sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Gillette Venus Smooth dámsky holiaci strojček + 2 náhradné hlavice
Gillette®
Gillette Venus Smooth dámsky holiaci strojček + 2 náhradné hlavice
Kód: 20041
Kód dod.: 882080
EAN: 3014260262693
95%
8.65 EUR
4.33EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dámsky holiaci strojček so 3 britmi a ochrannými vankúšikmi sa prispôsobí všetkým záhybom tela a odstráni tak každý chĺpok.
Old Spice White Water deodorant, 150 ml
Old Spice
Old Spice White Water deodorant, 150 ml
Kód: 15636
Kód dod.: 837365
EAN: 4084500479821
 
4.76 EUR
31.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvedčená značka Old Spice s osobitou mužskou vôňou, ktorá povzbudza a osviežuje. Veľmi ľahko sa nanáša a rýchlo zaschne, stačí jedno streknutie denne.
AKCE
Naturella dámske vložky Ultra normal, 10 ks
Naturella
Naturella dámske vložky Ultra normal, 10 ks
Kód: 46562
Kód dod.: 916214
EAN: 4015400125037
 
1.60 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vložky Naturella s príjemnou harmančekovou vôňou a absorpčnými perličkami. Ich povrchová vrstva ponúka bavlnenú jemnosť.
Wellaflex tužidlo na vlasy Fullness (5), 200 ml
Wella®
Wellaflex tužidlo na vlasy Fullness (5), 200 ml
Kód: 13672
Kód dod.: 860562
EAN: 4056800114757
90%
3.89 EUR
19.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pena tužidlo pre jemné vlasy poskytuje účesu ultra silné spevnenie trvajúce až 24 hodín a zároveň prirodzene flexibilný účes.
AKCE
Naturella dámske vložky Classic Normal, 10 ks
Naturella
Naturella dámske vložky Classic Normal, 10 ks
Kód: 46564
Kód dod.: 916136
EAN: 4015400317876
97%
1.29 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dámske hygienické vložky s obsahom harmančeka zaisťujúce komfortnú a spoľahlivú ochranu.
AKCE
Naturella dámske vložky Classic Maxi, 8 ks
Naturella
Naturella dámske vložky Classic Maxi, 8 ks
Kód: 46565
Kód dod.: 916134
EAN: 4015400317999
90%
1.29 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dámske hygienické vložky s obsahom harmančeka zabezpečujúce komfortnú a spoľahlivú ochranu.
Gillette Satin Care Sensitive gél na holenie pre ženy 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care Sensitive gél na holenie pre ženy 200 ml
Kód: 2003718
Kód dod.: 881172
EAN: 3014260223007
80%
5.62 EUR
28.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlhčující gel na holení pro ženy zvláční pokožku, usnadní skluz strojku a zajistí dokonale hladké oholení.
Swiffer náhrada na mop, 18 ks
Swiffer
Swiffer náhrada na mop, 18 ks
Kód: 2104472
Kód dod.: 588410
EAN: 8006540307908
 
4.76 EUR
0.26EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nahrádzajúce prachovky na mop Swiffer. Prachovky zachytávajú 3× viac nečistôt, prachu, vlasov a chlpov než klasické smetáky - majú elektrostatický účinok a špecifický vzor, vďaka ktorému umožnia zachytenie všetkého prachu.
AKCE
Wella Wellaflex Sensual Rose Šampón na suché vlasy 180 ml
Wella®
Wella Wellaflex Sensual Rose Šampón na suché vlasy 180 ml
Kód: 2203334
Kód dod.: 856900
EAN: 4064666235059
 
4.90 EUR
61.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampon Wellaflex Sensual Rose obohacený o přírodní tapiokový škrob vám okamžitě osvěží vlasy a zanechá pocit čistých vlasů.
Lacoste pour Femme parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Lacoste
Lacoste pour Femme parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2403005
Kód dod.: LC014A02
EAN: 3386460149365
 
40.04 EUR
800.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - pudrová vôňa uvedená na trh v roku 2003. Čarovnosť čistej prirodzenosti, príjemná, jemn
Bonux prací prášok White Polar Ice Fresh, 1,17 kg, 18 dávok
Bonux
Bonux prací prášok White Polar Ice Fresh, 1,17 kg, 18 dávok
Kód: 2404498
Kód dod.: 755088
EAN: 4061746508119
 
3.46 EUR
0.19EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bonux 3v1 s jedinečnou sviežou vôňou, ktorý je určený na biele prádlo.
Lacoste Red toaletná voda pre mužov 75 ml
Lacoste
Lacoste Red toaletná voda pre mužov 75 ml
Kód: 2502008
Kód dod.: LC012A02
EAN: 3386460149327
 
37.61 EUR
501.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2004 Toaletná voda Lacoste Red je arom
Laura Biagiotti Laura toaletná voda pre ženy 50 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Laura toaletná voda pre ženy 50 ml
Kód: 37780
 
EAN: 8011530001131
 
38.90 EUR
38.91 EUR
778EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 1990 trblietavá a jasná vôňa čistého jazeraPre ženu j
Old Spice Whitewater tuhý deodorant, 50 ml
Old Spice
Old Spice Whitewater tuhý deodorant, 50 ml
Kód: 15611
Kód dod.: 840160
EAN: 8700216162180
100%
4.76 EUR
95.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vôňa po dobu až 7 hodín. Osobitá vôňa povzbudzuje a osviežuje. Každého zaručene udrží v pohode a s príjemným pocitom sviežosti.
Wellaflex lak na vlasy Extra extra strong (4), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Extra extra strong (4), 250 ml
Kód: 13154
Kód dod.: 860536
EAN: 4056800114061
 
3.89 EUR
15.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex lak na vlasy Extra Strong vaše vlasy zpevní až po dobu 24 hodín, zachováva ich hebkosť, nevysušuje ich a môže sa veľmi ľahko vyčesať.
Wellaflex lak na vlasy Ultra Strong (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Ultra Strong (5), 250 ml
Kód: 13172
Kód dod.: 860533
EAN: 4056800114047
 
3.89 EUR
15.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Wella Wellaflex Flexible Ultra Strong zafixuje váš účes po dlhú dobu a zabezpečí tak maximálnu kontrolu nad vašimi vlasmi.
Wellaflex tužidlo na vlasy Volume Extra strong (4), 200 ml
Wella®
Wellaflex tužidlo na vlasy Volume Extra strong (4), 200 ml
Kód: 45124
Kód dod.: 860560
EAN: 4056800674107
 
3.89 EUR
19.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chceli by ste svojim vlasom dodať patričný objem a dlhodobú fixáciu? Potom si vyberiete tužidlo na vlasy Wella.
Head & Shoulders Classic Clean šampón proti šupinám, 400ml
Head & Shoulders®
Head & Shoulders Classic Clean šampón proti šupinám, 400ml
Kód: 51448
Kód dod.: 845320
EAN: 5011321336049
100%
5.62 EUR
14.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Head & Shoulders Classic Clean šampón proti šupinám pre normálne vlasy. Zanecháva vaše vlasy čisté, ľahko upraviteľné a bez šupín. Zloženie Actizinc bojuje proti šupinám a vyživuje pokožku hlavy.
Gillette voda po holení Series Arctic Ice, 100 ml
Gillette®
Gillette voda po holení Series Arctic Ice, 100 ml
Kód: 09605
Kód dod.: 843184
EAN: 7702018620180
 
10.38 EUR
103.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gillette Series Arctic Ice voda po holení s vitamínom E má regeneračné a hydratačné účinky. Jej jedinečné zloženie vytvorí neviditeľnú ochrannú vrstvu, ktorá pokožke poskytne celodennú ochranu.
AKCE
Naturella dámske vložky Classic Standard, 10 ks
Naturella
Naturella dámske vložky Classic Standard, 10 ks
Kód: 1901139
Kód dod.: 916213
EAN: 4015400763260
 
1.29 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vložky Naturella s príjemnou harmančekovou vôňou a absorpčnými perličkami. Ich povrchová vrstva ponúka bavlnenú jemnosť.
Hugo Boss Alive parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Alive parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2003807
 
EAN: 3614228830515
 
77.69 EUR
1 553.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito aromatická vôňa uvedená na trh vo februári 2020. Moć, odhodlanie a vášeň ukrytá vo vás celú
Swiffer náhrada na mop, 36 ks
Swiffer
Swiffer náhrada na mop, 36 ks
Kód: 2104473
Kód dod.: 588411
EAN: 8006540307939
100%
7.79 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradné prachovky na mop Swiffer. Prachovky zachytia 3× viac nečistôt, prachu, vlasov a chlupov než klasické smetáky - majú elektrostatický účinok a špecifický vzor, vďaka ktorému umožnia zachytenie všetkého prachu.
Hugo Boss No.6 Bottled sprchový gel pre mužov 200 ml
Hugo Boss
Hugo Boss No.6 Bottled sprchový gel pre mužov 200 ml
Kód: 2109512
 
EAN: 3616301642459
100%
27.27 EUR
136.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná - svieža vôňa uvedená na trh v roku 1998. Sebavedomá, zmyselná - emočná, výrazná - definuje
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixácia 5, 250 ml
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixácia 5, 250 ml
Kód: 2301407
Kód dod.: 860500
EAN: 8006540650776
100%
4.33 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Úprava účesu zaručujúca maximálnu fixáciu po celý deň. Spoľahlivo pomáha udržať účes po dlhú dobu vďaka maximálnym fixačným vlastnostiam, dodáva vlasom žiarivý lesk, ľahko sa vyčesáva.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.