresh Comfort deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Comfort deodorant, 150 ml
Kód: 85939
Kód dod.: 835196
EAN: 9005800250328
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozlúčte sa s nepríjemným zápachom potu a užívajte si nekončiaci pocit sviežosti! Deodorant v spreji vás ochráni až po 48 hodín. Vyskúšajte - NIVEA Sprej deodorant Fresh Comfort.
Fa Divine Moments Wild Camellia Scent deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Divine Moments Wild Camellia Scent deodorant, 150 ml
Kód: 1704277
Kód dod.: 835183
EAN: 9000101053111
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Fa Divine Moments deodorant s vôňou divokej kamélie. Technológia Non-Stop Fresh pre 48h ochranu. S jemným a presným systémom aplikácie. Bez hliníkových solí.
Nivea Fresh & Pure deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Pure deodorant, 150 ml
Kód: 2504649
Kód dod.: 835192
EAN: 4005808728695
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obklopte sa vôňou jazmínu a užívajte si dlhodobý pocit sviežosti. Zvoľte ochranu proti zápachu potu bez hliníkových solí - NIVEA Sprej deodorant Fresh & Pure.
Versace Versense parfémovaný deodorant sklo pre ženy 50 ml
Versace
Versace Versense parfémovaný deodorant sklo pre ženy 50 ml
Kód: 56249
 
EAN: 8011003997039
 
38.92 EUR
778.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová - drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2009 Kompozícia Versace Versense ztelesňuje prebude
Nivea Fresh Natural deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural deodorant, 150 ml
Kód: 15500
Kód dod.: 835154
EAN: 4005808723256
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Užite si svieži pocit až po dobu 48 hodín! Spoliehajte sa na šetrný deodorant s morskými minerálmi a bez obsahu hliníkových solí. Ochranu proti zápachu potu zabezpečí: NIVEA Sprej deodorant Fresh Natural.
Fa Pink Passion deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Pink Passion deodorant, 150 ml
Kód: 40973
Kód dod.: 835173
EAN: 3838824116204
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Pink Passion s vôňou ružových ruží, 48 hodinovou ochranou a bez hliníku.
Fenjal Vitality 48h antiperspirant deodorant sprej pre ženy 150 ml
Fenjal®
Fenjal Vitality 48h antiperspirant deodorant sprej pre ženy 150 ml
Kód: 65020
Kód dod.: FEN04257
EAN: 4013162018352
100%
5.87 EUR
39.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48h spoľahlivá ochrana proti poceniu a jemná starostlivosť o citlivú pokožku. Obsahuje upokojujúci a
Borotalco Deo sprej Fresh, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo sprej Fresh, 150 ml
Kód: 2501206
Kód dod.: 835601
EAN: 8002410046595
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Fresh Non Stop – 48h deosprej pre svieži a suchý pocit po celý deň. Vďaka inovatívnej technológii Microtalco absorbuje nadmernú vlhkosť a zanecháva pokožku suchú, chránenú a sviežo voňajúcu až 48 hodín.
Borotalco Intensive deodorant, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Intensive deodorant, 150 ml
Kód: 2505174
Kód dod.: 835502
EAN: 8002410043006
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvýšená účinnosť v chvíľach intenzívneho života.
Borotalco Pure prírodný deodorant bez hliníka, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Pure prírodný deodorant bez hliníka, 150 ml
Kód: 94422
Kód dod.: 835489
EAN: 8002410042818
100%
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má jemnú, dlhodobú vôňu. Bez hliníkových solí. Spolehlivý DEO účinok po dobu 48 hodín. Dermatologicky testované. Dlhodobá vôňa.
Fa Invisible Sensitive Pure Freshness deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Invisible Sensitive Pure Freshness deodorant, 150 ml
Kód: 1703397
Kód dod.: 835147
EAN: 9000101045765
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochrana proti škvrnám. Vhodné pre citlivú pokožku. Dlhodobá ochrana po dobu až 48h. Príjemná ochrana s čistou a sviežou vôňou. Bez alkoholu.
AKCE
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Henkel Fa
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Kód: 2600539
Kód dod.: 835079
EAN: 9000101726732
 
2.13 EUR
14.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Passionfruit deodorant s vôňou marhuľového ovocia a kokosovej vody. Nezanecháva škvrny a poskytuje až 48h ochranu proti telesnému pachu.
Borotalco Deo sprej Fresh Non Stop Aquatic Flowers, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo sprej Fresh Non Stop Aquatic Flowers, 150 ml
Kód: 2501205
Kód dod.: 835602
EAN: 8002410046632
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Aquatic Flowers – deosprej s vôňou vodných kvetín a technológiou Microtalco pre pocit sucha a sviežosti
Fa Mystic Moments deodorant bez hliníku, 150 ml
Henkel Fa
Fa Mystic Moments deodorant bez hliníku, 150 ml
Kód: 2504434
Kód dod.: 835146
EAN: 9000100634113
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho dlhotrvajúca zvodná vôňa uchváti Vaše zmysly s tajomným očarujúcim tónom a prepustí Vás do zmyselného magického sveta.
FA Fresh & Dry Pistáciu & Med deodorant, 150 ml
Henkel Fa
FA Fresh & Dry Pistáciu & Med deodorant, 150 ml
Kód: 2601670
Kód dod.: 837352
EAN: 9000101775686
 
3.17 EUR
21.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
FA Fresh & Dry Pistáciu & Med deodorant 150 ml je antiperspirant vo spreji, ktorý kombinuje účinnú ochranu proti poteniu s príjemnou sladko-orieškovou vôňou pistácií a medu.
Nivea Fresh Flower deodorant bez hliníku, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Flower deodorant bez hliníku, 150 ml
Kód: 85940
Kód dod.: 835195
EAN: 9005800250342
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Užite si skutočne dlhodobý pocit sviežosti bez telesného zápachu a obklopte sa kvetinovou vôňou po celý deň. Vsadte na - NIVEA Sprej deodorant Fresh Flower.
Nivea Fresh Natural deodorant v aerosolu, 250 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural deodorant v aerosolu, 250 ml
Kód: 2507741
Kód dod.: 835234
EAN: 5900017089409
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant s osviežujúcou ľahkou vôňou zabezpečí dlhodobú ochranu pred nepríjemným zápachom a zároveň jemne sa stará o pokožku podpazušia.
Fa Glowing Gardenia deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Glowing Gardenia deodorant, 150 ml
Kód: 2508825
Kód dod.: 835237
EAN: 9000101752649
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte každodennú sviežosť a jemnú starostlivosť s Fa Glowing Gardenia deodorantom. Jeho ľahká a príjemná formula chráni pred nežiaducim zápachom, zanecháva pokožku suchú a provonanú sladkou, kvetinovou vôňou gardénie.
Fenjal Sensitive 24h deodorant sprej pre ženy 150 ml
Fenjal®
Fenjal Sensitive 24h deodorant sprej pre ženy 150 ml
Kód: 28022
Kód dod.: FEN03206
EAN: 4013162018338
100%
5.61 EUR
37.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant Fenjal Sensitive spray poskytuje dokonalú 24-hodinovú ochranu pred potením a zároveň o pok
Dalli deodorant Woman Sensitive 5v1 200ml
Dalli
Dalli deodorant Woman Sensitive 5v1 200ml
Kód: 2501496
Kód dod.: 837163
EAN: 4012400502646
 
1.96 EUR
9.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný dámsky deodorant v spreji, ktorý ponúka päť kľúčových účinkov v jednom balení.
Fa deodorant Glamorous Moments, 150 ml
Henkel Fa
Fa deodorant Glamorous Moments, 150 ml
Kód: 2406911
Kód dod.: 835193
EAN: 9000101709766
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pošlite svoje zmysly na úžasnú cestu a vychutnajte si očarujúcu vôňu čiernej orchidey deodorantu Fa Glamorous Moments. Nezanecháva škvrny a chráni pred zápachom až 48 hodín.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.