sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Gillette Venus Extra Comfort Sensitive jednorázové holítka, 3 ks
Gillette®
Gillette Venus Extra Comfort Sensitive jednorázové holítka, 3 ks
Kód: 2603316
Kód dod.: 882095
EAN: 8700216507004
 
3.25 EUR
1.08EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gillette Venus Extra Comfort Sensitive sú dámske jednorázové holítka so tromi britmi, výkyvnou hlavičkou a zvlhčujúcou páskou s aloe pre pohodlné holenie citlivej pokožky.
Jar na riad citrón, 900 ml
Jar
Jar na riad citrón, 900 ml
Kód: 99967
Kód dod.: 735083
EAN: 4015400795193
98%
3.46 EUR
3.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar je koncentrovaný prostriedok na ručné umývanie riadu. Vďaka účinnému zloženiu stačí malé množstvo prípravku na veľké množstvo riadu. Má dlhodobú aktívnu penu. Ľahko si poradí so znečisteným a mastnotou. Má príjemnú vôňu a je šetrný k rukám.
Gillette Satin Care gel na holenie pre ženy, 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care gel na holenie pre ženy, 200 ml
Kód: 74056
Kód dod.: 881172
EAN: 3014260223007
100%
5.62 EUR
28.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlhčujúci gel na holenie pre ženy zvláčni pokožku, uľahčí sklz strojčeka a zabezpečí dokonale hladké oholenie.
Gillette Sensitive pena na holenie, 300 ml
Gillette®
Gillette Sensitive pena na holenie, 300 ml
Kód: 09340
Kód dod.: 880159
EAN: 7702018617234
99%
3.46 EUR
17.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka svojej krémovej konzistencii sa ľahko rozotiera po pokožke. Pena na holenie Gillette Sensitive zanecháva pokožku tváre sviežu, hydratovanú a poskytuje jej potrebnú ochranu.
Ambi Pur osvěžovač vzduchu do kúpeľne Merlion Flower & Spring, 75 ml
Ambi Pur®
Ambi Pur osvěžovač vzduchu do kúpeľne Merlion Flower & Spring, 75 ml
Kód: 2007100
Kód dod.: 728037
EAN: 8700216014878
 
4.33 EUR
541.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélový osviežovač vzduchu, ktorý prinesie do vašej kúpeľne príjemnú sviežu vôňu. Osviežovač odstraňuje zo vzduchu pachy a súčasne zabraňuje ich usadzovaniu na mäkkých povrchoch, ako sú uteráky, vane či sprchové závesy.
Swiffer prachovka, 5 ks
Swiffer
Swiffer prachovka, 5 ks
Kód: 2104471
Kód dod.: 588415
EAN: 8006540307991
 
5.19 EUR
1.04EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zbohom prachu, vlasom, chlpom a nečistotám. Zachytáva prach, vlasy, alergény z roztočov a tiež chlpy z mačiek a psov.
Jar na riad Sensitive Aloe Vera a jazmín, 900 ml
Jar
Jar na riad Sensitive Aloe Vera a jazmín, 900 ml
Kód: 2005736
Kód dod.: 735075
EAN: 8001090975065
100%
3.46 EUR
3.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silný na špinu, jemný k rukám - Jar na umývanie riadu, na ktorý sa môžete spoľahnúť. S príjemnou kvetinovou vôňou nekompromisne odstráni aj zapečené zvyšky jedla a mastnotu.
Swiffer sada násada + prachovka, 4 ks
Swiffer
Swiffer sada násada + prachovka, 4 ks
Kód: 2104469
Kód dod.: 588413
EAN: 8006540307960
100%
4.33 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozlúčte sa s prachom, vlasmi, chlpmi a nečistotami. Zadrží prach, vlasy, alergény z roztočov a taktiež chlpmi z mačiek a psov.
Power Spray Jar do umývačky 3v1, 500 ml
Jar
Power Spray Jar do umývačky 3v1, 500 ml
Kód: 2207869
Kód dod.: 700398
EAN: 8001090570222
100%
3.89 EUR
7.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Revolučný viacúčelový sprej 3v1 pôsobí na 100 % každodenných mastnoty na riadoch a v kuchyni pred samotným umývaním, aby ste mohli dosiahnuť čistoty a lesku bez námahy.
Mr. Proper univerzálny čistič podláh Ocean 1 l
Mr. Proper
Mr. Proper univerzálny čistič podláh Ocean 1 l
Kód: 2302900
Kód dod.: 700405
EAN: 8006540918968
100%
3.03 EUR
3.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistiaci prostriedok. V zriedenej forme je vhodný aj pre farebné a lakované povrchy. Univerzálny čistiaci prostriedok na čistenie podláh a veľkých plôch, bezpečná hodnota pH, rôzne parfumácie.
AKCE
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 6/0 tmavá blond, 110 ml
Wella®
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 6/0 tmavá blond, 110 ml
Kód: 2301704
 
EAN: 4064666715155
 
2.77 EUR
55.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% intenzívna farba zvonka a zdravé a silné vlasy zvnútra. Hĺbkovo vyživujúca kúra uzatvára vlasovú kutikulu pre optimálny lesk a hebkosť. Hydratačná kúra s atraktívnou kvetinovou vôňou - bohaté biele kvety na drevitém podklade, vytvára hladký povrch
Bonux prací prášok White Polar Ice Fresh, 2,34 kg, 36 dávok
Bonux
Bonux prací prášok White Polar Ice Fresh, 2,34 kg, 36 dávok
Kód: 2500297
Kód dod.: 755093
EAN: 4061746508379
 
5.62 EUR
2.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bonux 3v1 s jedinečnou sviežou vôňou, ktorý je určený na biele prádlo.
AKCE
Jar na riad Sensitive Aloe Vera a jazmín, 450 ml
Jar
Jar na riad Sensitive Aloe Vera a jazmín, 450 ml
Kód: 1905948
Kód dod.: 735076
EAN: 8001090975140
100%
1.64 EUR
3.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silný na špinu, jemný k rukám - Jar na umývanie riadu, na ktorý sa môžete spoľahnúť. S príjemnou kvetinovou vôňou nekompromisne odstraňuje aj zapečené zvyšky jedla a mastnotu.
Jar na riad granátové jablko, 900 ml
Jar
Jar na riad granátové jablko, 900 ml
Kód: 100254
Kód dod.: 735089
EAN: 4015400922834
82%
3.46 EUR
3.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar je koncentrovaný prostriedok na ručné umývanie riadu. Vďaka účinnému zloženiu stačí malé množstvo prípravku na veľké množstvo riadu. Má dlhotrvanlivú aktívnu penu. Ľahko si poradí so znečisteným a mastnotou. Má príjemnú vôňu a je šetrný k rukám.
Jar na riad Sensitive Tea Tree a mäta, 450 ml
Jar
Jar na riad Sensitive Tea Tree a mäta, 450 ml
Kód: 102041
Kód dod.: 735093
EAN: 4015400991311
100%
1.64 EUR
3.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar je koncentrovaný prostriedok na ručné umývanie riadu. Vďaka účinnému zloženiu stačí malé množstvo prípravku na veľké množstvo riadu. Má dlhodobú aktívnu penu. Ľahko si poradí so znečisteným a mastnotou. Má príjemnú vôňu a je šetrný k rukám.
AKCE
Ariel Color prací gél, 90 prania, 4,05 l
Ariel®
Ariel Color prací gél, 90 prania, 4,05 l
Kód: 2601065
Kód dod.: 765302
EAN: 8006530146265
 
18.18 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ariel Color prací gél je určený na pranie farebného prádla. Pomáha odstrániť bežné nečistoty a zanecháva prádlo čisté.
Jar Professional dezinfekčný odmasťovač pre kontakt s potravinami, 750 ml
Jar
Jar Professional dezinfekčný odmasťovač pre kontakt s potravinami, 750 ml
Kód: 2205207
Kód dod.: 700396
EAN: 8006540297414
 
4.33 EUR
5.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezinfekčný odmasťovač Jar Professional na povrchy, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami.
Astra Superior Platinum, žiletky, balenie 5 ks
Astra®
Astra Superior Platinum, žiletky, balenie 5 ks
Kód: 19937
Kód dod.: 882305
EAN: 7702018007240
98%
0.86 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astra Superior Platinum sú obojstranné náhradné žiletky, ktoré si udržujú svoju obľubu už po mnoho rokov a sú vhodné pre všetky klasické strojky na holenie.
Astra Superior Stainless, žiletky, balenie 5 ks
Astra®
Astra Superior Stainless, žiletky, balenie 5 ks
Kód: 19935
Kód dod.: 882307
EAN: 3014260264024
89%
0.86 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astra Superior Stainless sú obojstranné náhradné žiletky, ktoré si udržujú svoju obľubu už po mnoho rokov a sú vhodné pre všetky klasické strojky na holenie.
AKCE
Gillette Series Protection gél na holenie, 200 ml
Gillette®
Gillette Series Protection gél na holenie, 200 ml
Kód: 2501416
Kód dod.: 881123
EAN: 7702018982011
 
3.46 EUR
14.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S alantoinom. Tento gél na holenie znižuje trenie, zlepšuje kĺzanie holiaceho strojčeka a obsahuje alantoin, ktorý zabezpečuje extra ochranu - pre hladké a pohodlné oholenie.
AKCE
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 71 ks
Jar
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 71 ks
Kód: 2601059
Kód dod.: 750267
EAN: 8006530121705
 
17.31 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum Plus tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu pri umývaní v umývačke. Vopred odmeraná kapsula uľahčuje dávkovanie umývacieho prostriedku.
AKCE
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 5/0 svetlo hnedá, 110 ml
Wella®
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 5/0 svetlo hnedá, 110 ml
Kód: 56962
Kód dod.: 860574
EAN: 4056800877690
100%
2.77 EUR
55.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% intenzívna farba zvonku a zdravé a silné vlasy zvnútra. Hĺbkovo vyživujúca kúra uzatvára vlasovú kutikulu pre optimálny lesk a hebkosť. Hydratačná kúra s atraktívnou kvetinovou vôňou - bohaté biele kvety na drevnom podklade, vytvára hladký povrch
AKCE
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 10/81 ultra svetlá popelavá blond, 110 ml
Wella®
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 10/81 ultra svetlá popelavá blond, 110 ml
Kód: 2301710
Kód dod.: 860571
EAN: 4064666715148
 
2.77 EUR
55.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% intenzívna farba zvonku a zdravé a silné vlasy zvnútra. Hlboko vyživujúca kúra uzatvára vlasovú kutikulu pre optimálny lesk a hebkosť. Hydratačná kúra s atraktívnou kvetinovou vôňou - bohaté biele kvety na drevnatom podklade, vytvára hladký povrch
AKCE
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 7/0 stredná blond, 110 ml
Wella®
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 7/0 stredná blond, 110 ml
Kód: 12511
Kód dod.: 860578
EAN: 4056800895311
 
2.77 EUR
55.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% intenzívna farba zvonka a zdravé a silné vlasy zvnútra. Hĺbkovo vyživujúca kúra uzatvára vlasovú kutikulu pre optimálny lesk a hebkosť. Hydratačná kúra s atraktívnou kvetinovou vôňou - bohaté biele kvety na drevnom podklade, vytvára hladký povrch
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.