sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Diffusil Basic repelent proti komárom, 100 ml
Diffusil
Diffusil Basic repelent proti komárom, 100 ml
Kód: 1801426
Kód dod.: 675568
EAN: 5000204918366
100%
3.03 EUR
30.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný repelentný prípravok proti komárom pôsobí okamžite po aplikácii a ochráni až podobu 6 hodín alebo do umytia. Prípravok je vhodný pre deti od 2 rokov.
AKCE
Diffusil Dry repelent na komáre a kliešťata 100 ml
Diffusil
Diffusil Dry repelent na komáre a kliešťata 100 ml
Kód: 1801428
Kód dod.: 675570
EAN: 5000204918427
100%
3.46 EUR
34.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelent v aerosole vďaka novému zloženiu zanecháva príjemný pocit suchosti na pokožke. Odpudzuje komáre a kliešťata. Pôsobí okamžite po aplikácii a repelentný účinok na pokožke trvá až 8 hodín od aplikácie alebo do umytia.
Glade náplň osviežovača vzduchu Electric Scented Oil Romantic Vanilla Blossom, 20 ml
Glade by brise®
Glade náplň osviežovača vzduchu Electric Scented Oil Romantic Vanilla Blossom, 20 ml
Kód: 1905906
Kód dod.: 729994
EAN: 5000204348484
70%
5.19 EUR
259.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrátna náplň do elektrického osviežovača vzduchu s vôňou sladkých kvetov, vanilky a bieleho dreva.
Glade sviečka voňavá Decor Luscious Cherry & Peony, 70 g
Glade by brise®
Glade sviečka voňavá Decor Luscious Cherry & Peony, 70 g
Kód: 1910016
Kód dod.: 734036
EAN: 5000204386110
 
3.89 EUR
55.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parfumovaná sviečka z rastlinného vosku s vôňou čerešní a pivoniek. Obsahuje esenciálne oleje.
Glade osvěžovač vzduchu Levanduľa, 300 ml
Glade by brise®
Glade osvěžovač vzduchu Levanduľa, 300 ml
Kód: 47784
Kód dod.: 725013
EAN: 8711800112344
 
3.89 EUR
12.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Levanduľa eliminuje zápachy bez ich prekrytia, zanecháva závan sviežosti po dlhé hodiny. Sprej, ktorý neutralizuje pachy a naplní váš domov krásnymi vôňami.
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Japonská záhrada, 10 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Japonská záhrada, 10 ml
Kód: 2504077
Kód dod.: 727027
EAN: 5000204818499
 
3.68 EUR
368EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do osviežovačov vzduchu série Glade one touch s vôňou japonskej záhrady. Ide o koncentrovaný aerosolový osviežovač vzduchu intenzívnej príjemnej vône, ktorá prevoní váš domov.
Duck Cleaning Gel Dazzling Petals WC tekutý čistiaci prostriedok, 750 ml
Duck™
Duck Cleaning Gel Dazzling Petals WC tekutý čistiaci prostriedok, 750 ml
Kód: 2401763
Kód dod.: 717555
EAN: 5000204344219
 
3.03 EUR
4.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci tekutý gel na WC misy s príjemnou kvetinovou vôňou. Kompletné čistenie WC misy, ľahko dosiahne aj pod okraj vašej toalety a zanechá toaletu čistú.
Duck WC záves Active Clean Tropical Sunshine, 2x 38,6 g
Duck™
Duck WC záves Active Clean Tropical Sunshine, 2x 38,6 g
Kód: 2401765
Kód dod.: 720010
EAN: 5000204338386
 
3.68 EUR
1.84EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bo hatá pena a dlhotrvajúca vôňa zanechá WC misu sviežu a čistú po každom spláchnutí.
Glade sviečka vonná Berry Festive Kiss, 112 g
Glade by brise®
Glade sviečka vonná Berry Festive Kiss, 112 g
Kód: 2406814
 
EAN: 5000204362961
 
6.48 EUR
6.49 EUR
57.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade s vôňou lesných plodov a čerstvých fíkov. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru odpočinku a uvoľnenia.
Glade sviečka vonná Maxi Clean Linen, 204 g
Glade by brise®
Glade sviečka vonná Maxi Clean Linen, 204 g
Kód: 2406853
Kód dod.: 773151
EAN: 5000204355475
 
10.60 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade s jemnou vôňou čerstvo vypraného prádla. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvorí v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
Duck WC čistič gel Virtuálna fialová, 750 ml
Duck™
Duck WC čistič gel Virtuálna fialová, 750 ml
Kód: 2500242
Kód dod.: 719975
EAN: 5000204366846
 
3.03 EUR
4.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pokyny na bezpečné zaobchádzanie (P-vety)P102: Uchovávajte mimo dosah detí.P305+P351+P338: PRI ZASAH
Glade svíčka vonná Maxi Luscious Cherry & Peony, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi Luscious Cherry & Peony, 204 g
Kód: 2506724
Kód dod.: 773150
EAN: 5000204349962
 
10.60 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vonná sviečka Glade Luscious Cherry & Peony s vôňou čerešní a pivonky. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
Glade Vanilla Cream Cookies vonná svíčka ve skle duo 2 x 112 g
Glade by brise®
Glade Vanilla Cream Cookies vonná svíčka ve skle duo 2 x 112 g
Kód: 2507971
Kód dod.: 773128
EAN: 5000204415506
 
9.73 EUR
4.87EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Glade Vanilla Cream Cookies je vonná svíčka, ktorá prináša do vášho domova hrejivú a útulnú atmosféru vďaka sladkej vôni vanilkových sušienok s krémovým nádychom.
Duck WC záves Active Clean Duo Mango, 2x 36 g
Duck™
Duck WC záves Active Clean Duo Mango, 2x 36 g
Kód: 2507046
Kód dod.: 721028
EAN: 5000204378276
 
3.68 EUR
47.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bohatá pena a dlhotrvajúca vôňa zanechá WC misu sviežu a čistú po každom spláchnutí.
Glade Warm Apple Pie jablko a škorica gélový osviežovač vzduchu 180 g
Glade by brise®
Glade Warm Apple Pie jablko a škorica gélový osviežovač vzduchu 180 g
Kód: 2508764
Kód dod.: 728016
EAN: 5000204415711
 
5.62 EUR
31.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vychutnajte si čarovnú vianočnú atmosféru s darčekovou sadou Glade Merry Christmas Warm Apple Pie.
Glade vonné tyčinky Vanilla Cream Cookies 50ml
Glade by brise®
Glade vonné tyčinky Vanilla Cream Cookies 50ml
Kód: 2507993
Kód dod.: 725080
EAN: 5000204412147
 
7.13 EUR
7.14 EUR
142.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoračné vonné tyčinky ponúkajú bohatú a komfortnú vôňu, ktorá spája vanilkovú smotanu s jemnými cukrárskymi tónmi sušienok.
Glade náplň osvěžovače vzduchu Touch Fresh Exotic Tropical Blossoms 3× 10 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu Touch Fresh Exotic Tropical Blossoms 3× 10 ml
Kód: 2601105
Kód dod.: 727012
EAN: 5000204158335
 
7.36 EUR
245.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Glade Touch&Fresh aerosolový osvěžovač vzduchu ponúka koncentrovanú sviežosť. Je v nenápadnom a modernom prevedení. Stačí jedno stlačenie a miestnosť sa naplní sviežou vôňou.
Pronto Lemon sprej proti prachu, 250 ml
Pronto®
Pronto Lemon sprej proti prachu, 250 ml
Kód: 2601104
Kód dod.: 708010
EAN: 5000204150131
 
5.40 EUR
5.41 EUR
21.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvyšuje lesk a oživuje vzhľad väčšiny tvrdých povrchov v celej domácnosti. Odstraňuje prach a odtlačky prstov.
Duck WC blok Fresh Discs Mint Mission, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Mint Mission, 36 ml
Kód: 2601161
Kód dod.: 719969
EAN: 5000204423693
 
3.25 EUR
90.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck WC blok Fresh Discs Mint Mission pomáha udržať toaletu sviežu medzi jednotlivými spláchnutiami. Gélové disky uvoľňujú pri splachovaní príjemnú mätovú vôňu.
Duck WC blok Fresh Discs Hibiscus Hyperspace, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Hibiscus Hyperspace, 36 ml
Kód: 2601162
Kód dod.: 719968
EAN: 5000204423662
 
3.25 EUR
90.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck WC blok Fresh Discs Hibiscus Hyperspace pomáha udržať toaletu sviežu medzi jednotlivými spláchnutiami. Gélové disky sa aplikujú priamo do misy a pri každom spláchnutí uvoľňujú príjemnú vôňu.
Glade osviežovač vzduchu Romantic Vanilla, 300 ml
Glade by brise®
Glade osviežovač vzduchu Romantic Vanilla, 300 ml
Kód: 89408
Kód dod.: 725019
EAN: 5000204845389
100%
3.89 EUR
12.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežovač vzduchu Glade v spreji účinne a rýchlo eliminuje zápach a osvieži vzduch.
Glade Spiced Apple Jablko a škorica vonná sviečka doba horenia až 30 hodín 70 g
Glade by brise®
Glade Spiced Apple Jablko a škorica vonná sviečka doba horenia až 30 hodín 70 g
Kód: 1709043
Kód dod.: 734034
EAN: 5000204385991
 
3.89 EUR
55.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parfémovaná svíčka z rostlinného vosku s vůní červeného jablka a skořice. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každém prostředí atmosféru odpočinku a uvolnění.
Diffusil Repelent Family spray repelentný sprej 100 ml
Diffusil
Diffusil Repelent Family spray repelentný sprej 100 ml
Kód: 1801429
Kód dod.: 675547
EAN: 5000204918342
 
5.19 EUR
51.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Diffusil Family je vhodný pre celú rodinu, vrátane detí od 2 rokov. Repelent účinkuje aj na oblečení, môžete ho aplikovať na tričko, nohavice aj na ponožky. Nepoškodzuje bavlnu, vlnu ani nylon.
AKCE
Diffusil Plus repelent na komáre a kliešte 100 ml
Diffusil
Diffusil Plus repelent na komáre a kliešte 100 ml
Kód: 1801427
Kód dod.: 675569
EAN: 5000204918397
93%
3.46 EUR
34.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný prípravok s repelentnými účinkami na pokožku aj odev a obuv. Spoľahlivo chráni proti komárom tigriam až 6 hodín, ovádom až 5 hodín a kliešťom až 4 hodiny.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.