sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Wellaflex lak na vlasy Ultra Strong (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Ultra Strong (5), 250 ml
Kód: 13172
Kód dod.: 860533
EAN: 4056800114047
 
3.89 EUR
15.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Wella Wellaflex Flexible Ultra Strong zafixuje váš účes po dlhú dobu a zabezpečí tak maximálnu kontrolu nad vašimi vlasmi.
Wellaflex tužidlo na vlasy Volume Extra strong (4), 200 ml
Wella®
Wellaflex tužidlo na vlasy Volume Extra strong (4), 200 ml
Kód: 45124
Kód dod.: 860560
EAN: 4056800674107
 
3.89 EUR
19.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chceli by ste svojim vlasom dodať patričný objem a dlhodobú fixáciu? Potom si vyberiete tužidlo na vlasy Wella.
Head & Shoulders Classic Clean šampón proti šupinám, 400ml
Head & Shoulders®
Head & Shoulders Classic Clean šampón proti šupinám, 400ml
Kód: 51448
Kód dod.: 845320
EAN: 5011321336049
100%
5.62 EUR
14.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Head & Shoulders Classic Clean šampón proti šupinám pre normálne vlasy. Zanecháva vaše vlasy čisté, ľahko upraviteľné a bez šupín. Zloženie Actizinc bojuje proti šupinám a vyživuje pokožku hlavy.
Gillette voda po holení Series Arctic Ice, 100 ml
Gillette®
Gillette voda po holení Series Arctic Ice, 100 ml
Kód: 09605
Kód dod.: 843184
EAN: 7702018620180
 
10.38 EUR
103.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gillette Series Arctic Ice voda po holení s vitamínom E má regeneračné a hydratačné účinky. Jej jedinečné zloženie vytvorí neviditeľnú ochrannú vrstvu, ktorá pokožke poskytne celodennú ochranu.
Lacoste Original Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Lacoste
Lacoste Original Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502111
Kód dod.: LC020C01
EAN: 3386460166928
 
56.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Eau De Lacoste L.12.12 Blanc je
Lacoste L.12.12 Silver Grey M edp 50ml    5891
Lacoste
Lacoste L.12.12 Silver Grey M edp 50ml 5891
Kód: 2502161
Kód dod.: LC018A02
EAN: 3386460165891
 
53.20 EUR
1 064EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Nová pánska vôňa Lacoste L.12.12 S
Persil Sensitive prací prášok pre citlivú pokožku, 18 praní, 990 g
Henkel Persil
Persil Sensitive prací prášok pre citlivú pokožku, 18 praní, 990 g
Kód: 2407197
Kód dod.: 759341
EAN: 9000101802689
 
9.09 EUR
0.51EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil Sensitive Gel efektívne odstraňuje škvrny a zároveň je šetrný k pokožke. S prírodnými mydlami a ľahkou vôňou mandľového mlieka je vhodný aj pre alergikov.
Swiffer Duster náhradné prachovky 9 kusov
Swiffer
Swiffer Duster náhradné prachovky 9 kusov
Kód: 2501003
Kód dod.: 588420
EAN: 8700216743563
100%
7.79 EUR
0.87EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
zbavte sa prachu, nečistôt a zvieracích chlupov ľahko a rýchlo s náhradnými prachovkami Swiffer. Vďaka tisícom nadýchaných vlákien tieto prachovky účinne zachytávajú prach a vlasy na všetkých typoch povrchov – bez ich vírenia po miestnosti.
Ariel kapsule na pranie Color, 60 ks
Ariel®
Ariel kapsule na pranie Color, 60 ks
Kód: 2501234
Kód dod.: 716183
EAN: 8700216765183
 
21.64 EUR
0.36EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ariel Color kapsule na pranie sú vysoko účinné pracie prostriedky vo forme rozpustných kapsúl, určené pre farebné prádlo.
Lenor Cotton Fresh vonné perličky do pračky 195 g, 15 dávok
Lenor®
Lenor Cotton Fresh vonné perličky do pračky 195 g, 15 dávok
Kód: 2501250
Kód dod.: 775350
EAN: 8700216732178
 
5.62 EUR
28.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lenor Cotton Fresh vonné perličky do pračky dodajú vašej bielizni dlhotrvajúcu sviežosť a jemnú bavlnennú vôňu.
Always Ultra Day Normal hygienické vložky s křidélky 10 kusů
Always®
Always Ultra Day Normal hygienické vložky s křidélky 10 kusů
Kód: 2501368
Kód dod.: 716866
EAN: 8700216861120
 
3.03 EUR
0.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Always Ultra Day Normal sú tenké a jemné hygienické vložky s krídelkami, ktoré poskytujú spoľahlivú ochranu po celý deň.
AKCE
Pantene darčekový set šampón 400 ml + 3 Minute Miracle kondicionér 220 ml
Pantene®
Pantene darčekový set šampón 400 ml + 3 Minute Miracle kondicionér 220 ml
Kód: 2600250
Kód dod.: 981238
EAN: 8006530042369
 
8.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pantene darčekový set obsahuje šampón a kondicionér 3 Minute Miracle pre každodennú starostlivosť o vlasy.
AKCE
Ariel Mountain Spring prací gel, 90 praní, 4,05 l
Ariel®
Ariel Mountain Spring prací gel, 90 praní, 4,05 l
Kód: 2601064
Kód dod.: 765301
EAN: 8006530146326
 
18.18 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ariel Mountain Spring prací gel je určený na pranie bielizne v práčke. Pomáha odstrániť bežné nečistoty a zanecháva bielizeň sviežu.
Old Spice Original sprchový gel, 400 ml
Old Spice
Old Spice Original sprchový gel, 400 ml
Kód: 1602036
Kód dod.: 797205
EAN: 4084500978881
100%
4.76 EUR
11.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel pre mužov s originálnou vôňou overenou generáciami pre skvelý pocit sviežosti a čistoty.
Hugo Boss Bottled Tonic toaletná voda pre mužov 100 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Tonic toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 1702676
 
EAN: 8005610255668
 
75.35 EUR
753.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevité korenená vôňa pre mužov uvedená na trh na jar 2017. Určená pre moderných mužov, ktorí usilu
Old Spice Whitewater sprchový gel, 400 ml
Old Spice
Old Spice Whitewater sprchový gel, 400 ml
Kód: 1704787
Kód dod.: 797208
EAN: 8700216856812
 
4.76 EUR
11.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel s veľmi sviežou a povzbudzujúcou vodnou vôňou.
Gillette Fusion holiaci strojček a 2 náhradné britvy
Gillette®
Gillette Fusion holiaci strojček a 2 náhradné britvy
Kód: 47891
Kód dod.: 6610050170/196499
EAN: 7702018866946
100%
12.98 EUR
6.49EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky holiaci strojček Gillette Fusion má 5 britov s povrchovou úpravou znižujúcou trenie, takže je pri holení takmer necítite.
Wellaflex tužidlo na vlasy Extra strong (4), 200 ml
Wella®
Wellaflex tužidlo na vlasy Extra strong (4), 200 ml
Kód: 13682
Kód dod.: 860561
EAN: 4056800114733
 
3.89 EUR
19.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Upevňovací prípravok Wella Wellaflex Flexible Extra Strong dodá vášmu účesu požadovaný tvar a objem.
AKCE
Naturella dámske vložky Ultra night, 7 ks
Naturella
Naturella dámske vložky Ultra night, 7 ks
Kód: 51745
Kód dod.: 0012301834/195684
EAN: 4015400435846
100%
1.60 EUR
0.23EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vložky Naturella s jemnou vôňou sú jedinečné vďaka svojej jemnej povrchovej vrstve podobnej bavlne obohatenej prúžkami s krémovým balzámom s výťažkami z harmančeka, ktoré pomôžu upokojiť vašu pokožku.
AKCE
Gillette Mach3 holiaci strojček + 2 hlavice
Gillette®
Gillette Mach3 holiaci strojček + 2 hlavice
Kód: 2102652
Kód dod.: 882015
EAN: 7702018020676
100%
7.36 EUR
3.68EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky manuálny holiaci strojček Gillette Mach3 má čepele pevnejšie ako oceľ, ktoré zostávajú dlhšie ostré (v porovnaní s holítkom Blue3). Balenie obsahuje strojček + 2 hlavice.
Hugo Boss Hugo Man toaletná voda pre mužov 40 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Hugo Man toaletná voda pre mužov 40 ml
Kód: 2202238
 
EAN: 3614229823783
 
44.88 EUR
1 122EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža - korenistá uvedená na trh v roku 1995. Vôňa mnohých rozmerov, čistá, jasná, nenapodobiteľná
AKCE
Wella Wellaflex Sweet Sensation Šampón na suché vlasy 180 ml
Wella®
Wella Wellaflex Sweet Sensation Šampón na suché vlasy 180 ml
Kód: 2203336
Kód dod.: 856902
EAN: 4064666235073
 
4.90 EUR
61.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampon Wellaflex Sweet Sensation obohacený o přírodní tapiokový škrob vám okamžitě osvěží vlasy a zanechá pocit čistých vlasů.
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Lacoste
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2401590
Kód dod.: LC014A01
EAN: 3386460149358
 
56.65 EUR
56.66 EUR
629.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvety - púdrová vôňa uvedená na trh v roku 2003. Pôvab nefalšovanej spontánnosti, príjemná, ľahká v
Lacoste pour Femme parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Lacoste
Lacoste pour Femme parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2404485
Kód dod.: LC014A03
EAN: 3386460149433
 
37.44 EUR
1 248EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová - pudrová vôňa uvedená na trh v roku 2003. Čar čistej spontánnosti, príjemná, jemná vôňa
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.