sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AKCE
iO Casa Amica univerzálny čistič so amoniakom a alkoholom citrus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzálny čistič so amoniakom a alkoholom citrus, 1,85 l
Kód: 2306468
Kód dod.: 700501
EAN: 8056646091751
100%
2.85 EUR
1.54EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
IO CASA AMICA univerzálny a vysoko efektívny čistič s hygienizačným účinkom, ktorý využijete na upratovanie celého domu. Čistí a odmasťuje všetky typy domácich povrchov. Vďaka obsiahnutému amoniaku a alkoholu povrchy rýchlo usychajú a zostávajú bez šmúh.
AKCE
iO Casa Amica univerzálny čistič s čpavkom a alkoholom mošus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzálny čistič s čpavkom a alkoholom mošus, 1,85 l
Kód: 2305708
Kód dod.: 700502
EAN: 8056646091829
100%
2.85 EUR
1.54EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
IO CASA AMICA s vôňou citrusového ovocia - Univerzálny a vysoko efektívny čistič s hygienizujúcim účinkom, ktorý využijete na úklid celého domu.
Dúbrava Akypo strojné čistenie kobercov, 1 l
Důbrava Akypo
Dúbrava Akypo strojné čistenie kobercov, 1 l
Kód: 07915
Kód dod.: 714610
EAN: 8594005500396
100%
4.33 EUR
4.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má zníženú pena a je určený najmä pre strojné čistenie kobercov. Odstraňuje aj bežné nečistoty z tvrdých povrchov - podláh, keramických obkladov, dverí.
AKCE
Mr. Teppich Odstraňovač škvŕn 2v1 rozprašovač 500 ml
LAKMA Mr. Teppich
Mr. Teppich Odstraňovač škvŕn 2v1 rozprašovač 500 ml
Kód: 66242
Kód dod.: 714026
EAN: 5902986204784
85%
2.69 EUR
5.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Skvrny, fleky, šmouhy či kaňky se dají jednoduše odstranit! Tento prostředek si poradí i s největšími nečistotami na čalounění i na koberci.
Vanish Oxi Action sprej na čistenie kobercov a odstraňovač škvŕn, 500 ml
Vanish
Vanish Oxi Action sprej na čistenie kobercov a odstraňovač škvŕn, 500 ml
Kód: 79550
Kód dod.: 713138
EAN: 5999109562739
97%
5.20 EUR
10.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej na koberce a čalúnenie pre komplexné čistenie a odstránenie aj odolných škvŕn.
Dr. Beckmann Čistič na škvrny z kobercov s kefou 650 ml
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann Čistič na škvrny z kobercov s kefou 650 ml
Kód: 1803579
Kód dod.: 713150
EAN: 4008455485713
 
8.67 EUR
13.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič na skvrny z koberců Dr. Beckmann snadno odstraní i odolné skvrny a pachy ze všech typů koberců.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Larrin Koralan, pre strojné čistenie kobercov a poťahov, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin Koralan, pre strojné čistenie kobercov a poťahov, 500 ml
Kód: 07911
Kód dod.: 714002
EAN: 8595000911712
100%
3.03 EUR
6.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí do hĺbky, dôkladne a šetrne. Oživujú farby čistených textílií. Zabraňujú opätovnému znečisteniu. Prispievajú k potlačeniu roztočov. Pôsobí antistaticky.
Mr. Teppich Vôňa More suchá pena na koberce a čalúnenie na ručné čistenie kobercov 600 ml rozprašovač
LAKMA Mr. Teppich
Mr. Teppich Vôňa More suchá pena na koberce a čalúnenie na ručné čistenie kobercov 600 ml rozprašovač
Kód: 07893
Kód dod.: 714022
EAN: 5902986223136
65%
4.77 EUR
7.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostředek se velmi snadno aplikuje. Stačí nastříkat přípravek na povrch a začít s čištěním.
Vanish strojné čistenie kobercov 3v1, 500 ml
Vanish
Vanish strojné čistenie kobercov 3v1, 500 ml
Kód: 07887
Kód dod.: 714500
EAN: 8594002688615
98%
4.12 EUR
8.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vanish šampón na strojné čistenie kobercov - Čistota a sviežosť – veľké plochy - 5x silnejší v odstraňovaní nečistôt pre dlhšie trvajúcu sviežosť v porovnaní so samotným vysávaním.
AKCE
Neflek odstraňovač škvŕn na koberce a poťahy ve spreji 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač škvŕn na koberce a poťahy ve spreji 500 ml
Kód: 2508965
Kód dod.: 769074
EAN: 8017841204056
 
3.12 EUR
6.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neflek ve spreji je praktický čistiaci prostriedok určený na rýchle odstránenie škvŕn z kobercov, čalúnenia a poťahov.
Mr. Teppich Suchá pena na koberce a čalúnenie s vôňou Kvetov na ručné čistenie kobercov 600 ml rozprašovač
LAKMA Mr. Teppich
Mr. Teppich Suchá pena na koberce a čalúnenie s vôňou Kvetov na ručné čistenie kobercov 600 ml rozprašovač
Kód: 07897
Kód dod.: 714023
EAN: 5902986223112
80%
4.60 EUR
7.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stačí nastříkat přípravek na povrch a začít s čištěním. Prostředek proniká hluboko do vláken a odstraňuje z nich nejmenší částečky nečistot, prachu a srsti.
Vanish Oxi Action sprej na čistenie kobercov a odstraňovač škvŕn, 500 ml
Vanish
Vanish Oxi Action sprej na čistenie kobercov a odstraňovač škvŕn, 500 ml
Kód: 2500062
Kód dod.: 713138
EAN: 5999109562739
 
4.55 EUR
9.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej na koberce a čalúnenie pre komplexné čistenie a odstránenie aj odolných škvŕn.
Dúbrava Akypo suchá pena na ručné čistenie kobercov, 500 ml
Důbrava Akypo
Dúbrava Akypo suchá pena na ručné čistenie kobercov, 500 ml
Kód: 07913
Kód dod.: 713140
EAN: 8594005500372
 
3.47 EUR
6.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akypo suchá pena na ručné čistenie kobercov, poťahových látok a čalúnenia 500 ml slúži k ručnému čisteniu kobercov aj vlnených, čalúnenia a poťahových látok. Neutralizuje pachy.
Omino Bianco, suchá pena na koberce a čalúnenie, 300 ml
Omino Bianco
Omino Bianco, suchá pena na koberce a čalúnenie, 300 ml
Kód: 58667
Kód dod.: 713030
EAN: 8003650030320
100%
4.77 EUR
15.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Omino Bianco suchá pena na koberce a čalúnenie je spoľahlivý čistič na koberce a textílie. Má veľmi jednoduché použitie vďaka kefke, ktorá je umiestnená na viečku fľaše.
Severochema Teron čistič kobercov, ručné čistenie kobercov a poťahov, 480 ml
Severochema Teron
Severochema Teron čistič kobercov, ručné čistenie kobercov a poťahov, 480 ml
Kód: 07869
Kód dod.: 713090
EAN: 8595009210724
100%
2.60 EUR
5.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi účinný šampón s antistatickým účinkom, určený pre koberce a poťahové látky.
Vanish Oxi Action sprej na čistenie kobercov a odstraňovač škvŕn, 500 ml
Vanish
Vanish Oxi Action sprej na čistenie kobercov a odstraňovač škvŕn, 500 ml
Kód: 79550
Kód dod.: 713138
EAN: 5999109562739
97%
5.20 EUR
10.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej na koberce a čalúnenie pre komplexné čistenie a odstránenie aj odolných škvŕn.
Alex renovátor nábytku antistatický vôňa pomaranč, 375 ml
Alex®
Alex renovátor nábytku antistatický vôňa pomaranč, 375 ml
Kód: 2602950
Kód dod.: 702079
EAN: 8411660480583
 
4.12 EUR
10.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alex sprej na nábytok pomaranč čistí a obnovuje lesk. Predchádza starnutiu nábytku a dodáva mu pri každej aplikácii trvalý lesk.
Tatrachema Tep, čistič na koberce a čalouněné súpravy, 500 ml
Tatrachema Tep
Tatrachema Tep, čistič na koberce a čalouněné súpravy, 500 ml
Kód: 57440
Kód dod.: 713170
EAN: 8585003931275
90%
3.47 EUR
6.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
TEP je tekutý čistiaci prostriedok na báze tenzidov a polymérnej disperzie. Slúži na čistenie všetkých druhov kobercov, poťahových látok čalúneného nábytku, rohoží, kobercov v automobiloch.
Severochema Ex Teron prípravok na strojné čistenie kobercov a poťahových látok, 480 ml
Severochema Teron
Severochema Ex Teron prípravok na strojné čistenie kobercov a poťahových látok, 480 ml
Kód: 42846
Kód dod.: 714630
EAN: 8595009219055
96%
2.82 EUR
5.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny nepěnící prípravok na strojné čistenie kobercov s vysokou čistiacou schopnosťou. Výrobok je určený nielen pre úklidové firmy, ale aj pre domáce použitie.
Dr. Beckmann Čistič na škvrny z kobercov s kefou 650 ml
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann Čistič na škvrny z kobercov s kefou 650 ml
Kód: 1803579
Kód dod.: 713150
EAN: 4008455485713
 
8.67 EUR
13.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič na skvrny z koberců Dr. Beckmann snadno odstraní i odolné skvrny a pachy ze všech typů koberců.
Vanish Shake & Clean, prášok na čistenie kobercov, 650 g
Vanish
Vanish Shake & Clean, prášok na čistenie kobercov, 650 g
Kód: 70143
Kód dod.: 713137
EAN: 5997321745343
99%
8.02 EUR
12.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vanish Shake & Clean vlhký prášok na čistenie kobercov 650 g. Prášok je výborný na koberce a čalúnenie. Dôkladne vyčistí koberec, odstráni odolné škvrny a špinu, dodá kobercu sviežosť.
Larrin Koralan, pre ručné čistenie kobercov a poťahov, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin Koralan, pre ručné čistenie kobercov a poťahov, 500 ml
Kód: 07909
Kód dod.: 713020
EAN: 8595000911705
100%
3.12 EUR
6.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí do hĺbky, dôkladne a šetrne. Oživujú farby čistených textílií. Zabraňujú opätovnému znečisteniu. Prispievajú k potlačeniu roztočov. Pôsobí antistaticky.
Frosch Eko sprej na koberce a čalounění, 500 ml
Frosch®
Frosch Eko sprej na koberce a čalounění, 500 ml
Kód: 2602628
Kód dod.: 706512
EAN: 4001499965715
 
4.77 EUR
9.54EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrný ale účinný sprej na koberce a čalounění, ktorý odstraňuje aj odolné škvrny od červeného vína, koly, kávy, čaju, omáčok, mastnoty, oleja alebo make-upu.
AKCE
Mr. Teppich Odstraňovač škvŕn 2v1 rozprašovač 500 ml
LAKMA Mr. Teppich
Mr. Teppich Odstraňovač škvŕn 2v1 rozprašovač 500 ml
Kód: 66242
Kód dod.: 714026
EAN: 5902986204784
85%
2.69 EUR
5.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Skvrny, fleky, šmouhy či kaňky se dají jednoduše odstranit! Tento prostředek si poradí i s největšími nečistotami na čalounění i na koberci.
Dúbrava Akypo strojné čistenie kobercov, 1 l
Důbrava Akypo
Dúbrava Akypo strojné čistenie kobercov, 1 l
Kód: 07915
Kód dod.: 714610
EAN: 8594005500396
100%
4.33 EUR
4.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má zníženú pena a je určený najmä pre strojné čistenie kobercov. Odstraňuje aj bežné nečistoty z tvrdých povrchov - podláh, keramických obkladov, dverí.
AKCE
iO Casa Amica univerzálny čistič s čpavkom a alkoholom mošus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzálny čistič s čpavkom a alkoholom mošus, 1,85 l
Kód: 2305708
Kód dod.: 700502
EAN: 8056646091829
100%
2.85 EUR
1.54EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
IO CASA AMICA s vôňou citrusového ovocia - Univerzálny a vysoko efektívny čistič s hygienizujúcim účinkom, ktorý využijete na úklid celého domu.
AKCE
iO Casa Amica univerzálny čistič so amoniakom a alkoholom citrus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzálny čistič so amoniakom a alkoholom citrus, 1,85 l
Kód: 2306468
Kód dod.: 700501
EAN: 8056646091751
100%
2.85 EUR
1.54EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
IO CASA AMICA univerzálny a vysoko efektívny čistič s hygienizačným účinkom, ktorý využijete na upratovanie celého domu. Čistí a odmasťuje všetky typy domácich povrchov. Vďaka obsiahnutému amoniaku a alkoholu povrchy rýchlo usychajú a zostávajú bez šmúh.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.