sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Důbrava Elaskon prostriedok na ošetrenie kože, 170 g
Důbrava Elaskon
Důbrava Elaskon prostriedok na ošetrenie kože, 170 g
Kód: 03892
Kód dod.: 953001
EAN: 8594005500082
100%
3.25 EUR
19.12EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na koženú pracovnú a športovú obuv, kožené lopty, pracovné rukavice a ďalšie výrobky z usne, mimo usní svetlej a velúrovej.
Erdal Original Leather Grease bezfarebný tukový krém na topánky, 150 ml
Erdal
Erdal Original Leather Grease bezfarebný tukový krém na topánky, 150 ml
Kód: 2603092
Kód dod.: 953047
EAN: 4001499011665
 
6.03 EUR
40.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálna intenzívna starostlivosť o všetku ťažkú koženú obuv, ako je pracovná, treková a futbalová obuv. Toto bohaté mazivo vyživuje kožu, udržuje ju hladkú a pružnú a chráni ju pred vlhkosťou a nečistotami.
Astrid Peo antiperspirant deo sprej do topánok, 150 ml
Astrid Peo
Astrid Peo antiperspirant deo sprej do topánok, 150 ml
Kód: 1704323
Kód dod.: 837996
EAN: 8592297002673
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvežujúci rýchloschnúci sprej pre účinné odstránenie zápachu topánok. Obsahovaná deodoračná látka neutralizuje zápach vznikajúci pri potení nôh. Antibakteriálna prísada.
Druchema Tagal, Impregnácia na kožu a textil v spreji, 300 ml
Druchema Tagal®
Druchema Tagal, Impregnácia na kožu a textil v spreji, 300 ml
Kód: 60424
Kód dod.: 950032
EAN: 8594825004128
91%
6.06 EUR
6.07 EUR
20.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na odvodzovanie vody impregnáciu textilu, stanov, vrchných odevov, dáždnikov, plachiet, týpí a pod.
Druchema Tagal čierny samoleštiaci ochranný krém na obuv, 50 g
Druchema Tagal®
Druchema Tagal čierny samoleštiaci ochranný krém na obuv, 50 g
Kód: 03810
Kód dod.: 953012
EAN: 8594825009727
100%
2.39 EUR
47.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na ošetrenie obuvi z kože vytvára lesklý, flexibilný mikrofilm, ktorý chráni pôvodný materiál pred nadmerným oderom, znečistením, dažďom a pod. Zaisťuje výživu a ochranu kože, obnovuje prirodzené vlastnosti.
Druchema Tagal hnedý samoleštiaci ochranný krém na obuv, 50 g
Druchema Tagal®
Druchema Tagal hnedý samoleštiaci ochranný krém na obuv, 50 g
Kód: 03812
Kód dod.: 953011
EAN: 8594825009734
 
2.39 EUR
47.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na ošetrenie obuvi z kože vytvára lesklý, flexibilný mikrofilm, ktorý chráni pôvodný materiál pred nadmerným oderom, znečistením, dažďom a pod. Zabezpečuje výživu a ochranu kože, obnovuje prirodzené vlastnosti.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Druchema Tagal, Impregnácia na kožu a textil v spreji, 300 ml
Druchema Tagal®
Druchema Tagal, Impregnácia na kožu a textil v spreji, 300 ml
Kód: 60424
Kód dod.: 950032
EAN: 8594825004128
91%
6.06 EUR
6.07 EUR
20.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na odvodzovanie vody impregnáciu textilu, stanov, vrchných odevov, dáždnikov, plachiet, týpí a pod.
Erdal Original Leather Grease bezfarebný tukový krém na topánky, 150 ml
Erdal
Erdal Original Leather Grease bezfarebný tukový krém na topánky, 150 ml
Kód: 2603092
Kód dod.: 953047
EAN: 4001499011665
 
6.03 EUR
40.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálna intenzívna starostlivosť o všetku ťažkú koženú obuv, ako je pracovná, treková a futbalová obuv. Toto bohaté mazivo vyživuje kožu, udržuje ju hladkú a pružnú a chráni ju pred vlhkosťou a nečistotami.
AKCE
Erdal Shoe Polish Čierny krém na topánky, 55 ml
Erdal
Erdal Shoe Polish Čierny krém na topánky, 55 ml
Kód: 62478
Kód dod.: 953045
EAN: 4009175111449
 
3.21 EUR
58.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyživuje všetky druhy robustných a hladkých kože. Bohaté zloženie udržuje kožu mäkkú a pružnú a dodáva jej hodvábny lesk. Oživuje tiež farby a chráni kožu pred vplyvmi prostredia. Bez rozpúšťadiel.
Druchema Tagal hnedý samoleštiaci ochranný krém na obuv, 50 g
Druchema Tagal®
Druchema Tagal hnedý samoleštiaci ochranný krém na obuv, 50 g
Kód: 03812
Kód dod.: 953011
EAN: 8594825009734
 
2.39 EUR
47.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na ošetrenie obuvi z kože vytvára lesklý, flexibilný mikrofilm, ktorý chráni pôvodný materiál pred nadmerným oderom, znečistením, dažďom a pod. Zabezpečuje výživu a ochranu kože, obnovuje prirodzené vlastnosti.
Druchema Tagal bezfarebný samoleštiaci ochranný krém na obuv, 50 g
Druchema Tagal®
Druchema Tagal bezfarebný samoleštiaci ochranný krém na obuv, 50 g
Kód: 03808
Kód dod.: 953010
EAN: 8594825009741
 
2.39 EUR
47.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na ošetrenie obuvi z kože vytvára lesklý, flexibilný mikrofilm, ktorý chráni pôvodný materiál pred nadmerným odieraním, znečistením, dažďom apod. Zaisťuje výživu a ochranu kože, obnovuje prirodzené vlastnosti.
Astrid Peo antiperspirant deo sprej do topánok, 150 ml
Astrid Peo
Astrid Peo antiperspirant deo sprej do topánok, 150 ml
Kód: 1704323
Kód dod.: 837996
EAN: 8592297002673
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvežujúci rýchloschnúci sprej pre účinné odstránenie zápachu topánok. Obsahovaná deodoračná látka neutralizuje zápach vznikajúci pri potení nôh. Antibakteriálna prísada.
Druchema Tagal čierny samoleštiaci ochranný krém na obuv, 50 g
Druchema Tagal®
Druchema Tagal čierny samoleštiaci ochranný krém na obuv, 50 g
Kód: 03810
Kód dod.: 953012
EAN: 8594825009727
100%
2.39 EUR
47.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na ošetrenie obuvi z kože vytvára lesklý, flexibilný mikrofilm, ktorý chráni pôvodný materiál pred nadmerným oderom, znečistením, dažďom a pod. Zaisťuje výživu a ochranu kože, obnovuje prirodzené vlastnosti.
Důbrava Elaskon prostriedok na ošetrenie kože, 170 g
Důbrava Elaskon
Důbrava Elaskon prostriedok na ošetrenie kože, 170 g
Kód: 03892
Kód dod.: 953001
EAN: 8594005500082
100%
3.25 EUR
19.12EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na koženú pracovnú a športovú obuv, kožené lopty, pracovné rukavice a ďalšie výrobky z usne, mimo usní svetlej a velúrovej.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.