sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Corega Pro Cleanser Orthodontics tablety na čistenie rovnátek, 30 ks
Corega
Corega Pro Cleanser Orthodontics tablety na čistenie rovnátek, 30 ks
Kód: 2601443
Kód dod.: 900026
EAN: 5054563286000
 
6.19 EUR
0.21EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Pro Cleanser Orthodontics tablety sú určené na čistenie rovnátek a ortodontických pomôcok.
AKCE
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixáciu zubných náhrad, 40 g
Corega
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixáciu zubných náhrad, 40 g
Kód: 2601442
Kód dod.: 900025
EAN: 5054563209320
 
6.15 EUR
153.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Power Max krém na fixáciu zubných náhrad pomáha zabezpečiť ich pevné držanie a komfort pri nosení.
AKCE
Sensodyne Repair & Protect zubná pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect zubná pasta, 75 ml
Kód: 2102332
Kód dod.: 885219
EAN: 5054563234223
 
5.81 EUR
77.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pri čistení zubov dvakrát denne môže zubná pasta Sensodyne Repair & Protect opraviť citlivé zuby pre pretrvávajúcu ochranu proti citlivosti...
AKCE
Sensodyne Extra Whitening zubná pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Extra Whitening zubná pasta, 75 ml
Kód: 1802588
Kód dod.: 885275
EAN: 5054563232311
 
3.63 EUR
48.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Extra Whitening bieliaca pasta pre citlivé zuby s každodennou ochranou
AKCE
Sensodyne Expert Soft zubné kefky pre citlivé zuby, tripack
Sensodyne
Sensodyne Expert Soft zubné kefky pre citlivé zuby, tripack
Kód: 2601439
Kód dod.: 895187
EAN: 5054563030993
 
3.89 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Expert Soft zubné kefky sú určené na šetrné čistenie citlivých zubov.
AKCE
Corega Original fixačný krém na umelé zuby extra silný 2 x 40 g
Corega
Corega Original fixačný krém na umelé zuby extra silný 2 x 40 g
Kód: 2507701
Kód dod.: 900018
EAN: 8596149009568
 
7.32 EUR
183EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Original je extra silný fixačný krém, ktorý zabezpečuje spoľahlivú a dlhotrvajúcu fixáciu vašich zubných protéz po celý deň.
Odol Stoma Paradentol ústna voda bez alkoholu, 500 ml
Odol®  Stoma Paradentol®
Odol Stoma Paradentol ústna voda bez alkoholu, 500 ml
Kód: 2600045
Kód dod.: 889049
EAN: 5054563259066
 
3.89 EUR
7.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odol Stoma Paradentol ústna voda bez alkoholu je určená pre každodennú ústnu hygienu.
Parodontax Dásne + Dychtivosť & Citlivé Zuby Bielenie zubná pasta s fluoridom, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Dásne + Dychtivosť & Citlivé Zuby Bielenie zubná pasta s fluoridom, 75 ml
Kód: 2603060
Kód dod.: 885194
EAN: 5054563120434
 
2.73 EUR
36.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax ďasná + dych & citlivé zuby bojuje nielen s problémami s ďasnami, ale zameriava sa aj na zápach z úst a citlivosť zubov, ktoré môžu byť spôsobené problémami s ďasnami.
AKCE
Corega Power Max upevnenie + komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g
Corega
Corega Power Max upevnenie + komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g
Kód: 2602938
Kód dod.: 900027
EAN: 5054563123701
 
3.46 EUR
86.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Power Max Upevnenie + Komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g je fixačný krém určený pre čiastočné aj celkové zubné náhrady.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.