sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AKCE
iO Casa Amica univerzálny čistič so amoniakom a alkoholom citrus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzálny čistič so amoniakom a alkoholom citrus, 1,85 l
Kód: 2306468
Kód dod.: 700501
EAN: 8056646091751
100%
2.85 EUR
1.54EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
IO CASA AMICA univerzálny a vysoko efektívny čistič s hygienizačným účinkom, ktorý využijete na upratovanie celého domu. Čistí a odmasťuje všetky typy domácich povrchov. Vďaka obsiahnutému amoniaku a alkoholu povrchy rýchlo usychajú a zostávajú bez šmúh.
AKCE
iO Casa Amica univerzálny čistič s čpavkom a alkoholom mošus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzálny čistič s čpavkom a alkoholom mošus, 1,85 l
Kód: 2305708
Kód dod.: 700502
EAN: 8056646091829
100%
2.85 EUR
1.54EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
IO CASA AMICA s vôňou citrusového ovocia - Univerzálny a vysoko efektívny čistič s hygienizujúcim účinkom, ktorý využijete na úklid celého domu.
Diava politúra svetlá leštenka na nábytok, 200 ml
Tatrachema Diava
Diava politúra svetlá leštenka na nábytok, 200 ml
Kód: 40993
Kód dod.: 707102
EAN: 8585003911772
 
2.16 EUR
10.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Diava politúra zanecháva vysoký dlhodobý lesk. Nábytok je potom odolný proti vode. Prípravok je vhodný na konzerváciu a leštenie svetlého nábytku. Váš nábytok bude žiariť čistotou a leskom.
Pronto 5v1 Multifunkčný čistič na rôzne povrchy, rozprašovač, 500 ml
Pronto®
Pronto 5v1 Multifunkčný čistič na rôzne povrchy, rozprašovač, 500 ml
Kód: 74720
Kód dod.: 708023
EAN: 5000204218480
70%
7.13 EUR
7.14 EUR
14.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
99 % prírodný, obsahuje 99% vody a lihu vyrobeného kvasením obilnín. Čistí rôzne povrchy a odstraňuje prach. Zanecháva povrchy lesklé a bez šmúh.
Pronto Wood Classic, sprej proti prachu chrániaci drevo, leštidlo, 250 ml
Pronto®
Pronto Wood Classic, sprej proti prachu chrániaci drevo, leštidlo, 250 ml
Kód: 2503733
Kód dod.: 708004
EAN: 4000290903469
 
5.40 EUR
5.41 EUR
21.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale odstraňuje prach, škvrny a odtlačky. Obsahuje antistatické zložky, ktoré zabraňujú opätovnému usadzovaniu prachu.
AKCE
SIDOLUX Nábytek všechny povrchy MAGNOLIA rozprašovač 400 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX Nábytek všechny povrchy MAGNOLIA rozprašovač 400 ml
Kód: 2107917
Kód dod.: 709152
EAN: 5902986210068
 
3.51 EUR
8.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok veľmi príjemne vonia a jeho použitie je veľmi jednoduché a príjemné vďaka nádobke, ktorá má rozprašovač a praktický tvar.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Pronto 5v1 Multifunkčný Anti-Dust Jasmine sprej proti prachu, 250 ml
Pronto®
Pronto 5v1 Multifunkčný Anti-Dust Jasmine sprej proti prachu, 250 ml
Kód: 03952
Kód dod.: 709003
EAN: 4000290912683
100%
5.40 EUR
5.41 EUR
21.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pronto multifunkčný sprej s vôňou jazmínu dokonale odstraňuje prach, šmuhy a odtlačky. Obsahuje antistatické zložky, ktoré zabraňujú opätovnému usadzovaniu prachu.
Alex Renovátor nábytku s aromatickou citrusovou vôňou extra starostlivosti, 250 ml
Alex®
Alex Renovátor nábytku s aromatickou citrusovou vôňou extra starostlivosti, 250 ml
Kód: 86880
Kód dod.: 707010
EAN: 8411660520807
100%
3.25 EUR
13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S prírodným výťažkom zo dreva zabezpečuje maximálnu starostlivosť a renováciu a ochranu, takže vyzerá ako nový. Krém s jednoduchou aplikáciou.
AKCE
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino 5 l
Lavon
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino 5 l
Kód: 2508115
Kód dod.: 735060
EAN: 8594187143749
 
11.94 EUR
11.95 EUR
2.39EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino je koncentrovaný prostriedok pre efektívne čistenie a údržbu dreveného aj laminovaného nábytku.
SAVO na podlahy drevo a laminát, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy drevo a laminát, 750 ml
Kód: 88637
Kód dod.: 702111
EAN: 8710908103810
97%
2.80 EUR
3.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistiaci prostriedok vhodný na čistenie všetkých typov umývateľných drevených a laminátových povrchov – parkiet, nábytku, okenných rámov, dverí atď.
AKCE
Well Done čistič na nábytok s včelím voskom, 750 ml
Well Done
Well Done čistič na nábytok s včelím voskom, 750 ml
Kód: 1804657
Kód dod.: 707166
EAN: 5998466116241
100%
3.59 EUR
4.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci prostriedok na nábytok s včelím voskom čistí a ošetruje drevené a laminované povrchy a po jeho použití je ošetrený povrch lesklejší, čistejší a príjemne voňavý.
Pronto Lemon sprej proti prachu, 250 ml
Pronto®
Pronto Lemon sprej proti prachu, 250 ml
Kód: 2601104
Kód dod.: 708010
EAN: 5000204150131
 
5.40 EUR
5.41 EUR
21.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvyšuje lesk a oživuje vzhľad väčšiny tvrdých povrchov v celej domácnosti. Odstraňuje prach a odtlačky prstov.
Diava politúra červená leštidlo na nábytok, 200 ml
Tatrachema Diava
Diava politúra červená leštidlo na nábytok, 200 ml
Kód: 03904
Kód dod.: 707101
EAN: 8585003910263
90%
2.16 EUR
10.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté leštidlo na drevo a drevený nábytok, prípravok čistí a leští nábytok, zanecháva vysoký dlhodobý lesk a je odolný voči vode. Prípravok je vhodný na konzerváciu a leštenie nábytku.
Alex Proti prachu antistatický na všetky povrchy s vôňou jazmínu a korenia, 400 ml
Alex®
Alex Proti prachu antistatický na všetky povrchy s vôňou jazmínu a korenia, 400 ml
Kód: 81077
Kód dod.: 709089
EAN: 8411660521583
80%
3.89 EUR
9.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí všetky typy povrchov: nový i starý nábytok, lakovaný nábytok, nábytok zo dreva i lamina, kožu, mramor, žulu, sklo a pod.
Pronto vyživujúci olej na oživenie povrchov sprej, 250 ml
Pronto®
Pronto vyživujúci olej na oživenie povrchov sprej, 250 ml
Kód: 1808907
Kód dod.: 709006
EAN: 5000204011562
 
5.40 EUR
5.41 EUR
21.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyživujúci olej na obnovenie povrchov, chráni drevo a zvyšuje jeho prirodzený lesk.
Fixinela Perfekt pre univerzálne utierky, 30 ks
Tatrachema Fixinela®
Fixinela Perfekt pre univerzálne utierky, 30 ks
Kód: 2101597
Kód dod.: 709730
EAN: 8585003992139
 
1.94 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Utierky sú určené na čistenie plastových, keramických a sklenených povrchov, povrchov z nerezovej ocele, plastového a čalúneného nábytku.
Diava leštiaci krém na nábytok so včelím voskom, 200 ml
Tatrachema Diava
Diava leštiaci krém na nábytok so včelím voskom, 200 ml
Kód: 2204625
Kód dod.: 707105
EAN: 8585003912595
 
1.94 EUR
9.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Diava krém na nábytok je jemná čistiaca a leštiaca emulzia s príjemnou vôňou na všetky druhy nábytku, ktorý vytvára ochranný film a zanecháva prirodzený vzhľad. Nábytok renovuje a leští.
Alex Aerosol Renovátor nábytku proti prachu arganový olej a cedr, 400 ml
Alex®
Alex Aerosol Renovátor nábytku proti prachu arganový olej a cedr, 400 ml
Kód: 66476
Kód dod.: 709087
EAN: 8411660180568
 
3.89 EUR
9.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S prírodným výťažkom zo dřeva zabezpečuje starostlivosť a renováciu, ktorú nábytok potrebuje. Vďaka jeho antistatickým zložkám zanecháva nábytok čistejší dlhšie.
Pronto 5v1 Multifunkčný Anti-Dust Limetka sprej proti prachu, 250 ml
Pronto®
Pronto 5v1 Multifunkčný Anti-Dust Limetka sprej proti prachu, 250 ml
Kód: 03958
Kód dod.: 709005
EAN: 4000290903582
 
5.40 EUR
5.41 EUR
21.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pronto multifunkčný sprej s vôňou limetky dokonale odstraňuje prach, šmúhy a odtlačky. Obsahuje antistatické zložky, ktoré zabraňujú opätovnému usadzovaniu prachu.
Pronto Aloe Vera expert care čistič na dřevo, 500 ml
Pronto®
Pronto Aloe Vera expert care čistič na dřevo, 500 ml
Kód: 74721
Kód dod.: 708024
EAN: 5000204826166
100%
7.13 EUR
7.14 EUR
14.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňuje všetky prachové alergény vrátane zvieracích.
Ecover multifunkčný čistič do domácnosti, 500 ml
Ecover
Ecover multifunkčný čistič do domácnosti, 500 ml
Kód: 2204101
Kód dod.: 711995
EAN: 5000204255485
 
7.36 EUR
14.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty ECOVER sú šetrné k životnému prostrediu a ich spotrebiteľom a tiež veľmi účinné. Nie sú testované na zvieratách a ich zloženie sa skladá len z rastlinných či minerálnych zložiek.
Frosch čistič na drevo, 750 ml
Frosch®
Frosch čistič na drevo, 750 ml
Kód: 2602627
Kód dod.: 706542
EAN: 4001499921629
 
4.76 EUR
6.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre intenzívne čistenie a údržbu všetkých drevených povrchov a podláh.
Diava s včelím voskom, pre čistenie a leštenie nábytku, konzervuje, 300 ml
Tatrachema Diava
Diava s včelím voskom, pre čistenie a leštenie nábytku, konzervuje, 300 ml
Kód: 55055
Kód dod.: 707115
EAN: 8585003911987
100%
3.25 EUR
9.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Diava sprej s obsahom včelieho vosku je čistiaci a leštiaci prípravok na všetky druhy nábytku. Na nábytku vytvára ochranný film a vyživuje drevo. Vhodný na parkety, laminátovú a PVC podlahu a podlahu zo dreva a mramoru. Zanecháva prirodzený vzhľad nábytku.
AKCE
SIDOLUX NÁBYTOK VŠETKY POVRCHY CLASSIC rozprašovač 400 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX NÁBYTOK VŠETKY POVRCHY CLASSIC rozprašovač 400 ml
Kód: 58126
Kód dod.: 709149
EAN: 5902986201905
100%
3.51 EUR
8.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SIDOLUX Nábytok Classic je praktický čistiaci prostriedok v rozprašovači, ktorý odstraňuje prach a škvrny, pomáha obmedziť opätovné usadzovanie prachu a dodáva ošetrovaným povrchom prirodzený lesk.
AKCE
Hlubna Renova krémová leštěnka, 500 ml
Hlubna - Renova
Hlubna Renova krémová leštěnka, 500 ml
Kód: 2102268
Kód dod.: 707131
EAN: 8594003011139
 
3.08 EUR
6.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémová leštěnka vhodná na ošetrenie a regeneráciu všetkých druhov nábytku, plastových povrchov, vrátane palubných dosiek áut.
Diava vlhčené utierky na nábytok, 30 ks
Tatrachema Diava
Diava vlhčené utierky na nábytok, 30 ks
Kód: 1907276
Kód dod.: 709716
EAN: 8585003992061
 
1.94 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí a odstraňuje prach zo všetkých druhov nábytku. Vytvára antistatickú vrstvu. Chráni nábytok pred usadzovaním prachu.
Pronto Wood Classic sprej proti prachu na drevo, 300 ml
Pronto®
Pronto Wood Classic sprej proti prachu na drevo, 300 ml
Kód: 2505222
Kód dod.: 708006
EAN: 5000204922547
 
5.40 EUR
5.41 EUR
18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale odstraňuje prach, škvrny a odtlačky. Obsahuje antistatické zložky. Určený na drevené povrchy.
Pronto Extra Care krém na nábytok leštidlo proti prachu, 200 ml
Pronto®
Pronto Extra Care krém na nábytok leštidlo proti prachu, 200 ml
Kód: 2108302
Kód dod.: 707002
EAN: 5000204158465
 
5.40 EUR
5.41 EUR
27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný na všetky druhy ošetreného i neupraveného dreva. Pronto Extra Care obsahuje včelí vosk, ktorý konzervuje a chráni drevo.
SIDOLUX nábytek RENOVÁCIA DREVO mandle 300 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX nábytek RENOVÁCIA DREVO mandle 300 ml
Kód: 2501817
Kód dod.: 709155
EAN: 5902986261107
 
3.68 EUR
12.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umožňuje navrátiť dávno stratený lesk nábytku z dreva, dyhy alebo laminátu.
Pronto Multi Surface Original multifunkčná leštička proti prachu, 250 ml
Pronto®
Pronto Multi Surface Original multifunkčná leštička proti prachu, 250 ml
Kód: 2503014
Kód dod.: 709001
EAN: 4000290903506
 
5.40 EUR
5.41 EUR
21.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pronto Multi Surface dokonale odstraňuje prach, šmouhy a otisky. Obsahuje antistatické zložky, ktoré zabraňujú opätovnému usadzovaniu prachu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.