sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Sensodyne zubná niť expandujúca, 30 m
Sensodyne
Sensodyne zubná niť expandujúca, 30 m
Kód: 33110
Kód dod.: 899020
EAN: 5000347084065
 
4.33 EUR
0.14EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemne voskované stlačené vlákna sú uzpôsobené na jednoduché zavedenie do mezizubných priestorov, kde dochádza k expanzii ich objemu a tým k dôkladnému vyčisteniu.
AKCE
Sensodyne Pronamel zubná pasta Kids, 50 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel zubná pasta Kids, 50 ml
Kód: 2404790
Kód dod.: 888026
EAN: 5054563219534
 
4.24 EUR
84.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Odol Perlička modrá je určená pre deti od 3 rokov. Je špeciálne vyvinutá pre mliečne zúbky a vďaka obsahu fluoridu napomáha predchádzať zubnému kazu.
Parodontax Whitening zubná pasta 2 x 75ml
Parodontax®
Parodontax Whitening zubná pasta 2 x 75ml
Kód: 2500911
Kód dod.: 885268
EAN: 5054563194398
 
7.13 EUR
7.14 EUR
43.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta parodontax Whitening jemným odstraňovaním povrchových škvŕn pomáha obnoviť prirodzenú bielosť zubov.
Sensodyne zubná pasta Clinical Repair Active Clean 75 ml
Sensodyne
Sensodyne zubná pasta Clinical Repair Active Clean 75 ml
Kód: 2601101
Kód dod.: 885262
EAN: 5054563207142
 
8.01 EUR
106.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne zubná pasta Clinical Repair Active Clean pri pravidelnom používaní dvakrát denne zmierňuje bolesť citlivých zubov.
Sensodyne zubná pasta Clinical Repair Active White 75 ml
Sensodyne
Sensodyne zubná pasta Clinical Repair Active White 75 ml
Kód: 2601102
Kód dod.: 885263
EAN: 5054563207241
 
8.01 EUR
106.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta, ktorá spája starostlivosť o citlivé zuby s jemným bieliacim účinkom pre zdravší a prirodzene žiarivý úsmev.
AKCE
Sensodyne Clinical White zubná pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Clinical White zubná pasta 75 ml
Kód: 2601168
Kód dod.: 885271
EAN: 5054563236722
 
7.96 EUR
106.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bieliaca zubná pasta Sensodyne Clinical White Stain Protector spája klinicky overené bielenie s každodenným komfortom. Zloženie s dusičnanom draselným zaisťuje celodennú ochranu pred citlivosťou aj svieži dych po každom použití.
AKCE
Sensodyne Repair & Protect Whitening zubná pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect Whitening zubná pasta, 75 ml
Kód: 69949
Kód dod.: 885220
EAN: 5054563234247
 
5.81 EUR
77.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Miesta odhaleného dentínu sú príčinou citlivých zubov. So zubnou pastou Sensodyne Repair & Protect Whitening je možné tieto miesta opraviť.
Parodontax Whitening kompletná ochrana, zubná pasta, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Whitening kompletná ochrana, zubná pasta, 75 ml
Kód: 1802458
Kód dod.: 885207
EAN: 5054563227553
100%
5.62 EUR
74.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Parodontax Whitening jemne odstraňuje škvrny na zuboch, pomáha obnovovať prirodzenú belosť a zároveň pomáha zastaviť a predchádzať krvácaniu z ďasien. Nová parodontax Kompletná ochrana Whitening je viac než bežná zubná pasta.
AKCE
Corega Power Max fixačný krém na zubné náhrady bez príchute 40 g
Corega
Corega Power Max fixačný krém na zubné náhrady bez príchute 40 g
Kód: 1803451
Kód dod.: 900021
EAN: 5054563036100
 
6.15 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Power Max je fixačný krém pre čiastočné aj úplné snímateľné zubné náhrady, ktorý zaisťuje maximálnu fixáciu a pohodlie po celý deň.
AKCE
Parodontax Gentle Clean Extra Soft extra mäkká zubná katáček pre krvácajúce ďasná, triopack
Parodontax®
Parodontax Gentle Clean Extra Soft extra mäkká zubná katáček pre krvácajúce ďasná, triopack
Kód: 1806762
Kód dod.: 895186
EAN: 5054563049889
 
9.61 EUR
3.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Usazování plaku může způsobovat problémy s dásněmi. Zubní kartáček parodontax je speciálně navržen pro lidi s krvácejícími dásněmi. Jeho extra jemná vlákna jsou šetrná k dásním, ale účinná pro odstraňování plaku.
AKCE
Sensodyne White kompletná ochrana zubná pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne White kompletná ochrana zubná pasta 75 ml
Kód: 2508983
Kód dod.: 885291
EAN: 5054563242983
 
5.45 EUR
72.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne White Kompletná ochrana je zubná pasta určená pre každodennú starostlivosť o citlivé zuby. Ponúka kompletnú ochranu ústnej dutiny a zároveň pomáha udržiavať prirodzenú belosť zubov.
AKCE
Sensodyne Sensitivity & Gum Mätová zubná pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Sensitivity & Gum Mätová zubná pasta 75 ml
Kód: 2508919
Kód dod.: 885277
EAN: 5054563231819
 
5.45 EUR
72.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Sensitivity & Gum s novým zložením a mikropenou účinne chráni citlivé zuby a zároveň zmierňuje problémy s ďasnami. Jemná mätová príchuť poskytuje osviežujúci pocit a fluorid posilňuje zuby pre každodennú starostlivosť, aby boli silné a zdravé.
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť mäta, 0-2 roky, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť mäta, 0-2 roky, 50 ml
Kód: 2508787
Kód dod.: 888031
EAN: 5054563265821
 
1.72 EUR
34.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Odol Perlička s mätovou príchuťou je špeciálne vyvinutá pre najmenšie deti vo veku od narodenia do 2 rokov.
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť jahoda, 3-6 rokov, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť jahoda, 3-6 rokov, 50 ml
Kód: 2508811
Kód dod.: 888034
EAN: 5054563265807
 
1.72 EUR
34.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zábavné čistenie zúbkov s jahodovou príchuťou! Zubná pasta Odol Perlička je špeciálne vyvinutá pre deti vo veku 3 až 6 rokov, aby si ľahko a s chuťou osvojili správne návyky v starostlivosti o zuby.
AKCE
Sensodyne Clinical White Enamel zubná pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Clinical White Enamel zubná pasta, 75 ml
Kód: 2601169
Kód dod.: 885399
EAN: 5054563289377
 
7.96 EUR
106.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Clinical White Enamel zubná pasta je určená pre starostlivosť o citlivé zuby a ich vzhľad.
AKCE
Parodontax medzizubné kefky rovné vel. 0 (0,4 mm), 6 ks
Parodontax®
Parodontax medzizubné kefky rovné vel. 0 (0,4 mm), 6 ks
Kód: 2601452
Kód dod.: 896543
EAN: 5054563264855
 
4.98 EUR
0.83EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax medzizubné kefky veľkosti 0 sú určené pre čistenie medzizubných priestorov.
AKCE
Corega Antibakteriálne čistiace tablety 6 ks
Corega
Corega Antibakteriálne čistiace tablety 6 ks
Kód: 2602615
Kód dod.: A00927
EAN: EAN021
 
0 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Antibakteriálne sú čistiace tablety s aktívnym kyslíkom, určené na dôkladné a rýchle čistenie zubnej náhrady.
AKCE
Sensodyne Deep Clean Extra Soft zubný kartáčik Tripack, 3 ks
Sensodyne
Sensodyne Deep Clean Extra Soft zubný kartáčik Tripack, 3 ks
Kód: 2602654
Kód dod.: 895249
EAN: 5054563256812
 
9.09 EUR
3.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Deep Clean Extra Soft zubné kartáčiky pomáhajú šetrne a dôkladne čistiť zuby aj citlivé ďasná.
Parodontax zubný kartáčik Gentle Clean Extra Soft
Parodontax®
Parodontax zubný kartáčik Gentle Clean Extra Soft
Kód: 2601435
Kód dod.: 895174
EAN: 5054563048417
 
5.19 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pomáha odstrániť plak a predchádza problémom s ďasnami (pri čistení dvakrát denne). Odporúčaná výmena zubného kartáčka je každé tri mesiace.
AKCE
Sensodyne Repair & Protect, zubná kefka, mäkká
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect, zubná kefka, mäkká
Kód: 2601436
Kód dod.: 895178
EAN: 5054563029768
 
5.02 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná kefka Sensodyne pre citlivé zuby.
AKCE
Parodontax Icy Mint ústna voda na ochranu ďasien, 500 ml
Parodontax®
Parodontax Icy Mint ústna voda na ochranu ďasien, 500 ml
Kód: 2601440
Kód dod.: 889047
EAN: 5054563205551
 
6.92 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Icy Mint ústna voda je určená na starostlivosť o ďasná a každodennú ústnu hygienu. Pomáha udržať pocit čistoty a sviežosti v ústach.
AKCE
Corega Power Max Max Čistota tablety na čistenie zubných náhrad, 36 ks
Corega
Corega Power Max Max Čistota tablety na čistenie zubných náhrad, 36 ks
Kód: 2601441
Kód dod.: 900024
EAN: 5054563060174
 
6.15 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Power Max tablety na čistenie zubných náhrad pomáhajú odstrániť nečistoty a udržať náhrady čisté a svieže.
AKCE
Parodontax Interdental Extra Soft zubné kefky pre medzizubnú starostlivosť, tripack
Parodontax®
Parodontax Interdental Extra Soft zubné kefky pre medzizubnú starostlivosť, tripack
Kód: 2601455
Kód dod.: 895247
EAN: 5054563048523
 
9.61 EUR
3.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Interdental kefky sú určené na čistenie medzizubných priestorov.
-1%Zľava
ZUBNÁ PASTA ODOL HERBAL 75 ML NOVÉ 8306
Odol®
ZUBNÁ PASTA ODOL HERBAL 75 ML NOVÉ 8306
Kód: 2603297
Kód dod.: 885168
EAN: 5054563308306
 
1.72 EUR
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.