sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AKCE
iO Casa Amica univerzálny čistič so amoniakom a alkoholom citrus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzálny čistič so amoniakom a alkoholom citrus, 1,85 l
Kód: 2306468
Kód dod.: 700501
EAN: 8056646091751
100%
2.85 EUR
1.54EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
IO CASA AMICA univerzálny a vysoko efektívny čistič s hygienizačným účinkom, ktorý využijete na upratovanie celého domu. Čistí a odmasťuje všetky typy domácich povrchov. Vďaka obsiahnutému amoniaku a alkoholu povrchy rýchlo usychajú a zostávajú bez šmúh.
LAVON dezinfekcia Easy Clean na povrchy bez chlóru a alkoholu, 5 l
Lavon
LAVON dezinfekcia Easy Clean na povrchy bez chlóru a alkoholu, 5 l
Kód: 2501740
Kód dod.: 627620
EAN: 8594187140823
 
9.98 EUR
2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna dezinfekcia na povrchy bez oplachovania. Čistí a dezinfikuje všetky materiály a plochy. Účinkuje proti baktériám, obaleným vírusom i kvasinkám.
AKCE
Well Done odmasťovač za studena, 750 ml
Well Done
Well Done odmasťovač za studena, 750 ml
Kód: 1701617
Kód dod.: 706543
EAN: 5998466114018
98%
3.90 EUR
5.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odmasťovač s vysokou účinnosťou. Rýchlo pôsobí a účinne odstráni nečistoty zo sporákov, rúrok, grilov, fritéz, konvektomatov a silne znečisteného nerezu. Dokonale odstraňuje pripáleniny, sadze a mastnotu.
AKCE
IO Sgrasso & Brilla koncentrovaný odmasťovač, 5 l
Io
IO Sgrasso & Brilla koncentrovaný odmasťovač, 5 l
Kód: 2300033
Kód dod.: 706524
EAN: 8056646091553
100%
11.92 EUR
2.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho výhodou je, že spolu s odmasťovaním aj čistí, a to ako kuchynské rúry, dřezy, hrnce, krájače a grily, ale je účinný aj na obkladačky, pracovné plochy a podlahy.
Domestos WC čistič 24h Ultra White Shine, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Ultra White Shine, 750 ml
Kód: 80205
Kód dod.: 717102
EAN: 8712561346597
100%
2.16 EUR
2.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok je určený na čistenie a dezinfekciu silne znečistených miest a najmä tam, kde sa môžu vyskytovať baktérie alebo plesne.
AKCE
iO Casa Amica univerzálny čistič s čpavkom a alkoholom mošus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzálny čistič s čpavkom a alkoholom mošus, 1,85 l
Kód: 2305708
Kód dod.: 700502
EAN: 8056646091829
100%
2.85 EUR
1.54EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
IO CASA AMICA s vôňou citrusového ovocia - Univerzálny a vysoko efektívny čistič s hygienizujúcim účinkom, ktorý využijete na úklid celého domu.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
-1%Zľava
Vortex vlhčené čistiace obrúsky do kúpeľne, 48 ks
Vortex
Vortex vlhčené čistiace obrúsky do kúpeľne, 48 ks
Kód: 2506522
Kód dod.: 914542
EAN: 4823071641233
 
1.94 EUR
1.95 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne vyvinuté vlhčené čistiace obrúsky ideálne na utieranie sanity, batérií aj obkladov.
Dr. Beckmann čistiaca pasta na sklokeramiku s hubkou 250 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann čistiaca pasta na sklokeramiku s hubkou 250 g
Kód: 2508001
Kód dod.: 710193
EAN: 4008455029115
 
6.29 EUR
25.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dr. Beckmann čistiaca pasta na sklokeramiku je špeciálne vyvinutá pre šetrné a účinné čistenie sklokeramických a indukčných varných dosiek.
Real Green Clean Plochy multifunkčný prostriedok rozprašovač 500 g
Zenit Real
Real Green Clean Plochy multifunkčný prostriedok rozprašovač 500 g
Kód: 81212
Kód dod.: 712212
EAN: 8594004375698
100%
3.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multifunkční prostředek na všechny plochy v domácnosti.
SAVO na podlahy a povrchy vôňa oceánu, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy a povrchy vôňa oceánu, 750 ml
Kód: 88639
Kód dod.: 700369
EAN: 8710908103636
77%
2.82 EUR
3.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na podlahy a iné umývateľné povrchy (napr. dlaždice, laminát, plasty apod.). S príjemnou vôňou oceánu.
Dettol General Cleaning Liquid antibakteriálny čistič povrchov sprej, 500 ml
Dettol
Dettol General Cleaning Liquid antibakteriálny čistič povrchov sprej, 500 ml
Kód: 89328
Kód dod.: 724140
EAN: 5011417561928
100%
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dettol antibakteriálny sprej na povrchy ničí 99,9 % baktérií a vírusov vrátane E. coli, Enterococcus hirae, Staphylococcus aureus, Pseudemonas aeruginosa a vírusu chrípky.
Frosch EKO levanduľa hygienický čistič, 500 ml
Frosch®
Frosch EKO levanduľa hygienický čistič, 500 ml
Kód: 2602626
Kód dod.: 717244
EAN: 9001531914935
 
3.76 EUR
3.77 EUR
7.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Frosch EKO funguje ako čistič WC a čistič kúpeľní.
AKCE
Frosch Levanduľa tekutý piesok, ekologický, 500 ml
Frosch®
Frosch Levanduľa tekutý piesok, ekologický, 500 ml
Kód: 2602625
Kód dod.: 738073
EAN: 4009175941633
 
2.47 EUR
4.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňuje všetky druhy nečistôt, ako mastnotu, zvyšky mydla a vodný kameň zo všetkých keramických, smaltovaných, nerezových a sklenenej povrchov.
AKCE
Balhome ocotový čistič na kúpeľne s vôňou mäty 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome ocotový čistič na kúpeľne s vôňou mäty 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502071
Kód dod.: 712290
EAN: 8591235101676
100%
2.16 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome ocotový čistič na kúpeľne je účinný pomocník pre každodenné upratovanie. Vďaka prírodnej sile octu ľahko odstraňuje vodný kameň, mydlové usadeniny i špinu z povrchov v kúpeľni.
Real Gold, čistiaci prostriedok na kúpeľne, s luxusnou parfumáciou, 550gr
Zenit Real
Real Gold, čistiaci prostriedok na kúpeľne, s luxusnou parfumáciou, 550gr
Kód: 2502172
Kód dod.: 712283
EAN: 8594004377081
 
3.90 EUR
7.09EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci prostriedok na kúpeľne s luxusnou vôňou a rozprašovačom.
Larrin Deo Orient vonný koncentrát na WC a kúpeľne, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin Deo Orient vonný koncentrát na WC a kúpeľne, 500 ml
Kód: 2503735
Kód dod.: 700200
EAN: 8595000911699
 
5.63 EUR
11.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok s orientálnou vôňou, určený na dezodoráciu čistených a ošetrovateľných priestorov (WC, podláh, stien), ktoré nie sú často oplachované vodou. Prekrýva nepríjemné pachy.
HG odstraňovač plesní, 500 ml
HG
HG odstraňovač plesní, 500 ml
Kód: 2504098
Kód dod.: H06101
EAN: 8711577014636
 
9.50 EUR
19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok HG odstraňovač plesní odstráni už za 30 minút čierne škvrny od plesní, vlhkosti a poveternostných vplyvov, ktoré vznikajú často v silikónových škárach medzi vaňou a stenou, v sprchovom kúte alebo na omietke.
Hlubna Ava čistiaci piesok na vaňe, 550 g
Hlubna - Ava
Hlubna Ava čistiaci piesok na vaňe, 550 g
Kód: 07462
Kód dod.: 740042
EAN: 8594003013089
100%
1.43 EUR
2.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný čistiaci piesok na umývanie smaltovaných vaňí, umývadiel, dlaždíc a iných sanitárnych zariadení. S vôňou citrusov.
Larrin čistič kuchyne, rozprašovač, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin čistič kuchyne, rozprašovač, 500 ml
Kód: 46978
Kód dod.: 712100
EAN: 8595000911569
90%
3.25 EUR
6.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prípravok na všetky umývateľné plochy. Spoľahlivo a rýchlo odstraňuje mastnotu a ostatné nečistoty.
Druchema Mefisto odmašťovač na rúry, grily a sporáky, rozprašovač, 500 ml
Druchema Mefisto®
Druchema Mefisto odmašťovač na rúry, grily a sporáky, rozprašovač, 500 ml
Kód: 04239
Kód dod.: 706520
EAN: 8594825000779
90%
4.55 EUR
9.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mefisto odmašťovač na rúry, grily a sporáky, rozprašovač. Čistí nerezové, smaltované alebo glazované povrchy, ako sú sporáky, rúry, grily, riady a kuchynské obkladačky. Obsahuje príjemnú vôňu čerstvej limetky.
Hlubna Ava čistiaci piesok na vane, 400 g
Hlubna - Ava
Hlubna Ava čistiaci piesok na vane, 400 g
Kód: 07466
Kód dod.: 740043
EAN: 8594003013027
100%
0.91 EUR
2.28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný čistiaci piesok na umývanie smaltovaných vaní, umývadiel, dlaždíc a iných sanitárnych zariadení. S vôňou citrusov.
Cif krém Lemon tekutý piesok, 250 ml
Cif
Cif krém Lemon tekutý piesok, 250 ml
Kód: 07368
Kód dod.: 738024
EAN: 8712561560696
100%
1.25 EUR
5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cif Cream Lemon krémový abrazívny čistiaci prostriedok s citrónovou vôňou. Jednoducho uvoľní nečistoty a vyčistí aj zdánlivo nevyčistiteľné v celom dome vrátane moderných povrchov.
DENAS odmasťovač 500 ml
DENAS odmasťovač 500 ml
Kód: 2506475
Kód dod.: 340230
EAN: 8592474102653
 
8.19 EUR
8.20 EUR
16.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaný nepěnivý odmasťovací prostriedok bez hydroxidov k dokonalému odmasťovaniu povrchov.
Cink Cream Citron krémový čistiaci piesok 500 g
Cink
Cink Cream Citron krémový čistiaci piesok 500 g
Kód: 2600988
Kód dod.: 738044
EAN: 8594024345374
 
2.16 EUR
4.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémový čistiaci piesok Cink s unikátnou Nano Formulou výborne odstraňuje nečistoty aj mastnotu.
AKCE
Hlubna Ava Max na sprchové kouty, rozprašovač, 500 ml
Hlubna - Ava
Hlubna Ava Max na sprchové kouty, rozprašovač, 500 ml
Kód: 59018
Kód dod.: 740045
EAN: 8594003015342
100%
2.78 EUR
5.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nielenže dokonale odstráni usadený vodný kameň, ale jeho silikónová zložka zároveň zabráni jeho tvorbe vo forme zaschnutých kvapiek na povrchu zásteny.
Real na kúpelne čistič kúpeľní, 550 g
Zenit Real
Real na kúpelne čistič kúpeľní, 550 g
Kód: 07549
Kód dod.: 712282
EAN: 8594004376527
100%
3.25 EUR
5.91EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci prostriedok s kyselinou citrónovou pre žiarivo čistú kúpeľňu.
Green Wave Octový čistič, 1 l
Styl Larrin®
Green Wave Octový čistič, 1 l
Kód: 62523
Kód dod.: 712103
EAN: 8595000913662
100%
2.82 EUR
2.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dôkladne odstraňuje mastnoty, vodný kameň a mydlové nečistoty. Eliminovuje nepríjemné pachy v kuchyniach.
SAVO na podlahy a povrchy vôňa kvetín, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy a povrchy vôňa kvetín, 750 ml
Kód: 88638
Kód dod.: 700371
EAN: 8710908102059
100%
2.82 EUR
3.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo na podlahy a povrchy s príjemnou vôňou kvetín. Univerzálny čistiaci prípravok na podlahy a iné umývateľné povrchy (napr. dlaždice, laminát, plasty apod.).
Savo Profi na podlahy a povrchy Magnolia, 5 kg
Savo®
Savo Profi na podlahy a povrchy Magnolia, 5 kg
Kód: 1901609
Kód dod.: 700375
EAN: 8594005392908
100%
13.22 EUR
2.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo na podlahy a povrchy je prípravok na každodenné upratovanie plôch v kanceláriách, školách a škôlkach, zdravotníckych zariadeniach atď. Odstraňuje mastnotu a zaschnutú špinu.
Savo Profi Podlahy a povrchy Lemongrass čistiaci prostriedok dezinfekčné na každodenné upratovaní plôch 5 kg
Savo®
Savo Profi Podlahy a povrchy Lemongrass čistiaci prostriedok dezinfekčné na každodenné upratovaní plôch 5 kg
Kód: 1905519
Kód dod.: 700374
EAN: 8594005392892
100%
13.22 EUR
2.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo na podlahy a povrchy je přípravek ke každodennímu úklidu ploch v kancelářích, školách a školkách, zdravotnických zařízeních atd. Odstraňuje mastnotu a zaschlou špínu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.