sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
-1%Zľava
ZUBNÁ PASTA ODOL CLASSIC 75 ML NOVÝ 1382
Odol®
ZUBNÁ PASTA ODOL CLASSIC 75 ML NOVÝ 1382
Kód: 2603400
Kód dod.: 885169
EAN: 5054563311382
 
1.72 EUR
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Extra Fresh kompletná ochrana, zubná pasta, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Extra Fresh kompletná ochrana, zubná pasta, 75 ml
Kód: 1802457
Kód dod.: 885204
EAN: 5054563948328
 
5.62 EUR
74.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Parodontax Extra Fresh pomáha zastaviť a predchádzať krvácaniu z ďasien a zároveň udržuje v ústach pocit čistoty a sviežosti po mnoho hodín.
AKCE
Coraga fixačný krém pre svieži dych, 40 g
Corega
Coraga fixačný krém pre svieži dych, 40 g
Kód: 61737
Kód dod.: 900017
EAN: 5054563214157
 
4.33 EUR
108.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Svieži Extra Silný – fixačný krém pre pevné držanie zubnej náhrady.
AKCE
Sensodyne Advanced White zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced White zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601448
Kód dod.: 885404
EAN: 5054563287540
 
5.45 EUR
72.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Advanced White zubná pasta je určená pre citlivé zuby a belší vzhľad zubov.
AKCE
Parodontax ústna voda Active Gum Health Fresh Mint, 500 ml
Parodontax®
Parodontax ústna voda Active Gum Health Fresh Mint, 500 ml
Kód: 2601437
Kód dod.: 889053
EAN: 5054563051332
 
6.92 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Active Gum Health Fresh Mint ústna voda s fluoridom bez alkoholu. Používajte ako každodennú súčasť pravidelnej starostlivosti o Vašu ústnu dutinu. Pomôže Vám udržať zdravšie ďasná a silnejšie zuby.
AKCE
Parodontax ústna voda Active Gum Health Herbal Mint, 500 ml
Parodontax®
Parodontax ústna voda Active Gum Health Herbal Mint, 500 ml
Kód: 2601438
Kód dod.: 889055
EAN: 5054563068491
 
6.92 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zdravé ďasná sú základom zdravých zubov. Aktívne bojuje s baktériami zubného plaku, vytvára ochrannú vrstvu, a tým pomáha predchádzať opakovanému usadzovaniu plaku.
AKCE
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601449
Kód dod.: 885405
EAN: 5054563287502
 
5.45 EUR
72.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubná pasta je určená pre citlivé zuby a pomáha podporiť belší vzhľad zubov.
AKCE
Parodontax Posilnenie a ochrana ďasien Fresh Mint zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Posilnenie a ochrana ďasien Fresh Mint zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Kód: 2601447
Kód dod.: 885403
EAN: 5054563206299
 
6.32 EUR
84.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Posilnenie a ochrana ďasien zubná pasta je určená na starostlivosť o ďasná a každodennú hygienu.
Sensodyne Pronamel Junior zubná pasta pre deti 6-12 rokov 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Junior zubná pasta pre deti 6-12 rokov 75 ml
Kód: 2603088
Kód dod.: 885418
EAN: 5054563298072
 
4.24 EUR
84.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Pronamel Junior zubná pasta pre deti 6–12 rokov, 75 ml bola vyvinutá v spolupráci so zubnými lekármi špeciálne pre deti vo veku 6 až 12 rokov.
AKCE
Parodontax Herbal Fresh zubná pasta, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Herbal Fresh zubná pasta, 75 ml
Kód: 1907776
Kód dod.: 885203
EAN: 5054563949103
 
4.16 EUR
55.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta parodontax Herbal Fresh obsahuje hydrogenuhličitan sodný a je u nej klinicky preukázané, že pomáha zastaviť a predchádzať krvácaniu ďasien pri pravidelnom používaní 2x denne.
Odol Plus Fresh Feel zubná pasta s fluoridom 75 ml
Odol®
Odol Plus Fresh Feel zubná pasta s fluoridom 75 ml
Kód: 2405705
Kód dod.: 885139
EAN: 5054563010315
 
1.51 EUR
20.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odol Plus Fresh Feel je zubná pasta s fluoridom pre zdravé ďasná a zuby.
AKCE
Corega fixačný krém bez príchute extra silný XL, 70 g
Corega
Corega fixačný krém bez príchute extra silný XL, 70 g
Kód: 2308897
Kód dod.: 900005
EAN: 5054563081834
 
7.18 EUR
102.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačný krém Corega Ochrana ďasien poskytuje komfort prichytenia náhrady ako ostatné fixačné krémy Corega, ale zároveň chráni ďasná pred podráždením od nosenia zubnej náhrady.
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti mäkký Tlapková patrola, 3-6 rokov, 1 ks
Odol®
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti mäkký Tlapková patrola, 3-6 rokov, 1 ks
Kód: 2508810
Kód dod.: 897084
EAN: 5054563270436
 
1.72 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detský zubný kartáčik Odol Perlička s motívom obľúbenej Tlapkovej patroly je určený pre deti vo veku 3 až 6 rokov.
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti extra mäkký, 0-2 roky 1 ks
Odol®
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti extra mäkký, 0-2 roky 1 ks
Kód: 2508094
Kód dod.: 897083
EAN: 5054563237149
 
1.72 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubný kartáčik Odol Perlička je špeciálne navrhnutý pre najmenšie deti vo veku od 0 do 2 rokov.
AKCE
Elmex Sensitive Clinical Expert zubná pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Clinical Expert zubná pasta 75 ml
Kód: 2600968
Kód dod.: 885352
EAN: 8718951716384
 
4.11 EUR
54.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto špeciálne vyvinutá zubná pasta je ideálna pre osoby s citlivými zubami a poskytuje trvalú ochranu pri každodennom čistení. Využíva klinicky overenú technológiu PRO-ARGIN, odporúčaná zubnými lekármi, ktorá účinne chráni citlivé zuby.
AKCE
Parodontax Whitening zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Whitening zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Kód: 2601446
Kód dod.: 885402
EAN: 5054563206275
 
6.32 EUR
84.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Whitening zubná pasta je určená pre starostlivosť o ďasná a belší vzhľad zubov.
AKCE
Sensodyne Kompletná ochrana Cool Mint zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Kompletná ochrana Cool Mint zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601450
Kód dod.: 885406
EAN: 5054563245427
 
5.45 EUR
72.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Kompletná ochrana zubná pasta je určená pre citlivé zuby a každodennú starostlivosť.
AKCE
Parodontax mezizubné kefky rovné vel. 2 (0,5 mm), 6 ks
Parodontax®
Parodontax mezizubné kefky rovné vel. 2 (0,5 mm), 6 ks
Kód: 2601453
Kód dod.: 896544
EAN: 5054563265371
 
4.98 EUR
0.83EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax mezizubné kefky veľkosti 2 sú vhodné pre čistenie mezizubných priestorov.
AKCE
Corega extra silný, fixačný krém na zubné náhrady, 40 g
Corega
Corega extra silný, fixačný krém na zubné náhrady, 40 g
Kód: 39478
Kód dod.: 900003
EAN: 5999518572060
 
4.33 EUR
108.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ak hľadáte extra silné 3D držanie vo všetkých 3 smeroch s prirodzenejším pocitom, už nehľadajte ďalej.
AKCE
Parodontax zubná pasta Whitening proti krvácaniu ďasien a s bieliacim účinkom, 75 ml
Parodontax®
Parodontax zubná pasta Whitening proti krvácaniu ďasien a s bieliacim účinkom, 75 ml
Kód: 60049
Kód dod.: 885202
EAN: 5054563227706
100%
3.63 EUR
48.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta parodontax Whitening jemne odstraňuje škvrny na zuboch, pomáha obnovovať ich prirodzenú belosť a zároveň pomáha zastaviť a predchádzať krvácaniu z ďasien.
AKCE
Parodontax Extra Fresh zubná pasta zabraňujúca krvácaniu ďasien, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Extra Fresh zubná pasta zabraňujúca krvácaniu ďasien, 75 ml
Kód: 71198
Kód dod.: 885206
EAN: 5054563950154
90%
3.63 EUR
48.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta parodontax Extra Fresh pomáha zastaviť a predchádzať krvácaniu z ďasien a zároveň udržuje v ústach pocit čistoty a sviežosti po mnoho hodín.
AKCE
Sensodyne Rapid Relief Whitening rýchla úľava, zubná pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Rapid Relief Whitening rýchla úľava, zubná pasta, 75 ml
Kód: 1706541
Kód dod.: 885119
EAN: 5054563231918
100%
5.45 EUR
72.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta, ktorá uľaví od bolesti citlivých zubov do 60 sekúnd a zároveň belí Vašu zubnú sklovinu a pomáha predchádzať tvorbe škvŕn.
AKCE
Sensodyne Fluoride zubná pasta 2x75 ml
Sensodyne
Sensodyne Fluoride zubná pasta 2x75 ml
Kód: 2601269
Kód dod.: 885316
EAN: 5054563186942
 
7.10 EUR
47.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Fluoride je zubná pasta pre citlivé zuby, ktorá pri každodennom používaní pomáha chrániť pred citlivosťou aj zubným kazom.
AKCE
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601451
Kód dod.: 885407
EAN: 5054563232953
 
5.81 EUR
77.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Repair & Protect zubná pasta je určená pre citlivé zuby a každodennú starostlivosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.