sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Jar na riady granátové jablko, 450 ml
Jar
Jar na riady granátové jablko, 450 ml
Kód: 1601333
Kód dod.: 735078
EAN: 4015400922674
70%
1.64 EUR
3.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar je koncentrovaný prostriedok na ručné umývanie riadu. Vďaka účinnému zloženiu stačí malé množstvo prípravku na veľké množstvo riadu. Má dlhotrvajúcu aktívnu penu. Ľahko si poradí so znečisteným a mastnotou. Má príjemnú vôňu a je šetrný k rukám.
Jar Lemon Prostriedok na ručné umývanie riadu 2 x 900 ml duopack
Jar
Jar Lemon Prostriedok na ručné umývanie riadu 2 x 900 ml duopack
Kód: 2006046
Kód dod.: 735113
EAN: 8001090198068
100%
6.92 EUR
3.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
JAR ba mytí nádobí. Nekompromisní k mastnotě. Šetrný k Vašim rukám.
AKCE
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 9/1 extra popolavá blond, 110 ml
Wella®
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 9/1 extra popolavá blond, 110 ml
Kód: 12523
Kód dod.: 860582
EAN: 4056800895380
100%
2.77 EUR
55.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% intenzívna farba zvonku a zdravé a silné vlasy zvnútra. Hlboko vyživujúca kúra uzatvára vlasovú kutikulu pre optimálny lesk a hebkosť. Hydratačná kúra s atraktívnou kvetinovou vôňou - bohaté biele kvety na drevnom základe, vytvára hladký povrch
AKCE
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 4/0 stredne hnedá, 110 ml
Wella®
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 4/0 stredne hnedá, 110 ml
Kód: 12491
Kód dod.: 860575
EAN: 4056800895229
100%
2.77 EUR
55.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% intenzívna farba zvonku a zdravé a silné vlasy zvnútra. Hlboko vyživujúca kúra uzatvára vlasovú kutikulu pre optimálny lesk a hebkosť. Hydratačná kúra s atraktívnou kvetinovou vôňou - bohaté biele kvety na drevitom podklade, vytvára hladký povrch
AKCE
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 5/4 gaštanová, 110 ml
Wella®
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 5/4 gaštanová, 110 ml
Kód: 12495
Kód dod.: 860583
EAN: 4056800895243
99%
2.77 EUR
55.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% intenzívna farba z vonku a zdravé a silné vlasy zvnútra. Hlboko vyživujúca kúra uzatvára vlasovú kutikulu pre optimálny lesk a hebkosť. Hydratačná kúra s atraktívnou kvetinovou vôňou - bohaté biele kvety na drevnatom podklade, vytvára hladký povrch
Jar Professional na riad, 5 l
Jar
Jar Professional na riad, 5 l
Kód: 07048
Kód dod.: 735123
EAN: 8006540107317
99%
16.88 EUR
3.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar je koncentrovaný prostriedok na ručné umývanie riadu. Vďaka účinnému zloženiu stačí malé množstvo prípravku na veľké množstvo riadu. Má dlhotrvajúcu aktívnu penu. Snáďno si poradí so znečistením a mastnotou. Má príjemnú vôňu a je šetrný k rukám.
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Kód: 2500113
Kód dod.: 834967
EAN: 8886467237171
 
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Natural – čistota a hebkosť, ktorú si vaša pokožka zaslúži!
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Kód: 2500112
Kód dod.: 834966
EAN: 8886467237164
100%
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Chic – dotyk elegancie a zmyselnej vône pre vašu pokožku každý deň!
AKCE
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 7/3 lieskový orech, 110 ml
Wella®
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 7/3 lieskový orech, 110 ml
Kód: 12513
Kód dod.: 860580
EAN: 4056800895328
97%
2.77 EUR
55.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% intenzívna farba zvonku a zdravé a silné vlasy zvnútra. Hlboko vyživujúca kúra uzatvára vlasovú kutikulu pre optimálny lesk a hebkosť. Hydratačná kúra s atraktívnou kvetinovou vôňou - bohaté biele kvety na drevitom podklade, vytvára hladký povrch
AKCE
Jar Platinum tablety do umývačky, 81 ks
Jar
Jar Platinum tablety do umývačky, 81 ks
Kód: 2601060
Kód dod.: 750268
EAN: 8006530121958
 
17.31 EUR
0.21EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu počas umývacieho cyklu. Praktické kapsule uľahčujú dávkovanie umývacieho prostriedku.
AKCE
Jar na riady citrón, 450 ml
Jar
Jar na riady citrón, 450 ml
Kód: 100353
Kód dod.: 735081
EAN: 4015400922407
98%
1.64 EUR
3.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar je koncentrovaný prostriedok na ručné umývanie riadu. Vďaka účinnému zloženiu stačí malé množstvo prípravku na veľké množstvo riadu. Má dlhodobú aktívnu peni. Ľahko si poradí so znečisteným a mastnotou. Má príjemnú vôňu a je šetrný k rukám.
AKCE
Jar Platinum Plus tablety do myčky 30 Minute Miracle, 60 ks
Jar
Jar Platinum Plus tablety do myčky 30 Minute Miracle, 60 ks
Kód: 2601058
Kód dod.: 750266
EAN: 8006530101059
 
17.31 EUR
0.29EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum Plus tablety do umývačky pomáhajú odstrániť mastnotu a zvyšky jedla z riadu. Sú účinné aj pri krátkych 30-minútových umývacích programoch.
AKCE
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 8/0 svetlá blond, 110 ml
Wella®
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 8/0 svetlá blond, 110 ml
Kód: 12515
Kód dod.: 860576
EAN: 4056800895342
100%
2.77 EUR
55.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% intenzívna farba zvonku a zdravé a silné vlasy zvnútra. Hĺbkovo vyživujúca kúra uzatvára vlasovú kutikulu pre optimálny lesk a hebkosť. Hydratačná kúra s atraktívnou kvetinovou vôňou - bohaté biele kvety na drevitom podklade, vytvára hladký povrch
AKCE
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 8/1 svetlá popelavá blond, 110 ml
Wella®
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 8/1 svetlá popelavá blond, 110 ml
Kód: 12517
Kód dod.: 860584
EAN: 4056800877799
100%
2.77 EUR
55.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% intenzívna farba zvonka a zdravé a silné vlasy zvnútra. Hĺbkovo vyživujúca kúra uzatvára vlasovú kutikulu pre optimálny lesk a jemnosť. Hydratačná kúra s atraktívnou kvetinovou vôňou - bohaté biele kvety na drevitej základni vytvára hladký povrch
AKCE
Jar Original All in One Citrón kapsle do umývačky riadu 100 kusov
Jar
Jar Original All in One Citrón kapsle do umývačky riadu 100 kusov
Kód: 2300040
Kód dod.: 750229
EAN: 8006540750100
 
17.31 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar kapsle do umývačky Original All in One s vôňou citrónu sú účinné hneď pri 1. umývaní a odstraňuj
AKCE
Wella Wellaton Intense Color Cream krémová farba na vlasy 9/0 veľmi svetlá blond
Wella®
Wella Wellaton Intense Color Cream krémová farba na vlasy 9/0 veľmi svetlá blond
Kód: 12521
Kód dod.: 860579
EAN: 4056800895373
100%
2.77 EUR
55.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
AKCE
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 10/0 extra svetlá blond, 110 ml
Wella®
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 10/0 extra svetlá blond, 110 ml
Kód: 12527
Kód dod.: 860581
EAN: 4056800895403
98%
2.77 EUR
55.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% intenzívna farba zvonku a zdravé a silné vlasy zvnútra. Hlboko vyživujúca kúra uzatvára vlasovú kutikulu pre optimálny lesk a hebkosť. Hydratačná kúra s atraktívnou kvetinovou vôňou - bohaté biele kvety na drevnatom podklade, vytvára hladký povrch
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.