sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Odol Whitening zubná pasta Duo Pack, 2 × 75 ml
Odol®
Odol Whitening zubná pasta Duo Pack, 2 × 75 ml
Kód: 2602767
Kód dod.: 888048
EAN: 8596149010915
 
2.60 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odol Whitening zubná pasta pomáha odstraňovať povrchové škvrny zo zubov a podporuje belší úsmev v praktickom výhodnom balení.
-1%Zľava
Odol zubná pasta Whitening, 75 ml
Odol®
Odol zubná pasta Whitening, 75 ml
Kód: 2602766
Kód dod.: 888047
EAN: 5054563287946
 
1.72 EUR
1.73 EUR
22.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odol Whitening zubná pasta pomáha odstraňovať povrchové škvrny zo zubov a prispieva k belšiemu a žiarivejšiemu úsmevu.
Corega Svieži extra silný fixačný krém, 40 g
Corega
Corega Svieži extra silný fixačný krém, 40 g
Kód: 2602911
Kód dod.: 900009
EAN: 8590335008083
 
3.64 EUR
91EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačný krém so silnou mätovou príchuťou pre zubné náhrady až na 12 hodín.
-1%Zľava
Odol Naturals Herbal Fresh pasta na zuby, 75 ml
Odol®
Odol Naturals Herbal Fresh pasta na zuby, 75 ml
Kód: 13821
Kód dod.: 885149
EAN: 5054563198761
100%
1.72 EUR
1.73 EUR
22.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta obsahuje jedinečnú zmes prírodnej mäty piepornej a rastlinných bylín.
AKCE
Odol Junior detská zubná pasta, mätová, 95 % prírodná,  6-12 rokov, 50 ml
Odol®
Odol Junior detská zubná pasta, mätová, 95 % prírodná, 6-12 rokov, 50 ml
Kód: 2306889
Kód dod.: 888032
EAN: 5054563206312
80%
1.29 EUR
25.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odol zubná pasta Junior s fluoridom je špeciálne navrhnutá zubnými lekármi pre deti vo veku 6-12 rokov. Má sviežu mätovú príchuť a obsahuje 95 % zložiek prírodného pôvodu.
AKCE
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubná pasta pre ďasná a bielenie, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubná pasta pre ďasná a bielenie, 75 ml
Kód: 2601444
Kód dod.: 885400
EAN: 5054563275424
 
6.32 EUR
84.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubná pasta je určená pre starostlivosť o ďasná a belší vzhľad zubov.
AKCE
Parodontax Gums & Teeth Extra Soft zubné kefky pre ďasná, duopack
Parodontax®
Parodontax Gums & Teeth Extra Soft zubné kefky pre ďasná, duopack
Kód: 2601454
Kód dod.: 895246
EAN: 5054563269287
 
5.02 EUR
2.51EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Gums & Teeth zubné kefky sú určené pre šetrné čistenie zubov a ďasien.
AKCE
Parodontax Fluoride zubná pasta 75ml
Parodontax®
Parodontax Fluoride zubná pasta 75ml
Kód: 14178
Kód dod.: 885273
EAN: 5054563227539
 
3.63 EUR
48.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Fluoride zubná pasta vyvinutá špeciálne pre každodennú starostlivosť o ďasná, ktoré majú sklony ku krvácaniu.
AKCE
Corega Original extra silný fixačný krém na zubné náhrady XL, 70 g
Corega
Corega Original extra silný fixačný krém na zubné náhrady XL, 70 g
Kód: 2507775
Kód dod.: 900019
EAN: 5054563239518
 
7.18 EUR
102.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pevná fixácia a pohodlie po celý deň. Corega Original extra silný fixačný krém v praktickom XL balení (70 g) poskytuje spoľahlivé držanie zubnej náhrady až na 12 hodín.
AKCE
Sensodyne Pronamel zubná pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel zubná pasta, 75 ml
Kód: 59245
Kód dod.: 885216
EAN: 5054563211088
100%
3.63 EUR
48.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Sensodyne Pronamel pomáha chrániť zubnú sklovinu pred kyselinami obsiahnutými v potravinách.
Odol Classic ústna voda bez alkoholu 500 ml
Odol®
Odol Classic ústna voda bez alkoholu 500 ml
Kód: 2508548
Kód dod.: 889048
EAN: 5054563269096
 
3.89 EUR
7.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odol ústna voda s fluoridom Classic s antibakteriálnym účinkom pomáha odstraňovať až 99 % baktérií spôsobujúcich zápach z úst. Dostať sa aj medzi zuby do oblastí, kam zubná kefka nedosiahne.
Odol perlička ústna voda pre deti tlapková patrola 300 ml
Odol®
Odol perlička ústna voda pre deti tlapková patrola 300 ml
Kód: 2508092
Kód dod.: 889071
EAN: 5054563267108
 
2.60 EUR
8.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odol Perlička je jemná ústna voda špeciálne vyvinutá pre deti, ktorá pomáha udržiavať zdravé zuby a ďasná.
AKCE
Sensodyne Pronamel Whitening zubná pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Whitening zubná pasta 75 ml
Kód: 2600872
Kód dod.: 885276
EAN: 5054563211064
 
3.63 EUR
48.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Pronamel Whitening je zubná pasta špeciálne vyvinutá pre každodennú starostlivosť o citlivé zuby a oslabenú zubnú sklovinu.
Odol zubný kartáček, stredne mäkký, 2 ks
Odol®
Odol zubný kartáček, stredne mäkký, 2 ks
Kód: 51021
Kód dod.: 895072
EAN: 5054563188205
100%
2.60 EUR
1.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubný kartáček Odol klasický dokonale vyčistí zuby a díky odpruženému krčku FLEX je zároveň šetrný k ďasním. Unikátne odpružený krček Flex pomáha zmierniť nadmerný tlak a pomáha tak chrániť ďasná.
-1%Zľava
Odol Fluorid zubná pasta, 100 ml
Odol®
Odol Fluorid zubná pasta, 100 ml
Kód: 89406
Kód dod.: 885161
EAN: 5054563198808
97%
1.72 EUR
1.73 EUR
17.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Odol Fluorid je vhodná pre klinicky overenú fluoridovú prevenciu zubného kazu.
AKCE
Sensodyne Advanced Clean, zubná pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced Clean, zubná pasta, 75 ml
Kód: 101157
Kód dod.: 885212
EAN: 5054563014757
 
3.63 EUR
48.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Sensodyne Advanced Clean má špeciálne zloženie, ktoré prináša úľavu od citlivosti zubov. Keď sa zubná sklovina opotrebuje alebo keď ustúpia ďasná, dôjde k obnaženiu dentínu, ktorý je pod nimi.
AKCE
Sensodyne zubná pasta Fluoride, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne zubná pasta Fluoride, 75 ml
Kód: 77605
Kód dod.: 885211
EAN: 5054563186881
 
3.63 EUR
48.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta účinne znižuje citlivosť zubov a zároveň ich chráni proti vytváraniu zubného kazu.
AKCE
Parodontax Fluoride zubná pasta 2x75 ml
Parodontax®
Parodontax Fluoride zubná pasta 2x75 ml
Kód: 2601268
Kód dod.: 885315
EAN: 5054563194374
 
7.10 EUR
43.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Fluoride je zubná pasta s fluoridom určená pre každodenné čistenie zubov a starostlivosť o ďasná. Je navrhnutá tak, aby pomáhala odstraňovať zubný plak, ktorý je hlavnou príčinou problémov s ďasnami, ako je krvácanie alebo zápal.
-1%Zľava
Odol zubná pasta Classic 75 ml
Odol®
Odol zubná pasta Classic 75 ml
Kód: 13842
Kód dod.: 885160
EAN: 5054563198785
100%
1.72 EUR
1.73 EUR
22.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pri pravidelnom čistení pomáha Odol Classic účinne odstraňovať zubný povlak, je šetrný k zubnej sklovine a vďaka obsahu fluóru pomáha chrániť pred zubným kazom.
AKCE
Corega Bio Tabs čistiace tablety 30 ks
Corega
Corega Bio Tabs čistiace tablety 30 ks
Kód: 2601135
Kód dod.: 900023
EAN: 5054563286819
 
4.33 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Bio Tabs sú antibakteriálne čistiace tablety určené pre každodennú starostlivosť o snímateľné zubné náhrady. Poskytujú účinné a zároveň šetrné čistenie, ktoré pomáha udržať zubnú náhradu hygienicky čistú, sviežu a bez zápachu.
AKCE
Corega bez príchuti extra silný fixačný krém na zubné náhrady 40 g
Corega
Corega bez príchuti extra silný fixačný krém na zubné náhrady 40 g
Kód: 57017
Kód dod.: 900015
EAN: 5054563214010
 
4.33 EUR
108.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maximálna fixácia bez kompromisov. Corega Extra silný fixačný krém bez príchuti zabezpečí pevné držanie zubnej náhrady až na 12 hodín, a tým poskytne istotu a pohodlie po celý deň.
AKCE
Corega Whitening čistiace tablety 30 ks
Corega
Corega Whitening čistiace tablety 30 ks
Kód: 2509122
Kód dod.: 900022
EAN: 5054563287847
 
4.33 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Whitening Antibakteriálne tablety dôkladne vyčistia zubnú náhradu počas 3-5 minút. Pôsobí na škvrny a pomáhajú chrániť jej pôvodnú belosť. Sila tabliet prenikne aj na miesta, ktoré sú kefkou ťažko prístupné.
AKCE
Parodontax Aktívna obnova ďasien Fresh Mint zubná pasta pre zdravé ďasná, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Aktívna obnova ďasien Fresh Mint zubná pasta pre zdravé ďasná, 75 ml
Kód: 2601445
Kód dod.: 885401
EAN: 5054563282354
 
6.32 EUR
84.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Aktívna obnova ďasien zubná pasta je určená pre starostlivosť o ďasná a každodennú ústnu hygienu.
AKCE
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening zubná pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening zubná pasta 75 ml
Kód: 2508980
Kód dod.: 885279
EAN: 5054563231864
 
3.03 EUR
40.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening s novým zložením a mikropeneným pomáha chrániť citlivé zuby a zároveň zmierňovať problémy s ďasnami. Vytvára ochrannú vrstvu na citlivých miestach zubov. Pomáha odstraňovať bakteriálny zubný povlak.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.